320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tea jah ... täiesti maitse asi. Kui eilne mäng oli mõnele igav, siis ma väga ei teagi, mis põnev on. Eks Zaragoza ja selliste vastu küll jah lüüakse vahepeal 20. minutiks 2-0 ära ja ülejäänud aja on lihtsalt see igav palli hoidmine ja ei üritatagi neid teravusi lüüa vaid säästetakse tervist ja põhimõtteliselt puhatakse platsil. Aga eile lihtsalt lahmiti iga nurga alt, polnud mingi igav palli hoidmine, vaid ilus kiire edasipürgiv sööt käis pidevalt ja oli ka mõnusaid driblanguid.

    Igastahes ... kui pole seda Mou meeste retsimist, siis suudab Barca ka mitte maas vedeleda ning jalgpalli mängida täitsa kenasti. Lihtsalt El Classicol on vist emotsioonid nii laes, et seal kiputakse üle keema plus muidugi oma tervist hoidma ning luumurdudest hoiduma.

    Aga ei, hea tunne on, kui lemmikmeeskond sellise mänguga finaalis ära lammutab.

    Kommentaar


      Palju õnne kõigile Barca fännidele ! Teenitud võit.
      Hea oli näha, et finaalis mängiti puhtalt, ei mingit sukeldumist, ega mõttetut maasväänlemist.

      Aga selline jutt, et "oi nüüd on Barca forever võitmatu" on BS. Võib minna küll nii, et mitu hooaega polegi vastast, aga ei pruugi. Kõik see selgub juba järgmiste hooaegadega.

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        No eks Mou teeb, mis suudab. Mingist hävingust rääkida eelmise aasta poolfinaali kahest legist on, anna andeks, naljakas. A ju sa mõtlesi, et kaotati. Õige. On stiilid ja on maitse, kui Tiki-taka on igav, võid ju stokei vaadata või catenacciot. Päris huvitav, aga pole minu maitse. See igava stiili jutt on üks "seks on mõnna" värk, vaadatakse kolm mängu ära ja ...
        Fännide jaoks kindlasti ei ole selline domineeriv jalgpall igav aga erapooletule on selline üleolek (nagu eile manku vastu) vastastest veidi igav tõesti. Pärast 2:1 ei näinud Manku väravat eile mitte kuskilt tulemas. 3:1 seisult sai kanalit vahetatud. Aga noh see pole Barca süü, et vastased ei leia hetkel rohtu nende vastu.

        Kommentaar


          OJ: "Inglismaa Jalgpalliliit andis teada, et esmaspäevaks planeeritud esiliiga play-off'i finaal Reading - Swansea on teadmata ajaks edasi lükatud, sest keegi on Wembley'lt ühe väravavõrgu ära virutanud ja ilma võrguta mängu pidada ei saa. "



          http://sport.postimees.ee/?id=452846
          Adiós amigos

          Kommentaar


            jääb nüüd 28. augustit (oli vist see päev?) ootama, mil superkarika eest mängitakse hetkel pakuks et Euroopa top5 klubiga Portoga. Kahju et Portoga ei saanud sel hooajal mängitud, oleks saanud nende tasemest parema pildi. Villarreali ja teiste ülekaalukad uputamised Euroopa Liigas olid päris veenvad. Tuleb lootma jääda, et Pinto da Costa ei müü oma mängijaid enne seda kohtumist maha
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Muhe oli yhe Kataloonia s6braga m2ngu kaeda ja kilidest Manku f2nnide yle naerda. Kui 3 cunti(Pusskets, Alves ja Masch) 2ra v6tta teilt, siis oleks tegemist t2itsa sympaatse tiimiga. Aga kindlasti parim tiim, mida ma olen oma silmaga n2inud alates 90ndate algusest. RETSEPT!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                jääb nüüd 28. augustit (oli vist see päev?) ootama, mil superkarika eest mängitakse hetkel pakuks et Euroopa top5 klubiga Portoga. Kahju et Portoga ei saanud sel hooajal mängitud, oleks saanud nende tasemest parema pildi. Villarreali ja teiste ülekaalukad uputamised Euroopa Liigas olid päris veenvad. Tuleb lootma jääda, et Pinto da Costa ei müü oma mängijaid enne seda kohtumist maha
                Tsiteeriks Robbenit: Euroopa liiga ei koti mitte kedagi.
                Ei usu sugugi, et ta TOP 5-te kuulub, isegi TOP 10 läheks paganama keeruliseks. Aga eks seda ole järgmisel hooajal CL-is näha.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    tra nagu mingi võlutrikiga on pall vasakul jalal tagasi
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Lisaks omaltpoolt samuti paar gif-i:









                      Kommentaar


                        Ma ei saa sellest gifi fenomenist hetkel aru, aga see pole point . Veits Maskiga nõus, et veits igav oli või siis ettearvatav, vaid vist tõsine Manu prillide omanik lootis miskit imet. Kogu austuse juures ma siiski nii öelda valisin poole ja olin Barca poolt ja ikka paar raiska ka tulid suust välja kui kas Valencia või Park "meie poiste" kandasi "hellalt puudutasid " . Mängu põhjal pettumus siiski on Villa, poleks teda olnd oleks Barca ka 10 mehega Manu võitnud .
                        Aga noh Manu lillelapselik lähenemine kinkis selle mängu jah veits kergelt ära, ütleks , et finaal toimis ikkagi poolfinaalis ära.
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maanus Vaata postitust
                          Ma ei saa sellest gifi fenomenist hetkel aru, aga see pole point . Veits Maskiga nõus, et veits igav oli või siis ettearvatav, vaid vist tõsine Manu prillide omanik lootis miskit imet. Kogu austuse juures ma siiski nii öelda valisin poole ja olin Barca poolt ja ikka paar raiska ka tulid suust välja kui kas Valencia või Park "meie poiste" kandasi "hellalt puudutasid " . Mängu põhjal pettumus siiski on Villa, poleks teda olnd oleks Barca ka 10 mehega Manu võitnud .
                          Aga noh Manu lillelapselik lähenemine kinkis selle mängu jah veits kergelt ära, ütleks , et finaal toimis ikkagi poolfinaalis ära.
                          Villa? Hee... üks parimaid mehi pltasil. Tuleb mõista, et Villa mängib ääres, püüdes oma jooksuga kaitsjaid "valeründaja" Messilt keskelt mehi endale tõmmata, et äärekaitse ei saaks keskele appi minna. Lõi kenasti ja teravalt peale, tegi ees pidevat survet pärast pallikaotusi ning andis mitu väga head söötu (ühele ei saanud Messi jalaga pihta). Selles mängus ei saanud Barca meestest küll keegi pettumus olla (mänguliselt).
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Villa? Hee... üks parimaid mehi pltasil. Tuleb mõista, et Villa mängib ääres, püüdes oma jooksuga kaitsjaid "valeründaja" Messilt keskelt mehi endale tõmmata, et äärekaitse ei saaks keskele appi minna. Lõi kenasti ja teravalt peale, tegi ees pidevat survet pärast pallikaotusi ning andis mitu väga head söötu (ühele ei saanud Messi jalaga pihta). Selles mängus ei saanud Barca meestest küll keegi pettumus olla (mänguliselt).
                            Mulle isklikult meeldis Vijja mäng sajaga! Ta oli terav ning tahet täis. Viimasel ajal on ta kuidagi ära vajunud, kuid laupäeval oli mees tasemel! 5+
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                                huvitav palju vend selle trikiga plekki võitis
                                b-day

                                Kommentaar

                                Working...
                                X