320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juhtvärav oli eriti mõnus.

    Kommentaar


      Huvitav oli, et diagonaalpalle prooviti kõvasti kasutada, võibolla seda siis Xavi puudumisel; samas Pep on alati öelnud, et mängib vastavalt vastastele ka eks see oli üks osa plaanist vastaste elu kibedaks teha ja ise mitte ühekülgseks jääda. Need edu ei toonud, aga lisasid kindlasti mitmekülgsust.
      Kõik neli löödud väravat oli kenad

      Mis Puyoli puutub, siis tundus ta eile päris tase olevat, pani söötu väga hästi. Ka pikka üritas ja tuli kenasti välja. Ise pole tehniliselt teda nii hästi mängimas väga näinud (no harva vaatan hispaania liigat). Ja liidrina platsil oli ta ka 5+. Olen u 5-6 barca mängu viimase paari kuu jooksul, tundub et vorm on mehel hea praegu (?)
      Masceranoga suhtluse tasandil paar korda midagi untsu läks, aga muidu kõva vend Paistab ägedalt silma oma välimuse ja oleku tõttu.

      Ei ole mingi mõnitusena mõeldud, tõesti tegija kapten

      Kommentaar


        Tegin teie ime pisikese ja armsa teemanti rekordi puhul väikese videokese, nagu eilse mänguga näha oli, siis Messi Everything is Alright!!!!
        JUST DO IT.

        Kommentaar


          Affelay tagasi murul treenimas

          Kommentaar


            Homme siis -13

            Kommentaar


              Sass Leib siis leidis uue mängupaiga Venemaalt. Mõned Barcelona transferid panevad ikka sügavalt kukalt kratsima viimastel aastatel. Vähemalt on olnud oidu oma vigu tunnistada ja otsad kokku siduda ja vilistades edasi sammuda.
              Noh, kuniks la masia toodab pole muret.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                tõesti on raha mõttetult tuulde loobitud, ala Keirrison, Henrique, Cacerés, viimasele oleks mina küll klubis tulevikku näinud, vasakul oleks abidalile väga hea vahetus olnud, imo.

                Kommentaar


                  Algselt postitas aandres Vaata postitust
                  tõesti on raha mõttetult tuulde loobitud, ala Keirrison, Henrique, Cacerés, viimasele oleks mina küll klubis tulevikku näinud, vasakul oleks abidalile väga hea vahetus olnud, imo.
                  Halbu tehinguid tuleb ikka ette. Kui see on tuules raha siis millega Real tegeleb ? Need 3 pole kokku ka seda maksma läinud mis näiteks Kaka. Tulemus samasugune 0.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    jah, sellega olen nõus, aga kahju on just sellest, et mehed ostetakse, aga pm ei anta võimalustki, minu 3 mainitust reaalselt mingitki mänguaega sai ainult caceres, teised 2 nagu oleks ostetudki selleks, et neid teistele klubidele laenata.

                    Kommentaar


                      heategevus ju
                      Barcelona.

                      Kommentaar


                        eks real ja barca peavad kuidagi seda tv-plekki teiste mansadega jagama
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Halbu tehinguid tuleb ikka ette. Kui see on tuules raha siis millega Real tegeleb ? Need 3 pole kokku ka seda maksma läinud mis näiteks Kaka. Tulemus samasugune 0.
                          Kui on midagi Kaka aadressil kommida siis te seda õiges teemas,eks?
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Jutt oli siiski vastuseks Barca transferite kohta, nii et...vutt-vutt mine ole oma reali threadis edasi

                            Kommentaar


                              Barca raha pärast pole meil mõtet muretseda, saavad hakkama, sellist klubi, kes on eksimatu, pole olemas!

                              Kommentaar


                                Hooaja parim esimene poolaeg, kuid kuidas seis ikka veel vaid 2-1 on, teab vaid Diego Alves...
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X