Vaata hääletusi tulemusi: Imported Poll

Hääletajad
104. Sa ei tohi hääletada
  • U-21 ja teiste noortekoondiste eksisteerimine on m

87 83,65%
  • U-21 ja teiste noortekoondiste eksisteerimine on m

7 6,73%
  • U-21 eksisteerimine on mõtekas aga teiste noorteko

10 9,62%
Lehekülg 102, kokku 104 EsimeneEsimene ... 252929899100101102103104 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 021 kuni 2 040, kokku 2063

Teema: U-21 koondis

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ma tahaks ka olla klubis, mis oleks kirjutanud, et "Saime räigelt põske, eriti imesid Poom (83. minutit), Soomets (täislaks) ja Välja (15. minutit), loodame, et 8. septembriks arenevad nad paremateks inimesteks ja läheb normaalsemalt."

Klubi asi ongi omasid toetada, iga asja kallal ei maksa nüüd ka iniseda.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Ma tahaks ka olla klubis, mis oleks kirjutanud, et "Saime räigelt põske, eriti imesid Poom (83. minutit), Soomets (täislaks) ja Välja (15. minutit), loodame, et 8. septembriks arenevad nad paremateks inimesteks ja läheb normaalsemalt."

Ei saagi aru, kas sa teed nüüd diipi nalja või mitte, kui nope, siis vast kõik oleneb kontektsist, antud juhul see tubli pingutus on siiski enam kui naljakas peale häbiväärset pakki( mis oleks võinud olla üle 10 kolli ) ja nulli pealöögi . Aga vb oleme ka sinna maale jõudnud, kus selliseid asju võetaksegi juba uue normaalsusena ja keegi eriti köhi ka ja see ongi tubli pingutus!

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust

Äärmusest äärmusesse.

"Kahjuks pidi koondis täna tunnistama Poola paremust. Markus Poom võitles Eesti eest 83. minutit väljakul, Markus Soomets 90. minutit ning Henri Välja 18. minutit!"

Sellest oleks täitsa piisanud, kuigi ma eeldan, et ühe teadaande oluline osa võiks ka lõpptulemus olla. Praegu tundub, et me tegeleme U21 vanuses jätkuvalt lastespordiga, kus osavõtt ongi tähtsam kui tulemus ja kõik ongi tublid.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ei saagi aru, kas sa teed nüüd diipi nalja või mitte, kui nope, siis vast kõik oleneb kontektsist, antud juhul see tubli pingutus on siiski enam kui naljakas peale häbiväärset pakki( mis oleks võinud olla üle 10 kolli ) ja nulli pealöögi . Aga vb oleme ka sinna maale jõudnud, kus selliseid asju võetaksegi juba uue normaalsusena ja keegi eriti köhi ka ja see ongi tubli pingutus!
    Halloo, see on klubi konto. Isegi pugemine on sinna automaatselt sisse kodeeritud.

Romariole sisuliselt sama vastus. Las Kalju teeb siis neid superneutraalseid ja eriti objektiivseid teateid. Floral teine stiil, kelle asi on.

Näiteks Kalju viimane postitus: “ Nõmme Kalju teeb igakülgset koostööd Terviseameti ja EJL'ga, et leida keerulisele olukorrale parim lahendus. Kõik antud kaasuses olevad isikud on isoleeritud eraldi üksteisest vastavalt reeglitele ja Terviseamti nõuetele.

Usume, et saame teile peatselt edastada ka häid uusideid ning Nõmme Kalju mäng Europa Liigas pole veel lõplikult kadunud.

Aitäh toetava suhtumise eest, seljatame viiruse ja saame hakkama! ��”

Selle võib koolides laiali jagada “leia kirja- ja stiilivead” ülesandena. Et võib ka sae käima tõmmata.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2020

Algupärane

Hoopis hullem on see, et te kõik panete minutite järele punkte (lugeda: "Henri Välja kaheksateistkümnendat minutit!").

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Homme on suht põhimõtteline mäng Läti U21 vastu. Ma loodan, et selle mängu eesmärk on võita. Kaotus oleks väga kurb taaskord.

Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Homme on suht põhimõtteline mäng Läti U21 vastu. Ma loodan, et selle mängu eesmärk on võita. Kaotus oleks väga kurb taaskord.
    Kihlveokontorites oleme nii selged autsaiderid, et Eesti võitu on võimalik saada 8+ koefiga. Kui see ei kirjelda meie hetkeseisu, siis ma ei tea, mis kirjeldab.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kihlveokontorites oleme nii selged autsaiderid, et Eesti võitu on võimalik saada 8+ koefiga. Kui see ei kirjelda meie hetkeseisu, siis ma ei tea, mis kirjeldab.
    Kihlveokontorites lihtsalt ei aduta protsessi, filosoofiat ja kui headeks inimesteks meie noored kasvavad.

Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Eesti võit 20.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Eesti võit 20.
    Ma panin naljaga sümboolse 5eka sest no ikkagi 20, aga reaalsuses ma tunnen, et ma oleksin võinud selle kuhugi sinna lastehaigla toetuskasti panna oleks vähemalt mõne patu andeks saanud. Hetkel tundub nagu konkreetne raha põletamine.

Edit: Kui Eesti u21 võidab siis pool võidusummast ehk 50 eurot panen heategevuseks.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Jejee, oleme eelviimased ikka veel.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Samal ajal kui meile räägitakse siin mingit paska protsesside juttu mida keegi tegelt ei usu ja varsti hakkab tulema ja tegelt on kõik väga vinge, siis Andorra U21 poistele seda juttu ilmselt ei ole räägitud, sest just tehti väga kvaliteetne mäng Inglismaa U21 vastu ja tulemuseks 3-3 viik. Tahaks veel kuulata neid jutte, et me oleme väike ja ei suuda, saaks vähemalt natukene naerda.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Samal ajal kui meile räägitakse siin mingit paska protsesside juttu mida keegi tegelt ei usu ja varsti hakkab tulema ja tegelt on kõik väga vinge, siis Andorra U21 poistele seda juttu ilmselt ei ole räägitud, sest just tehti väga kvaliteetne mäng Inglismaa U21 vastu ja tulemuseks 3-3 viik. Tahaks veel kuulata neid jutte, et me oleme väike ja ei suuda, saaks vähemalt natukene naerda.
    Ma vastan sulle ise Pohlaku eest.

See on Andorra klubide hea töö eelmisel kümnendil. Jalgpall on rohkem kui tulemused ning asi on protsessides. Me oleme käivitanud solidaarsusmehhanismid ning nüüd käivitame ka noortetööjuhtide projekti.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma vastan sulle ise Pohlaku eest.

See on Andorra klubide hea töö eelmisel kümnendil. Jalgpall on rohkem kui tulemused ning asi on protsessides. Me oleme käivitanud solidaarsusmehhanismid ning nüüd käivitame ka noortetööjuhtide projekti.
    Sa unustasid öelda, et sa nägid seda juba 10 astat ette! #FSM

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Leedu U21 2-0 Kreeka U21

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Leedu U21 2-0 Kreeka U21
    Tea kas Tomas Danilevičius on juba kõne teinud ja kiitnud kui hästi meil kõik siin on?

Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Eesti võit 20.
    Täna ületame uusi kõrguseid - Eesti võidu puhul on võimalik oma vahendeid suurendada 100 kordselt.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Vaadates Venemaa u21 koosseisu ja tipuründesse toodud Chalovid asjad, siis võib täna ikka lugu väga väga koledaks minna. Meie kaitseliin on alla igasuguse arvestuse. Kui suudaks kuidagi 7-0 pakki vältida oleks korras.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Vaadates Venemaa u21 koosseisu ja tipuründesse toodud Chalovid asjad, siis võib täna ikka lugu väga väga koledaks minna. Meie kaitseliin on alla igasuguse arvestuse. Kui suudaks kuidagi 7-0 pakki vältida oleks korras.
    Tõtt-öelda, teda ei toodud sinna sihilikult. Lihtsalt Tšertšessov pole suurim asi noortesse uskuja ja noorte juurutaja. Nii need mängijad, kes peaksid juba A-koondises mängima, longivad U21-s. Pakun, et suurt võitu Venemaale siiski ei tule.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tõtt-öelda, teda ei toodud sinna sihilikult. Lihtsalt Tšertšessov pole suurim asi noortesse uskuja ja noorte juurutaja. Nii need mängijad, kes peaksid juba A-koondises mängima, longivad U21-s. Pakun, et suurt võitu Venemaale siiski ei tule.
    Loodame parimat. Kui vaadata, mis nad Septembris Läti vastu kodus tegid, siis oli ikkagi korralik ebaõnn realiseerimisega. Kodus saime ka totaalselt 5-0 tala. Mul endal on jube halb eelaimdus antud mänguga, kuid eks paistab ehk lihtsalt hetkene negatiivne aura võimendab seda.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud