320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
    Algkoosseis: Valdes, Alves, Pique, Puyol, Maxwell, Xavi, Thiago, Iniesta, Pedro, Messi, Villa.
    Ilma hoidva poolkaitsjata? Mnjaa, Pep ei väsi üllatamast.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Miks Pique juba välja võeti?

      Ja messi juba jalutas väravasse palliga.

      Kommentaar


        Eksiti palju, aga väravad said löödud ning oleme endiselt tabeli liidrid. Esimene värav oli ilus!
        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          Vau, maailma parim jalgpallur lõi peaga värava. Millal see viimati juhtus?
          Tore võit, kus Villa ja Puyol suutsid veel ka tühjast väravast mööda lüüa. Viimase puhul on muidugi selge, et värava ees tuleb kolmelt meetrilt pall ikka puhtaks lüüa. Thiago väärib kiitust ning kaitseliin oli täna eriti kindel, va 10 esimest minutit, kuid Racingu selle hooaja hädad seal edurivis muidugi ka peituvadki.
          Ahjaa, Messil tuleb vist karistusalas jalad murda, muidu sealt penaltit ei anta.
          Pique vigastus muidugi on päris mõru pill.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            pique 15 päeva väljas

            Kommentaar


              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
              pique 15 päeva väljas
              Keegi kuskil seal üleval on Macherano fänn.

              Aga tõsiselt rääkides, siis need põlvekõõluse vigastused hakkavad meil vaikselt juba trendiks saama. Ma ei tea mis harjutusi neile seal trennis ette laotatakse, aga miskit tehakse igatahes valesti. Kuid hea oli taas näha Puyoli oma kunginglikus olemuses meie kaitseliinis mürgeldamas. See, mis kindlust ta meie kaitseliini sisestab, ei anna millegagi võrrelda. Messi nägi samuti eile väga lõbusas tujus olevat - saatis vastaseid pidevalt kohvile ja muigas rohkem kui ma teda eelmistes liigamängudes kokku olen näinud. Väga positiivne mäng poistelt.

              Kommentaar


                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                Keegi kuskil seal üleval on Macherano fänn.

                Aga tõsiselt rääkides, siis need põlvekõõluse vigastused hakkavad meil vaikselt juba trendiks saama. Ma ei tea mis harjutusi neile seal trennis ette laotatakse, aga miskit tehakse igatahes valesti. Kuid hea oli taas näha Puyoli oma kunginglikus olemuses meie kaitseliinis mürgeldamas. See, mis kindlust ta meie kaitseliini sisestab, ei anna millegagi võrrelda. Messi nägi samuti eile väga lõbusas tujus olevat - saatis vastaseid pidevalt kohvile ja muigas rohkem kui ma teda eelmistes liigamängudes kokku olen näinud. Väga positiivne mäng poistelt.
                Mascherano on siiani ikka väga hästi keskkaitses hakkama saanud, kuigi ta sobib Piquega pisut paremini. Õnneks jäi Abidal terveks. 15 päeva sisse mahub madistamine hüvasse hoogu tõusnud Sevillaga, kuid see mäng peaks olema kodus ning loodetavalt on selleks ajaks juba Sanchez ja Fab tagasi et ehk kaitse väga palju koormust ei saagi. CLi mängud Viktoriaga ei tohiks siiski kaitsele väga palju probleeme valmistada.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Viktoria vastu siis selline algkosseis: Valdes , Alves , Maschorano, Abidal , Busquets , Xavi, Iniesta; Pedro , Messi , Villa
                    Tulemust ennustada ei oskagi, väiksed klubid võivad päris peavalu tekitavad olla.
                    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                      Viktoria vastu siis selline algkosseis: Valdes , Alves , Maschorano, Abidal , Busquets , Xavi, Iniesta; Pedro , Messi , Villa
                      Tulemust ennustada ei oskagi, väiksed klubid võivad päris peavalu tekitavad olla.
                      Adriano oled ära unustanud.

                      Kommentaar


                        Viktoria ründab küll Barcelonat nagu mängiks võrdse vastasega. Ei tea kas sini-punased olid vahepeal ise ka ehmunud sellest, kuid tavapärasest lohakamalt on nad küll täna mänginud.

                        Iniesta värav oli aga puhas maagia.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                          Viktoria ründab küll Barcelonat nagu mängiks võrdse vastasega. Ei tea kas sini-punased olid vahepeal ise ka ehmunud sellest, kuid tavapärasest lohakamalt on nad küll täna mänginud.

                          Iniesta värav oli aga puhas maagia.
                          Pealelööke 0 ja Cornereid 0. Possession 29%.

                          Messi proovis liiga palju palliga väravasse jalutada. Muidu oleks võinud suurema skooriga võita. Villa koht ei olnud ka tna äärel. Alexisest tunnen vähe puudust ja sama Fabregasega. Vähemalt iniesta olemas nüüd.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                            Pealelööke 0 ja Cornereid 0. Possession 29%.

                            Messi proovis liiga palju palliga väravasse jalutada. Muidu oleks võinud suurema skooriga võita. Villa koht ei olnud ka tna äärel. Alexisest tunnen vähe puudust ja sama Fabregasega. Vähemalt iniesta olemas nüüd.
                            Kui sa mängu korralikult vaatasid, siis usun et taipaksid ära mida ma mõtlesin.

                            Tsehhid mängisid täna vapralt, surusid Barcelonat korralikult tagasi ning oleks nende söötmine viimases veerandis tiba parem olnud võinuks skoor kodumeeskonna jaoks palju nutusem olla. Oma parimat mängu Barca muidugi täna ei näidanud, oli siis asi vastases, ebaõnnes või lasti lihtsalt jalg gaasipedaali pealt lahti, kuid Sevilla vastu peaksid mehed end nüüd veidikene kokku võtma.

                            Kommentaar


                              Krt, ma päris pikalt vaatasin ja mõtlesin, et mis mansa see Barca vastu nüüd mängib ning neid põlvili üritab suruda. Tehnika järgi eeldasin, et tegu võib olla rumeenlastega, kuid nimed rääkisid teist keelt.
                              Väljatoodud numbrid on kurvad, kuid nagu juba mainitud, siis see ei peegelda üldist mängupilti. Barca põhimehed said üle pika aja korralikult trenni teha
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                                Kui sa mängu korralikult vaatasid, siis usun et taipaksid ära mida ma mõtlesin.

                                Tsehhid mängisid täna vapralt, surusid Barcelonat korralikult tagasi ning oleks nende söötmine viimases veerandis tiba parem olnud võinuks skoor kodumeeskonna jaoks palju nutusem olla. Oma parimat mängu Barca muidugi täna ei näidanud, oli siis asi vastases, ebaõnnes või lasti lihtsalt jalg gaasipedaali pealt lahti, kuid Sevilla vastu peaksid mehed end nüüd veidikene kokku võtma.
                                See tiba täpsem kehtib mõlemale poole, tiba täpsem viimistlemine ning võinuks olla ka manita. Vaatamata sellele tuleb tšehhe tunnustada, sest kaitsti hingega ja ka juba lootusetutes olukordades võideldi lõpuni. Teise poolaja esimese kümne minuti imesurvele õnnestus neil ka kuidagi vastu pidada. Muidugi tähendas see ka 11 mehega oma poole peal mängimist ning seetõttu pealelöögini ei jõutud, palliga vist kasti ka mitte.

                                Pedro kipub viimastes mängudes 60. minutist platsil ära kaduma ning Adriano ei suutnud ka suurt midagi, ometigi oleks pidanud paremal äärel rohkem ruumi olema. Ülejäänud said kõik oma asjadega hakkama, Messi muidugi unustas löömise ära. Huvitav, et Thiagot sisse ei toodud, sooja igatahes tegi.

                                Sevilla mänguks vist tulen leppida, et peab samade meestega läbi ajama, võõrsil Viktoriaga võib mäng veelgi keerulisemaks kujuneda. Näis.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X