320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'U-21\'

    No ma tõesti jään selles osa suu teadmiste varju ning ma ei oska öelda kes nende vastased on aga käidi ka Helsingi cupil mida hinnatakse maailmas väga kõrgelt.

    Noo aga kas sulle ikka ei jõua kohale et mina ei arva et noortekoondised on mõttetud. Saa aru minu arust jummala õige idee. Me nagu selles suhtes ühelpoolel aga on inmesi kes nii ei arva.
    fc pohmell

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'U-21\'

      Jah, ma saan aru, et sina ei arva, et noortekoondised on m6ttetud. Aga Helsinki Cup v6ib k6rgelt hinnatud olla, aga tippmeeskondade noori seal eriti küll ei ole. Vähemalt pole eestlaste vastaste hulgas kohanud neid.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'U-21\'

        Eesti U-21 koondis kaotas siis jällegi Bulgaariale 0:1.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'U-21\'

          Kui ise ei löö, lüüakse sulle.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'U-21\'

            Üks mitte kõige ülevaatlikum resümee on UEFA-l, rohkem kokkuvõtteid pole kusagilt, mõistagi on see, mida UEFA pakub, LIIGA VÄHE ja nõrgal tasemel.

            Teada saab seda, et Vassiljev ise teenis penalti ja lõi selle posti. Poste olevat mõlemad pooled meeleheitlikult tagunud, kuid täpsemalt pole mitte midagi. Kuidas saab sellises infoaugus olla 21. sajandil, praeguse tehnoloogia olemasolul?

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'U-21\'

              Ma arvamn ,et U-20 tegemised võib samuti siia alla panna. Igatahes on nüüd kindel ,et Tarmo Kink kolmapäeval Poola vastu mängib ,sest kutt saabub täna lennukiga Moskvast siia.
              Aga viimasest mängust veel niipalju ,et selle oleksime pidanud võitma. Kahju ,et käest ära läks. Igatahes sisendab see tulevikuks optimismi sest tavaliselt on meie noored alati raskelt lutti saanud ja just nenede slaavlaste käest ,kuna nad arenevad selles vanuses kiiremini. Meie praegune U-21 on raudselt parim ja võimeline oma alagrupis kõiki võitma.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'U-21\'

                ahoi, miskell ja kus mäng toimub?
                send in the clowns !

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'U-21\'

                  Originally posted by Chewbacca


                  ahoi, miskell ja kus mäng toimub?
                  Kolmapäeval, 10. septembril kell 17:30 kohtuvad Kadrioru staadionil Eesti ja Poola U-20 koondised. Pääsmed mängule maksavad 40 krooni, lastele vanuses 7 - 16 aastat ja pensionäridele 25 krooni.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'U-21\'

                    Originally posted by daywalker

                    Kolmapäeval, 10. septembril kell 17:30 kohtuvad Kadrioru staadionil Eesti ja Poola U-20 koondised. Pääsmed mängule maksavad 40 krooni, lastele vanuses 7 - 16 aastat ja pensionäridele 25 krooni.

                    thanks a much.
                    send in the clowns !

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'U-21\'

                      Poola U-21 mängis eile kodus 1-1 viiki Rootsi U-21 koondisega.
                      Kui me täna Poolakaid võita suudame on see väga hea tulemus,sest nende erinevate vanusastmete koondised on stabiilsed EM ja MM finaalturniiridest osavõtjad.

                      FLORA kodulehelt leiab Poola U-20 koondise kohta suurepäraselt koostatud statistilise artikli ,mis minu meelest pärineb Margus Luige sulest. Miks ma nii arvan? Lihtsalt teist nii head jalgpallistatistikut ja asjatundjat meil pole.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'U-21\'

                        Originally posted by ROOTSI KUNN


                        Poola U-21 mängis eile kodus 1-1 viiki Rootsi U-21 koondisega.
                        Kui me täna Poolakaid võita suudame on see väga hea tulemus,sest nende erinevate vanusastmete koondised on stabiilsed EM ja MM finaalturniiridest osavõtjad.

                        FLORA kodulehelt leiab Poola U-20 koondise kohta suurepäraselt koostatud statistilise artikli ,mis minu meelest pärineb Margus Luige sulest. Miks ma nii arvan? Lihtsalt teist nii head jalgpallistatistikut ja asjatundjat meil pole.
                        On küll .
                        Ka Margus Luik teab seda.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'U-21\'

                          kahju et meie poisid poolakatele kaotasid ja jama on ka see et 3-0 seis jäi olex soovin et ikka õx värav ära lüüaxegi
                          karm värk on see jalgpall

                          ja ega see elu ka parem pole

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'U-21\'

                            Pole hullu. Kuid tõsi on, et kokkumängust ja ilusatest kombinatsioonidest jäi ikka räigelt puudu. Aga vaadates U-20 koondislaste aastakäike, ei oska esialgu paremat tahta. Küllap jõuavad. Ja polnud see Kink nii hull midagi, nagu ajalehed kirjutavad. Kõike arvesse võttes on ta ikkagi kindel koondislane. Tema parim mäng see muidugi polnud, aga mängus oli hullemaid. Igal juhul on Tarmo suhtumises märgata positiivset muutust. Ja kui see jätkub, siis kes teab, mis sellest poisist võib tulla.

                            its sammetaim!!!

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'U-21\'

                              Poola U-20 on terve hooaja ,mitmetel turniiridel koos mänginud,meie poisid said paar päeva koos harjutada ja pidasid sisuliselt esimese tõelise mängu alles eile ,mida veel tahta. Kink ja teisedki olid liimist lahti ja oma osa on selles ka pressil ,kes ootused liialt lõkkele on puhunud. Nendest enamik mahub järgmisel aastal U-21 koondisse ja siis oleks vaja mängu näidata ,võimeid ja eeldusi on seal paljudel. Tarmo ei pidanud lihtsalt ajakirjanduse survele vastu,loodame ,et sai kasuliku õppetunni ja karastus.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'U-21\'

                                Kunn... Seal flora kodukal on ju selle Poola loo all kirjas, et allikas ML Agentuur... too ju Luige firma...
                                Aga kraff, keda sa siis silmas pead, kes on eestis veel kõvem asjatundja ja statistik kui Luik???

                                Kommentaar

                                Working...
                                X