320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
    Chelski David Luiz ka päris teemakohane praegu. Ja samas, kas Bale sobiks Barca mängustiili? Ta pole selline, kes palju sööte jagab ning tema eest peaks arvatavasti päris palju välja ka köhima.
    Paluks vähem suni, daily maili ja goal.comi
    Transfer Lies.
    Minu meelest pole kedagi juurde vaja- Tello, Montoya, Cuenca ja seltskond vajavad kogemusi. Võib-olla üht vähe suuremat keskkaitsjat, kuid Fontas saab ju ka terveks, kui ta ei peaks välja vedama, siis võiks mõelda Martinezi või kellegi sellise peale (aga seda vaid tõesti äärmisel juhul). uus põlvkond tuleb ise kasvatada, las Real ostab endale meeskonda kokku.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Rixxer,miks nii küüniliselt siis kohe ? Sa parem ütle,millseid allikaid siis oleks mõistlik lugeda ja uskuda enne kui ametlik esitlustseremoonia pole veel alanud ?
      Ise ma arvan, et päris loorberitele ka Barcal ei tasu puhkama jääda. On jopanud, et hetkel selline kooslus tekkis ja sattusid kokku mehed ,kes üksteist mõistavad aga.......aga see ei tähenda , et kohe kõik akadeemia liikmed absoluutselt sama koormat õlgadel kannavad nagu praegused mehed. Et siis loodate et need Cunecad ja Tellod tulevad ja löövad platsi puhtaks. Aga samamoodi olid juu Bojan ja Santos, alguses tulid samamoodi vahetusest ja kõik ahetasid nende talendi üle aga täit koormat nende õlad Barca särgis ei vedanud välja. Eks seal ole neid junnusi teisigi,kes on mujale lännud. Ma ei ütle, et praegustest ei või tulla uusi staare aga naiivne oleks Barcal paljalt nendele nimedele lootma jääda. Praeguse aja karm tempo enam ei lase nii kaua õitsele puhkeda nagu Xavil näiteks on lastud. Praegu kannatus katkeb paljudes klubides ja liigasdes palju kiiremini nagu teda juu.
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        Algselt postitas maanus Vaata postitust
        Rixxer,miks nii küüniliselt siis kohe ? Sa parem ütle,millseid allikaid siis oleks mõistlik lugeda ja uskuda enne kui ametlik esitlustseremoonia pole veel alanud ?
        Ise ma arvan, et päris loorberitele ka Barcal ei tasu puhkama jääda. On jopanud, et hetkel selline kooslus tekkis ja sattusid kokku mehed ,kes üksteist mõistavad aga.......aga see ei tähenda , et kohe kõik akadeemia liikmed absoluutselt sama koormat õlgadel kannavad nagu praegused mehed. Et siis loodate et need Cunecad ja Tellod tulevad ja löövad platsi puhtaks. Aga samamoodi olid juu Bojan ja Santos, alguses tulid samamoodi vahetusest ja kõik ahetasid nende talendi üle aga täit koormat nende õlad Barca särgis ei vedanud välja. Eks seal ole neid junnusi teisigi,kes on mujale lännud. Ma ei ütle, et praegustest ei või tulla uusi staare aga naiivne oleks Barcal paljalt nendele nimedele lootma jääda. Praeguse aja karm tempo enam ei lase nii kaua õitsele puhkeda nagu Xavil näiteks on lastud. Praegu kannatus katkeb paljudes klubides ja liigasdes palju kiiremini nagu teda juu.
        No siiani pole ju need noored mehed näidanud, et neid kole kiiresti vaja asendada oleks. Bale jne oleks lihtsalt näitamisost, mitte vajadus. Kiirust meil äärtel on. Ma vähemasti loodan, et jätkub see, millega Guardiola alustas- eelkõige loodetakse oma akadeemiale, lisaks tõesti mõned tähed positsioonidele, kus vaja oleks, et maailmameistritiitel igal hooajal sihikul hoida. Barca DNA on täiesti olemas ning see on edukas olnud siiamaani, Ibra ost näitas, et mehi on vaja sulatada meeskonda, mitte vastupidi.

        Meeskonna selgroog on ju olemas, sellele kinnituv noor luustik ka- Pique, Thiago, Cesc, Pedro, Messi, Cuenca, Busquets, Montoya, Alexis, Afellay, ja pmst ka Bojan. Iniesta vist on 27, Alves pole ka veel vana, xavi mängib omal positsioonil veel aastaid+ Villa. Seega, küsimärgid on vaid Puyol ja Abidal ning neilegi on Bst asendajaid peale kasvamas. Okei, jalka on äri, vaja särke müüa ja värki, aga süda läheb tegelikult pahaks, kui mõelda, et keskpäraste kaitsjate nagu Contreao eest tuleks välja käia 30 milli, ja puuhobune Carroll maksis vist 35 miljonit (naela). Hullumeelsus ning ma loodan, et minu lemmikklubi enam selliseid vigu nagu Keirrison, tšigrinski vms ei tee. La masiast tuleb piisavalt kvaliteeti, ma olen selles enam kui kindel.

        Kui üldse kedagi, siis Alba Valenciast ja martinez Bilbaost (või Thiago Silva). Viimased kaks oleks rõvekallid, Alba aga võtaks küll. Eks aeg-ajalt võid ju vihastada teleka ees, kui bussiparkijaid (ei vihja millelegi) ei õnnestu auti mängida, kuna ees ei ole kolli, siis mulle on teatud jalkafilosoofiast kinnipidamine tähtsam kui võit-iga hinna eest lähenemine (galactico kokkuost vms). Mulle tundub, et Barca on leidnud oma tee ning ma ei vahetaks seda ideoloogiat iga-aastaste karikate vastu. Igaühele oma.

        P.S ma ei võta ühtegi kevadist ruumorit, allikast sõltumata, tõsiselt. Elu on näidanud, et sellise FMi peale pole mõtet oma aega raisata.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          ma arvan, et maanus pidas seda silmas, et suure hurraaga tulevad noored peale, kuid nende areng jääb seisma ning oodata, kas tuleb pauk või mitte...?
          eks see ole manageri hinnata nüüd, kas a la tellod ja cuencad suudavad enda vaimset poolt arendada, mis on hetkel võti vastaste alistamisel.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            ega ei oskakski paremini asju kokku võtta, kui hr Ball seda teeb
            Laenates sõnu arhitektilt: Your life is the sum of a remainder of an unbalanced equation inherent to the programming of the matrix. You are the eventuality of an anomaly, which despite my sincerest efforts I have been unable to eliminate from what is otherwise a harmony of mathematical precision. While it remains a burden assiduously avoided, it is not unexpected, and thus not beyond a measure of control. Which has led you, inexorably, here...Which brings us at last to the moment of truth, wherein the fundamental flaw is ultimately expressed, and the Anomaly revealed as both beginning... and end.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              aga süda läheb tegelikult pahaks, kui mõelda, et keskpäraste kaitsjate nagu Contreao eest tuleks välja käia 30 millik
              Mitte ühegi teise jalgpalluri nime kirjapildiga ei panda nii tihti mööda, offtopic jah...aga selle mehe nimi on Fábio Coentrão...ei ole Concentrao, ei ole Contreau, ei ole Contra.
              Vägisi pean selle video postitama siia.

              Kommentaar


                Kellelgi rohkem infot seoses Messiga?

                Jalgpalli Meistrite liigas selguvad sel nädalal finalistid, kui poolfinaalide korduskohtumistes lähevad vastamisi FC Barcelona – Londoni Chelsea ja Madridi Real – Müncheni Bayern.

                Kommentaar


                  Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                  punase pastaka jutt
                  Midaiganes. hea jook ju
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Fänn. Vaata postitust
                    Kellelgi rohkem infot seoses Messiga?

                    http://sport.postimees.ee/818066/are...-vahele-jatma/
                    loo keskel
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Don't worry Leo is OK!
                      FORZA FIORENTINA!

                      Kommentaar


                        Chelsea uudiste kohaselt olevat Guardiola pressikonverentsil hulk smashi teinud? Ropendanud või midagi? Ei oska öelda mis juhtus?
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          ahahh reporter tõmbles ikka nii palju :

                          Elevil vist

                          Kommentaar


                            Ta koguaeg selline bobble-head
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar



                              Saab raske olema. Aga suudame!

                              FORZA FIORENTINA!

                              Kommentaar


                                Barça koosseis siis: Valdés, Puyol, Mascherano, Piqué, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc, Alexis, Messi and Cuenca.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X