320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tilk tõrva meepotis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

    Originally posted by ROOTSI KUNN
    Silverman ,sul on päris omapärane teooria . Nii,et ükskord võib mingi sigaduse korraldada, pärast ütled ,plaanis polnud ning põed paar päeva .
    Mis sa arvad ,kui rakendaks õige Eesti Vabariigi Õiguskaitsesüsteemis ja Politseis seda sinu teooriat .
    Loll pea on ainult hulludele kergendav asjaolu ning milliste mõtetega inimene staadionile läheb ,seda ei tea keegi.
    Mulle tundub, et sinu pärast võikski sellist asja rakendada õiguskaitsesüsteemis. Olen aru saanud (vabandan, kui valesti), et toetad Rolfi või kelle iganes taolist käitumist. Seega igasuguste reeglite rikkumist ja karistamatust. Ise pidasin lolluse all pigem ikka eetiliste piiride ületamist, mitte kriminaalseid või suurt rahalist kahju tekitavaid tegusid.

    Mõni mees võib-olla mõtleb jah suitsupommi ja tõrvikuga staadionile ronides, et läheb lehma lüpsma näiteks. Tahaks loota, et Eesti jalgpallifännide hulgas selliseid pole. Pigem ikka täie mõistuse juures inimesed.
    Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

      Mayhemiga nõus sellessuhtes, et tundub et Jalgpallihaiglat sellisel kujul ei jätku kauaks.
      Iseenesest ma arvan, et see polegi halb - mida rohkem jalkafännide rühmitusi seda parem - vastavalt lemmikklubile, käitumistavadele, maailmavaadetele, rahakoti paksusele, elukohale jne-le leiaks iga jalgpallisõber enamvähem sobiva.
      Praegu on nii, et jalgpallihaigla isakesed ei saa omavahelgi häst läbi ja ei tea kuhu neid järgiv kari juhtida. Luik-haug-vähk taktika. Kõik mõistavad kedagi teist hukka ja siis jälle kaitsevad. Iseenesest normaalne lahendus, kui tekivad tänu sisemistele vastuoludele kas uued sektsioonid jalgpallihaigla sees (jalgpallihaigla ultrate sektsioon vms), või siis eraldi fännklubid.

      Selline lihtsalt tavalise kõrvaltvaataja-foorumilugeja seisukoht, kellel pole jalgpallihaiglaga mingit pistmist.
      memer of Gaskoff fan club

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

        Originally posted by silverman

        Üks asi on kord lolli peaga lollust teha (ja pärast selle pärast põdeda), teine asi sellise mõttega staadionile minna (ja pealegi veel iga kord).
        kunn, silverman m6tles seda nii, et M6NIKORD IKKA JUHTUB (tavaliselt liialt purjus p2i (mida kah vahel juhtub, kuid mis pole hoopiskimitte kergendav asjaolu... aga juhtub, noh...) ja hilisema suure masenduse ja kahetsusega) pean seda inimlikuks, sest eksimine on inimlik...

        kui aga teha miskit sihikindlalt ja j2rjepidevalt, mis kahjustab kaasf2nnide mainet, siis on asi taunimist v22rt. ma olen omal tagasihoidlikul moel yritanud rolfile ka selgitada, et rongk2igu ajal liinibussi jalagatagumine ja suitsupommide viskamine valimata suunas kahjustab K6IGI eesti jalgpallif2nnide mainet ja ei ole ilus, kuid... tjah. ma yritan saada selgust kogu selles kriisis, mis JH\'t ymbritseb ja pean nentima, et rolf ei ole mitte meie ainus ja suurim mure... ja seda tead ilmselt v2ga h2sti nii sina, kunn, nii silverman, kui ka k6ik teised...
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

          To silverman: keegi ei toeta ju rolfi käitumist ... see asi ei jõua kohale ?! ... kõrgemate poiste teod maetakse maha ... tavalisemad tuuakse avalikkusele materdamiseks ...

          Blaah yldse selle haigla jama kohta et nagu jah peaksite omavahel rääkima ... aga keegi vist ei viitsi miskist aega ja kohta määrasta ja kokku saada ... mõelge asjad läbi mida tahate jätke meelde kirjutage yles mida iganes ... aga kutsuge igaks juhuks turvamehed kah ... pole mõtet vaeva näha siin foorumis yksteise sõimamisega ...
          Saab mis saab ... elatakse yle aga yhte asja võin lubada ... KOONDIST EI JÄTA MA IIAL

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

            Originally posted by indrek
            Mayhemiga nõus sellessuhtes, et tundub et Jalgpallihaiglat sellisel kujul ei jätku kauaks.
            Iseenesest ma arvan, et see polegi halb - mida rohkem jalkafännide rühmitusi seda parem - vastavalt lemmikklubile, käitumistavadele, maailmavaadetele, rahakoti paksusele, elukohale jne-le leiaks iga jalgpallisõber enamvähem sobiva.
            Just-just. JPH tänuväärne roll on olnud viimastel aastatel jõudsalt kasvava fännikultuuri organiseerimine ja edendamine - nö \"korjati kokku\" erinevad sõpruskonnad, et arvukamalt ühiste väärtuste ja huvide eest seista. MTÜ kasvades pole enam aga sugugi tegemist fänniklubiga, vaid katuseorganisatsiooniga. Ligi 200 inimese juures tekib paratamatult lahkarvamusi käitumistavade suhtes (arvan, et muidu igati asjalik fännieetika koodeks ei mängi inimese vutimaailma nägemise vormimisel erilist rolli).

            JPH tulevik võiks seetõttu olla orgina, mis seisab sinisärklaste üldisemate huvide eest(näiteks EJL-is) ning koondada erinevaid sõpruskondi (loe fännigruppe), kelle sisemised tõekspidamised (või lihtsalt geograafiline asukoht) on tunduvalt ühtlasemad.
            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

              Originally posted by aiFo

              tjah. ma yritan saada selgust kogu selles kriisis, mis JH\'t ymbritseb ja pean nentima, et rolf ei ole mitte meie ainus ja suurim mure... ja seda tead ilmselt v2ga h2sti nii sina, kunn, nii silverman, kui ka k6ik teised...
              Rolf ei olegi JH mure, sest ta sinna ei kuulu. Selle asemel et Rolfi kallal tõmmelda võiks JH praegune juhatus ja nn JH nime autor mõtlema kuidas edasi minna.
              Eeespool mainiti, et oh kui toreda kontserti ikka Kojamees, Mõõdukad ja Isamaliit korraldasid aga jäeti märkimata kui tore üritus Wellingtonis oli ja saab ka edaspidi olema. Ja üks mees organiseeris selle praktiliselt üksinda, kui tsiteerida\"nime autori\" sõnu.
              Oleks ammu aeg valida uus juhatus ja kuidagi edasi minna aga samas pole ka halb idee asutada uued ühendused nagu siin Indrek mainis.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                Originally posted by Sen


                Originally posted by aiFo

                tjah. ma yritan saada selgust kogu selles kriisis, mis JH\'t ymbritseb ja pean nentima, et rolf ei ole mitte meie ainus ja suurim mure... ja seda tead ilmselt v2ga h2sti nii sina, kunn, nii silverman, kui ka k6ik teised...
                Rolf ei olegi JH mure, sest ta sinna ei kuulu. Selle asemel et Rolfi kallal tõmmelda võiks JH praegune juhatus ja nn JH nime autor mõtlema kuidas edasi minna.
                Eeespool mainiti, et oh kui toreda kontserti ikka Kojamees, Mõõdukad ja Isamaliit korraldasid aga jäeti märkimata kui tore üritus Wellingtonis oli ja saab ka edaspidi olema. Ja üks mees organiseeris selle praktiliselt üksinda, kui tsiteerida\"nime autori\" sõnu.

                //////////////////////////////////////////

                ..oleks vaid kah keegi erakondadest või kes iganes selle orgunni ja sellega kaasnenud kulutused kinni maksnud...

                /////////////////////////////////////////
                Oleks ammu aeg valida uus juhatus ja kuidagi edasi minna aga samas pole ka halb idee asutada uued ühendused nagu siin Indrek mainis.
                ////////////////////////////////////////

                by the way - juhatust polegi ju keegi valinud, aga seoses käesoleva olukorraga olen esimesena nõus loobuma oma juhatuse liikme staatusest, sest tundub et ma pole mulle pandud lootusi õigustanud ja kõik mis tehtud on HALB, vähemalt saan ma nii aru juhatuse siseselt...
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                  Jansa, sa pead aru saama et ainult tegijal annab midagi valesti teha. Kui midagi ei tee, siis ei saa ka eksida.
                  memer of Gaskoff fan club

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                    Silverman, ilmselt pole sa hoolikalt lugenud minu eelmisi postitusi ning tundub ,et ei saa päris täpselt minu mõttest aru.
                    Devil on lugenud ja tegi õige tähelepaneku .
                    Proovin veel korra ennast selgeks teha: Ma ei kiida Rolfi tegu heaks ,kuid kaitsen teda
                    praegu ,sest ta pole mitte ainuke patuoinas .
                    Hukkamõistu ja avalikustamise on kõik ära teeninud ,kel vutipatud hingel .
                    Ma ei pea siin silmas teps mitte sooja pead ja roppu sõna.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                      Appi!!!!!

                      Alustasin teema lugemist päris algusest ja hetkel olen staadiumis kus nii mõnigi kodanik on peaga seina jooksnud. Tahes tahtmata tekib tunne, et kellegi jaoks oli Rolf poiss ( mitte hea ) lihtsalt kena koht kust kinni hakata ja oma \"mured\" avalikkusele teatavaks teha. Selline käitumine ei ole kiita väärt ja - kas siis sellist eestit me tahtsimegi? Olen JPH liige ja olen seda ka edaspidi ega kavatse sellisel mõtetul seebiooperil enda ajus küll kohta leida. Kasvame parem suureks ja organiseeritud ühinguks.

                      PS! Niipalju siiski veel. Annaksin soovituse ( mida te kindlasti olete juba kaalnud, kuid ei ole miski pärast käima saanud) mitte jagada JPH liikmeankeete nii heldekäeliselt. Uskuge, seda saab kontrollida, kes on sinna kuulumist väärt ja kes mitte.

                      Rõõmu ja õlut.
                      Kamikaze - " Like a friend dropping in"

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                        to Kamikaze .... väitsid küll lugevat kogu alateema läbi aga ilmselt jäi sul siisiki kahesilma vahele et Rolf EI OLE JalgpalliHaigla liige.... või kellele sa arvad heldekäeliselt JH liikme staatust antud olevat ... RootsiKunnile?Papale? etc.
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                          Originally posted by ROOTSI KUNN
                          Silverman, ilmselt pole sa hoolikalt lugenud minu eelmisi postitusi ning tundub ,et ei saa päris täpselt minu mõttest aru.
                          Devil on lugenud ja tegi õige tähelepaneku .
                          Proovin veel korra ennast selgeks teha: Ma ei kiida Rolfi tegu heaks ,kuid kaitsen teda
                          praegu ,sest ta pole mitte ainuke patuoinas .
                          Hukkamõistu ja avalikustamise on kõik ära teeninud ,kel vutipatud hingel .
                          Ma ei pea siin silmas teps mitte sooja pead ja roppu sõna.
                          Sorry.
                          Sel juhul oleme üldjoontes samas paadis.
                          Erinevus on ainult selles, et ma mitte ei kaitseks Rolfi, vaid tümitaks ka neid teisi prominentidest patuoinaid. Oleks õiglasem. Kahjuks ma nende paturegistrit pole näinud, JH liige veel pole ja organisatsiooni siseintriigidega pole ka 100% kursis.
                          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                            Originally posted by jansa


                            to Kamikaze .... väitsid küll lugevat kogu alateema läbi aga ilmselt jäi sul siisiki kahesilma vahele et Rolf EI OLE JalgpalliHaigla liige.... või kellele sa arvad heldekäeliselt JH liikme staatust antud olevat ... RootsiKunnile?Papale? etc.
                            Ei Jansa, rolf ei ole mitte see mees. Sain teilt jupp aega tagasi ka vastavasisulise maili. Ma ei viita ühelegi isikule, pigem pean silmas et kindlasti ei ole te teadlikud kõigi liikmestaatust omavate noormeeste/neiude tegemistest ja toimetamistest. Kas osasid neist üldse huvitab jalgpall või on lihtsalt tore pildiga dokumenti kaasas vedada. Üheotsapilet ehk palju lõbusam on atraktiivse mängu ajal olla fännisektoris sinisärkide vahel kui kõrvaltribüünil naabriga puusasid vastakuti hõõruda. Jutu iva, milleni tahtsin juba eelmise postitusega jõuda on järgmine; Pealiskaudseid ja kiiresti mööduvaid probleeme ei ole olemas, kõik saab kuskilt alguse ja tavaliselt jupp aega ennem kui kätte jõuab. Mulle lihtsalt tundub et ei ole mõtet nüüd rolfist foorumistaari teha kui tegelikult oli tema lihtsalt see viimane piisk sinna va karikasse.
                            Jätkuvalt väidan ,et ei ole mõtet verest välja lüüa ja õigem oleks asja üle korralikult järgi mõelda ja siis vajalikud korrektuurid teha.

                            Aitähh ja budem zhit drušno
                            Kamikaze - " Like a friend dropping in"

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                              Igatahes mina tunnen rolfile nüüd kaasa ....
                              ... Lähtudes eelpooltoodust otsustas Eesti Jalgpalli Liidu distsiplinaarkomisjon keelata Rolf Jershovil sissepääs
                              kõikidele Eesti Jalgpalli Liidu poolt korraldatavatele või Eesti Jalgpalli Liidu egiidi all korraldatavatele jalgpallivõistlustele kuni 31.12.2004. Nimetatud
                              otsus hõlmab kõiki Eesti koondvõistkonna mänge, kõiki klubide UEFA karikasarja mänge ning Eesti meistri- ja esiliiga mänge.

                              Iseasi muidugi kuidas seda kontrollima hakatakse.

                              Tegelikult on siin meepoti topicus väga palju asjalikke kirju olnud.
                              Mina suhtusin algusest peale veidi kahtlevalt sellese süsteemi, et kõik kes tahavad saavad kohe liikmeks. Eino kes tõesti tahab liikmeks saada palun, aga nii mõnigi tegelane värvati alkoholilaua taga .. täitis ankeedi ära jne.

                              Ma arvan, et kojal on veel siiani väga suur hunnik ankeete kus pole ühtegi pilti peal.

                              Mina pakuks välja sellist süsteemi. Liikmed (sõna- ja hääleõiguslikud tegelased, kõiki JH puudutavates küsimustes) ja toetajaliikmed.

                              Liikmeks niisama purjus peaga ankeeti täites ei saa .. toetajaliikmeks küll. Ja siis toetajaliikme võib mingi aja möödudes liikmeks vastu võtta.

                              Point selles, et tekiks selline tugev tuumik inimesi, kes üksteist vähemalt nägupidi tunnevad .. genereerivad ideid ja tahavad aidata eesti jalgpallifänluse arengule kaasa.

                              Keegi mainis seda katusorganisatsiooni värki .. sõpruskonnast üks mees on JH täisliige, ülejäänud toetajaliikmed .. sõpruskonna kõik ideed ja ettepanekud on JH esindatud ja ongi olemas.

                              Muidugi üritused, soodustused ja muud sellised asjad kehtivad kõigile.

                              Minu meelest oli väga hea see, et praegusele avaldusele JH liikmeks astumisel, pidi oma signatuuri panema ka mõned juba JH liikmed - kes siis lubasid uue liikme eest vastuta vms. Esialgu võikski sellest peale hakata (mõni mees teeb sigaduse .. kutsuda ta kohvile .. koos soovitajatega), sest see liikmete, toetajaliikmete süsteem vajab üldkoosoleku kokkukutsumist ja JH põhikirja muutmist.


                              PS. Jansa - juhatuse liikmeks olemine MTÜ on äärmiselt ebatänuväärne amet .. tundub, et kõik ülejäänud muud ei oskagi teha kui ainult viriseda. Võta asja selliselt, et sa võid oma koha juhatuses suure kisa ja käraga nurka visata .. ütelda veel, et paras proovige ise hakkama saada .. ja tunda ennast 1 päeva rahulolevana. Kuid kokkuvõttes ei võida asjast mitte keegi. Ilkujad jäävad ilkuma .. ja JH kaotab lihtsalt ühe teotahtelise ja organiseerimisvõimelise inimes.

                              PSS. Mina igatahes võtan mütsi maha nende meeste ees, kes suuremal või vähemal määral JH üritusi ja tegemisi korraldanud (väljasõite, fännireise, kontserte, pressiteateid jne). Sest asi ju siiski toimib - kokkuvõttes. Inimesed juba teavad JH, fänne jne. Mingi kakluse, raketi või mõne muu asja pärast ei tasu kohe välja astuda .. vaid natuke mõelda, järeldused teha, halvad asjad tulevikuks välistada, head asjad traditsiooniks muuta ja edasi liikuda.

                              Ükskord me võidame niikuinii!
                              Jalgpallihaigla Liige

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Tilk tõrva meepotis\'

                                Küll paljud eelpoolkirjutanud on üksteise peale kurjad. Laske aur välja, saage omavahel kokku ja pidage aru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X