320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'U-21\'

    Nii ongi. Kes alagruppidesse ei pääse, võivad omavahel palli veeretada, Levadiaga mängida ning treeningkogunemisi korraldada.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'U-21\'

      Et siis sellise hea mänguga sellline tulemus..........sletaks kah ja paneks pildid üles,aga olen liiga natuke alkohoolses joobes...ei viitsi.

      Tänana kõigile kes viitsisid ennasy kohale ajada,lpublikut oli üllatavalt palju,see mulle meeldis.\'


      järgmine kord võidame
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'U-21\'

        Sai kah siis esimest korda U21 koondise mängu kaeda. Kahju jah, et meie omadel oli 2 latti 1 oli vist peale vilet aga see eest oli see vägagi stiilne tõste Pennal oli täiesti õiglane jalga wales\'i mehele virutati ja maha ta kukkus ja teine värav tuli kuidagi eriti ootamatust situatsioonist kontrast. Üldiselt teisel poolajal enne teist väravat oli wales täiega pressi all ja meie mehed ei suutnud omi võimalusi realiseerida.

        Üldiselt peab mainima, et wales\'lased olid suht head kukkujad jne ju siis seal saareriigi liigas seda õpitakse.

        Aga see \"tabloo\" oli ikka eriline naljanumber, siin keegi eespool manis, et vastaspoole fännid vähemalt näevad midagi, ma seda hästi ei usu kui nad just binokliga kohale ei tule.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Vastus teemale \'U-21\'

          Hea töö poistelt selle valmistumise pealt, kahju muidugist et nii läks.

          ETV suutis aga eilsetes spordiuudistes järjekordse \"üllatuse\" tulemus loeti kiiresti ja kuivalt ette ja kõik. Kas ei olnud võimalik ühtegi kaamerameest kohale saata, rääkimata teleülekandest??? Samas oli videoklipid olemas täna algavast kossufinaalist, käsipallist, noorte võrkpallist, miskisugusest kirjanikuhärrast jne.
          tulevik on tunni aja pärast

          Kommentaar


            Vastus teemale \'U-21\'

            Algselt postitas gianluca


            ETV suutis aga eilsetes spordiuudistes järjekordse \"üllatuse\" tulemus loeti kiiresti ja kuivalt ette ja kõik. Kas ei olnud võimalik ühtegi kaamerameest kohale saata, rääkimata teleülekandest???
            Eile oli kaameramees olemas aga ei tea mis ta seal tegi :P
            Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

            Kommentaar


              Vastus teemale \'U-21\'

              Mängust on siin jub räägitud küll. Mina lisaksin omalt poolt, et on suurepärane ja hädavajalik, et ka U21 valikmänge nii palju publikut vaatamas käiks. Muidu jääbki poistele treeneri suhtumine stiilis \"Juhtub, mis juhtub. Pohhui kui kaotame, kedagi niikuinii ei koti\". Eile 1500-2000 pealtvaataja ees tunti vast kohustusekoormat ja samas oli kodupubliku toel kindlasti mõnus mängida.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'U-21\'

                Algselt postitas soxx


                Algselt postitas gianluca


                ETV suutis aga eilsetes spordiuudistes järjekordse \"üllatuse\" tulemus loeti kiiresti ja kuivalt ette ja kõik. Kas ei olnud võimalik ühtegi kaamerameest kohale saata, rääkimata teleülekandest???
                Eile oli kaameramees olemas aga ei tea mis ta seal tegi :P
                vbla ei saadud eile lugu valmis õigeaegselt. Seega tasub täna kindlasti igaks juhuks pilk peal hoida

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'U-21\'

                  Algselt postitas vincent


                  Samas viivitas keskväli mängu laiali tõmbamisega kohati ka ikka päris tugevalt - sööt tuli alles siis, kui juba oli mitu kaitsjat ääres vastas.
                  Sama jäi minulegi silma. Vassiljev sai päris kõvasti palli ja mängis kenasti, kuid kuidagi laisalt ja söödud tegi samuti kindla peale ainult, ettepoole eriti ei mänginud. Ja äärekaitsjad kas ei julgenud või ei tohtinud tõusta. No korduvalt oli momente (eriti vasakul), kus olnuks võimalik otsajooneni mängida. Post oli suht saast, ainuke, millega ta hakkama saab, on kõrged pallid. Tühjast kohast perselikukkumine oli klassika. Samas Ahjupera jäi päris kenasti mulle silma. Kõrged pallid, mis tema suunas mängiti, sai valdavalt ilusti alla ja üldjoontes suutis ka korralikult edasi sööta. Aga jah, kaks momenti, kaks sisseimetud väravat. Hapu maik jäi ikka suhu, kuigi palliti ju korralikult.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'U-21\'

                    Algselt postitas jyriöö


                    Algselt postitas vincent


                    Samas viivitas keskväli mängu laiali tõmbamisega kohati ka ikka päris tugevalt - sööt tuli alles siis, kui juba oli mitu kaitsjat ääres vastas.
                    Post oli suht saast, ainuke, millega ta hakkama saab, on kõrged pallid. Tühjast kohast perselikukkumine oli klassika.
                    Tegijal ikka juhtub.......aga Post oli just see mees kes esimesel poolajal võttis viimasel hetkel pikali viskumisega vastaselt jalalt palli....vastasel juhul oleks vastane meie väravavahiga silmitsi.....ja kuna teised kaitsjad olid meil eiteakus siis oleks sealt tulnud tõenäoliselt värav.
                    Eks igaüks mängib vastavalt oma võimetele.....aga üldpilt oli ju väga ilus
                    Kindlasti polnud 0-2 õiglane tulemus.
                    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'U-21\'

                      Minu jaoks on müstika, kuskohast nähti Posti head mängu? Mees on hea ainult õhuvõitluses ja seda ka tänu oma pikkusele. Samamoodi oli minu arust väga nõrk Reinumäe, Vassiljev tema kõrval tegi tunduvalt parema mängu. Nagu juba mainitud oli ka siin - ääred olid suht mannetud, Sidolt oleks rohkemat oodanud, võimed tal nagu ju lubaks. Ees Ahjupera oli minu arust küll päris hea - pikad pallid sai ilusti kätte ja lükkas edasi, kui Purjega kokkumäng oleks parem, võiks nad koos päris teravad olla.

                      Üldiselt penalt oli enamvähem õigesti antud, mängupildi järgi ausaltöeldes Eesti võitu ei väärinud, viiki kindlasti. Oma poolel hoiti palli kenasti ja toodi keskväljale üle ka, aga enne vastase katristusala kiilus kinni kõik. Nii kahju kui ka pole, realistiks jäädes ma ei usu, et Walesist vähemalt 2:0 välja mängitakse.

                      Publikut oli muidugi äärmiselt meeldivalt palju, mängu parimaks valiks ma väikese 11 aastase Audentese dressiga poisi, kes teeb päris mitmetele vanematele fännidele silmad ette ja peale mängu arvas puhtast südamest, et eks need Walesi mängijad ja fännid ühed primaadid ole Ma arvan, et me veel kuuleme sellest poisist mõne aasta pärast
                      Jube Tige Kala

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'U-21\'

                        Minu meelest oli see suhteliselt loogiline, et äärekaitsjaid ei tõusnud üles. Esimesel poolajal tuli mitu ohtlikku Wales rünnakut sellest, et eesti paremkaitse (Hurt vist oli seal) jooksis rünnakule kaasa, siis kaotati kuskil pall ning Wales tegi tühjalt äärelt kiirrünnaku. Penaltigi tuli ju sellisest olukorrast. Ja see oli kah imelik, et Klavan terve mängu keskaitses oli. Ise ootasin küll teda poolkaitsesse kuhugi, kus oleks tema loovust vaja olnud. Oli mitu situatsiooni, kus Klavan tuli pallliga ilusti edasi ning siis tuli talle äkki meelde, et ta on ikkagi keskkaitsja ning söötis palli ära ja jooksis tagasi kaitsesse :P
                        Mis seal 0:2 on äärmiselt ebaõiglane tulemus, kuid jalgpall ongi ebaõiglane.
                        Ja mulle oli see siis selle aasta esimseks mänguks, mida sai staadionile kaema mindud. Sai tuttav sõbrannagi kaasa võetud, kellel jalgpall muidu eriti ei meeldi ning talle meeldis staadionil olnud melu niivõrd, et lubas teinegikord kord kaasa tulla

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'U-21\'

                          Vassiljev oli tõesti hea. Väga korraliku mängu tegi. Reinumäe oli kahvatu, kohati tundus, et Kostja mängib keskel üksi. Kams oli esimese poolaja alguses päris hea, kuid siis väsis. Ju oli mängutempo nii kõrge, et suurt midagi teha ei suutnud. Hurt oli alguses suhteliselt ebakindel, kuid mängu lõpu poole kosus. Klavan mängis hästi, ta tahtis ja üritas, kuid noh penalit oli penalti. Kuigi süü oli Postil, kes mehe eest ära lasi. Kauri mängis samuti hästi. Sidolt ootasin ise kah natukene rohkem, kuid no ei suutnud ta midagi erilist seal korda saata. Reelo ei teinud vist kah ühtegi tõrjet, oleks võinud Lepmetsa koondisesse kutsuda või midagi sellist.

                          Eesliiniist rääkides, siis Ahjupera mängis enam-vähem. Ats rsk, kurat oleks võinud ilusasti ära lüüa, tahtis vist koos väravavahiga palli kohati väravasse saata.

                          Kuid mäng oli täitsa enam-vähem. Ehk suudavad võõrsil midagi ilusat korda saata, kuigi eks ta raske ole.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'U-21\'

                            Nojah, võib-olla Reinumäe puhul on asi selles, et ma ootasin talt täielikku äramunamist ja sellega võrreldes nii hull ei olnudki . Aga jah, tegelt on eikal mingil määral õigus - see jäi mulle ka silma (eriti esimesel poolajal, kui ta otse minu nina all tegutses), et Hurt unustas ette liikudes kogu aeg kaitsetöö ära, Post pidi korduvalt tema äärt lappima.
                            Purje kohta veel niipalju, et tema eilset mängu iseloomustas tegelikult väga hästi ühe treeneri (vist?) käratus tribüünilt \"Ats, vasakuga võib ka peale lüüa!\" . Natuke nagu Eesti koondis 90ndate alguses - sätitakse palli nii kaua võimalikult parimasse asendisse, et lõpuks tuleb kaitsja ja võtab selle lihtsalt ära.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'U-21\'

                              Wales Under-21 manager Brian Flynn:
                              \"This was an excellent performance, we were under the cosh for a long time in the second half against a very strong Estonia side.
                              \"But we held on and I am delighted to have finally won an away game under my management.

                              \"We knew this would be a hard march so it justified our decision to use players who were already in the senior squad.

                              \"It is crucial for the future of Welsh football that we get into the Uefa tournament next season.

                              \"If we fail in this tie we will end up without competitive matches for a couple of seasons, and that would be a disaster.\"

                              Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'U-21\'

                                Mängul minuarust polnud väga vigagi, kuid kui Eesti poleks teinud paari lolli viga ja ees oleks olnud keegi, kes ka sisse suudaks lüüa, oleks seis võinud vastupidine olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X