320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'U-21\'

    mäng oli meie poiste poolt üllatavalt sisutihe,kahjuks paar viga maksid kätte..tahaks teada pallivaldamis %..olen kindel et selles osas olid meie poisid täiega üle...teisel poolajal oli wales ikka väga kehv...kuid kui lasta vastasel esimese vasturünnakuga ,mis nad said teise poolaja keskel ,värav lüüa siis pole miskit teha...peale nende teist väravat oli mitu rünnakut kus tundus et meie poisid kaotavad pea,kuidkogusid end siiski ja mängu lõpp oli jälle meie käes,kahju jah et Purje ära ei löönud,sajane võimalus...kohtunik pani ikka aegajalt täiega puusse..esimene poolaeg oli enamvähem võrdne...pennal mis vastastele anti oli vist õiglane kuig kripeldama jäi siiski sest oli liiga kena sukeldumine ,a noh mis olnud see olnud...hakkasin mõtlema et isegi Akoondise eest ei tule kohe meelde nii südikat mängu...selle mängu järgi on tunne et tagala on olemas... oli kena mäng,kusjuures raudselt oli see koduse U21 mängu publiku rekord...väga mõnusoli staadionil olla
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'U-21\'

      Oh imet, Arenal on tabloo tekkinud. Nagu Jorgan hästi ütles, et see on kuskilt trollist varastatud. Ja ma ei tea, kas tegu on inimliku eksituse, progammist tingitud veidrusega või on siin estoni käsi mängus, kuid talboo kuvas järgmsit pilti:

      0 ESTON IA 85:34 WALES 2

      Wierd

      Agailusat mängu meie poolt ei olnud. Pikad söödud läksid pikaks ja lõhikeste söötudega püüti pall võrku veetada, mis aga tulemust ei toonud.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'U-21\'

        Hea mäng meie omadelt! kahjuks viimasest puutest jäi puudu(Purje latt ja paar võimalust oli veel). Kahju, et kaotas, kuid Publik täna oli mega!
        Võõrsil ei anna me neile võimalustki!!!

        EESTI!!!!
        Pilt kus trumm on?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'U-21\'

          Algselt postitas Tembu


          Oh imet, Arenal on tabloo tekkinud. Nagu Jorgan hästi ütles, et see on kuskilt trollist varastatud. Ja ma ei tea, kas tegu on inimliku eksituse, progammist tingitud veidrusega või on siin estoni käsi mängus, kuid talboo kuvas järgmsit pilti:

          0 ESTON IA 85:34 WALES 2

          Wierd

          Agailusat mängu meie poolt ei olnud. Pikad söödud läksid pikaks ja lõhikeste söötudega püüti pall võrku veetada, mis aga tulemust ei toonud.
          tembu kuskohas see tabloo oli? olen ma pime või mis a ma küll einäinud
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'U-21\'

            Olin kohal kaotust ei väärind nende väravad tulid penaltist ja kontrast kui mis teha loodame et järgmine mäng võit.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'U-21\'

              Algselt postitas rauno


              tembu kuskohas see tabloo oli? olen ma pime või mis a ma küll einäinud
              Nn tabloo oli fännitribüünist vasakul oleva nurgatribüünil oleva reklaami peal. Imekribal pisike junn.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'U-21\'

                Algselt postitas Tembu


                Algselt postitas rauno


                tembu kuskohas see tabloo oli? olen ma pime või mis a ma küll einäinud
                Nn tabloo oli fännitribüünist vasakul oleva nurgatribüünil oleva reklaami peal. Imekribal pisike junn.
                paremat kohta oleks raske otsida...vastasfännid vähemalt näevad midagi..me oleme ju ilma harjunud
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'U-21\'

                  Sellest ei saa ma aru, et miks ei võinud seal mänguaega näidata, vaid kohaliku aega lihtsalt. Mängust aga nii palju, et poisid ei löönud oma võimalusi ära, muidu oleks võinud mäng teisiti lõppeda.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'U-21\'

                    Algselt postitas rauno


                    mäng oli meie poiste poolt üllatavalt sisutihe,kahjuks paar viga maksid kätte..tahaks teada pallivaldamis %..olen kindel et selles osas olid meie poisid täiega üle...teisel poolajal oli wales ikka väga kehv...kuid kui lasta vastasel esimese vasturünnakuga ,mis nad said teise poolaja keskel ,värav lüüa siis pole miskit teha...peale nende teist väravat oli mitu rünnakut kus tundus et meie poisid kaotavad pea,kuidkogusid end siiski ja mängu lõpp oli jälle meie käes,kahju jah et Purje ära ei löönud,sajane võimalus...kohtunik pani ikka aegajalt täiega puusse..esimene poolaeg oli enamvähem võrdne...pennal mis vastastele anti oli vist õiglane kuig kripeldama jäi siiski sest oli liiga kena sukeldumine ,a noh mis olnud see olnud...hakkasin mõtlema et isegi Akoondise eest ei tule kohe meelde nii südikat mängu...selle mängu järgi on tunne et tagala on olemas... oli kena mäng,kusjuures raudselt oli see koduse U21 mängu publiku rekord...väga mõnusoli staadionil olla
                    ainult suti teravust ja külma närvi juurde..

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'U-21\'

                      Kahju, kurat, hea mäng oli. Pennal oli minu meelest küll tühjast kohast imetud. Teisel poolajal oli Walesil täpselt üks korralik võimalus ja selle nad ka ära lõid paraku. Teine kott murdis poisid maha, aga lõpus saadi jälle hea press peale, kahjuks ei olnud õnne. Äärte kasutamine jättis muidugi pehmelt öeldes soovida, kui Siim veel üht-teist tegi, siis Kamsi ääre pealt ei tulnud suurt midagi. Samas viivitas keskväli mängu laiali tõmbamisega kohati ka ikka päris tugevalt - sööt tuli alles siis, kui juba oli mitu kaitsjat ääres vastas. Ahjupera oli samuti suht mannetu, liiga vähe oli neid pikki palle, mida ta suutis kätte saada ning hoida. Väga positiivse mulje jätsid Klavan ja Post, samuti Vassiljev, pisut üllatuslikult ka Reinumäe. Purje liigutustes oli minu meelest nagu liigset üritamist näha, sinna nahka läks ka paar head võimalust. Üldine mängupilt oli siiski tugev neli, eriti teisel poolajal suudeti hästi palli hoida ja suruda, veidi rohkem õnne ja oleks viik käes olnud. Kahjuks see teine värav...
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'U-21\'

                        Algselt postitas Tembu


                        Algselt postitas rauno


                        tembu kuskohas see tabloo oli? olen ma pime või mis a ma küll einäinud
                        Nn tabloo oli fännitribüünist vasakul oleva nurgatribüünil oleva reklaami peal. Imekribal pisike junn.
                        oh sa raks,oligi tabloo vä? ei näind!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'U-21\'

                          Algselt postitas Jaak


                          Algselt postitas Tembu


                          Algselt postitas rauno


                          tembu kuskohas see tabloo oli? olen ma pime või mis a ma küll einäinud
                          Nn tabloo oli fännitribüünist vasakul oleva nurgatribüünil oleva reklaami peal. Imekribal pisike junn.
                          oh sa raks,oligi tabloo vä? ei näind!
                          Tabloo my ass, seda teab niigi igaüks, kes mängivad, ja kella saab käe pealt ka vaadata...
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'U-21\'

                            Algselt postitas Tembu


                            Oh imet, Arenal on tabloo tekkinud. Nagu Jorgan hästi ütles, et see on kuskilt trollist varastatud. Ja ma ei tea, kas tegu on inimliku eksituse, progammist tingitud veidrusega või on siin estoni käsi mängus, kuid talboo kuvas järgmsit pilti:

                            0 ESTON IA 85:34 WALES 2

                            Wierd

                            Agailusat mängu meie poolt ei olnud. Pikad söödud läksid pikaks ja lõhikeste söötudega püüti pall võrku veetada, mis aga tulemust ei toonud.
                            Potjomkini staadion on meil siis või?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'U-21\'

                              btw, kas keegi oli äkki lähemal ja sai sotti, mida need Walesi fännid esimese poolaja lõpus Toshacki kohta lõugasid? nime tabasin ära, rohkem kahjuks mitte.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'U-21\'

                                hakkas huvitama selline asi.
                                et kui nüüd imet ei juhtu ja kahe mängu kokkuvõttes jäädaksegi alla, mis siis edasi saab? kas jaani, urmase ja minu uitmõte, et head panevad alagruppidest, ja pasad omavahel sõpruskohtumisi, polegi nii mööda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X