320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    U-21 koondis

    Kõik U-21 seotud kommentaarid paluks siia kui saaks. Ja ka tulemusi jne.

    Eesti 0-1 Belgia

    Minu arust pole üldse paha tulemus ei tea mängu ei näinud, aga vähemalt paistab et need viie väravalised saunad hakkavad selja taha jääme mis siin tulid praktiliselt kõikide teiste maade noortekoondiste käest isegi vist Küprose eakaaslaste käest saadi mingi 4-1 võib olla ka mälu petab.
    Veel siuke küsimus targematele vutigurudele, kas Tarmo Kink poleks piisavalt hea mängima U-21???

    Küsitlus läks veits pikaks et kõik teaksid siis variandidon:
    1)U-21 ja teised noortekoondised on mõttekad
    2)U-21 ja teised noortekoondised on mõttetud
    3)U-21 on ainult mõttekas
    8
    U-21 ja teiste noortekoondiste eksisteerimine on m
    62,50%
    5
    U-21 ja teiste noortekoondiste eksisteerimine on m
    25,00%
    2
    U-21 eksisteerimine on mõtekas aga teiste noorteko
    12,50%
    1
    fc pohmell

    #2
    Replying to Topic \'U-21\'

    Arvan, et küsimus on küll mõtTekas, kuid teiste arvates võib olla mõtTetu.

    Panid mingit vahet tähele :P

    0:1 Belgia vastu oli muidugi hea tulemus, kuigi belglasi segas raudselt \"väike\" lumesadu ning fakt, et saabusid täpselt mängu alguseks.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'U-21\'

      Ja ma saan aru sinust küll, aga las ta olla kui ei taha ei pea ju vastama nii et jah.
      fc pohmell

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'U-21\'

        Ma ei saa aru, kuidas sellist küsimust üldse t6stada saab? Kuskohast siis need noored kogemusi peaksid saama? V6i on Sul samasugune kaval plaan, nagu ENSV kunagistel jalgpallijuhtidel, kes plaanisid salaja kodus j6udu koguda ning siis minna ja k6igile pika puuga ära panna.

        Kink, muuseas, tuli aga täna vahetusest sisse.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'U-21\'

          Isegi Muhv ei habla vist seda küsimust välja?!?!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'U-21\'

            Nonii jalgpalli geeniused olen rääkinud väga paljute treeneritega kes on öelnud et nad ei näe mingit mõtet teha noortekoondisi, kui saadakse kokku umbeks 2 nädalaks ja tehakse 2-3 mängu. Nende arvates olevat praegune süsteem suhtkoht mõtetu nimesi igaksjuhuks ei avalda
            fc pohmell

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'U-21\'

              See et keegi treener on, ei tähenda automaatselt, et tegemist on pädeva mehega. Kas kuskil jalgpallimaades on noortekoondis aasta otsa nina pidi koos? Ei, ainult USA-s. Mehed treenivad oma klubides ja aeg-ajalt on siis koondise kogunemised ning maav6istlused. Aga küsin uuesti, seekord siis vasta ka - kustkohast peaksid tulema siis rahvusvahelised kogemused?
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'U-21\'

                Vastuseks su küsimusele on et klubid käivad piisavalt igal pool et saada välisd kogemusi.
                Kuid minust on valesti aru saadud see ei ole minu arvamus et noortekoondised on mõtetud minu arust see on väga õige et koondised on. Aga mängude kava võiks olla tihedam.
                See oli mitme treeneri arvamus et U-21. nooremad koondised on suht mõtetud kui 2 aasta peale tehakse nii 3 mängu aga korda see pole minu arvamus.
                ja selle pädevuse kohta niii palju et ma kujutan ette, et ka sina pole sellekoha pealt kõige õigem inimene ütlema kes on pädev, kes mitte, kui sa just ise mingi vutiguru pole ja ma ei väidagi et mina ka seda oleks.
                fc pohmell

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'U-21\'

                  Originally posted by fcp


                  Ja ma saan aru sinust küll, aga las ta olla kui ei taha ei pea ju vastama nii et jah.
                  Ei, sa ei saanud aru. Seletan lihtsamalt. Mõttekas ja mõttetu kirjutatakse KAHE tõhh tähega.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'U-21\'

                    Originally posted by fcp


                    Vastuseks su küsimusele on et klubid käivad piisavalt igal pool et saada välisd kogemusi.
                    Kuid minust on valesti aru saadud see ei ole minu arvamus et noortekoondised on mõtetud minu arust see on väga õige et koondised on. Aga mängude kava võiks olla tihedam.
                    See oli mitme treeneri arvamus et U-21. nooremad koondised on suht mõtetud kui 2 aasta peale tehakse nii 3 mängu aga korda see pole minu arvamus.
                    ja selle pädevuse kohta niii palju et ma kujutan ette, et ka sina pole sellekoha pealt kõige õigem inimene ütlema kes on pädev, kes mitte, kui sa just ise mingi vutiguru pole ja ma ei väidagi et mina ka seda oleks.
                    See nagu küülikule tikut6mbamise 6petamine, aga no ma proovin ikkagi edasi. K6igepealt - 2 aasta peale 3 mängu on suur vale, U17 ja U19 peavad aastas ikka nii 7-8 mängu ringis. Klubide välismaal käimine on küll hea, aga enamasti ei puututa kokku tipptasemega. Vast Flora ühendv6istkonna Hollandis käik oli erand. Aga koondisemängude kava ei saa olla tihedam, sest siis hakkaks see segama liigajalgpallis osalemist.

                    Mind huvitaks, et kes need treenerid olid, kes arvasid, et koondised on m6ttetud. Kas neil pole oma mehi seal sees, et nii arvavad?

                    Pädevusest. Clemenceau lausus kunagi, et \"s6da on liiga tähtis, et jätta see ainult kindralite hooleks.\" ja mina arvan, et jalgpall on liiga tähtis, et jätta see ainult palluritele ja treeneritele. Siinkohal tsiteerin ka Inglise legendi Brian Cloughi, kes väitis: \"Enamus jalgpallureid on rumalad.\". Aga ma arvan, et pideva jalgpalli jälgimise ning ka väikese analüüsi tagajärjel v6in ikka s6na sekka öelda küll.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'U-21\'

                      Allo


                      Fcp usu mind Jaan on guru, üks suuremaid, keda sa Eestist leiad. Siuke entsüklopeedia moodi guru :P
                      Ja palun kui edaspidi kirjutad, loe tekst pärast läbi, paranda kirjavead ja tee laused arusaadavaks. Viimane post on sul ikka klassika

                      Parimatega
                      Chazlor
                      Eestlane Finsbury Parkis

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'U-21\'

                        Ka mina hindan Jaani jalgpallialaseid teadmisi väga kõrgelt.
                        poborsky@jalgpallihaigla.ee

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'U-21\'

                          Sorry kui ta selline guru on siis rohkem ei vaidle.
                          Kuid üks asi ikka kripeldab, et nt TJK käivad tiimid iga aasta Soomes, Tsehhis jne väga korgetel turniiridel ja see on ainult TJK ma pakun et näiteks levadia ja Tammeka teevad seda sama.
                          Aga Vabandust oo suur Jaan
                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'U-21\'

                            Originally posted by Poborsky


                            Ka mina hindan Jaani jalgpallialaseid teadmisi väga kõrgelt.
                            Kuna sellest teemast on vaikselt saanud Jaani kiitmise sektor, siis võtaksin ka sõna, kui tohib. Jaan on jah, jube lahe ja teadja mies...

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'U-21\'

                              Peaks kah ennast kiitma, aga ei viitsi. Tegelikult tahtsin ma seda öelda, et fcp - äkki nimetad mulle TJK vastased neil turniiridel vanuseklassides 16-aastased ja ülespoole. No mitte k6ik, aga väike valik.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar

                              Working...
                              X