320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eem, keegi võiks mängu enda peale tõesti võtta. Piisas ju ühest soolost ja koll ja asi oleks kindlam olnud.

    Aga pole praegugi midagi viga.

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      Barca oli täna võimas! Oleks väärinud vähemalt 2 väravalist võitu!
      kus kurat ta võimas oli??? barca mängis nii hästi kui manu lasi neil seda teha. kas oli näha, et manu vähegi pingutas rünnakutel ja palli hoidmisel? ei old. meeskond mängib ikka sama hästi kui vastane lubab. ei usu, et barca nüüd viimase ööga tegi nüüd nii mega hüppe, et tegid kohe supper mängu, kui viimasest 8st La Liga mängust võidetud 1ks

      Kommentaar


        vaevalt jah megahüpe, eks motti oli meestel kindlasti rohkem kuna la liga variant enamvähem läinud juuu, söödud olid silmad ilus vaadata aga põnevaid olukordi oli natuke vähe, henry löök oli asjalik, sammuti zambrotta üritused
        aga manust jah, krt eks see taktika taktikaks aga ausalt üteldes on natuke nukker sellist mängu ka vaadata, tekkis tunne nagu osadel eestiliiga mängudel, üks ei taha, teine ei suuda, oleks võinud avatum olla

        Kommentaar


          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
          kus kurat ta võimas oli??? barca mängis nii hästi kui manu lasi neil seda teha. kas oli näha, et manu vähegi pingutas rünnakutel ja palli hoidmisel? ei old. meeskond mängib ikka sama hästi kui vastane lubab. ei usu, et barca nüüd viimase ööga tegi nüüd nii mega hüppe, et tegid kohe supper mängu, kui viimasest 8st La Liga mängust võidetud 1ks
          Pigem asi selles kuidas suudetakse mänguks keskenduda.
          ManU teada tugev vastane ja sellepärast pingutati ka rohkem. Schalke vastu ei pingutatud pooltki nii palju aga eks olukord oli ka teine.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Pigem asi selles kuidas suudetakse mänguks keskenduda.
            ManU teada tugev vastane ja sellepärast pingutati ka rohkem. Schalke vastu ei pingutatud pooltki nii palju aga eks olukord oli ka teine.
            manu taktika oligi kaitses istumine kui loed komentaare

            Kommentaar


              Seda küll aga kui saidki vahel harva rünnata, ei tulnud sellest midagi välja.
              Ronaldo oli päris kinni võetud.

              Kommentaar


                Jep, nüüd need inglased tulevad jutuga, et ManYoo lasigi nii mängida, ei tahtnudki ise üldse kolli lüüa jne. Mina ütlen sellepeale vastu, et Barca ei lasknudki manul mängida.

                Aga üldiselt oli jah ilus vaadata, kuidas Barca kiirelt täpset söötu mängis jne, aga vahepeal minnakse ikka liiale selle asjaga. Kui 5-kasti joone peal ka veel mingit söödumängu üritama hakatakse, siis ajab marru küll. Üldiselt võiks Barca mehed üldse rohkem isegi 20 m pealt pommitada, sest üsna tihti ollakse sellise kauguse peal päris vabaks jäetud. Ning mõned korrad olid jah, kus ilusti oleks saanud kiirrünnaku üles võtta...selle asemel aga võeti hoog maha ja hakati jälle söötu veeretama.

                Ronaldinho ajal oligi see hea, et mees hakkas kiiresti vastase värava alla spurtima ning vastase kaitsjad olid juba paanikas, sest teadsid, et nüüd võib kõike juhtuda (imesöödud või imedriblingud vms).

                Ja Ronaldost nii palju, et taaskord ei suutnud mees suures mängus eriti särada. Hetkel maailma parim jalgpallur küll, aga ma lihtsalt mainin ära, et suurtes mängudes ta eriti midagi korda saatnud pole.

                PS: Ronaldo on täielik titt, ainult nutaks vist. Ja SAF ütles enne mängu ühes intervjuus muide, et minnakse ilusat ja ründavat jalgpalli mängima (muig)

                Kommentaar


                  Barcalt minu arvates hea mäng,ainuke asi ,mis puudu jäi oli värav kuid selles võib tänada ka Manu kaitse tööd.Manu oli kindlalt kaitses,ning ei jätnud barcal ruumi rünnata.Oleks võind ka kindlasti rohkem peale lüüa,üritati ikka yks yhele sööte karistusalas.Penaga läks küll õnneks.Kokkuvõttes oli ikkagi Barca parem meeskond.Eto oleks pidand ka ära lööma suurepärase söödumängu järel .Yaya tegi pooles suurpärast tööd ,ei lastnud kesväljal manu meestel midagi teha.Decolt ka hea mäng arvestades et mees pole mingi 8 mängu mängind,sai Manu vastu hästi hakkama.Kindlasti tuleb hoopis teine mäng Old Traffoldil,mis saab olema väga raske ning loodetavasti suudame seal lahtisemas ja ründavamas mängu võõrsi kolli lüüa ning edasi pääseda Finaali.....


                  siin siis mõnus skill messilt

                  Kommentaar


                    kusjuures ega ausalt öeldes ei looda ka kordusmängust midagi lahtisemat. eks Ferguson teab ju ka et Barcas on siiski veel olemas mehi, kes suudavad asja ära otsustada ja kui minna uljalt ründama, siis Barca poolt löödud koll teeb neil asja veel keerulisemaks. teine mäng tuleb veel ettevaatlikum. arvata on et mõlemad tiimid lähevad kohe kiiret kolli lööma ja siis kes on eduseisus, see hakkab kaitses istuma. Barcale see muidugi ei sobi, sest me ju sel hooajal juba niimitmendat korda oleme suutnud kindla eduseisu teisel poolajal maha mängida. sitt meenutus Betisi vastu näiteks. ega meile ka tagaajaja osa hetkel sobi, sest ega meil see rünne nüüd nii kindel ka pole oma resultatiivsusega viimasel ajal nii et keeruline värk.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Barcelona mängis väga ilusat ründavat jalgpalli ja sööt oli ka täpne. Kahju, et Messi oli pikalt väljas, tundus, et ta pole veel oma hiilgevormi saavutanud. Kuid väga koomil oli selle inglise suurklubi mäng. c ronaldo oli ikka suhteliselt saamatu ja meelitas väga kahtlastest kohtadest ei tea mida. Tundub, et ta ei suuda võrdses konkurentsis oma tundeid tagasi hoida ja seetõttu ei ole enam tema mäng just väga mängu moodi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas trip24 Vaata postitust
                        Barcelona mängis väga ilusat ründavat jalgpalli ja sööt oli ka täpne. Kahju, et Messi oli pikalt väljas, tundus, et ta pole veel oma hiilgevormi saavutanud. Kuid väga koomil oli selle inglise suurklubi mäng. c ronaldo oli ikka suhteliselt saamatu ja meelitas väga kahtlastest kohtadest ei tea mida. Tundub, et ta ei suuda võrdses konkurentsis oma tundeid tagasi hoida ja seetõttu ei ole enam tema mäng just väga mängu moodi.

                        jep, ja üks kommentaaroritest ütles ka väga õieti, et ronaldol tulevad vanad teatrikooli ajad jälle meelde.

                        Kommentaar


                          Barca meeste ladusat söödumängu oli küll tore vaadata, aga ma ei mäleta millal ma viimati enne eilset jalgpalli vaadates magama jäin

                          Ja ennetades Manchesteri 14 aastaseid ilkuvaid fänne, ütlen ma ise ära: "Jah, ma ise fännan Itaalia jalgpalli, kus pekstakse ainult pikka palli ja mängijad ainult sukelduvad ja mängitakse umbkaitset ja kus pole Ronaldo suguseid ilusaid poisse."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Barca meeste ladusat söödumängu oli küll tore vaadata, aga ma ei mäleta millal ma viimati enne eilset jalgpalli vaadates magama jäin

                            Ja ennetades Manchesteri 14 aastaseid ilkuvaid fänne, ütlen ma ise ära: "Jah, ma ise fännan Itaalia jalgpalli, kus pekstakse ainult pikka palli ja mängijad ainult sukelduvad ja mängitakse umbkaitset ja kus pole Ronaldo suguseid ilusaid poisse."
                            Irw

                            Ei aga tegelikult nii igav küll polnud, et magama jääda. Siis võiks iga teise jalgpalli mängu ajal magama jääda. Vahest olid ikka sääksed poolohtlikud olukorrad, mis üldjuhul ärkvel hoiavad vaatajaid

                            Kommentaar


                              Barcelona mängis igavat jalgpalli. Omavahel söödetakse lihtsalt nii kaua, et vastased jäävad platsil magama ja siis proovitakse teha mingi terav sööt, millele unised inimesed ei suudaks piisavalt kiiresti reageerida.

                              Kommentaar


                                Kui Barca mängis igavat jalgpalli,siis kuidas sa kutsuksid toda, mida ManU mängis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X