320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    seega ... peatreener vastutab. peatreener lahti lasta.
    Eestis see paraku ei toimi, sest mõistlike inimestena antakse peatreenerile veel üks, näiteks 23.kord end rehabiliteerida.

    Kommentaar


      C tiim ei tohiks kaotada st

      Kommentaar


        Algselt postitas spekter Vaata postitust
        seega ... peatreener vastutab. peatreener lahti lasta.
        Eestis see paraku ei toimi, sest mõistlike inimestena antakse peatreenerile veel üks, näiteks 23.kord end rehabiliteerida.
        Ega nüüd muud polegi kui ka siia teine peatreener leida. Kui juba kärpida tiibu, siis lõplikult

        Kommentaar




          nagu arvata oli, siis Ojamaa jääb A-koondise juurde, teised noored kõik siin ilusti kutsutute nimekirjas

          Kommentaar


            Mis mõttes "nagu arvata oli"? U-21-l on VALIKMÄNGUD ja Ojamaad pole vaja? Suurel koondisel on mängupäevi jalaga segada, kus Ojamaad proovida. Mina järeldan sellest ainult üht.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Pidžaama pannakse välja Soome ja Prantsusmaa vastu, pange mu sõnu tähele

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Mis mõttes "nagu arvata oli"? U-21-l on VALIKMÄNGUD ja Ojamaad pole vaja? Suurel koondisel on mängupäevi jalaga segada, kus Ojamaad proovida. Mina järeldan sellest ainult üht.
                mina järeldan, et A-koondis otsustab, keda endale tahab ja kelle U21 juurde lubab. ja nii ongi

                Kommentaar


                  Algselt postitas spekter Vaata postitust
                  mina järeldan, et A-koondis otsustab, keda endale tahab ja kelle U21 juurde lubab. ja nii ongi
                  Vaevalt küll. Pigem on asi ikkagi Ojamaa suhtumises. Ilmselt tahab vend nii väga A-koondise eest debüteerida, et saatis U21 koondise lihtsalt pikalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                    Vaevalt küll. Pigem on asi ikkagi Ojamaa suhtumises. Ilmselt tahab vend nii väga A-koondise eest debüteerida, et saatis U21 koondise lihtsalt pikalt.
                    Jah, täpselt nii ongi!

                    Kommentaar


                      no vaadake natuke ka, kes U21 koondise treener on. see peaks kõik seletama ju...

                      Kommentaar


                        Kuidas selle LHV jalkakaardiga siis sisse saab? Et saan piletilevis selle ettenäitamisel tasuta pileti v? või statkal piletiputkas? või turvale/piletikontrollile pangakaarti näidates saab lihtsalt sisse?
                        Tulevikus kui peaks täismaja tulema LHV kaardi omanikud lihtsalt ei saa sisse, sest pole pileteid?

                        Ahjaa, Eesti suru, Hispaania vastu muru!!!

                        Kommentaar


                          Kui u19 mängis Küprosega siin hiljuti, siis sain turvamehele kaarti näidates igatahes sisse. Piletitädid ei tahtnud sellest midagi teada, suunasid kohe sissepääsu juurde. Alles hiljem tuli meelde, et oleksin võinud neilt käigupealt siis ühe mängukavagi vähemalt rottida.

                          Üldiselt vist saab jah niimoodi olema, et täismajaga sisse ei saa. Nagu u19 EM passidegagi. Mina loodan tulevikus igatahes selle peale, et 100% pileteid niikuinii välja ei müüda (ptüi-ptüi, oleks tore samas) ja olen lihtsalt mõni aeg enne mängu algust kohal ja vupsan ikkagi statale.

                          Kommentaar


                            keegi teab homme staadiumil saab pileteid osta? V6i peab piletilevist ennem ostma?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                              keegi teab homme staadiumil saab pileteid osta? V6i peab piletilevist ennem ostma?
                              Muidugi saab. Või kardad, et müüakse välja kõik? ;D

                              Kommentaar


                                usun ikka et saab homme alekokilt ka pileteid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X