320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
    Muidugi mitte. Ma julgen vabalt tunnistada, et nii Pedro, Villa ja Messi ülereageerisid. Aga kui vastane mängib nagu Madrid siis nimetage mulle mängija, kes ei läheks närvi?
    Mis see Madrid valesti tegi siis? Nimeta mõni mängija, kellele Barcelona eidetsemine, teesklemine ja daivimine närvidele ei käi? Võta üks ja viska teist. Ja kus on nüüd need inimesed, kes olid kindlad videos "Messi never dives"? MUHAHAHAHA
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Mitte, et nüüd soola lahtise haava peale visata, aga tänases mängus neid daive Barcelona poole peal üle 2 küll meelde ei tule. Samas Madridi poole peal säras nendega vana hea number 7.

      Kommentaar


        Algselt postitas Inhouse Vaata postitust
        Mitte, et nüüd soola lahtise haava peale visata, aga tänases mängus neid daive Barcelona poole peal üle 2 küll meelde ei tule. Samas Madridi poole peal säras nendega vana hea number 7.
        Ära üle ka nüüd pinguta. Mine magama parem.

        Kommentaar


          Ma vaatasin episoodiliselt mängu, sest tõesti väga ei huvitanud. Ja kui nende mõnede minutite jooksul suutsid barca vennad ikka väga mitu korda käpuli käia täitsa niisama, eriti stiilselt veel Messi, siis mida sa ajad? Realil võttis ka ühel mehel muidugi hetkeks jalad nõrgaks, aga see polnud see vana hea..

          Ja mida kuradit teil alati Pepe suunas öelda on. Ta pole mitte ühtegi jõhkrat asja teie vastu teinud viimase paari aasta jooksul, ainult ühe korra tahtis tappa Getafe mängus inimest. Mis see teisse puutub?
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            No pic no proof (nr7 daiv)

            ise küll ei märganud enda arust

            Kommentaar


              Ja teesklusest nii palju, et ega Real eriti halvem ei ole selles osas. Kohe tuleb meelde Ramose "võitlus" Messiga.. Messi puudutas Ramose õlga ja see lendas siruli nagu keegi oleks just jalgadesse sõitnud.
              "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

              Kommentaar


                a Messi kukkus täitsa niisama, keegi ei puudutanud ka. Ja oi kui valus kohe näol oli..
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                  Ära üle ka nüüd pinguta. Mine magama parem.
                  Sorry, minu paha. Kogemata kirjutasin ühe asemel kaks.
                  Tänud, plaan oligi minna.

                  Alehis'ele suunatult:
                  Kui küsida tohib, mis episoode sa siis nägid? Terve mäng olid Barcelona poisid kõhuli ning Madridi mehed püsti?
                  Väga silmakirjalik on teha järeldusi mõne episoodi põhjal terve mängu kohta. Saan täitsa aru, et mäng ei huvita, aga kui tervet mängu ei näinud, lisaks mäng ei huvita siis milleks tulla siia teemasse üldse midagi kirjutama(vaenu õhutama?)

                  Kui võimalik siis paluksin suhtlust jätkata ilma solvanguteta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas alehis Vaata postitust
                    a Messi kukkus täitsa niisama, keegi ei puudutanud ka. Ja oi kui valus kohe näol oli..
                    Tuletab meelde vanat head Barca muusikavideot.. "Mascherano, Pedro, Busquets - My face hurts"

                    Kommentaar


                      Mind ajas endast hetkeks välja lihtsalt BCFEY öeldu, et nii nagu madristad mängivad, siis peabki närvi minema vms.. Lihtsalt nii ajuvaba kui üldse olla saab. Muidu on kõik tip-top..
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Barca vihkajad nii äksi täis, et naljakas lugeda juba.. Saage üle. Samas saan teist aru, mis siin üle saada kui juba Reali Mou käitub nagu pubekas.
                        Mäng oli põnev, pinget oli, kaklust oli, piisavalt väravaid..
                        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                        Kommentaar


                          Väga tore edgarsavisaarelik vastus. Äkki nüüd räägiks lähemalt, mida madristad teevad, et teie peategi üle keema? Veel huvitab mind, milles seisneb teie vimm Pepe vastu. Kas tõesti see sama olukord, kus ta sai punase kaardi eelmine hooaeg(täiesti arusaamatu punane, puhtalt palli.. ok jalg ees, maksimaalselt kollane, aga no mida kuradit)?
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                            Barca vihkajad nii äksi täis, et naljakas lugeda juba.. Saage üle. Samas saan teist aru, mis siin üle saada kui juba Reali Mou käitub nagu pubekas.
                            Mäng oli põnev, pinget oli, kaklust oli, piisavalt väravaid..
                            Neetud, esimene post, mida ma hommikul lugesin ja unise peaga lõi kohe pähe, et kurat, ma polegi soccerneti foorumis, vaid mingis Justin Bieber Eestisse, kus iga kolmas post räägib teemal, et Bieberivihkajad võiksid puu taha minna, sest mina luuvin Justinit kuni ma olen vanaema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alehis Vaata postitust
                              Veel huvitab mind, milles seisneb teie vimm Pepe vastu. Kas tõesti see sama olukord, kus ta sai punase kaardi eelmine hooaeg(täiesti arusaamatu punane, puhtalt palli.. ok jalg ees, maksimaalselt kollane, aga no mida kuradit)?
                              Mitte ainult see olukord, vaid ka teised, kuhu ta läheb sisse nii, nagu prooviks vastasmängijat vigastada. No tõesti pooled ta tackle-id näevad sellised välja. 2 korda andis ka küünarnukiga selles mängus. Ja teil on selliseid mehi veel. Kui barcalt palli kätte ei saada, siis on ju vaja jalgadesse sõita või proovida jalaga ribisid tabada.

                              Kommentaar


                                kaklus on muidugi peateema, aga Messi väravad olid jällekord nummarid. kas kuskil internetziz on mingi teema ka nendest nägudest, mis Casillas teeb iga kord kui Lionel võrku sahistab? hindamatu värk.

                                lol@võtame-alehist-tõsiselt.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X