320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mul navip ru sopcastiga. vene keel aga pilt on korralik. http://www.todoendirecto.com/

    Kommentaar


      Sihuke sitamaitse on suus.
      Mida kuradit see Valdes korraldas seal esimese värava juures, sihuke pusserdis. Võta kokku. Teiseks võiks Messi end kokku võtta nende jooksudega. Pidevalt võetakse pall ära.
      @ rixxer
      Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.

      Tunisia-Tv toimib.

      Kommentaar


        tähelepanekud:

        * Mourinho on aru saanud, et Barca vastu saab ainult tugeva pressiga (paraku seda pidevalt teha ei jõuta)
        * Kohtunik on olnud suurepärane esimese poolaja põhjal
        * Xabi jaoks poleks viga vist isegi vastasele jalaluumurru tekitamine
        * Alexise pidev hääletamine käib tõsiselt närvidele
        * Pepe on psühholoogi juures oma närve ravimas käinud. Esimesel poolajal üks viga ja sellegi puhul sai rikkumisest aru ja palus vabandust
        * Mu striim ei hakkinud kogu poolaja jooksul kordagi

        Kommentaar


          Jumal hoia, mis esimene poolaeg. Esimesed 20min olid Barca jaoks katastroofilised, mitte midagi ei suudetud teha. Lõpuks siiski sulandusid enam-vähem mängu, vahepeal liikus sööt ikka väga hästi ja kiiresti. Samas oli näha, et pinge all hakati kergelt kukkuma, ISEGI Messi. Üldiselt, Barcelona peaks väga õnnelik olema, et hetkel seis viigis on, aga ega see kaua kesta.
          Lisaks: Alexis käis ka mulle närvidele, vähemalt lõi viigivärava praeguseks. Ja Messi olgu ettevaatlikum, napilt olekski juba punase kaardi saanud..
          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

          Kommentaar


            kus te elate @striim and shit sopcast -> Bloodzeed HQ
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              * Mu striim ei hakkinud kogu poolaja jooksul kordagi
              Sama siin, üldiselt need Hispaania ja Itaalia liiga mängud jooksevadki paremini.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Põrsas on kotis

                Kommentaar


                  noo tundub, et mäng läheb õiget teed pidi! Ei ole see Mou ikka nii peatamatu kui räägitakse
                  Barcelona.

                  Kommentaar


                    Paraku jh haibitud võtab oma
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Mis haibitud kaits?

                      Kommentaar


                        Kulla kaitz, äkki on seda haipi põhjustanud viimase 3 aasta jooksul võidetud 3 La Liga tiitlit, 2 CLi, 1 Copa ja klubide MM karikad (+mikihiirekarikad) ?

                        Äkki on see sinu haip põhjusega? Näiteks sellepärast, et selle hooaja võimsale realile lükati nende enda kodus kotid sappa?

                        Kommentaar


                          Tjah, teine poolaeg oli korralik seljavõit.
                          Ma ei saanudki ausalt öeldes aru, et miks selline esimese ja teise poolaja erinevus tekkis. Kas reali mehed väsisid pressist ära?
                          Jälgisin kusjuures terve teisepoolaja nii ronaldot ja Messit eraldi. Ei suuda see ronaldo üksinda mitte midagi teha. Manu aegadest mäletasin ma teda ikka korraliku egoistina, Mou on realis ta korralikult raamidesse surunud. Messi seepoolest võttis mehi ette ja tekitas olukordi. Oh well, aasta jalgpalluri tiitel peaks seekord taas tulema.
                          XOXOXOXO

                          Kommentaar


                            Reali shokiteraapia esimesel minutil mõjus. Mina ei viitsi muud öelda kui et teisel poolajal oli Barca ideaalne-selline nagu vaja. Realile anti vähe palli ning nii õnnega kui ka meisterlikkusega viidi end võidule!!!

                            ¡Visca Barça!
                            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                              Kulla kaitz, äkki on seda haipi põhjustanud viimase 3 aasta jooksul võidetud 3 La Liga tiitlit, 2 CLi, 1 Copa ja klubide MM karikad (+mikihiirekarikad) ?

                              Äkki on see sinu haip põhjusega? Näiteks sellepärast, et selle hooaja võimsale realile lükati nende enda kodus kotid sappa?
                              tra, te olete ikka nõrga närvikavaga
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                                Kulla kaitz, äkki on seda haipi põhjustanud viimase 3 aasta jooksul võidetud 3 La Liga tiitlit, 2 CLi, 1 Copa ja klubide MM karikad (+mikihiirekarikad) ?

                                Äkki on see sinu haip põhjusega? Näiteks sellepärast, et selle hooaja võimsale realile lükati nende enda kodus kotid sappa?
                                Ära siis solvu kohe iroonijaga õeldud
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X