320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ronaldinho teenis midagi 140k eurot nädalas vist,kindlalt on/oli barca kõige rohkem teeninum mängija.Messi ei teeni sinna ligilähedalegi,ma mäletan ühes maailma kõige rohkem teenivate mängijate edetabelis oli ronny üks esimesi, kui Messi ei mahtund tabelissegi.

    Ega see lugu juhuslikult üleeile kirjastatud olnud?

    Kommentaar


      Delfis avaldati see uudis täna: http://www.delfi.ee/news/sport/_jalg...hp?id=18594311

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        No kuule, ma tõin ilusti välja Schalke põhjuse miks Schalke tegi rohkem vigu ja nad närvilised olid. Põhjuseks kaotusseis ja Barca selgelt tahtis hoida seisu.
        Kui sa nii ohmu oled ja pihta ei saanud siis see on küll sinu mure.
        Edit: kui mul oleks nii suur himu PC suurendada, teeksin seda igasuguste "mida hetkel teed, sööd, jood" teemadega.


        RAHU, RAHU mehed! tegelikult on ju tõetruu väide see, et Schalke mängijad mängisid teise poolaja teise poole ju vihagareavus...minuarust see küll enam jalgpalli moodi välja eriti ei paistnud kui Milito´le ja teistele Barca mängijatele lihstalt paar sekki peale palli minema söötmist jõhkralt sisse sõideti? või selline peakski olema ilus euroopa jalgpall?

        Kommentaar


          http://goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=647053
          Ronaldinho sai treeningul vigastada ja on arvatavasti 6 nädalat audis.....Kui see nii on siis Ronny saab La Ligas see aasta ühe mängu teha ja see on võõrsil Murciaga

          :S

          Kommentaar


            Täna siis tähtis mäng Camp Noul Getafega, kellele kaotati võõrsil 2-0.Barcal kodus mäng ,siis loodan head mängu barca poolelt ning kindlalt 3p kuna Real tegi viigi võõrsil Mallorcaga siis võimalus vahe teha tagasi 5p

            Meeskond:
            Valdés, Pinto, Thuram, Zambrotta, Sylvinho, Abidal, Edmílson, Milito, Puyol, Márquez, Touré Yaya, Gudjohnsen, Xavi, Iniesta, Bojan, Henry, Giovani i Eto'o.

            Nagu teame jääb välja kahjuks Ronaldinho ning Deco.Deco peaks siiski Schalke vastu meeskonda naasama,kuid midagi kindlalt ei saa öelda..

            Iga tahes loodan 3p F O R C A B A R C A! ! !

            Kommentaar


              Tundub ,et meistritiitel on läinud.Oli võimalus Realiga vahet vähendada aga seda ei tehtud Kui mängust siis Barca oli parem meeskond aga loeb see ,mis tablool seisab ja täna on see 0-0.Barca kolma korda posti lõi ja veel paar head võimalust oli aga mis teha kui ei suudeta olukordi ära kasutada siis ei suudeta ka La Liga võitta....Man Of The Match on kindlalt Capitan Puyol...

              Barca lihtsalt ei kasuta võimalusi ,kui neil on ning ei õpita vigadest ,mida terve hooaeg tehtud... kurb

              Kommentaar


                Krt. mitme vooru järel on Barca fännid juba kisendanud, et "tundub, et tiitel on läinud!"? Keegio tubli võiks selle kokku lugeda 8-)

                Kommentaar


                  Keegi võiks ka lugeda Reali teemas üle, et mitu udu on kisendanud "tiitel käes!!!!!!!".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                    Keegi võiks ka lugeda Reali teemas üle, et mitu udu on kisendanud "tiitel käes!!!!!!!".
                    Mulle ei meenu ühtegi. Aga äkki ma eksin.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                      Mulle ei meenu ühtegi. Aga äkki ma eksin.
                      Omad joped pole midagi öelnud, aga võib-olla teiste klubide omad on. Võin ka eksida.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Vara veel praegugi hõisata, 7 vooru mängida, 21 punkti lauas, Madriidi derbi ja El Clasico tulemas.
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                          Vara veel praegugi hõisata, 7 vooru mängida, 21 punkti lauas, Madriidi derbi ja El Clasico tulemas.
                          Enne kui tiitel 100% kindel pole, ei ole kellelgi midagi hõisata.
                          Siiskit oleme nii Getafe kui ka Atleticoga omad mängud ära pidanud ja derbit saab näha jälle tuleval hooajal. Aga ega El Clasico enam kaugel ei ole.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Enne kui tiitel 100% kindel pole, ei ole kellelgi midagi hõisata.
                            Siiskit oleme nii Getafe kui ka Atleticoga omad mängud ära pidanud ja derbit saab näha jälle tuleval hooajal. Aga ega El Clasico enam kaugel ei ole.
                            Jah, goal.com-is olid sellised read kirjas 34. vooru all...
                            Getafe - Atletico de Madrid
                            Real Madrid - Atletico de Madrid

                            Tegelikult on mäng Athleticuga.

                            Aga vabandan, et Barca teemas offtopicut ajasin.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Ma ise olen ka juba oma 10x maininud vist, et tiitel läinud, aga pidevalt suudab Real komistada ja siis tekib Barcal võimalus jälle....ja jälle suudetakse ka samamoodi eksida. Väga lahjad on see aasta La Liga tipud ikka Samas see näitab mõneti ka liiga üldist taset, mis on jällegi sellest vaatevinklist tugev..

                              Kommentaar


                                Kolme posti löögi eest võiks ju värava anda :P
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X