320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Feljonks Vaata postitust
    Tublid pilukad. Tõid Barca rahakassasse ühe särgi jagu raha juurde
    Kas ei ole pisut naiivne mõelda, et Hiinas ostetakse sellise komejandi tarbeks barca originaalsärk?

    Tegelt tahtsin küsida, et kas keegi oskab tolle Romeu kohta miskit konstruktiivset öelda? Ei ole ise väga kursis, kuna aasta jooksul satun heal juhul paari Hispaania liiga mängu vaatama ja ei mäleta et oleks sellele mängule pihta saanud, kus ta A-koosseisu eest mängis.

    Kommentaar


      Eff10, Sinu lootused ei läinud täide. Sanchez saab särgi nr9, nagu kodukal kirjas.
      Üks pilt ka siis. Väike lootus on Alexis't teisipäevases mängus pallimas näha, aga vaevalt see juhtub.
      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

      Kommentaar


        No tahaks ikka näha, kuidas Sanchez mängib Barca eest, aga kui eriti hakkama ei saa, pole temaga midagi teha.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gert700 Vaata postitust
          aga kui eriti hakkama ei saa, pole temaga midagi teha.
          Jah... sest 1 mäng ütleb ju kõik....

          Kommentaar


            Algselt postitas Gert700 Vaata postitust
            No tahaks ikka näha, kuidas Sanchez mängib Barca eest, aga kui eriti hakkama ei saa, pole temaga midagi teha.
            Väga õige filosoofia, et kui mängja eriti hakkama ei saa siis teda ka vaja ei ole, hea töö.
            Hala Madrid !

            Kommentaar


              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              vabandust, ma ei tea sellest klubist midagi ning seega küsin mis kuradi kuus valikut Affelayd arvestamata on?

              Villa, Messi, Pedro, Alexis, Jeffren????? ja siis Iniesta või????????????????
              Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
              Ei saa minagi aru kus see 6 tuleb. Jeffren läheb minema ja Iniesta pole just kõige parem ääreründaja positsioonil.
              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              Tuleb ikkagi arvestada nõnda, et ette panna on Messi, Villa, Pedro, Alexis, Affelay. Iniesta võib muidugi seal mängida aga siis võib sinna listi lugeda juba ka Alvese ja Adriano. Kui juba suuri numbreid otsida siis võid sinna lisada veel Jeffreni (kellega ei arvestada enam kui põhijõuga mida on näidanud diilidesse pitkimine), Soriano ja Sauli - terve algkooseisu jagu mehi! Sellesmõttes coverit on kõvasti aga tase pole justkui see mida tarvis on, eriti hooaja lõpupoole. Fabregase liitumise puhul hakkab asi reaalselt välja nägema selline, et ette on panna Messi, Villa, Pedro, Alexis ja Affelay. Poolikusse Iniesta, Xavi, Fabregas ja Keita ja Thiago. Kui Fabregas ei liitu siis jääb list samaks ainult Fabregase nime pole.
              Just neid kuut nime ma silmas pidasingi. Polnudki väga raske ju !
              Ärge tulge mulle nüüd sellist bollocsit ajama, et see on kehv ja see ei saa hakkama. Vabalt kannataks Iniestat kasutada äärel ka, seda enam, kui Fabregas tuleb keskvälja täiendama ja Thiago ka peaaegu nagu uus signing ju. Ega kurat teil ei saagi olla kuute Messit eesliini panna, või mis. See on loogiline, et nö vahetusmehed on tsipakene kehvemad. Tunnistan seda, et Jeffreni kohta väga ei tea, aga oleks nagu siit foorumist meelde jäänud, et fännid on teda kiitnud. Seega arvasin, et viimase (ehk kuuenda) valikuna saaks ta ka täiesti hakkama seal.

              Kommentaar


                aga kui ei tea, siis ei ole mõtet pakkuda ja spekuleerida.

                Kommentaar


                  No ei, Jeffren pole hea ning kiitmine on asjatu. Hajduki vastu oli teda pigem kurb vaadata. Iniesta kohapealt ma ei ole nõus. Ilmselt võib nt VdV ka mängida ründes aga ta ei mängi seal. Thiago mängib omaselt 17-18 mängu see hooaeg, Cesci mänguaeg cutitakse ilmselt ikkagi Xavi ja Iniesta pealt.


                  Ärge tulge mulle nüüd sellist bollocsit ajama, et see on kehv ja see ei saa hakkama.

                  See on väga ilus lause, päriselt! Aga Jeffren ei saa hakkama..
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Veel üks pilt siis. Siin särgi peal on nimi, aga Hajduki vastu mängides ma Barca meeste särkidel nime ei näinud..oligi nii või tuleb mind poolpimedaks tunnistada? Igatahes Alexist seob Barcaga järgmised viis aastat.
                    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                    Kommentaar


                      Huvitav, miks Sanchezele enam nimi Sanchez särgile ei kõlvanud.

                      Kommentaar


                        Sest on ainult üks Sanchez

                        Kommentaar


                          Alexis on palju seksikam ju.

                          Kommentaar


                            Ta on lihtsalt liiga dirty player... sitane ülahuul aga särke ei müü ja küllap seepärast pidi Alexise panema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                              No ei, Jeffren pole hea ning kiitmine on asjatu. Hajduki vastu oli teda pigem kurb vaadata. Iniesta kohapealt ma ei ole nõus. Ilmselt võib nt VdV ka mängida ründes aga ta ei mängi seal. Thiago mängib omaselt 17-18 mängu see hooaeg, Cesci mänguaeg cutitakse ilmselt ikkagi Xavi ja Iniesta pealt.
                              Ei tahaks küll midagi halvasti öelda, aga tundub, et Barca fännamine on teid ära hellitanud. Kas arvate, et ManUl on kedagi võrdväärset eesliini panna, kui Hernandez, Rooney ja Berba vigastada saavad ? Või Bayernil kedagi, kui Gomez ja Olic katki on ? (Ja eks nendel meeskondadel on oluliselt vähem mänge küll kui Barcal...)
                              Loogiline, et tagavaravariandid on kehvemad kui põhimängijad ju.

                              Kommentaar


                                Ma ei saa aru kuidas see üldse teemaks tuli või mida sa üritad meile selgeks teha aga praeguse seisuga on lahkunud üks ründaja ning lisandunud samuti üks. Minu arvutuste kohaselt on tiim endiselt balansis ainult et praegu on võtta pingilt üks vähe teravam kutt kui seda oli nt Bojan või Jeffren kes kõiki kolme kohta ees mängida suudab.
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X