320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas denisss Vaata postitust
    Hästi paned vana. Kaua sul selle postituse väljamõtlemiseks aega kulus?

    minuarust ei ole seal midagi välja mõeldagi - see on fakt!

    Kommentaar


      Algselt postitas umbadapopp
      Ei tolereeri absoluutselt selliseid meelega vigastamisi ehk siis sel korral käe peale astumist, aga no ''Messi never dives'' reaktsoon oli selle peale küll midagi, mida annab võrrelda Dani Alves'i õhulennuga kevadel. Mees veeres maas edasi tagasi, et tähelepanu saada, nagu tavaline Barca mängja, kui teda keegi natukene puudutab. Pepe on discrace, aga Barca akadeemias ei õpetata tõesti vist ainult jalgpalli..
      Kuid siiski on Messi see, kes üritab 95% juhtudes püsti jääda ega vingerda tavaliselt peale igat puudet maas. Aga eks temalgi ole neid erandeid.. Erand kinnitab reeglit.
      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

      Kommentaar


        Last edited by difender; 19.01.12, 17:14. Põhjus: vale link.

        Kommentaar


          Algselt postitas difender Vaata postitust
          ei tea mida sa sellega tõestada üritad, sest tõde on see, et siia võiks kõrvale visata ka suure hulga videosid Di Maria või Ronaldo dive´de või Pepe sigatsemistega.

          Kommentaar


            Ei ega ma ei tahagi midagi tõestada, vaid lihtsalt keegi eespool mainis, et Barcelona treeningul tehakse vist midagi muud ka peale trenni tegemise. Pigem ma tahtsin selles videos esimesele 2 minutile tähelepanu pöörata. Ülejäänud video on lihtsalt jama.

            Pealegi olen ise ka Reali vastane, niiet rahu ja ärge hakake nüüd sõimama mind.

            Kommentaar


              Mäng ei olnud super kummagi poolelt , real oli esimesel poole tsipa parem kuid ka barcal olid oma võmalused . Teist poolaega alustas barca ilmselgelt paremini ja sai ka võidu , raskeks läheb teil reali poisid meid oma kodu statal võita .
              KING ABIDAL !!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas difender Vaata postitust
                Ei ega ma ei tahagi midagi tõestada, vaid lihtsalt keegi eespool mainis, et Barcelona treeningul tehakse vist midagi muud ka peale trenni tegemise. Pigem ma tahtsin selles videos esimesele 2 minutile tähelepanu pöörata. Ülejäänud video on lihtsalt jama.

                Pealegi olen ise ka Reali vastane, niiet rahu ja ärge hakake nüüd sõimama mind.
                Enne kui videosid siin postitad võiks selle video tausta uurida. Eriti seda esimest lõiku. Otsi guuglist nt itaalia meeskonna treening vms.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Enne kui videosid siin postitad võiks selle video tausta uurida. Eriti seda esimest lõiku. Otsi guuglist nt itaalia meeskonna treening vms.
                  Püüan järgmine kord seda teha. Praegu minu paha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas difender Vaata postitust
                    Püüan järgmine kord seda teha. Praegu minu paha.
                    Sa nagu päriselt uskusid, et see oli Barca treening ?
                    Ega see Chelsea mängu kohtunik enam ei vilista ?

                    Teemasse ka: Real võidab 3 : 2

                    Kommentaar











                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        ...
                        Muideks, kui mõnel fännil soovi on, tuleb see raamat ka krisostomusesse kusagil veebuari keskel müügile.

                        Tänasest mängust siis nii palju, et see võõrsil mängude jant on vaja ära lõpetada. Malaga on küll tugev vastane, kuid täna 3p on kohustuslik, vastasel juhul võib adjöö liigale öelda.

                        EDIT: Koosseis - Valdes Alves Pique Mascherano Abidal Busquets Iniesta Thiago Alexis Messi Adriano

                        Kommentaar


                          Valdese ja Pinto tasemevahet ei anna mõõta. Nii pikka joonlauda pole olemas.

                          Kommentaar


                            Pinto võtab tegelt päris hästi pennusid ära.

                            Muidu hädavajalikud 3punkti sai kätte. Esimene poolaeg ei olnud just selline nagu oleks võinud olla, aga teiseks poolajaks oli vast Pep meestele aru pähe pannud. Messilt kübaratrikk ja Alexiselt värav, ilmselgelt võib rahule jääda.

                            Vaatame, mis kolmapäeval saama hakkab.
                            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                              Valdese ja Pinto tasemevahet ei anna mõõta. Nii pikka joonlauda pole olemas.

                              sellise riistapuuga saab mõõta kilomeetreid.
                              JUST DO IT.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas markus:) Vaata postitust
                                ????
                                mine lahenda veel viimaseid koduseid ülessandeid ja naudi oma pikka und. varsti hakkab kool!
                                Algselt postitas rainis007
                                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X