320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tilk tõrva meepotis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

    Originally posted by ROOTSI KUNN


    Jalgpallihaigla ei ole suutnud ega ilmselt ei suuda niipea korralikku organisatsiooni ja mingitki distsipliini liikmete seas luua.
    Kõigele lisaks ei ole ka juhtkond enam üksmeelne ja sõbralik.

    Olen otsustanud tõsiselt kaaluda ,kas üldse edaspidi jätkata Jalgpallihaigla liikmena.

    Kuigi see eriti hästi selle teema alla ei sobi, pean vajalikuks seda siiski siin teha.

    Oleks vaja teha haigla liikmete üldkoosolek, kus valitakse juhatus ning igaüks saab avaldada oma mõtteid. Panna kirja mingi tulevikuplaan ja teha korda raamatupidamisega seonduv, kuna olen kuulnud, et seal valitseb paras korralagedus.
    seega oleks vaja saali umbes 175-le inimesele ja pool vaba päeva. mis arvate?
    Jalgpallihaigla juhatuse liige

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

      Ma arvan, et Maarek pidas silmas Rootsi Kunni, kes ka aktiivselt JH asju ajab .. ekslikult arvates, et temagi kuulub JK juhatuse koosseisu.
      AItäh, Jots! Vaatasin suviseid postitusi ja nii see tõepoolest on.
      poborsky@jalgpallihaigla.ee

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

        Palun rääkige täpsemalt, mis probleem seal Wellingtonis oli? Kes keda tagusid? Mulle üldse ei meeldi, et keegi Koskile kallale läheb.
        poborsky@jalgpallihaigla.ee

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

          Originally posted by Poborsky


          Ma arvan, et Maarek pidas silmas Rootsi Kunni, kes ka aktiivselt JH asju ajab .. ekslikult arvates, et temagi kuulub JK juhatuse koosseisu.
          AItäh, Jots! Vaatasin suviseid postitusi ja nii see tõepoolest on.
          .................................................. .......................................

          ...shitt lugu või mis, ei olnudki seal seda inimest keda lootsid olevat jah...
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

            Kartsin jah, et Papa, kes vahetevahel on äkiline ja ettearvamatugi, äkki pommitamist pooldanuks. Aga nii see õnneks ei olnud Eks see oleks omajagu üllatuski, kui ta üks päev ajaks üht, teisel teist juttu ajaks: Papa Jalgpallihaigla juhatuse esimehena mõistis ka kolmapäevase raketitamise ju hukka.
            poborsky@jalgpallihaigla.ee

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

              Originally posted by Poborsky


              Kartsin jah, et Papa, kes vahetevahel on äkiline ja ettearvamatugi, äkki pommitamist pooldanuks. Aga nii see õnneks ei olnud Eks see oleks omajagu üllatuski, kui ta üks päev ajaks üht, teisel teist juttu ajaks: Papa Jalgpallihaigla juhatuse esimehena mõistis ka kolmapäevase raketitamise ju hukka.
              ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

              ... yeah-sure.. nii sa mõtlesidki ju...aga see selleks
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                Originally posted by Poborsky


                Ma arvan, et Maarek pidas silmas Rootsi Kunni, kes ka aktiivselt JH asju ajab .. ekslikult arvates, et temagi kuulub JK juhatuse koosseisu.
                AItäh, Jots! Vaatasin suviseid postitusi ja nii see tõepoolest on.
                On jah vist ekslikult jäänud mulje, et Rootsi Kunn JH juhatuse liige on.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                  Originally posted by Poborsky


                  Kartsin jah, et Papa, kes vahetevahel on äkiline ja ettearvamatugi, äkki pommitamist pooldanuks. Aga nii see õnneks ei olnud Eks see oleks omajagu üllatuski, kui ta üks päev ajaks üht, teisel teist juttu ajaks: Papa Jalgpallihaigla juhatuse esimehena mõistis ka kolmapäevase raketitamise ju hukka.
                  Issand jumal ,kas Papa tõesti mõistis hukka, vaese Rolfi , kes juba lapsest saati tahab kosmonaudiks saada.
                  See oleks tõesti suur üllatus, kui meie suur juht ja isake Papa hakkaks ühel päeval teist juttu ajama ja mõistaks raketitamise asemel näiteks tribüünilt tooliviskamised hukka .
                  Aga noh ,eks selle tooli võib ju tema äkilisuse ja ettearvamatu käitumise arvele kirjutada , ikkagi juhatuse esimees.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                    Eheheheheee!!!! Hästi paned, Rootsi kunn!
                    Sinus tundub olevat tugev annus ULTRAt!
                    Isiklikult kardan, et JH saab(on) selline teejoojate-klubi,kus ühe(või paari) oina juhtimisel lauldakse oma idiootlikku Notsu-laulu ja tuntakse end tegijatena!
                    JH ammendab minu silmis küll ennast, kui keeratakse selg oma äärmuslikematele fännidele!!!
                    Omasid tuleb hoida, mitte Habe ees roomata ja andestust paluda!!!



                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                      Just nimelt ,omasid tuleb hoida ja kõik peaks olema võrdsed.
                      Kuid mulle tundub ,et see ,,omade ,, seltskond ,kes siin ainult Rolfi materdavad on võrdsematest veel võrdsemad .
                      Minu jaoks seisab praegu küsimus põhimõttes ja ma lähen lõpuni välja , kui siin jätkub ainult Rolfi peksmine.
                      Igatahes igasuguste hukkamõistude autorid ja heakskiitjad võiksid enne natuke mõelda ja aru pidada sest kes teab ,äkki tuleb bumerangina tagasi.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                        Seoses Rolfiga tekkis mul 1 küsimus. Kes pani politseile kitse, et Rolf Saaremaal suitsupommi viskas. Teatavasti rääkis politsei pressiseff, et kolmel järjestikusel mängul on Rolf silma paistnud. Mängus Uus-Meremaaga oli selleks Kojamees kes kitse pani, näidates näpuga Rolfile kui ta näritud õunaga viskas. Ma ei saa aru mida te Rolfi siin materdate, pealegi ta süütas ainult tule ja hoidis seda käes. Ei taha kohe mõeldagi mis oleks saanud mängus Kasahhiga, kui jalgpallihaigla kuulus tegelane tooli kellelegi vastu pead oleks lennutanud.
                        Kas Sina, kes sa oled \"Jalgpallihaigla nime autor\" oskaksid mulle vastata.
                        Kurat, me kõik (no peaaegu kõik) oleme lollusi teinud ja vastutanud selle eest.

                        Huvitav, kas Jalgpallihaigla juhatus kiidab ka selle heaks kui juhatuse liige lööb kahele tüdrukule enne Belgia mängu vastu pead kuna nad on tribüünil valesse kohta seisnud, nimelt \"isade\" kohale. Igaljuhul minul, kes ma olen ka igasugu lollusi teinud oli väga-väga häbi nende tüdrukute ees aga kui JH juhatus kiidab naistepeksu heaks siis on mul küll aeg lahkuda JH ridadest.




                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                          Originally posted by Sen
                          Kurat, me kõik (no peaaegu kõik) oleme lollusi teinud ja vastutanud selle eest.
                          Üks asi on kord lolli peaga lollust teha (ja pärast selle pärast põdeda), teine asi sellise mõttega staadionile minna (ja pealegi veel iga kord).

                          Igaljuhul minul, kes ma olen ka igasugu lollusi teinud oli väga-väga häbi nende tüdrukute ees aga kui JH juhatus kiidab naistepeksu heaks siis on mul küll aeg lahkuda JH ridadest.
                          Selle koha pealt oled küll õige mees kommenteerima...
                          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                            22. mai SL Õhtuleht:


                            Eesti jalgpallifännid on rahul, et neil on õnnestunud tekitada üksmeelne seltskond. Ühendus nimega Jalgpallihaigla loodigi huviliste koondamiseks

                            Kahjuks tundub, et praegu see enam nii vist enam pole. Kui asi sedasi edasi läheb, tekib Eestis vist kaks, kolm või maeiteamitu Jalgpallihaiglat. Mehed, võtke end veidi kokku!
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                              Silverman ,sul on päris omapärane teooria . Nii,et ükskord võib mingi sigaduse korraldada, pärast ütled ,plaanis polnud ning põed paar päeva .
                              Mis sa arvad ,kui rakendaks õige Eesti Vabariigi Õiguskaitsesüsteemis ja Politseis seda sinu teooriat .
                              Loll pea on ainult hulludele kergendav asjaolu ning milliste mõtetega inimene staadionile läheb ,seda ei tea keegi.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                                See foorum pole musta pesu pesemise koht!!!

                                Lõpetage see lapsikus.
                                Jalgpallihaigla juhatuse liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X