320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei saa tõesti aru miks Pep vahetas Villa Keita vastu. Ta peaks ise teadma et parim kaitse on rünnak ja nii varakult 1:0 seisu hoidma minna on mõtetu. Ilma Villata polnudki nagu mingit kindlat ründajat ja polnud kellegile ette palle anda. Aga noh Nou Campil 1 värav ja seis on kohe muutunud ja loodetavasti saavad selleks ajaks mängu ka käima. Mängu suurim miinus oli muidugi see et Pique ei saa järgmine mäng platsil olla, aga seevastu Puyol peaks terve olema ning oskab paremini kaitseliini koos hoida.

    Kommentaar


      Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
      ja miks ei olnud Abidal põhis?

      Abidal oli põhis.

      Kommentaar


        Natuke nukker oli jälgida seda, kui null te teisel korrusel olete rünnakul.

        Kommentaar


          Abidal oli ju keskkaitsja. Arsenalilt teisel poolajal väga hea esitus.
          samas Arsenali away-score sel hooajal CL-is- Partizani vastu võit ja kaotati nii Bragale kui ka Shakhtarile. kodus viimati viigistati Newcastlega.
          kui kodus oma mäng ära teha, siis poleks probleemi
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas Inhouse Vaata postitust
            Abidal oli põhis.
            sorri, mõtlematult ajasin Keitaga segamini.

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              neli null tuleb nkn ära, lamp
              okei.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Tänase õhtu huvitavaim mäng, mida vaadata. Tõenäoliselt saab väga ühepoolset väravatesadu näha. Pakun Arseanal 0 - 6 Barcelona
                Pendla-Feelix isiklikult.

                Ka mulle tundus imelik, et Villa ja Iniesta vahetati Keita ja Adriano vastu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Natuke nukker oli jälgida seda, kui null te teisel korrusel olete rünnakul.
                  Milleks meile pikk pall, kui meil on squad full of players, kelle tugevaimaks omaduseks on palli mängimine jalaga. Siiani on see edu toonud, tõi ka täna Arsenali vastu. Mängu kaotasime siiski eelkõige taktikaliste möödapanekute tõttu + mõned mehed ei olnud selleks mänguks, teiseks poolajaks, vaimselt valmis.
                  Més que un club

                  Kommentaar


                    Ma ei tea kas asi oli minus(ja oma tugevas kiindumuses oma klubi vastu) või harjumuses näha oma meeskonda liigas vastaseid platsilt nii mentaalselt kui ka füüsiliselt viimased kolm kuud välja mängimas, kuid ei mäletagi millal ma viimati nii pettunud selles tiimis(arvestades ka mänge Interi ja Rubiniga) olin. Kui värav(ja vb ka Abidali tegutsemine) välja arvata, siis ei tundnud ma kogu mängu jooksul mingitki positiivset emotsiooni oma meeskonnale kaasa elades. Mida ei juhtu just tihti..

                    Congrazz aga Arsenalile. Parem tiim võitis täna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas matheous Vaata postitust
                      Milleks meile pikk pall, kui meil on squad full of players, kelle tugevaimaks omaduseks on palli mängimine jalaga. Siiani on see edu toonud, tõi ka täna Arsenali vastu. Mängu kaotasime siiski eelkõige taktikaliste möödapanekute tõttu + mõned mehed ei olnud selleks mänguks, teiseks poolajaks, vaimselt valmis.
                      Eelmine hooaeg Interi vastu näitas hästi ära, miks Barcal on vaja ka veidi pikemaid mehi. Minu arvates sobiks Barcale ette ründese, nagu rusikas silmaauku, selline mees nagu Fernando Llorente (ärge näkku Mayhem).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Pendla-Feelix isiklikult.
                        Ilmselgelt õnnestunud tagurpidipsühholoogia katsetus Tofoalt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                          Kas härra treeneril on miskine käsk antud UEFA-lt, et peab jätma Arsenalile ikka selle teise mängu lootuse???
                          no palun...pole ammu nii rumalat juttu lugenud. Mulle meeldiks kui arsenal camp noul su korralikult pilvede pealt maha tooks. Peace.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                            Ma ei tea kas asi oli minus(ja oma tugevas kiindumuses oma klubi vastu) või harjumuses näha oma meeskonda liigas vastaseid platsilt nii mentaalselt kui ka füüsiliselt viimased kolm kuud välja mängimas, kuid ei mäletagi millal ma viimati nii pettunud selles tiimis(arvestades ka mänge Interi ja Rubiniga) olin. Kui värav(ja vb ka Abidali tegutsemine) välja arvata, siis ei tundnud ma kogu mängu jooksul mingitki positiivset emotsiooni oma meeskonnale kaasa elades. Mida ei juhtu just tihti..

                            Congrazz aga Arsenalile. Parem tiim võitis täna.
                            Sekundeerin ning minu jaoks viimane tõsine pettumus oli aasta tagasi sama mängu järel, kus anti samuti eduseis käest tühja koha pealt. Siinkohal küsimus suurele ringile: Pep ja seisu hoidev taktika, millal me selliselt mängides viimati võidu saime? Ise mäletan vaid pettumust valmistanud viike ja kaotusi, kui sedasi talitatud on...

                            Teise korruse kohta ütleks niipalju, et eelmine aasta meil oli kraana, aga õnneks pole see Barca mängujoonis. Väga ei sooviks ka midagi sellist näha tulevikus, las see jääb siiski saareriigi meeskondadele

                            Messi liigne ise tegemine on juba pikemat aega silma torganud, aga üldjuhul tal on suht viisakas päev ja sellised võimalused ikka taob ära. Täna seda kahjuks polnud.

                            Kaitsefaasis on kuidagi imelik suhtumine poistel, kus vastasel lastakse enda kastini purjetada, enne kui vastu astutakse... Samas jätab selline tegevus vähe ruumi vigadeks ning ka teravus kaob, sest pendla olukorrad lihtsad tekkima.

                            Barca ise sittus oma mängu ära A tooks siia arutellu ka need kaks penaltit, mis käte eest andmata jäeti?
                            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                              Ma ei tea kas asi oli minus(ja oma tugevas kiindumuses oma klubi vastu) või harjumuses näha oma meeskonda liigas vastaseid platsilt nii mentaalselt kui ka füüsiliselt viimased kolm kuud välja mängimas, kuid ei mäletagi millal ma viimati nii pettunud selles tiimis(arvestades ka mänge Interi ja Rubiniga) olin. Kui värav(ja vb ka Abidali tegutsemine) välja arvata, siis ei tundnud ma kogu mängu jooksul mingitki positiivset emotsiooni oma meeskonnale kaasa elades. Mida ei juhtu just tihti..

                              Congrazz aga Arsenalile. Parem tiim võitis täna.
                              Tüüpiline gloryhunter. Aga ära muretse, tänasest võid hakata hoopis Arsenali pöidlahoidjaks. Eksole.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Arse0
                                Tüüpiline gloryhunter. Aga ära muretse, tänasest võid hakata hoopis Arsenali pöidlahoidjaks. Eksole.
                                Kusjuures, Ma olen temaga üpriski nõus. Barca mängis võibolla 30 minutit 90nest, ülejäänud aja jooksti niisama palliga ja olid täiesti laisad, motivatsioon puudus täielikult.

                                Arsenal oli tubli, kasutas oma võimalused teisel poolajal ära ja suutis mängu võita. Wenger'il on aga korralikult mõttlesimisainet järgmiseks mänguks - tuleb lahendada kuidagi kaitse probleem, sest olme ausad, niipalju võimalusi ei tohiks oma kodus Barcale küll anda. Camp nou'l läheb väga raskeks sellise kaitsega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X