Lehekülg 1, kokku 6 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 116
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane Eesti - Gruusia (05.09.2020 19:00 @A. Le Coq Arena)

Väravavahid
    Artur Kotenko (20.08.1981) – Tallinna FCI Levadia 27/0
    Karl Jakob Hein (13.04.2002) – Londoni Arsenal (ENG) 0/0
    Karl Johan Pechter (02.03.1996) – Tartu JK Tammeka 0/0

Kaitsjad
    Taijo Teniste (31.01.1988) – Bergeni Brann (NOR) 77/0
    Karol Mets (16.05.1993) – Stockholmi AIK (SWE) 61/0
    Ken Kallaste (31.08.1988) – Tallinna FC Flora 45/0
    Nikita Baranov (19.08.1992) – Karmiotissa FC (CYP) 38/0
    Joonas Tamm (02.02.1992) – Tšernigivi Desna (UKR) 35/3
    Märten Kuusk (05.04.1996) – Tallinna FC Flora 2/0
    Michael Lilander (20.06.1997) – Tallinna FC Flora 2/0
    Henri Järvelaid (11.12.1998) – Vendsyssel FF (DEN) 0/0

Poolkaitsjad ja ründajad
    Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Tallinna FC Flora 119/25
    Sergei Zenjov (20.04.1989) – Karagandõ Šahtjor (KAZ) 84/13
    Henri Anier (17.12.1990) – Paide Linnameeskond 61/13
    Ilja Antonov (05.12.1992) – Ararat-Armenia (ARM) 50/2
    Henrik Ojamaa (20.05.1991) – Łódźi Widzew (POL) 43/1*
    Mattias Käit (29.06.1998) – NK Domžale (SVN) 26/5
    Rauno Sappinen (23.01.1996) – Tallinna FC Flora 25/2
    Frank Liivak (07.07.1996) – Tallinna FC Flora 17/2
    Mihkel Ainsalu (08.03.1996) – FK Lviv (UKR) 7/0
    Mark Oliver Roosnupp (12.05.1997) – Tallinna FCI Levadia 7/0
    Vladislav Kreida (25.09.1999) – Tallinna FC Flora 3/0
    Vlasiy Sinyavskiy (27.11.1996) – Tallinna FC Flora 2/0
    Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA) 0/0

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Gruusia koosseis (tõlkisin google translatega):

Väravavahid: Giorgi Loria (Anorthosis, Küpros), Giorgi Makaridze (Vitoria, Setubal, Portugal), Lazare Kupatadze (Saburtalo, Thbilisi)

Kaitsjad: Otar Kakabadze (Luzern, Šveits), Davit Khocholava (Šahtar, Donetsk, Ukraina), Gia Grigalava (Arsenal, Tula, Venemaa), Jimi Tabidze (Venemaa Ufa), Solomon Kverkvelia (Rotor, Volgograd, Venemaa), La (Ungaris Ferencvaros), Nika Mali (Saburtalo, Thbilisi), Giorgi Navalovski (Dinamo, Batumi)

Poolkaitsjad: Jaba Kankava (Tobol, Kasahstan), Otar Kiteishvili (Sturm, Austria), Vako Gvilia (Legia, Poola), Giorgi Chakvetadze (Ghent, Belgia), Giorgi Aburjania (Twente, Holland), Murtaz Daushvili (Kvi Anorthos) Levan Šengelia (Koniaspor, Türgi), Nika Kvekveskiri (Tobol, Kasahstan), Saba Lobzhanidze (Ankaraguju, Türgi), Khvicha Kvaratskhelia (Rubin, Kaasan, Venemaa), Zuriko Davitašvili (Rotor, Volgograd, Venemaa), Giorgi Ku ), Jaba Jighauri (Dinamo, Batumi)

Ründajad: Giorgi Kvilitaia (Ghent, Belgia), Tornike Okriashvili (Anorthosis, Küpros), Nika Kacharava (Anorthosis, Küpros)

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2020

Algupärane

Millist algkoosseisu homme näha tahaksite?

Hein
    Teniste
    Tamm
    Mets
    Järvelaid
    Kreida
    Ojamaa
    Käit
    Vassiljev
    Sinyavskiy
    Sappinen

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kõige kõrgemal tasemel mängivat pallurit ei tahaks kindlasti algkoosseisus näha. Saagu enne pingil kogemusi.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kõige kõrgemal tasemel mängivat pallurit ei tahaks kindlasti algkoosseisus näha. Saagu enne pingil kogemusi.
    Väga õige. Me ei tea tema persoonist ka midagi seea pole nagu milleski uskuda.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marf Vaata postitust
    Millist algkoosseisu homme näha tahaksite?

Hein
    Teniste
    Tamm
    Mets
    Järvelaid
    Kreida
    Ojamaa
    Käit
    Vassiljev
    Sinyavskiy
    Sappinen
    Ei näe ühtegi objektiivset ega subjektiivset põhjust miks peaks Kreida ja Käit olema eelistatud Tunjovi ees. Kübetki.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma juba kujutan ette seda negatiivsete kommentaaride hordi, kui Tunjovis lõpuks pettutakse.

Ja ma ei mõtle Gruusia mängu järel. Vaid üleüldse.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma juba kujutan ette seda negatiivsete kommentaaride hordi, kui Tunjovis lõpuks pettutakse.

ffs äkki oleks vahepeal ettevaatlikult optimistlik? Ei viitsi seda ettenutmist koguaeg kuulata.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    ffs äkki oleks vahepeal ettevaatlikult optimistlik? Ei viitsi seda ettenutmist koguaeg kuulata.
    Ma olen Goša suhtes optimistlik, aga fännid suhtes pessimistlik.

Praegu on näidatakse teda veidi kõrgemalt, kui ta tase lubab. Ta peaks koondises mängima, aga oleme natuke realistlikumad.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Praegu on näidatakse teda veidi kõrgemalt, kui ta tase lubab. Ta peaks koondises mängima, aga oleme natuke realistlikumad.
    Ma arvan, et me olemegi suhteliselt. Lihtsalt neid noori kutte, kes Eesti liigas 18-19 aastasena juba tegusid teinud, aga ühtegi välislepingut pole veel saanud, oleme näinud küll ja küll. Nüüd veidi teistsuguse karjääri algusega noormees, keda on maailma top5 liigas hinnatud seni kõrgemalt kui Eesti jalgpallis.

Algupärane

Aga Kreidas ei pettu keegi, sest ta on ennast Floras ja U21's tõestanud ja seega kindel koondise põhimees

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Aga Kreidas ei pettu keegi, sest ta on ennast Floras ja U21's tõestanud ja seega kindel koondise põhimees
    Ootuste erinevus.

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Küsimusele, mis positsiooni mängija Tunjov Voolaidi jaoks on, andis peatreener väga poliitkorrektse vastuse. "Minu jaoks on Georgi mängija, kelle ma pean sobitama võistkonnas väljakule sellisele positsioonile, et antud hetkel tuleksid tema parimad omandused välja. Tahame, et ka need, kes on teeninud selle koha pika aja jooksul, saaksid samuti oma parima välja tuua. Loomulikul on tal mitu positsiooni ja seda on näha olnud ka Itaalias. Ta on ka vaimselt sellises staatuses, et pole staar, vaid on valmis endast andma maksimumi, kus vaja. See tuleb talle kasuks, kui ta näitab üles oma universaalsust," ütles Voolaid.

OMG
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Sellise peatreeneriga on tal lihtne, enne süüdistatakse Voolaidi ja kui too välja vahetatakse, siis on endiselt aega.

Üldiselt pole väga näinud, et Eestis mängijaid eriti kotitaks. Noh, Liivak on ehk erand, kuid ta on ka Hollandi koondise materjal või mida ta ise kunagi suust välja ajas.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Küsimusele, mis positsiooni mängija Tunjov Voolaidi jaoks on, andis peatreener väga poliitkorrektse vastuse. "Minu jaoks on Georgi mängija, kelle ma pean sobitama võistkonnas väljakule sellisele positsioonile, et antud hetkel tuleksid tema parimad omandused välja. Tahame, et ka need, kes on teeninud selle koha pika aja jooksul, saaksid samuti oma parima välja tuua. Loomulikul on tal mitu positsiooni ja seda on näha olnud ka Itaalias. Ta on ka vaimselt sellises staatuses, et pole staar, vaid on valmis endast andma maksimumi, kus vaja. See tuleb talle kasuks, kui ta näitab üles oma universaalsust," ütles Voolaid.

OMG
    Ma aitan tõlkida sul: kuni Kostja mängib, on tema number 10 ja näiteks oma debüüdi võib Tunjov teha vasakul äärel, kus ta ka SPAL-is tihti mänginud on. Eks kui Kostja lõpetab või pole enam sel tasemel, et suudaks Eestit vedada, proovib Tunjov Kostja koha üle võtta.
    Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust

Üldiselt pole väga näinud, et Eestis mängijaid eriti kotitaks. Noh, Liivak on ehk erand, kuid ta on ka Hollandi koondise materjal või mida ta ise kunagi suust välja ajas.
    No ma ei tea. Taavi Rähn, Kristen Viikmäe, Tarmo Neemelo, Sander Puri, Martin Vunk jne. Eestis saab pasarahe kaela ikka pigem kiiresti ja selleks pole erilist põhjustki vaja.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ma aitan tõlkida sul: kuni Kostja mängib, on tema number 10 ja näiteks oma debüüdi võib Tunjov teha vasakul äärel, kus ta ka SPAL-is tihti mänginud on. Eks kui Kostja lõpetab või pole enam sel tasemel, et suudaks Eestit vedada, proovib Tunjov Kostja koha üle võtta.

No ma ei tea. Taavi Rähn, Kristen Viikmäe, Tarmo Neemelo, Sander Puri, Martin Vunk jne. Eestis saab pasarahe kaela ikka pigem kiiresti ja selleks pole erilist põhjustki vaja.
    Miks ei võiks tunjov mängida kostja kõrval keskväljal ? mehed täiustaks üksteist keskväljal ideaalselt näiteks 4141 formatsioonis

Algupärane

Meenutasin kuute eelmist Eesti - Gruusia mängu ning kuna ainuke neist, mida ma polnud oma silmaga näinud, oli 1998. aasta matš Thbilisis, helistasin tolles mängus skoori teinud Argo Arbeiterile. Ta rääkis nii põnevaid lugusid, et ma pidin seejärel helistama Urmas Kirsile.

https://soccernet.ee/artikkel/eesti-...oni-helge-hetk

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Miks ei võiks tunjov mängida kostja kõrval keskväljal ? mehed täiustaks üksteist keskväljal ideaalselt näiteks 4141 formatsioonis
    Mehed pole kunagi koos mänginud aga hr Uppin juba teab kui ideaalselt täiustavad üksteist.

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Mehed pole kunagi koos mänginud aga hr Uppin juba teab kui ideaalselt täiustavad üksteist.
    joo vähem, näid targem. täiustavad/täiustaks, ega keeleoskus sul vist kiita pole ?

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

joo vähem, näid targem. täiustavad/täiustaks, ega keeleoskus sul vist kiita pole ?
    Vaadates, et sa pole selgeks saanud, et lause algab suure tähega siis oleme vist samas paadis?
    Igal juhul mõte on see, et ootame mängu ära ja on näha kes kui palju kellega koos mängib. On see Voolaid mis ta on aga kuskilt otsast ei ole ta väitnud, et Tunjov ei mängi.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud