320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Madriidi sõidavad siis sellised vennad:

    Valdés, Jorquera, Henry, Xavi, Piqué, Iniesta, Puyol, Cáceres, Sylvinho, Bojan, Eto'o, Messi, Hleb, Alves, Abidal, Keita, Gudjohnsen, Touré y Sergio Busquets.

    Oeh. Raske arvata, missuguseks see kohtumine homme kujuneb. See ei ole mingi tavaline liiga mäng, vaid midagi erilisemat. Algkoosseisu ei oska kah nagu ette kujutada. Kolmapäeval Chelseaga juba mäng, nii et arvatavasti saab keegi põhimeestest puhkust kah.

    Kommentaar


      Isiklik seisukoht oleks siiski see, et täna panna välja parim võimalik koosseis ja püüda neid kolme väga olulist võidupunkti. Viik sobiks ka hästi ja küll poisid siis sellelt (võidu)emotsioonilt ka Chelski kotti pistavad.

      Minnes täna poolkõvaga mängima ja kinkides võidu Realile, on ekstra pressure ka kolmapäev ja sellega võib juba enne kohtumist olla mängu saatus otsustatud, olenemata seltskonnast, kes platsile jookseb.

      Seega võit täna = võit kolmapäev!
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Mis kell peli hakkab meie aja järgi ?
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          Algselt postitas Põnn Vaata postitust
          Mis kell peli hakkab meie aja järgi ?
          21.00 peaks olema
          FC Flora

          Kommentaar


            2-1 barcale

            Kommentaar


              Algselt postitas fcflorahaapsalu93 Vaata postitust
              2-1 barcale
              Muideks, ma nägin öösel unes, et Barca saab 4:1 võidu. 5. minutil lõi Henry pommlöögist värava, 20. Eto'o ning teised lööjad mulle ei meenugi. Ja veel nägin, et Chelsea käest saadi 0:1 kaela:s
              No vaatame, kas siis täppi kah läheb siit midagi See 4:1 veits ulmeline on.

              Kommentaar


                Julgeksin ennustada, et Blaugrana alustab tõenäoliselt pisut kaitsvama formatsiooniga, mis nii praktiliselt tähendaks Keita kerkimist algkoosseisu - à la: Valdés; Alves, Puyol, Piqué, Abidal; Touré, Xavi, Keita; Messi, Eto`o, Iniesta/Henry.

                Sellest suhtes olukord on hea, et juhul kui kaotus peaks tulema, ühe punkti edumaa jääb siiski alles. Võidu ja isegi viigi puhul väljavaated paranevad siiski hulganisti. Nii või naa, loodetavasti üldine mängupilt on täna tempokam ja ideerikkam, kui teisipäeval.

                Kommentaar


                  Hoian kindlasti teile pöidlaid peos, korrake eelmise mängu tulemust, või tehke veel paremini!
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Karla Vaata postitust
                    Muideks, ma nägin öösel unes, et Barca saab 4:1 võidu. 5. minutil lõi Henry pommlöögist värava, 20. Eto'o ning teised lööjad mulle ei meenugi. Ja veel nägin, et Chelsea käest saadi 0:1 kaela:s
                    No vaatame, kas siis täppi kah läheb siit midagi See 4:1 veits ulmeline on.
                    Oeh, mäletan ka aegu, kui ma enne olulist mängu tulemusi nägin. Aga kahjuks läks mäng ALATI vastupidi

                    Kommentaar


                      algkoosseis sihukene:
                      Valdés; Alves, Piqué, Puyol, Abidal; Xavi, Touré, Iniesta; Messi, Eto'o e Henry

                      Parimatest parim koosseis ning loodetavasti tuleb võit ära.

                      Kommentaar


                        4:1 pole enam midagi utoopilist

                        Kommentaar


                          Einohhhh väga supeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrr lihtsalttt. Hea, et peale Reali väravat põnnama ei löödud ning jätkati oma mängu mängimist. Seis oleks võinud suuremgi olla, aga REalil mingi hull väravas. Einoh, super.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cooma5
                            3-1 barcale!
                            Väga kena mäng Barca poolt. Vahepeal on Madridi mängijad nagu valged postid väljakul.

                            Kommentaar


                              henry, puyol ja messi ning u 5-6 jäi löömata

                              Kommentaar


                                kus netis näha saab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X