320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Keegi võiks siia gifi panna, kuidas ta ründetsoonist tagasi töötas, ja ühe madriidi väikevenna õlaga kotletistas.Palli tagasivõitmine ja töökus on selle meeskonna üks edu aluseid.
    .
    See Madridi väikevend ei olnud keegi muu kui Kunn Aguero.

    Kommentaar


      Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
      What goes around that comes around ütleks sellise postituse peale.
      Ei saanud aru.

      Kommentaar


        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
        See Madridi väikevend ei olnud keegi muu kui Kunn Aguero.

        Nagu Sander Puri juba! Pole paha!
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Nagu Sander Puri juba! Pole paha!
          Haha, päeva nali. Vaadake, mida Postimees tegi Kasperi võrduse peale siit!
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            vabandust, tahtsin vastupidi öelda: What comes around that goes around su ütluse peale. Kui aru ei saa siis ei saa sind aidata kahjuks, sorry.

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Haha, päeva nali. Vaadake, mida Postimees tegi Kasperi võrduse peale siit!
              /Muig
              Kasper peaks postimehele arve esitama.

              Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
              vabandust, tahtsin vastupidi öelda: What comes around that goes around su ütluse peale. Kui aru ei saa siis ei saa sind aidata kahjuks, sorry.
              Ausalt öeldes ei saa jätkuvalt pihta aga las ta olle. Minu postituse mõte oli (mitte üldsegi paha pärast), et ei tasu minna liiga enesekindlaks ja võite enesestmõistetavalt võtta, kuna ükskord tulevad ka taas kaotused. Ma arvan ,et päris noortega Barca siiski Arsenalile vastu ei saa.

              Kommentaar


                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                Haha, päeva nali. Vaadake, mida Postimees tegi Kasperi võrduse peale siit!
                Tore on inimestele ideid anda!
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Ausalt öeldes ei saa jätkuvalt pihta aga las ta olle. Minu postituse mõte oli (mitte üldsegi paha pärast), et ei tasu minna liiga enesekindlaks ja võite enesestmõistetavalt võtta, kuna ükskord tulevad ka taas kaotused. Ma arvan ,et päris noortega Barca siiski Arsenalile vastu ei saa.
                  kindlasti esimene mäng tuleb mõlema poole pealt ettevaatlik...vähemalt esimene poolaeg.
                  kuigi loodaks paariväravalist edu Barcalt kodumängule minnes. siiani on küllaltki meelejärgi olnud Arsenali mängustiil kataloonlastele. just selle tulemusena soovikski näha kodumängul juba 1-2 noort platsil pelamas. ärgem unustagem - see kõigest minu ettekujutus!

                  Kommentaar


                    Arsenali kaitse on ka praegu päris lahja mulle tundub. Ei saa muidugi alahinnata ning eelmise aasta mängude kordust oodata, kuid ise loodan/arvan ka, et Barca naaseb Nou Campile 1-2 väravalises eduseisus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                      Arsenali kaitse on ka praegu päris lahja mulle tundub. Ei saa muidugi alahinnata ning eelmise aasta mängude kordust oodata, kuid ise loodan/arvan ka, et Barca naaseb Nou Campile 1-2 väravalises eduseisus.
                      ei tasugi ja ma ei alahindagi. üritasin oma sõnastuses selgeks teha lootust omaltpoolt, et sedapsi läheks. loodan ka, et vastupidine tulemus mu hetkeseisu toetajaslikku kõrget motti maha ei tõmba.

                      Kommentaar


                        Pep siis pikendas lepingut järgmise hooaja lõpuni. Paistab, et mees hoidub liialt pikast lepingust, hoidmaks valikuvõimalusi ning samas garanteerimaks väiksemat vallandamise tõenäosust, kui ühel hetkel peaks asjad mitte just kõige paremini minema.
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                          Pep siis pikendas lepingut järgmise hooaja lõpuni. Paistab, et mees hoidub liialt pikast lepingust, hoidmaks valikuvõimalusi ning samas garanteerimaks väiksemat vallandamise tõenäosust, kui ühel hetkel peaks asjad mitte just kõige paremini minema.
                          Happy times. Guardiola ja vallandamine... nagu military intelligence...
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                            Pep siis pikendas lepingut järgmise hooaja lõpuni. Paistab, et mees hoidub liialt pikast lepingust, hoidmaks valikuvõimalusi ning samas garanteerimaks väiksemat vallandamise tõenäosust, kui ühel hetkel peaks asjad mitte just kõige paremini minema.
                            Katari omad ju andsid talle veel aastakese vabaks, enne, kui enda juurde toovad.

                            Kommentaar


                              Katar ründab hetkel salaja Barcat? Natuke palju sekkuvad/sebivad meiega
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar




                                See nüüd küll kõige parem lahendus ei paista olevat...
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X