320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Armeenia - Eesti (08.09.2020 19:00 @Vazgen Sargsyan Republican Stadium)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Ma vaatan olukorda nüüd läbi väga siniste prillide, aga mõned mõtted.

    Jah, seeria on olnud kohutav. Ja paljud tähelepanekud tehti juba ka "Pikk ette" saates ära: me lööme vähe väravaid, me oleme hambutud.
    Võib-olla on tõesti süüdi liidrite puudumine ja nn. kõva rusikaga vend, kes ütleks et paneme kuraditele kividega. Mina aga arvan, et liidri puudumine on üheks põhjuseks hoopis suuremale nähtusele, mille Ott Järvela ka välja tõi – meie võistkonna ühtne tegutsemine on kehv või suisa olematu.

    Ma näen, et väljakule astudes mängijad ei põle entusiasmist ning väljakul puudub üks ühine mõte või suurem idee, kuidas seda väravat peaks lööma. Kümme aastat tagasi julgesime kaugelt peale lüüa ja väga paljud legendaarsed väravad sündisid ju sellest, et Kink või Vassiljev mõtlesid, et mis see 30 meetrit siis ära ei ole. Meenutagem Kingi väravat Serbia vastu, kus vist 4v3 rünnak kauglöögiga lahendati. Praeguses koondises sellist venda ei ole, üritataks kuhugi sööduga mängida, aga kuna individuaalne meisterlikkus on kehvakene ja üldist ideed pole, siis ei toimu ka avanemisi ning rünnakuideepojukesed lähevad luhta.

    Meie ainukene lootus on riietusruumis enne mängu end põlema saada. Jah, meie mehed pole nii kõvad kui kümme aastat tagasi, aga ega nad ka mingid tolgused ei ole. Natukene eneseusku ja kõvasti tahtmist ja miks me ei võiks armeenlased kotti panna?

    Jah, aitaks kaasa kui väravas oleks üks loom, kes läheb põlv ees igasse olukorda, ja keskkaitses üks lõvi, kes ei karda van Persiele kossi sõita. Aga ehk piisab ka sellest, kui lihtsalt teineteist toetatakse. Juba väike pats õlale ja plaks annab palju juurde. Muidugi on siin palju ära teha ka peatreeneril, kelle mängijoonis peab mängijateni jõudma ja peaks ju ka tema üksjagu utsitaja olema.

    Vaadates tänast koosseisu, siis kes meil olla võib? Ma usun, et Kallaste võib see sirge seljaga vend olla, kes annab juba oma olemisega teistele eeskuju ja enesekindlust. Äkki Ainsalu ka? Aga ma näen, et see kõik on meis endas kinni. Meil on võimalus. Ehk seekord läheb paremini?

    Kommentaar


      #17
      Küüniliselt mõeldes kindlustab Voolaid selle koosseisuga oma tagalat. Kui tuleb lutt, siis hea põhjendada, et andsin noortele võimaluse, kahjuks ei vedanud seekord välja, aga õppetund on saadud ja siit on hea edasi minna.

      Kommentaar


        #18
        Anier sappineni asemele ja zenjov roosnupu asemele ja võik teha küll. Hetkel ei tee sappinen muud kui võtab aute vastu ja sööstab suletud tsoonidesse. Anier massiga liigutaks neid junne veits. Ja zenjov kogemusega saaks ehk ääre tööle.
        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

        Kommentaar


          #19
          Sappinen on tüüpiline näide, et eesti liigas on tegija, aga niipea, kui rahvusvaheline mäng tuleb, siis täielik null. Roosnupp ka tühi koht.

          Kommentaar


            #20
            millal see sitt tagasi astub? Aeg oleks liidul end kokku võtta ja ta rahulikult kuhugi saata kuhu ta sobib, ala lüpsjaks.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              #21
              Kogu liit peaks laiali minema, eesotsas lambakarjusega.

              Kommentaar


                #22
                Söödukvaliteet ja omaksvõtt on hullemad kui masendav.

                Kommentaar


                  #23
                  Eks poisid teevad õhtul Karlaga saunas õlled ja natuke juttu ja elu läheb samal kursil edasi.

                  Kommentaar


                    #24
                    huvitav kas 2020 on masendavam, kui Eesti koondise mängud või hoopis vastupidi. See on jube

                    Kommentaar


                      #25
                      Kole.

                      Kommentaar


                        #26
                        For real ka.... las läheb siis sama rida nagu Lätis ja Leedus, et koondist käib 2000 inimest vaatamas ning kõiki huvitab korvpall ning jalgpalli ei koti keegi (va rahvusvaheline). See läheb nagunii hetkel sinna suunda. Ma olen igal koondise mängul käinud kus vähegi saanud, aga nüüd kui publikut lubatakse, siis EJL võib koos oma Voolaidide ja Vestitega sügavalt p... kerida.

                        See on lõpuks selle vili, et mingi kuradi naisepeksjast kirjandusfanaatik on 30 aastat rahasid kantinud vasakule ja paremale.

                        Kommentaar


                          #27
                          Täiesti mõttetu koondis, mitte millegagi hakkama ei saada. Piinlik hakkab juba seda soigumist seal vaadates.

                          Kommentaar


                            #28
                            Kohati tekitab ikka mängijate valik positsioonidele küsimusi. Esimene poolaeg Ainsalu ja Antonov madalalal ja Tunjov üleval. Ei jõua alumine üles ja ei jõua ülemine alla ning keskel must auk. Antonov loomulikult vist lihtsalt Kreida asemel pulli pärast, et noh mängib kohalikus liigas siis peab väljakule panema.

                            Samuti eelmine mäng peksta pikki palle Zenjovile tulutult, nüüd Sappineni puhul ei suuda ühtegi korralikku talle jooksu peale anda.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              #29
                              Sorry see treeneri visioon ja meeste võimekus ei ole kooskõlas üldse. See formatsioon ja meeste valik ja võimekus ei tööta hetkel optimaalselt.

                              Ja see esimene puude, kõigil ainult oksakohaga..

                              Kommentaar


                                #30
                                Masendav jah...Aga ma ujuksin natuke vastuvoolu ja kiidaksin ka, sest laitust tuleb nüüd (teenitult) uksest ja aknast.

                                -Anier võttis ees hästi palle maha
                                -Sinjavski on terav ja selle mehe arengule tasub pöidlaid hoida
                                -Heinalt küpsed etteasted

                                Aga kõik muu oli muidugi kusi ja pask.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X