320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2020-21 Premier League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Britid keeravad riigi kinni jälle, aga jalgpall saab jätkuda.

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      See avaldus ei ole kuskilt otsast naljakas vaid lihtsalt näitab seda, et rassistlik ei olnud mitte Cavani vaid FA. See, et sina seda naeruvääristad ja võrdled mingi olukorraga mis ei puutu absoluutselt asjasse on aga kahjuks kurb. Ei saa hetkel aru kas oled ted cruz kes jookseb selles suunas kes juhib? Noh et määrati karistus = ta oli süüdi või sa päriselt ei saa aru kui hale see situatsioon hetkel on.

      Ebaoluline? Cavani karistust silmas pidades ilmselt küll. Aga see pole asja tuum.
      Ma ei vaidle teemal, et kas Cavani oli rassist või mitte, sest minu arvates ta polnud ja ka postitus polnud, aga sisuliselt on see avaldus umbes samasugune, et kui mingi Afganistani staarjalgpallur kiidaks kodumaal naise kividega surnuks loopijaid, siis saadaks Afganistani koondis avalduse, et selle eest karistamine oleks rassistlik ja kultuuriliselt neid diskrimineeriv (väga jämeda pintsliga demagoogitsedes, tunnistan). Ehk FA jaoks on tegu täiesti tarbetu pöördumisega ja nad jätkavad seda nulltolerantsi poliitikat sirge molliga edasi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma ei vaidle teemal, et kas Cavani oli rassist või mitte, sest minu arvates ta polnud ja ka postitus polnud, aga sisuliselt on see avaldus umbes samasugune, et kui mingi Afganistani staarjalgpallur kiidaks kodumaal naise kividega surnuks loopijaid, siis saadaks Afganistani koondis avalduse, et selle eest karistamine oleks rassistlik ja kultuuriliselt neid diskrimineeriv (väga jämeda pintsliga demagoogitsedes, tunnistan). Ehk FA jaoks on tegu täiesti tarbetu pöördumisega ja nad jätkavad seda nulltolerantsi poliitikat sirge molliga edasi.
        Nojah. Kas Cavani peab vastama FA nõudmistele või FA iga mängija riigi eripärale. Cavani on siin kannataja, sest ei käitu nagu britt. FA paneb kõigile ühe laia puuga ja see on tema õigus.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          When in Rome. Dubais saab ka poe ees Sarviku joomise eest jamad kaela kuigi Vastse-Kuustes on see igati kosher teema.

          Kommentaar


            Asi ei ole absoluutselt "when in Rome" lähedalegi. Cavani vastas oma sotsiaalmeedia kontos teisele uruguailasele, kasutades oma riigi keelt sellisena nagu kaks uruguailast omavahel suhtlevad ja äkitselt sekkub kuskilt FA ja ütleb, et Cavani on rassist. Hallo??

            Olles ise just hiljuti pea aasta seal riigis elanud, siis kollegid ja sõbrad kasutasid väljendit negri/negro omavahel igapäevaselt. Täiesti tavaline sõna.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Ma arvasin, et Mõnu kirjutas lihtsalt ja selgelt, milles teema.

              Samas saab lühemalt - meie kodu, meie reeglid.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Ma arvasin, et Mõnu kirjutas lihtsalt ja selgelt, milles teema.

                Samas saab lühemalt - meie kodu, meie reeglid.
                Ta kasutas seda Twitteris vastates inimesele kes talle Twitteris sõnumi uruguayst teele pani. Vahest mõtled ka enne kirjutamist? Cavani elu ei kuulu FAle sellepärast, et ta premis mängib. Twitter ei kuulu ka FAle.

                "Meie kodu meie reeglid, get rekt" on päris rassistlik peaks mainima.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Ta kasutas seda Twitteris vastates inimesele kes talle Twitteris sõnumi uruguayst teele pani. Vahest mõtled ka enne kirjutamist? Cavani elu ei kuulu FAle sellepärast, et ta premis mängib. Twitter ei kuulu ka FAle.

                  "Meie kodu meie reeglid, get rekt" on päris rassistlik peaks mainima.
                  Ka vabal ajal on mängija avalikus ruumis liiga "esindaja". Ju siis on FAl õigus trahvida, kui nende kultuuriruumis on see väljend probleem. See võib olla kontekstist välja rebitud ja rumal, aga kui nad ei luba seda väljendit kasutada, siis see on reegel kõigile.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Ka vabal ajal on mängija avalikus ruumis liiga "esindaja". Ju siis on FAl õigus trahvida, kui nende kultuuriruumis on see väljend probleem. See võib olla kontekstist välja rebitud ja rumal, aga kui nad ei luba seda väljendit kasutada, siis see on reegel kõigile.
                    reegel on, et ei tohi olla rassistlik/rassist w/e

                    praegu nad karistavad cavanit oma emakeeles rääkimise eest, siin ei ole mingeid semi lahendusi ja väljamõeldud vabandusi miks see õige on.

                    hetkel toimub see tavaline 'hero' 'coolguy' käitumine ehk FA teeb reegleid = neil on õigus. toetan seda väidet ja olen kunn!
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Mingite asjade, olukordade selgitamine pole nõustumine.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Mingite asjade, olukordade selgitamine pole nõustumine.
                        nõus. ilmselt mu "enne kirjutamist mõtled ka" oleks võinud sinu postitusele vastamisele parem enda kohta öelda. sain valesti aru + häirib, et city vastu ta mängida ei saa
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          nõus. ilmselt mu "enne kirjutamist mõtled ka" oleks võinud sinu postitusele vastamisele parem enda kohta öelda. sain valesti aru + häirib, et city vastu ta mängida ei saa
                          ....
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kui Zinchenko(sest venelasi vist praegu Premmis pole) ütleks mõnele sõbrale Twitteris naljaga pooleks piider, siis kaitseksite ka teda siin?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Kui Zinchenko(sest venelasi vist praegu Premmis pole) ütleks mõnele sõbrale Twitteris naljaga pooleks piider, siis kaitseksite ka teda siin?
                              Wtf? Piider on solvav väljend ka kohalikus kontekstis. Keegi ei kutsu kedagi "sõbralikult" piidriks. Negri ei ole solvav väjend urugais või üldse rioplatense spanish dialektis.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Reeglid on reeglid ja kui FA on need paika pannud tuleb neid ka austada.. pole vahet kas vestled sõbraga twitteris või kuskil mujal sotsiaalruumis. See on täpselt samasugune teema selle rumeenia kohtunikuga. Kõik hakkasid kohe rääkima, et tegu on rumeenia keele eripäraga. Kas tahate öelda, et nii Cavani kui to rumeenia kohtunik ei oleks saanud end kuidagi teisiti väljendada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X