320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'U-21\'

    Algselt postitas oku


    Algselt postitas Sats1


    OKU,


    Sa tead mängijat, ke kutsuti MM-koondisse ja kes ei ole mänginud ühtegi mängu Meiistriliigas ?
    Tean. Ja väidan, et tänaseks päevaks on meeskondade koostamine siiski tunduvalt rohkem sportlikel printsiipidel põhinev.
    Noorte koondised ka ? : )

    Kommentaar


      Vastus teemale \'U-21\'

      Algselt postitas Sats1


      OKU,


      Sa tead mängijat, ke kutsuti MM-koondisse ja kes ei ole mänginud ühtegi mängu Meiistriliigas ?
      Mina tean: Theo Walcott



      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Vastus teemale \'U-21\'

        Algselt postitas Sats1


        Algselt postitas oku


        Algselt postitas Sats1


        OKU,


        Sa tead mängijat, ke kutsuti MM-koondisse ja kes ei ole mänginud ühtegi mängu Meiistriliigas ?
        Tean. Ja väidan, et tänaseks päevaks on meeskondade koostamine siiski tunduvalt rohkem sportlikel printsiipidel põhinev.
        Noorte koondised ka ? : )
        Minuarust küll, või on sul välja tuua mõni konkreetne näide, kus on võetud mängija noortekoondisesse mõnel muul prinsiibil?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'U-21\'

          Stas, üldiselt võetaks sind palju tõsisemalt, kui sa lihtlabase stiili \"kõik on jälle Florast\" asemel käiksid välja kedagi, kes on põhjendamatult välja jäetud. Siis tekiks ka diskussioon. Antud juhul ei ole sinuga mõtet arutleda, kuna sul puudub platvorm. Nii et käi oma kandidaadid välja, muidu ei kavatse keegi sinu ühelauselistele agiteerivatele lausejuppidele tõsisemalt vastata.

          Leidsin sinu mõne aja tagusest postitusest juba vastuse - \"Ma ei pane oma nimekiri sest mul (loodan, et sul ka) pole tahet SIIN poliitikat puudutada.\"

          Uskumatu, kõik su postitused U21 aadressil on sisult poliitilised, aga samas ei taha sa poliitikat puudutada? Ja pole vaja ajada iba teemal, et soccernetis on kõik Flora pooldajad jms. Minule sümpatiseerib TVMK ja Flora vastu pole sooja ega külma. Pigem meeldib Levadia rohkem.

          Ehk siis vähem mula ja rohkem konkreetsust! Proovisin sinuga mõned lehed tagasi samasisulist teemat alustada, loetlesin isegi mõned nimed - kuid sinu eesmärk on selgelt poliitilise vahu tekitamine, mitte mõistlik arutelu. Kui sa mulle vastata kavatsed, siis palun konkreetsust e. mis selles U21s siis nii mööda on ja kes mängijatest puudu on? Kui sa ennast sellel teemal väljendada ei suuda, siis oled sa vales teemas.
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'U-21\'

            On kellelgi infot, kas tänast mängu näiteks kuskilt kuulda (nägemisest ei unistagi) ka saab? Või mis, oleks mõni livescore kuskil kasvõi...
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Vastus teemale \'U-21\'

              OKU,

              Näiteks, JAAK NAABER (Tammeka-st), esimeseks mänguks Walesi vastu-O.Konsa (Tammeka-st).

              Kahjuks, mitte keegi noorte koondiste treeneritest nägid oma silmadega mis vormis on T.Kink ning O.Maksimov. Mitte keegi kutsunud neid koondise treeningutele... Kui nad on halvas vormis siis o\'key-minge koju, kui hea vormis-welcome to U21.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'U-21\'

                Algselt postitas Sats1


                OKU,

                Näiteks, JAAK NAABER (Tammeka-st), esimeseks mänguks Walesi vastu-O.Konsa (Tammeka-st).

                Kahjuks, mitte keegi noorte koondiste treeneritest nägid oma silmadega mis vormis on T.Kink ning O.Maksimov. Mitte keegi kutsunud neid koondise treeningutele... Kui nad on halvas vormis siis o\'key-minge koju, kui hea vormis-welcome to U21.
                Millises arenenud jalgpalliriigis saab koondisesse mees, kes pole ametlikku liigamängu pidanud s.h. reservid vähemalt pool aastat?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'U-21\'

                  BOBIK,

                  Mart Poom reservis või haiglas juba mõned aastat aga ta on PÕHIKOOSEISUS...

                  Klavani võeti koondisse pingilt või alles haiglast ning ajal mil ta leias klubi...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'U-21\'

                    Algselt postitas Sats1


                    OKU,

                    Näiteks, JAAK NAABER (Tammeka-st), esimeseks mänguks Walesi vastu-O.Konsa (Tammeka-st).

                    Kahjuks, mitte keegi noorte koondiste treeneritest nägid oma silmadega mis vormis on T.Kink ning O.Maksimov. Mitte keegi kutsunud neid koondise treeningutele... Kui nad on halvas vormis siis o\'key-minge koju, kui hea vormis-welcome to U21.
                    Ära päris niisama ka lahmi. Lelov nägi, mis vormis Kink on, kui U21 treeningmängu Levadiaga pidas.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'U-21\'

                      Algselt postitas Sats1


                      OKU,

                      Näiteks, JAAK NAABER (Tammeka-st), esimeseks mänguks Walesi vastu-O.Konsa (Tammeka-st).

                      Kahjuks, mitte keegi noorte koondiste treeneritest nägid oma silmadega mis vormis on T.Kink ning O.Maksimov. Mitte keegi kutsunud neid koondise treeningutele... Kui nad on halvas vormis siis o\'key-minge koju, kui hea vormis-welcome to U21.
                      Naaber taastub alles operatsioonist. Ei ole ta ju sel hooajal mängida saanudki Tammeka eest.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'U-21\'

                        AMADEUS,

                        Naaber on praegu vigastanud. Aga Siim Roops osales viimastes Tammeka mängudes.


                        VRZ,

                        Kas sa nägid Kinki U21 vs. Levadiaga treeningmängus ? Ta oli halvem kui U21 ründajad ning äärpoolkaitsjad ?





                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'U-21\'

                          Ise ei näinud Kinki selles Levadia mängus, aga kommentaaride põhjal ta millegi poolest teistest üle küll ei olnud.
                          Ja hakata Kinki võrdlema Poomiga... no Allah avita. Üks on mänginud mingi kaks ja pool mängu koondise eest, teine on aastaid tipptasemel (Euroopa absoluutses tippliigas) mänginud mees, kelle tase mingist (ja päris kõrgest) punktist ikka naljalt allapoole ei lange. Form is permanent, class is temporary, ma ei oska eesti keeles seda paremini öelda. Lisaks reservil ja reservil on ka vahe vist ikka või kuidas? Lihtne loogika ütleb, et kui see Kink ikka nii hirmkõva mees oleks, siis oleks Spartakis platsile ka saanud. Ma mäletan eelmise aasta duublimängude ülevaadetes üsna tihti esinenud lauseid \"Kink jättis kasutamata 100% võimaluse\", \"Kink ei lahendanud 1-1 olukorda\" jne. Let\'s face it, Kink ei ole mitte millegagi ennast tõestanud veel, mis peaks andma alust teda koondisse kutsuda. Ja selle jutu mõte ei ole Takit maha teha, lihtsalt ei maksaks teda ei tea mis mehena kujutada, kellel kõik treenerid sabas peaks jooksma.

                          Ja mida sa selle Klavani jutuga mõtled, mina tõesti aru ei saa. Raku oli jah vigane, niipea kui terveks sai, pandi Hollandis jälle põhikoosseisus platsile ja seejärel võeti ka koondisesse. Ütled äkki mõne teise 20-aastase eestlase, kes tast üle on hetkel?
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'U-21\'

                            Algselt postitas Sats1


                            OKU,

                            Näiteks, JAAK NAABER (Tammeka-st), esimeseks mänguks Walesi vastu-O.Konsa (Tammeka-st).

                            Kahjuks, mitte keegi noorte koondiste treeneritest nägid oma silmadega mis vormis on T.Kink ning O.Maksimov. Mitte keegi kutsunud neid koondise treeningutele... Kui nad on halvas vormis siis o\'key-minge koju, kui hea vormis-welcome to U21.
                            Kas Kingi enda ego üldse lubab tal U-21-es mängida? Olen kuulnud, et teda on sinna kutsutud, kuid ta on ise ära öelnud..

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'U-21\'

                              Jätke ükskord Kink rahule. Ta tahab koondises mängida . Ilmselt juba peatselt saame näha tema mängu siin samas Eestis ja siis saavad kõik oma silmaga näha tema taset ja veenduda ,kas ta väärib koondise kohta või mitte. Mina nägin U-21 koondise ja Levadia treeningmängu ja seal oli Taki heas vormis ,kuid veel kaugel väga heast vormist. Siiski üks parimaid platsil.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'U-21\'

                                Algselt postitas ROOTSI KUNN


                                Jätke ükskord Kink rahule. Ta tahab koondises mängida . Ilmselt juba peatselt saame näha tema mängu siin samas Eestis ja siis saavad kõik oma silmaga näha tema taset ja veenduda ,kas ta väärib koondise kohta või mitte. Mina nägin U-21 koondise ja Levadia treeningmängu ja seal oli Taki heas vormis ,kuid veel kaugel väga heast vormist. Siiski üks parimaid platsil.
                                Ühes asjas olen ma kindel, et tal on igatahes rohkem kogemusi, kui teistel U-21 koondise poistel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X