320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mihkel Ainsalu (SC Telstar, Holland)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mihkel Ainsalu (SC Telstar, Holland)

    Klubid on omavahel kokkuleppele jõudnud, kolme-aastane leping on samuti sõlmitud. Ametlik kinnitus veel puudu, aga sisuliselt on Mihkel Ainsalu juba Ukraina kõrgliigas mängiva FK Lvivi pallur. https://soccernet.ee/artikkel/ainsal...lismaalt-klubi
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    #2
    Tuult tiibadesse!

    Huvitav, et meil just eestikeelsed mängijad slaaviriikidesse liiguvad praegu.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #3
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        #4
        Kindlasti kõva edasiminek Flora duublist ))))))))))))))))))))))))))))))

        Kommentaar


          #5
          Eks sinna slaavimaadesse minek on selles mõttes eestlase jaoks normaliseerunud, et kui tase on ikkagi korralik, pole vaja väga pabistada. Kõiksugune olme ja see on ka igas mõttes paremaks läinud.
          Ma mõtlesind seda, et vene keelt emakeelena räägivad jalgpallurid ei ole Ukraina ja Venemaa jalgpalliliigasid viimasel ajal avastanud. Samal ajal on Ainsalu ja Tamm Ukrainas.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ma mõtlesind seda, et vene keelt emakeelena räägivad jalgpallurid ei ole Ukraina ja Venemaa jalgpalliliigasid viimasel ajal avastanud. Samal ajal on Ainsalu ja Tamm Ukrainas.
            Mind paneb imestama see, et lastakse minema ju nende tasemel vendasid tasuta, sest pole raha ja värki ning siis võetakse Eestist asemele. Loodavad koondisekutsete pealt raha teenida?

            Kommentaar


              #7
              "Minu ja Flora nägemused, kuidas mu edasine karjäär võiks välja näha, olid natuke erinevad. Mängijana olen väga ambitsioonikas. Ja kuidas seda lihtsalt öelda… võib-olla olengi jalgpallimaailmas mängijana ülbe persevest? Äkki ongi lihtsalt nii? Klubi nägi asju ühtpidi, mina teistpidi ja nii see läks."

              Poolkaitsja Mihkel Ainsalu põleb soovist tõestada endale, treeneritele ja kõigile teistele – aga eelkõige ikka endale! – et ta on jalgpallur, keda tasub kõige tähtsamates lahingutes platsile usaldada. Suvel FC Florast lahkunud ja Ukraina kõrgliigaklubiga FK Lviv liitunud Ainsalu naudib uue töökeskkonna nõudlikkust.

              Kommentaar


                #8
                Väga hea intekas. Mulle hakkas Ainsalu kohe rohkem meeldima.
                Ta tõi seal päris hea võrdluse Flora ja Lvivi trennidest, kuidas Ukrainas on trennid kõvasti intensiivsemad. See pani kohe mõtlema, et miks eesti premium liigas ei tehta väga intensiivseid trenne, kui meil on nüüd kõik mängijad palgalised jne?
                Kui Lvivis on 2-5 erinevate riikide koondislast(pakun puusalt) ja ülejäänud lihtsalt proffessionaalsed jalgpallurid, siis kuidas peaks meie koondis, kuhu kuuluvad 50% florakatest üldse kuskil läbi lööma, kui trennid on lahjad??

                Kommentaar


                  #9
                  Aga samas, mu meelest ta ütles, et pole hullu, sest tal hea põhi all.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
                    "Minu ja Flora nägemused, kuidas mu edasine karjäär võiks välja näha, olid natuke erinevad. Mängijana olen väga ambitsioonikas. Ja kuidas seda lihtsalt öelda… võib-olla olengi jalgpallimaailmas mängijana ülbe persevest? Äkki ongi lihtsalt nii? Klubi nägi asju ühtpidi, mina teistpidi ja nii see läks."

                    https://soccernet.ee/artikkel/interv...ulbe-persevest
                    Väga hea intervjuu, palun saatke see meie Premium liiga klubidele nii, et trenni kohta kirjutatud asjad on väga tumedalt tehtud.
                    See lõputu võrrand..

                    Kommentaar


                      #11
                      Eile täismäng Kiievi Dinamo vastu. Oldi 87. minutini viigis kinni. Ainsalu teenis kollase kaardi.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #12
                        Hea uudis: Ainsalu on järjekordselt põhis.
                        Halb uudis: poolaja järel kaotatakse Zoryale 5-0.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #13
                          Oot, aga nad jooksid palju trennis ju...

                          Kommentaar


                            #14
                            Flashscore näitab, et Ainsalu põhis ja kannab kaptenipaela.

                            Kommentaar


                              #15
                              Lvivi koosseisus on Leedu ründaja Kazlauskas.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar

                              Working...
                              X