320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Barca\'

    Jah Riquelme on viimaselajal näidanud, et on aeg ka temal rohkem mänguaega saada. Mees on vormis ning seega tuleks seda ära kasutada. Kui Van Gaal niimodi jätkab ja ei anna mängumehele rohkem mänguaega pôhjendades, et mees ei mahu kooseisu ära on pingil passimine ka môtetu. Aga eks näis, mis saab.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Barca\'

      Rünnak on Barcal kõva- Kluivert, Saviola, ka Luis Enrique ja Mendieta.
      Kahju vaid Rivaldo lahkumisest. Ei usu et Mendieta teda vääriliselt asendada suudab.

      Ka pole praegune seis eriti hull- La Liga\'s 6. koht 6 punkti kaugusel liidrist. Põhikonkurent Real Madrid vaid 1 punktiga ees. Aga selle milline CL!!!
      Ka nõrk algus on Barca puhul tavaline.

      Tegelt on Barca La Liga parim klubi

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Barca\'

        ma isegi arvan et mendieta suudab rivaldot paremini asendada.vaatame siis mida rivaldo tegi eelmine hooaeg barcas,sittagi.mendieta on rohkem söötja tüüp.mina küll arvan et mendieta suudab rivaldot samahästi kui mitte paremini asendada.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Barca\'

          Mendieta on lihtsalt parem mängija kui Rivaldo. Rivaldo on mõttetu. Muide.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Barca\'

            Vaatamata ebaedule koduses La Liga\'s, loodan mina sel hooajal Barcelonalt Meistrite Liigas jätkuvaid häid esitusi ning võitlust kõige kõrgema koha nimel
            Ega La Liga\'gi veel läbi ei ole, küll Barca kosub veel ja paneb kinni ka lõpuks!
            Cerveza.

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Barca\'

              [i]Kosumiseks on veel aega ja ruumi küllalt. Barca pidi eile hilisõhtul alla vanduma Deportivole 0:2 . Veel kurvemaks teeb asjaolu, et mõlemad kollid tulid Depor\'i poolt 4 minuti jooksul mängu viimasel 10 minutil.
              veelgi märkimisväärsemaks muudab Depor\'i võidu asjaolu, et seljataga raske mäng Milaniga. vastupidiselt Barca\'le polnud Depor veel edasipääsu kindlustanud. pealegi on Depori vigastatute nimekiri, esotsas mängujuhi Valeroniga, üsna pikk.

              Barca kõrge lend CL\'is tuleks minu meelest pigem (suhteliselt) nõrga alagrupi nimele kirjutada. La Liga tase on kõrgem, kui CL\'i esimene grupifaas. nüüd peaks näha saama, kus Barca tegelikult seisab.

              mis halba vormi puutub, siis mina arvan, et peasüüdlane on kodanik Gaal. tema hullumeelsed ja segased mängukonseptsioonid maksid Hollandile tema MM\'i ja küll varsti ka Barcelona asja lahti jagab. näituseks istub pingil üks andekaimaid noori mängujuhte maailmas-Riquelme. ei ole ka tema muidugi mingi imerelv, aga korralik mängujuht (loe: liider platsil) kuluks Barcale marjaks ära.

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Barca\'

                noo mendieta jaa luis enrique võivad kaa seda mängu juhtida edukalt.aga jah van gaal võix riquelmele rohkem mänguaega tõesti anda ma arvan et ta on ennast igatpidi tõestanud heade mängudega cl-is

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Barca\'

                  Nii, tere Barca fännid, lihtsalt ütlen luuseritele hei ja tutvustan Newcastlet, kellega teil rasked mängud ees.


                  www.hot.ee/nufc NEWCASTLE UNITED 5 - 2 FC BARCELONA!!!

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Barca\'

                    newcastle kle seal sa ajasid ühe väikse asja segamini mitte newcastle ei võida 5:2 vaid barca võidab.vott see nagu usutavam tulemus.

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Barca\'

                      Originally posted by makser


                      newcastle kle seal sa ajasid ühe väikse asja segamini mitte newcastle ei võida 5:2 vaid barca võidab.vott see nagu usutavam tulemus.
                      Teeme siis nii, et kui võidab Newcastle (mitte küll 5:2, aga üldse), muudad sina nädalaks oma avatari NUFCi omaks, vastasel korral mina Barcelona omaks....:P

                      Mis arvad?

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Barca\'

                        Originally posted by zoolazorts


                        Originally posted by Newcastle


                        Nii, tere Barca fännid, lihtsalt ütlen luuseritele hei ja tutvustan Newcastlet, kellega teil rasked mängud ees.


                        www.hot.ee/nufc NEWCASTLE UNITED 5 - 2 FC BARCELONA!!!

                        polnudki ammu musta huumorit saanud (või võiks öelda absurdihuumorit). Söön oma sokid ära kui sinu ennustatud skoor täide läheb. Vat vastupidi on usutav :P
                        Vaata, et siis puhtad sokid valid...

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Barca\'

                          Originally posted by zoolazorts


                          Originally posted by Newcastle

                          Teeme siis nii, et kui võidab Newcastle (mitte küll 5:2, aga üldse), muudad sina nädalaks oma avatari NUFCi omaks, vastasel korral mina Barcelona omaks....:P

                          Mis arvad?
                          Nonii, ma asendasin ka oma Hispaania koondise avatari Barcelona omaga. Mina olen igaljuhul diiliga nõus , mitte et sul mingit lootustki võita oleks.
                          Ja mu sokid on alati puhtad
                          Olgu, aga nagu öeldud, läheb arvesse St.James Parkil toimuv kohtumine...jääme siis ootama....

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Barca\'

                            davai ma kaa nõus.kuigi seda juhtuma ei saa et barca kaotab.aga mis siis juhtub kui mingi halva juhuse läbi viiki jääb mäng??siis ei muuda keegi midagi???

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Barca\'

                              Originally posted by makser


                              davai ma kaa nõus.kuigi seda juhtuma ei saa et barca kaotab.aga mis siis juhtub kui mingi halva juhuse läbi viiki jääb mäng??siis ei muuda keegi midagi???
                              Lepime siis nii kokku, et viigi korral lükkub kihlvedu edasi võõrsimänguks, ehk mänguks Barcelonas...

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Barca\'

                                Kui peeti seni ainuke ametlik m2ng St. James\' Parkil kahe klubi vahel, osutus v6itjaks Newcastle, kelle ridades Tino Asprilla tegi hat-tricki. Barca kobistas oma 2 v2ravat alles m2ngu l6puosas.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X