320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpalli ei saa võtta sellise nurga alt nagu poliitikas kirjeldatakse vastutust, et keegi peaks tagasi astuma: kas peatreener, tehniline direktor või president. See on pisut teistsugune protsess ja sellist mõõdet on siia keeruline sisse tuua, kuna tegemist on protsessiga.

    Kui selgelt oleme näinud ja teadnud, et teatava sünniaastaga põlvkondade meil oligi auk sees. Ja täna oleme pigem august välja ronimas. Või et aastal 2011. alustasime EJLis protsesse, et võtta vastutus klubide eest noortetöös. Öelda nüüd, et viime kõik klubijuhid mahalaskmisele selle eest oleks totravõitu.


    Kas keegi teab öelda, millal on selle protsessi lõpukuupäev või see protsess on lõputu ja keegi ei vastuta?

    Üldiselt mängust, et Poola oli tegelikult väga tugev sats ja enne mängu võis arvata, et sealt tuleb hulga palle välja noppida. Ju siis saab jälle öelda, et klubid ei tegele noortega jne jne, milles on pisutki ilmselt tõetera sees aga nende platsil viibinud kalevipoegade lagi ongi premium liiga.

    Kommentaar


      0-6 põske ning 90 minutiga 0 pealelööki raamidesse. Tubli pingutus!

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        0-6 põske ning 90 minutiga 0 pealelööki raamidesse. Tubli pingutus!

        HAHAH
        Oleks teised poisid võidelnud nagu flora omad, oleks tulemust ka kindlasti tulnud

        Kommentaar


          No täielik tsirkus ikka.

          Kommentaar


            Ma tahaks ka olla klubis, mis oleks kirjutanud, et "Saime räigelt põske, eriti imesid Poom (83. minutit), Soomets (täislaks) ja Välja (15. minutit), loodame, et 8. septembriks arenevad nad paremateks inimesteks ja läheb normaalsemalt."

            Klubi asi ongi omasid toetada, iga asja kallal ei maksa nüüd ka iniseda.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Ma tahaks ka olla klubis, mis oleks kirjutanud, et "Saime räigelt põske, eriti imesid Poom (83. minutit), Soomets (täislaks) ja Välja (15. minutit), loodame, et 8. septembriks arenevad nad paremateks inimesteks ja läheb normaalsemalt."

              Klubi asi ongi omasid toetada, iga asja kallal ei maksa nüüd ka iniseda.
              Ei saagi aru, kas sa teed nüüd diipi nalja või mitte, kui nope, siis vast kõik oleneb kontektsist, antud juhul see tubli pingutus on siiski enam kui naljakas peale häbiväärset pakki( mis oleks võinud olla üle 10 kolli ) ja nulli pealöögi . Aga vb oleme ka sinna maale jõudnud, kus selliseid asju võetaksegi juba uue normaalsusena ja keegi eriti köhi ka ja see ongi tubli pingutus!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Ma tahaks ka olla klubis, mis oleks kirjutanud, et "Saime räigelt põske, eriti imesid Poom (83. minutit), Soomets (täislaks) ja Välja (15. minutit), loodame, et 8. septembriks arenevad nad paremateks inimesteks ja läheb normaalsemalt."

                Klubi asi ongi omasid toetada, iga asja kallal ei maksa nüüd ka iniseda.
                Äärmusest äärmusesse.

                "Kahjuks pidi koondis täna tunnistama Poola paremust. Markus Poom võitles Eesti eest 83. minutit väljakul, Markus Soomets 90. minutit ning Henri Välja 18. minutit!"

                Sellest oleks täitsa piisanud, kuigi ma eeldan, et ühe teadaande oluline osa võiks ka lõpptulemus olla. Praegu tundub, et me tegeleme U21 vanuses jätkuvalt lastespordiga, kus osavõtt ongi tähtsam kui tulemus ja kõik ongi tublid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Ei saagi aru, kas sa teed nüüd diipi nalja või mitte, kui nope, siis vast kõik oleneb kontektsist, antud juhul see tubli pingutus on siiski enam kui naljakas peale häbiväärset pakki( mis oleks võinud olla üle 10 kolli ) ja nulli pealöögi . Aga vb oleme ka sinna maale jõudnud, kus selliseid asju võetaksegi juba uue normaalsusena ja keegi eriti köhi ka ja see ongi tubli pingutus!
                  Halloo, see on klubi konto. Isegi pugemine on sinna automaatselt sisse kodeeritud.

                  Romariole sisuliselt sama vastus. Las Kalju teeb siis neid superneutraalseid ja eriti objektiivseid teateid. Floral teine stiil, kelle asi on.

                  Näiteks Kalju viimane postitus: “ Nõmme Kalju teeb igakülgset koostööd Terviseameti ja EJL'ga, et leida keerulisele olukorrale parim lahendus. Kõik antud kaasuses olevad isikud on isoleeritud eraldi üksteisest vastavalt reeglitele ja Terviseamti nõuetele.

                  Usume, et saame teile peatselt edastada ka häid uusideid ning Nõmme Kalju mäng Europa Liigas pole veel lõplikult kadunud.

                  Aitäh toetava suhtumise eest, seljatame viiruse ja saame hakkama! ��”

                  Selle võib koolides laiali jagada “leia kirja- ja stiilivead” ülesandena. Et võib ka sae käima tõmmata.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Hoopis hullem on see, et te kõik panete minutite järele punkte (lugeda: "Henri Välja kaheksateistkümnendat minutit!").

                    Kommentaar


                      Homme on suht põhimõtteline mäng Läti U21 vastu. Ma loodan, et selle mängu eesmärk on võita. Kaotus oleks väga kurb taaskord.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Homme on suht põhimõtteline mäng Läti U21 vastu. Ma loodan, et selle mängu eesmärk on võita. Kaotus oleks väga kurb taaskord.
                        Kihlveokontorites oleme nii selged autsaiderid, et Eesti võitu on võimalik saada 8+ koefiga. Kui see ei kirjelda meie hetkeseisu, siis ma ei tea, mis kirjeldab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Kihlveokontorites oleme nii selged autsaiderid, et Eesti võitu on võimalik saada 8+ koefiga. Kui see ei kirjelda meie hetkeseisu, siis ma ei tea, mis kirjeldab.
                          Kihlveokontorites lihtsalt ei aduta protsessi, filosoofiat ja kui headeks inimesteks meie noored kasvavad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Kihlveokontorites oleme nii selged autsaiderid, et Eesti võitu on võimalik saada 8+ koefiga. Kui see ei kirjelda meie hetkeseisu, siis ma ei tea, mis kirjeldab.
                            Eesti võit 20.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Eesti võit 20.
                              Ma panin naljaga sümboolse 5eka sest no ikkagi 20, aga reaalsuses ma tunnen, et ma oleksin võinud selle kuhugi sinna lastehaigla toetuskasti panna oleks vähemalt mõne patu andeks saanud. Hetkel tundub nagu konkreetne raha põletamine.

                              Edit: Kui Eesti u21 võidab siis pool võidusummast ehk 50 eurot panen heategevuseks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Homme on suht põhimõtteline mäng Läti U21 vastu. Ma loodan, et selle mängu eesmärk on võita. Kaotus oleks väga kurb taaskord.
                                Jejee, oleme eelviimased ikka veel.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X