320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'U-21\'

    Üks asi mis mind veel U-21 koondise juures häirib on liiga noor ja kogenematu treener. Lelov on küll hingega asja juures aga koondisele on vaja vanemat ,autoriteetsemat ja targemat treenerit. EElmine tsükkel näitas ,kuhu me noore treeneri vedamisel jõudsime ja palju punkte saime
    Teine teema on noortekoondiste kontrollmängud . Nii kaua ,kui jätkatakse klounaadi a la omavahelised treeningmängud pole mingit edu ega edasiminekut lootagi.
    Meil on tavaks saanud eriti ajuvabad kohtumised nagu U-16 vs U-17 jne.
    Samal ajal käivad teiste riikide noortekoondised rahvusvahelistel turniiridel üle maailma. Näit. Soome U-17 käis hiljuti USA-s ja mängis seal väga edukalt.

    Ma vaatasin ,kuidas U-18 JA u-19 hiljutises treeningmängus mõlema koondise treenerid pingiotstel mõnusalt haigutasid ja poisid platsil laisalt ringi loivasid. Kena jalgpalli arendamine ikka küll. Ei mingeid emotsioone ,ei võitlust .Ühesõnaga täiesti mõttetu mäng ,mis ei andnud kellegile midagi. Pigem tõbas vaid võitlusmoraali alla.
    Arendame noorte jalhpalli-EJL.!!!!:P
    FCF Forever

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'U-21\'

      Algselt postitas ROOTSI KUNN


      Zenjov on U-19 koondises nagu ka Teniste ja üks vendadest Puridest. Ühesõnaga nende aeg tuleb siis ,kui nooremad koondised lahingusse astuvad Kui Narvast ongi keegi noor ja andekas siis pole tal kindlasti jälle kodakondsust. Levadias on üks selline halli passiga-Andrejev.
      Tartust kohta ei oska öelda, pole praegu Tammeka poiste mängu eriti näinud ja ,mis vanused seal on.
      Faneras on Masitshev tõesti hea aga ma ei tea kas tal sinine pass on.
      Ajaxis pidi olema üks kahemeetrine andekas vv ,võibolla mõni teab mina pole ise näinud aga oli Tammekaga pendla eile ära võtnud.
      Andrejev on punase passiga. Selle Vene variandiga.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'U-21\'

        “Pane siis mingi nimekiri kokku ,mis sinu arvates oleks õiglasem“ /c/ROOTSI KUNN
        “Pane oma loetelu välja ja arutame. Teine Puri? Teniste?” /c/ oku


        Ma ei pane oma nimekiri sest mul (loodan, et sul ka) pole tahet SIIN poliitikat puudutada.


        Rootsi Kunn, ma austan sind, sest sa oled mitte interneti-jalgpallisõber (nagu 90% soccerneti liiget), vaid mees kes käib staadioni (mitte ainult koondise, vaid ka Meistriliiga ning madalate liigade mängudele). Kui sa oled kindel et U-21 kooseis koostakse sportlikku (vaid mitte FCF-kuulumise) põhiprintsiibil-siis SUL on alus seda vältida. Sa tead meie noorte jalgpalli.


        Juba viis aastat tagasi ma sain aru, et kuna meie koondiste treenerid kasutavad “löö-jookse” stiili ja valivad mängijaid selle stiili+FCF kuulumise jaoks, meie (koonduste)jalgpallil pole shansi midagi saavutada ning rahvale heameelt valmistada. Kaks aastat tagasi A-koondis käi teise “teed” ning sai turniiriedu + pakkus vaatajatele ESTEETILISE RAHULDUSE.

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'U-21\'

          Ilma koondisekandidaate nimetamata siin jahumine on pigem poliitika. Kui need salapärased nimed, kes U-21 peaksid olema, siia kirja visata, oleks asi palju konkreetsem ja rahu majas.

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'U-21\'

            Algselt postitas vrz


            Ilma koondisekandidaate nimetamata siin jahumine on pigem poliitika. Kui need salapärased nimed, kes U-21 peaksid olema, siia kirja visata, oleks asi palju konkreetsem ja rahu majas.

            Nendel pole salapärased nimed, asi on selles et enamikule soccerneti ning FCF-i liikmele ei meelde nende rahvast või klubilist kuuluvust (non-FCF tartlased, pärnukad jne.).

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'U-21\'

              kuule Sats1, sa ajad juba päris haiget juttu

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'U-21\'

                VJK Rakverest on paar tüüpi päris head

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'U-21\'

                  njah, Sats1 jutt ikka täitsa haige.

                  Homme võiks nt Tammsaares kokku saada ja siis koos mängule minna.
                  Ilus ilm ja pargis hea limonaadi juua. Ise olen arvatavasti 4-5 ajal seal.

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'U-21\'

                    Tulen ka mängule. Mul on üks pilet üle - kui mõnel heal tuttaval pole, siis andke käbelt teada. Muidu võtan mingi naise kaasa.

                    Mašitševil on Eesti kodakondsus. Zenjov on mulle samuti väga hea mulje jätnud, kuid olen teda ainult ühes mängus näinud ja selle baasilt ei julge särama minna.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'U-21\'

                      Algselt postitas Sen


                      njah, Sats1 jutt ikka täitsa haige.

                      Homme võiks nt Tammsaares kokku saada ja siis koos mängule minna.
                      Ilus ilm ja pargis hea limonaadi juua. Ise olen arvatavasti 4-5 ajal seal.

                      kui lumi maha ei tule siis tulen ka kirjanikuhärrat tervitama
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'U-21\'

                        Algselt postitas Sen


                        njah, Sats1 jutt ikka täitsa haige.

                        Homme võiks nt Tammsaares kokku saada ja siis koos mängule minna.
                        Ilus ilm ja pargis hea limonaadi juua. Ise olen arvatavasti 4-5 ajal seal.
                        mina olen kohal
                        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'U-21\'

                          Sats1-le võin vastata nii palju ,et ilmselt on see igas riigis nii ,et kes on koondise peatreener see oma klubi ja süsteemi mängijaid ka soosib ja valib. Seetõttu on muidugi palju võrdseid mängijaid välja jäänud. Aga kui keegi ikka peajagu teistest üle on sis ma küll ei tahaks eriti uskuda ,et koondisest välja jäetakse.
                          Lelov on peatreener ja ilmselgelt võtab Flora süsteemist ,mis võtta annab. Kui peatreener oleks Hepner sis võtaks tema ilmselt suurema hulga Levadiast ,sest tunneb oma mängijaid paremini.

                          Ja nii on see igal pool. Muidugi tahaks ju näha võimalikult laia mängijate spektrit.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'U-21\'

                            Tänase Postimehe vahel peaks olema reklaam, mis lubab meili saatnute vahel välja loosida 50 piletit.

                            Ehk tasuta pilet ehk juba taskus. Vaadake järgi ja osalege ja kobige seejärel statale
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'U-21\'

                              Postimees jagab tõesti tellijate vahel 35x2 piletit. Ja võin seda öelda, et hetkel on kõik inimesed, kes e-kirja saatnud, ka pileti võitnud, sest huvilisi pole just väga palju. Nii et kel leht tellitud, saatku kiri ja suure-suure tõenäosusega on kaks piletit soolas.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'U-21\'

                                Algselt postitas oku
                                TVMK-st võiks minu arvates reaalselt kohale kandideerida Mašitšev ja Gussev. TVMK II tüüpidest vaevalt keegi eriti sobiks.
                                gussev on vigastatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X