320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alehis Vaata postitust
    Ma ei ole kunagi midagi nii idiootset lugenud siin foorumis, ausalt!
    Jälgi veidi välisajakirjandust Selle teema tõin siia puhtalt sealsetest kõlksudest... Suht avalik saladus on see, kuidas ringkondades Wengerit seljataga pedofiiliks peetakse

    Aga see vanuse teema on ikka väga oluline. Võrdle nüüd ennnast, kas 12a ja 16a vanuselt olid sa samas arengufaasis? Ehk tõesti sinu puhul see nii oli, aga suurem osa inimesi teeb selles vanuses ikka tohutu arengu edasi ning esimene neist on laps ja teine juba küllaltki arvestatav jalgpallur
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Kle, sa mängid lolli või? 16 aastane teeb sul oma peaga otsuseid? Mida argumenti? Ma saan aru, et põhiline on oma pointi tõestada, aga no tõepoolest?
      a,et siis ei tee v?

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Kle, sa mängid lolli või? 16 aastane teeb sul oma peaga otsuseid? Mida argumenti? Ma saan aru, et põhiline on oma pointi tõestada, aga no tõepoolest?
        Ei räägigi ju, ma ei tea, maja laenust või naise võtust. Kas näiteks sinu vanemad otsustasid selles vanuses, kuhu kooli edasi minne (kui muidugi keskkool ja põhikool samas ei asunud või kui sa üldse sinna jõudsid), mida õppida? Ma arvan ,et 16 piisav vanus juba ise oma peaga otsustamaks, kus ta oma karjääri jätkata tahab. 12-aastase poisi otuseid mõjutavad pigem ikkagi vanemad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Ei räägigi ju, ma ei tea, maja laenust või naise võtust. Kas näiteks sinu vanemad otsustasid selles vanuses, kuhu kooli edasi minne (kui muidugi keskkool ja põhikool samas ei asunud või kui sa üldse sinna jõudsid), mida õppida? Ma arvan ,et 16 piisav vanus juba ise oma peaga otsustamaks, kus ta oma karjääri jätkata tahab. 12-aastase poisi otuseid mõjutavad pigem ikkagi vanemad.
          Naljatilk. Ma arvasin, et sa oled kursis, kuidas jalkas tänapäeval asjad käivad.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Naljatilk. Ma arvasin, et sa oled kursis, kuidas jalkas tänapäeval asjad käivad.
            No aga sul on täiesti oivaline võimalus mulle selgitada siis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              No aga sul on täiesti oivaline võimalus mulle selgitada siis.
              ma olen täiesti kindel, et sa tead seda isegi. Kõik, mis ma tahtsin öelda, on see, et usk, et 16 a teeb selliseid otsuseid oma peaga, on naiivsus ning pakun, et välja käidud vaid sellepärast, et midagi öelda. Need asjad käivad tänases vutis ammu üle poiste peade, egas muidu ei taheta nt Hollandis keelata agentide jne asjapulkade jõlkumine noorteakadeemiate ümber, kuigi vanematele piimajõgede lubamise eest ju kedagi keelata ei saa.
              Kokkuvõtvalt veel- 12 ja 16 a värbamine on ikkagi erinevad asjad, kuid see oluline vahe ei seisne küll selles, et poisid saavad oma peaga otsustada...
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                "Barcelona üritas hiljuti osta Arsenalist Aneke't kes on 16-aastane ja Afobe't kes on 17-aastane. Pep on mingi pedofiil vä? "

                kes need on? pole nagu kuulnud
                Ausalt öeldes ma polnud ka sellest Toral Harperist varem kuulnud, aga Afobe ja Aneke on hetkel parimad, kes arsenali akadeemiast läbi tulemas on, kui sa nii väga tead tahad

                Kommentaar


                  Sorry, iga asja peale ei saa konstruktiivseks jääda. Avalik saladus? Mina olen lugenud, et sepakas on vitupea. Pea asemel on vitt, sulatõsi. Näe, panen siia üha smaili ka kinnituseks, et lugesin seda kusagilt ja ju nii on, eks

                  Jon Miquel Toral Harper. Harper. Sügava katalaani päritoluga nimi. tramaeivõi.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Wengerit pedofiiliks sõimata on täiesti okei. Selle peale kettasse minemine ei ole okei.

                    Üldiselt võiks EU-s kehtida 16-aastastele poistele samasugused reeglid. Et Barca saaks hoida oma talente kinni ning Roma/Lazio omi. Siis ei tuleks briti pedofiilid kottidega, kes neid põhja küüditavad.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      ma pole päris kaua nii palju naerda saanud kui seda viimast teemat lugedes hähähä. 10 aastat juba 21 sajandis elanud ja te avastatae alles 23 veebruar 2011 et Wenger on pedofiil?? wtf? kas te üldse ei loe jalka uudiseid? Vähegi haritum inimene kuulis seda juba 30 aastat tagasi...Või te ausalt arvasite et see igal hooajal kamba noorte poiste kogumine ja fännidele tiitlite lubamine on Wengeri rumalus midagi platsil korda saata? muidugi mitte, vanad poisid on vaja vahetada lihstalt uute mängukannide vastu ja see on juba teaduslik fakt - arsenali fännid võivad teile viimase kahe aastakümne Arsenali transferite nimekirjad ette lüüa ja ei pea just geenius oelma et sealt lugeda üks kindel fakt välja: Wenger ON pedofiil,. Punkt. uuus teema ja jalku juurde tagasi!
                      e: ja et keegi mu teksti jälle rumalaks trollimsieks ei peaks , siis viskan ühe kergelt googeldatavad linki ka:
                      No he is not gay, but he is bisexual he was open about it in an interview with BBC sport. He had a relationship stint with Robert Pires.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ära hakkab tüütama see lõputu vaidlus mis otseselt kedagi targemaks ei tee. Paneks mõned oma sendid ka sisse, näiteks kaks.

                        Esiteks taust. 2003. aastal Barca noortesüsteemiga liitunud poolkaitsja. Mängutüübilt puhas Englishman - tugev, kiire, maas ja õhus hea. Enda generatsiooni silmapaistvamaid tüüpe Barcas, koos Sergi Semperiga kellega moodustati vägagi soliidne keskväljapaar tervelt kaheksaks hooajaks. Lisaks on kutt väga arukas ja õpib koolis väga headele hinnetele ning on üldse loogilise mõtlemisega. Seega peaks ära langema see omaenese tarkuse jura - küll poiss siis ise teab.


                        Kuna millegipärast on siin läbi käinud see varastamise jutt, siis tahaks mõnda asja ka selle kohapealt selgitada. Kedagi väevõimuga ära ei viida, see on selge. Kutt teadis mis tema karjääriredelil astumiseks parem on, üle jäi vaid otsustada kelle pakkumine vastu võtta (valikus ju ka veel Chelsea ja ManU). Perekonda sellese diili ei segatud. Veelgi enam, perekond suhtus kogu jamasse üsna skeptiliselt ning ei soovinud ka Londonisse kolida. Seega otsustas noormees ise, täitsa omal käel minna ja seda täitsa nii, et perekond jääb paikseks Katalooniasse.

                        Lisaks kõigele eelnevale tuleb tõdeda, et mõne nõmeda seaduse* kiuste ei ole võimalik Barcal noormehele tema teenete eest veel suurt maksta (mingit papid tiksusid). Arsenalis hakkab ta teenima umbes 30 korda rohkem kui Barcas saadud nö. boonusrahad. Sealjuures on lepingus ka esindusvõistkonna debüüdi puhul ette nähtud meie mõistes keskmisest suurem tasu.

                        Kui nüüd veel juurde liita treenimine esindusmeeskonnaga ja mõningad lubadused Hr. Pedofiililt (Tofoa ütles et võib nimetada nii) endalt mis sisaldavad mänguminuteid nii U18 liigas ja reservliigas siis miks mitte minna? Kedagi ei saa kinni hoida, eriti veel kui äramineku soov on kindel ning praegusel juhul ka üsna hästi põhjendatud.


                        Eelnevalt juttu olnud Sergi Samperil oli võimalik samuti Inglismaale siirduda kuid kutt valis siiski koduklubi, sest on olnud klubiga seotud juba kuuendast eluaastast - tuleb au anda. Sisuliselt on talle ka Xavi puutsad juba valmis seatud, astugu ainult sisse.

                        Üldiselt ongi meil noorte hoidmise relvi vaid üks - taguda kuttidele pähe, et Barcast lahkumine võrdub sisuliselt reetmisega ning Nou Camp on tore koht kus tulevikus mängida. Üldjuhul on see ju ka tõsi.


                        * nõmeda seaduse all pean silmas seda, et Hispaanias pole võimalik 16 aastasel sõlmida proffileping. Klubidel on küll võimalus pakkuda mingit raha selle eest, et kaubikutega mehed noorukeid ära ei veaks, kuid tihtipeale on inglaste pakkumised meie omadega võrreldes mitmeid kordi paremad. Alla 16 aastastele on võimalik maksta 250 eurot aastas mingit pappi. 16 aastastele on võimalik pakkuda "juba" kuni 10 000 eurot aastas, mis on üsna kökats summa võrreldes sellega mida näiteks Arsenal saab pakkuda.


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Jon Miquel Toral Harper. Harper. Sügava katalaani päritoluga nimi. tramaeivõi.
                        Ema on tõesti inglanna, kuid seda võib vist mõlemat pidi vaadata, või ei v? (ma sulle mingeid smaile ei pane)



                        üldiselt sai segane jutt ilmselt, kell on juba palju.
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          ma pole päris kaua nii palju naerda saanud kui seda viimast teemat lugedes hähähä. 10 aastat juba 21 sajandis elanud ja te avastatae alles 23 veebruar 2011 et Wenger on pedofiil?? wtf? kas te üldse ei loe jalka uudiseid? Vähegi haritum inimene kuulis seda juba 30 aastat tagasi...Või te ausalt arvasite et see igal hooajal kamba noorte poiste kogumine ja fännidele tiitlite lubamine on Wengeri rumalus midagi platsil korda saata? muidugi mitte, vanad poisid on vaja vahetada lihstalt uute mängukannide vastu ja see on juba teaduslik fakt - arsenali fännid võivad teile viimase kahe aastakümne Arsenali transferite nimekirjad ette lüüa ja ei pea just geenius oelma et sealt lugeda üks kindel fakt välja: Wenger ON pedofiil,. Punkt. uuus teema ja jalku juurde tagasi!
                          e: ja et keegi mu teksti jälle rumalaks trollimsieks ei peaks , siis viskan ühe kergelt googeldatavad linki ka:
                          http://wiki.answers.com/Q/Is_arsene_wenger_a_gay
                          Ausõna, võta tablette. Rein võiks selle posti Roma teemasse tõsta ja W asemele Totti liimida.
                          Moded võiks muidugi selle siit kustutada.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            No kui sa mind ei usu, siis äkki ManU fänni?


                            või ma ei tea kelle fänni:
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              "There's two philosophies; ours is to invest in La Masía and the other is to fish all over Europe for kids, like Arsenal" - Sandro Rosell.


                              Busquets - signed from unio jabac at 17
                              Iniesta - signed from albacete balompie at 12
                              Jeffren - signed from tenerife at 16
                              Messi - signed from newells old boys at 13
                              Pinto - signed from safa san luis age 19
                              Pedro - signed from cd san isidro at 17
                              Puyol - signed from pobla de segur at 17
                              Sanchez - signed from Ce europa at 18
                              Valdes - signed from CD tenerife at 13

                              Kommentaar


                                Why Arsenal won't go furthest: They have to get a result in Camp Nou against Barcelona. Enough said.
                                tõepoolest, say no more...
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X