Lehekülg 7, kokku 10 EsimeneEsimene ... 345678910 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 183
    Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Lihtsalt huvi pärast, kas UEFA on oma reegliraamatusse kirjutanud punkti, mis keelab koondisemängus kasutada ainult ühe kohaliku liiga meeskonna mängijaid? Al'a paneks Flora algkoosesisu kogu täiega väljakule (mulle see ei meeldiks, aga puht teoreetiliselt).

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

põhimõtteliselt on kõik p****s ja hetkel pole näha ka juurdekasvu. Tunnen kaasa tõsistele fännidele, kes ootavad ja loodavad ja kulutavad oma närvirakke Pohlaku ja süsteemi sõimamisele. Ega enne lootust paranemisele pole, kui U-koondised hakkavad häid tulemusi koju tooma ja vundamenti laduma tugevale rahvuskoondisele.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

A palju UEFA trahvi teeb kui öelda, et öu me enam vöidu peale ei mängigi? Pohlak selgitab selle asja läbi lillede nii ära, et polegi ju tegelt kedagi platsile panna kes vastu suudaks hakata, kuigi mina olen ju endast köik andnud, aga midagi pole teha noh. Mingi 2 venda umbes on, aga need juba vaikselt minema hiilind, eks häbi ka vaata. Aga tegelikult, kas viimased räimed kes siin positiivselt kirjutavad ja muud "On see koondis mis on, ma lähen ikka vaatama!" tüübid ujuksid siis ikka kohale? Eesti koondis vöidab harvemini kui Samoa saared ja viimast väravat ei mäletagi, aga ikkagi 700 inimest usuvad, et see vöit peaks kuskilt, kust see tulla ei saa, tulema? Siinkohal meenub Simmo kes usub vöitu, kuigi see on juba vöetud: https://www.youtube.com/watch?v=qZh6A1ZrM-8
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    põhimõtteliselt on kõik p****s ja hetkel pole näha ka juurdekasvu. Tunnen kaasa tõsistele fännidele, kes ootavad ja loodavad ja kulutavad oma närvirakke Pohlaku ja süsteemi sõimamisele. Ega enne lootust paranemisele pole, kui U-koondised hakkavad häid tulemusi koju tooma ja vundamenti laduma tugevale rahvuskoondisele.
    See sama U21 koondis, kellelt ootaks eelduslikult hüpet, mängib homme Venemaaga ja teisipäeval Serbiaga oma valikturniiri, hetkel jagatakse viimast kohta Lätiga ja meie võimsatel kalevipoegadel on väravatevahe - 24, mille peale füürer on rääkinud, et need tulemused on kõik tegemata töö 10-15 aastat tagasi ja süüdistada pole siin kedagi, sest temal oli ka kiire alekoki ehitamisega!

Amatöör Kasutaja enrito avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Proovime siis järgmine kord paremini.. ja nii mitu kuud järjest.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    A palju UEFA trahvi teeb kui öelda, et öu me enam vöidu peale ei mängigi? Pohlak selgitab selle asja läbi lillede nii ära, et polegi ju tegelt kedagi platsile panna kes vastu suudaks hakata, kuigi mina olen ju endast köik andnud, aga midagi pole teha noh. Mingi 2 venda umbes on, aga need juba vaikselt minema hiilind, eks häbi ka vaata. Aga tegelikult, kas viimased räimed kes siin positiivselt kirjutavad ja muud "On see koondis mis on, ma lähen ikka vaatama!" tüübid ujuksid siis ikka kohale? Eesti koondis vöidab harvemini kui Samoa saared ja viimast väravat ei mäletagi, aga ikkagi 700 inimest usuvad, et see vöit peaks kuskilt, kust see tulla ei saa, tulema? Siinkohal meenub, Simmo kes usub vöitu, kuigi see on juba vöetud: https://www.youtube.com/watch?v=qZh6A1ZrM-8
    On kaht sorti fänne. Need kes lähevad võite, väravaid ja muud toredat vaatama ja need kes lähevad ja toetavad ka siis kui sats on mudas. Sellest on mõnel keeruline aru saada, aga jah, on fänne kes toetavad ka kõige keerulisematel aegadel. Foorumis dramaatilist jura kirjutada oskab igaüks.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MNa Vaata postitust
    On kaht sorti fänne. Need kes lähevad võite, väravaid ja muud toredat vaatama ja need kes lähevad ja toetavad ka siis kui sats on mudas. Sellest on mõnel keeruline aru saada, aga jah, on fänne kes toetavad ka kõige keerulisematel aegadel. Foorumis dramaatilist jura kirjutada oskab igaüks.
    See on see vana hea argument - vahet pole mis, aga õige fänn on alati kohal. Minu hinnagul suhteliselt bullshit iganenud väide, kuna jalgpallfänn on väga emotsionaalne tegelane ja just nendele foorumiättidele, meemimeistridele mängitakse seda jalgpalli, siis on ka keskmisel sellel tegelasel tuline õigus näidata oma vastumeelsust hetkel olevale olukorrale. Kui sa väidad, et iga hinna eest tegelased - siis huvitaval kombel iga hinna eest JH sektori täituvus oli kõigest 5-10% ja täna oli lausa 700 vaba kohta veel saadaval - aga nemad ju pidevat olema just need kes iga hinna eest kohal. Bundesis muidugi ei käi ultrad ammu kohal, sest noh, see on nende vastumeelsus korontsikuajastule, aga ka nemad ju on need kes sinu hinnagul peaks iga hinna eest kohal olema, no matter what. See liigne alandlikkus on naljakas juba.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

See on muidugi hea spinn, mida kannatab rahus veel ehk mõned aastad taguda aga vast saavad lõpuks vabandused ja sisutud loosungid otsa.

Tegelikult on kolme sorti fänne(ilmselt rohkemgi).
    Ühed, kes toetavad Vesti, mitte koondist.
    Teised, kes toetavad koondist, mis on midagi suuremat kui individuaalsed mängijad, treener või tulemused platsil aga julgevad ka kritiseerida ning oma meelsust näidata.
    Kolmandad, kes läbi oma siniste prillide võiksid kasvõi paarituvaid siile platsil vaadata, suunurgast kama tilkumas ja ikka rahul olla, sest noh patriotism.

Muidugi olen päri, omasid tulebki halvas toetada aga usun, et paljudel ei taandu see pelgalt emotsioonidele guud ja bääd, vaid see trots on kogu vildaka süsteemi vastu, kus mitte keegi ei vastuta juba aastaid, tehakse süstemaatiliselt kaheldavaid või kahtlaseid valikuid ja järjepidevalt aetakse mingit roosat vahtu, et kõike seda õigustada, sest noh ainult suur juht ning tema jüngrid teavad kuidas protsessi juhtida.

Sinu poolt toodud vastandamine meie(need "õiged" toetajad) vs. nemad(glory hunterid) on muidugi klassika. Jään juba ootama parimaid palu stiilis: "Tule tee siis ise." või "Mida sa ise oled saavutanud... hobustega.".

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Et käid mänge vaatamas mängu vaatamise pärast? Elad ka elamise pärast, sööd söömise pärast? Naisega oled ka suhtes lihtsalt harjumusest, mitte tahtest? Laseb sind üle, näägutab ja petab pikemat aega halastamatult, aga sina oled lojaalne patrioot ja usud ikka tulevikku, sest vöidab see, kes rohkem kannatab? Sinu loogika järgi.

Väärikas tuleb olla. Kui sul on selged vihjed, et asi pole nii nagu peab ja vastaspool sinuga huiab, siis tuleb ka vastavalt reageerida. Tegudega.

Usu mind ma ei kirjuta seda kergelt - 2000ndate alguses kulutasin head summad teenitud taskurahast, et köigil eesti koondise kodumängudel ja osadel välismängudel mängudel käia ja panin ka koolist poppi kui vaja. Seda enam - arvestades kui tähtis on minu jaoks koondise käekäik olnud, seda valusam on hetkelist olukorda vaadata.
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Et käid mänge vaatamas mängu vaatamise pärast? Elad ka elamise pärast, sööd söömise pärast? Naisega oled ka suhtes lihtsalt harjumusest, mitte tahtest? Laseb sind üle, näägutab ja petab pikemat aega halastamatult, aga sina oled lojaalne patrioot ja usud ikka tulevikku, sest vöidab see, kes rohkem kannatab? Sinu loogika järgi.

Väärikas tuleb olla. Kui sul on selged vihjed, et asi pole nii nagu peab ja vastaspool sinuga huiab, siis tuleb ka vastavalt reageerida. Tegudega.
    Demagoogiaga on sul korras, soovitan poliitikasse minna.

Aga koondvastuseks eelmistele. Minu kirjutis oli vastus postitusele nagu oleks täna staadionil käinud ainult hullumeelsed ja ajuhalvatusega inimesed. Mina ei käsi kellelgil sinna minna ja ei käi ise ka liiga tihti(geograafilistel kaalutlustel). Aga mitte üks kord ei ole ma jätnud minemata põhjusel, et koondisel on parasjagu sitad ajad või olen ma Vesti peale vihane või käib peatreener närvidele.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Ma muudaksin oma meelt juhul kui näeksin, et mehed ei punnita ega ürita vaid lihtsalt sörgivad ja laiutavad käsi. Seda ma õnneks veel näinud ei ole kuigi ka selles meie koondist süüdistatakse.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Ma muudaksin oma meelt juhul kui näeksin, et mehed ei punnita ega ürita vaid lihtsalt sörgivad ja laiutavad käsi. Seda ma õnneks veel näinud ei ole kuigi ka selles meie koondist süüdistatakse.
    Saksamaa vastu vöörsil ei näinud kordagi? 2 hetke köige kövemat eesti jalgpallurit miskipärast eesti koondist enam ei esinda, kas see ei vihja millelegi? Viga on kogu meie jalgpalli süsteemis laiemalt, mille suurepärast vilja on koondise tulemustes näha. Just sellest aina enam eesti koondise teemades arutatakse, mitte ei nähta süüd niipalju jalgpallurites endis, kuigi ka seda

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Ja kui see juhtuks ning sa enam mängudel ei käiks, siis tuleks keegi kolmas ning lajataks sulle, et sa polegi enam õige toetaja ja muud jutud.

Inimesed ongi erinevad ja ma mõistan ka sinu mõttekäigu/käitumise tagamaid ning see on OK.
    Lihtsalt mina ise ei plaani staadionile minna seni kuni sama punt, kes EJList on eralõbu teinud, alles on. Las koordineerivad Asula tänava punkrist oma viimast vastupealetungi, paranegu tulemused või mitte - kulutan oma aega ja raha parem mujal.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Lihtsalt mina ise ei plaani staadionile minna seni kuni sama punt, kes EJList on eralõbu teinud, alles on. Las koordineerivad Asula tänava punkrist oma viimast vastupealetungi, paranegu tulemused või mitte - kulutan oma aega ja raha parem mujal.
    Ma lihtsalt muidu huvipärast küsin argumentatsiooni kohta. Kas:

1. Kas sulle ei meeldi, et konkreetselt Pohlakud koordineerivad punkrist vastupealetungi või
    2. Sa arvad, et tänane reaalne tegevus ei too 10 a pärast vilja

Ma lihtsalt mõtlen seda, et noh. Kes meist ei oleks tööalaselt ämbreid kolistanud, eriti algusaegadel, eksole. Et hästi, täna saame kõik vaadelda ja analüüsida minevikus tehtud vigu (kusjuures ta ise on neid ka tunnistanud). Aga kas tänane reaale strateegia on siis vale?

Ma võtan nüüd nii hüpoteetiliselt eelduseks, et kui Pints 2010. a võttis (jah, tean, et tal ei olnud sama algusaeg) oma karjääri algusajal otsuseid, mille tulemit on näha 2020. a, kas on optimaalne plaan saata Pints 2020. a nahhui kui need otsused olid halvad, kuid Pints on omajagu kogemusi aja jooksul saavutanud ning neid aspekte teadvustanud? Mis on see optimaalne argumentatsioon, et saadame su 2020. a nahhui? 10. a tagused otsused või tänased?

Ma kindlalt selles paadis, et verd tahaks näha, sest see fun, aga ma ei tea, kas päris Pohlaku oma on see kõikse efektiivsem? Et veri ja reaalsus on täna pigem kohal nendel ossidel, kes 2015. a kujutasid U 14-18 koondises ette, et nad on tegijad. Arvad, et KT tuleks ja oleks jalgpalliraffa teener? Et tema ei kasutaks tekkivaid võimalusi ära? Pühendaks ennast jäägitult järgmised 20 a Eesti noortejalgpallile? Või kes oleks nimeliselt see alternatiiv?

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Pole raske mõista miks Käiti karjäär Sloveenias kuidagi tuult üles ei võta. Nende kahvatute koondisemängude põhjal näeme, miks ta koduklubis olematut mänguaega teenib.
    This. Ei viitsinud eile enam siia kiunuma tulla, aga nii oli. Spetssitt.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Mina olin üks idiootidest, kes eile mängule ennast vedas. Lihtsalt üks mõttemäng - kui fännid enam ei usu, et võiks võita või hea tulemuse teha, miks peaksid mängijad seda uskuma? Nad ju sisuliselt kah fännid. Ja vastupidi. Ehk miks me eeldame, et poisid platsil punnitavad veri ninast väljas, kui meie fännidena võtame asja pohhuilt ja isegi vaatama ja laulma ei lähe? Päris ausalt - nii nagu tiim, nõnda ka fännid ja vastupidi.

Pohlakule jms poliitikatele koha kätte näitamiseks võib mängu ikka vaatama minna, aga näiteks vaikida või mõnda chanti teha või plagu vedada vms.

Ma oleksin mega sillas kui saaksin koondist esitada, aga kui mu kodumängu tuleks vaatama 700 inimest, pettuksin sisimas kindlasti - isegi mu oma fännid ei usu minusse, mu meeskonda, peatreenerisse ega suuremasse tiimi. Ma arvan, et ma peaksin vaimselt räigelt tugev olema, et sellises olukorras mäng eeskujulikult välja tuleks.

Aganoh, näitame pohlakule koha kätte ja värki..

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Ärge muretsege, Eesti hoidis suuremaid staare Makedoonia mänguks, asi saab ainult paremaks minna!!
    Makedoonia koondist ligi 20 aastat esindanud superstaar Pandev teatab peale mängu karjääri lõpetamisest. "Sellist häbi pole ma varem tundnud."
    Ilmselt pääseb siis Liivak väljakule.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2020

Algupärane

Miks peaks fännidel mingit usku veel olema kui viimati nähti võitu A. Le Coq Arenal 3. September 2017.

Meeskonnaliige Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

On saadud seda asja natuke seeditud ja peab tunnistama, et meie koondis on ikka päris s*tt. Esimene puude on lihtsalt kohutav. Söödutäpsus ja tugevus alla igasugust arvestus. Elukutselised jalgpallurid kes teevad päevast päeva trenne ja ikka ei suuda korralikke sööte anda. Kuidas teiste koondiste mängijad saavad selle elemendiga hakkama aga meie mitte? Tahaksin näha mängijate poolt rohkem nahaalsust väljakul, et kui on ikka vaja vastane veaga maha võtta siis seda ka tehakse. Rohkem enda kehtestamis, et me oleme ka ikka väljakul. Asju peab lõpuks õigete nimedega hakkama nimetama, vastasel juhul ei toimugi mingit arengut.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Koondised, ennekõike A-koondis on tänaseks päevaks minu arvates muutunud sümboliks, mis kirjeldab kõike seda, mis alaliitu ja sellega seonduvat saatunud aastaid - seosed on segased, tegevus on läbipaistmatu, ebaõiglane, propageeritakse onupojapoliitikat, ringkaitse, keegi ei vastuta, kõik teised on meie vastu ja ei mõista meid jne. Ja sellest arrogantsist on minul tõesti kopp ees.

Jah, tõsi see on, et raske on meeskonnal üle oma varju hüpata, kui isegi tulihingelised toetajad selja keeravad ja see tõesti viib ka väljakul moraali alla. Aga minu arvates pole siin tegemist enam nö. meestega väljakul, vaid sümboliga, millega kaasnev kuvand ei ole enam vastuvõetav. Ja nii need jalad viimases hädas hääletama hakkavadki lootuses, et ehk see toob muutuse. Kõik senised nö. "humaansed" katsed muutust tuua on jooksnud liiva.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud