Lehekülg 9, kokku 10 EsimeneEsimene ... 5678910 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 183
    Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Rääkides tulevikust, tekib kohe küsimus - kas riigil ja erasektoris olevatel toetajatel on piisavalt tahet tõsiselt jalgpalli arengusse investeerida? Raha leiaks, aga kas see ka vutti investeeritakse, on omaette küsimus. Investeeringul peab olema mingi tootlus või eesmärk, muidu pole erilist mõtet raha tuulde loopida.
    Riigil kindlasti on. Alecoqi juurdeehitus näitas seda ilmekalt. Saime superkarika mängu ja alecoqi laiendada, kuid kas oleks olnud ka võimalus näiteks sama 5 miljonit välja rääkida üleüldise infrastruktuuri jaoks seda ei tea. Erasektori puhul räägib kahjuks see meeletult negatiivne kuvand, mis siiamaani meie just klubijalgpalli saadab, et see on sitt ja taset pole jne. Kui mõn Premiumi klubi läheb mõne suurärimehe juurde ja räägib, et tule hakka meie klubi sponsoriks, siis enamikel kindlasti hakkavad silmad pöörlema umbes, et mida sa ajad.

Eks väiksemad klubid on leidnud omale kindlasti kohalikke toetajaid seljataha, aga selliseid suuremaid rahastajaid tekibki vist ainult Paide näitel.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas matys Vaata postitust
    Mulle meeldisid Lepik ja Kuusk ja usun, et kaptenipael oli eile õige mehe käel. Kui Ainsalu andis paar kuud tagasi inteka, kus ta ütles et ta on siuke sitapea, siis seda sitapead võiks ta ka väljakul näidata lõpuks! Ründaja koha pealt arvan,et Sappinen on aprem ründaja, kui Lepik, kuid Lepik sobib meie koondise alg11 ründajaks paremini, kui Sapi.
    Jah, Lepik oli lubav. Meenub, et tema nime koondisesse lisamisel läks lahti pasarahe, algatajaks muidugi nagu ikka sampass

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas peters Vaata postitust
    Jah, Lepik oli lubav. Meenub, et tema nime koondisesse lisamisel läks lahti pasarahe, algatajaks muidugi nagu ikka sampass
    Oi, peters koer ka välja ilmunud. 2 palli sai kätte jah, mis üks oli hää ainsalule jätmine, muidu minu hinnagul siuke meh. Maitse asi.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Oi, peters koer ka välja ilmunud. 2 palli sai kätte jah, mis üks oli hää ainsalule jätmine, muidu minu hinnagul siuke meh. Maitse asi.
    krt kus sa Sambaz oma ütlemistega jätad siin foorumis k6va mehe ja spetsialisti mulje aga millegi p2rast ei ole sa tegelelikult kumbagi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jaapstam Vaata postitust
    krt kus sa Sambaz oma ütlemistega jätad siin foorumis k6va mehe ja spetsialisti mulje aga millegi p2rast ei ole sa tegelelikult kumbagi.
    Õigus Stam, ei olegi. Liivak olen.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Asi on selles, et sul polnud taipu näha Lepikus lootustandvat ründajat, vaid kukkusid kohe tüüpiliselt lammutama, ka romario oli sama tark (tegelt muidugi loll)

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Romario poolt oli muidugi geniaalne leid, et Järvelaiu kehva esituse/taseme üheks põhjuseks on KTM reegel, kuna tema vastu mängitatakse noori KTM-e.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2019

Algupärane

Õigus Stam, ei olegi. Liivak olen.
    avalda fännina oma emotsioonipurskeid ikka edasi neid on tore lugeda aga jalgpallist kui mängust püüa v2hem kirjutada siis paistad nats targem.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jaapstam Vaata postitust
    avalda fännina oma emotsioonipurskeid ikka edasi neid on tore lugeda aga jalgpallist kui mängust püüa v2hem kirjutada siis paistad nats targem.
    Ei, kirjutan sulle. Jaap Stam juba omal ajal teadis kuidas jalgpalli mängida.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Huvitav, kas sampassi kriitilisus ejl suhtes on tingitud sellest, et ta vennaraasule ei leidu kohta Floras? Varem justkui vinguviiul vaikis, või eksin?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Huvitav, kas sampassi kriitilisus ejl suhtes on tingitud sellest, et ta vennaraasule ei leidu kohta Floras? Varem justkui vinguviiul vaikis, või eksin?
    Oma seisukohale jään alati kindlaks, eelnevalt..khm khm.. mõndadest. Aga muidugi võimas, et sa tood võrdlusjooned ejl ja flora vahel, see kinnitabki ainult miks on vaja jätkata oma rada. AGa muidu väga huvitav härra peters, et ma sulle pidevalt ette jään, tõestab muidugi järjekordselt, et ajan õiget rada. Ainult kompliment kui kutsud hauguvad kuskil nurgas, kahju ainult, et nad pole ammu süüa saanud.

Amatöör Kasutaja Clingfilm avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Oma seisukohale jään alati kindlaks, eelnevalt..khm khm.. mõndadest. Aga muidugi võimas, et sa tood võrdlusjooned ejl ja flora vahel, see kinnitabki ainult miks on vaja jätkata oma rada. AGa muidu väga huvitav härra peters, et ma sulle pidevalt ette jään, tõestab muidugi järjekordselt, et ajan õiget rada. Ainult kompliment kui kutsud hauguvad kuskil nurgas, kahju ainult, et nad pole ammu süüa saanud.
    Asi ei ole sinu arvamuses (enamasti). Vaid su väljendusviisis. Ma reaalselt kujutan ette, kuidas sul on arvuti ekraan sülepritsmeid täis, kui foorumit kasutad. Millest selline viha?

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

https://soccernet.ee/artikkel/eesti-...-lepik#comment

päris hea..kes selle kokku pani, OJ?

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Asi on selles, et sul polnud taipu näha Lepikus lootustandvat ründajat, vaid kukkusid kohe tüüpiliselt lammutama, ka romario oli sama tark (tegelt muidugi loll)
    Ma saan aru, et sa igal võimalusel soovid rindel olla, aga ole hea, too siis välja ka, kus on seisnenud rumalus mitte näha Lepikus lootustandvat ründajat. See, et ta oli kahe hooaja peale mänginud korraga maksimaalselt 60 minutit, on fakt. Kui sa kõiki arvamusi nii selektiivselt ei valiks ja veidi kaasa ka mõtleks, siis oleksid ilmselt täheldanud, et mängujärgselt tuli ka minu poolt kommentaar, et Lepik oli väga positiivne. Väga suurt potentsiaali nägin ma Lepikus enne kui enamus siinseid vutisõpru ta nimegi kuulnud olid (2. liigas mängides), väga kahju, et ta senise hüppe vigastused ära on rikkunud ja minu kindel seisukoht on alati olnud, et Eesti koondis vajab targetit ette, aga praegusel hetkel mängupraktika ja füüsiline vorm oli väga suur küsimus koondisekutset teenides.

Romario poolt oli muidugi geniaalne leid, et Järvelaiu kehva esituse/taseme üheks põhjuseks on KTM reegel, kuna tema vastu mängitatakse noori KTM-e.
    Võid ju jälle naeruvääristada, aga see on fakt, et vasakul äärekaitsjal on Floras mängides jäänud tugevast sparringust puudu ning lisaks kõikidele muudele teguritele on seda nõrgendanud veelgi ka KTM reegel, mis ei ole kindlasti ainus ja peamine põhjus, et miks Järvelaidi kaitseomadused on nõrgad, aga on võtnud kvaliteetseid sparringuid veelgi vähemaks.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    https://soccernet.ee/artikkel/eesti-...-lepik#comment

päris hea..kes selle kokku pani, OJ?
    kindel pauk, arvestades seda kuidas ta podcastis oma mõtteid peale surub vihapursete ja häälitsustega - siis ennustan et 90% tema mõtted selles listis.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
    Asi ei ole sinu arvamuses (enamasti). Vaid su väljendusviisis. Ma reaalselt kujutan ette, kuidas sul on arvuti ekraan sülepritsmeid täis, kui foorumit kasutad. Millest selline viha?
    Sama viha/vimma, nagu ejli vastu kannab ta ju ka Flora vastu. Paraku on Flora hetkel nii edukas, et ta ei suuda leida erilisi põhjusi sõimamiseks.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ma saan aru, et sa igal võimalusel soovid rindel olla, aga ole hea, too siis välja ka, kus on seisnenud rumalus mitte näha Lepikus lootustandvat ründajat. See, et ta oli kahe hooaja peale mänginud korraga maksimaalselt 60 minutit, on fakt. Kui sa kõiki arvamusi nii selektiivselt ei valiks ja veidi kaasa ka mõtleks, siis oleksid ilmselt täheldanud, et mängujärgselt tuli ka minu poolt kommentaar, et Lepik oli väga positiivne. Väga suurt potentsiaali nägin ma Lepikus enne kui enamus siinseid vutisõpru ta nimegi kuulnud olid (2. liigas mängides), väga kahju, et ta senise hüppe vigastused ära on rikkunud ja minu kindel seisukoht on alati olnud, et Eesti koondis vajab targetit ette, aga praegusel hetkel mängupraktika ja füüsiline vorm oli väga suur küsimus koondisekutset teenides.

Võid ju jälle naeruvääristada, aga see on fakt, et vasakul äärekaitsjal on Floras mängides jäänud tugevast sparringust puudu ning lisaks kõikidele muudele teguritele on seda nõrgendanud veelgi ka KTM reegel, mis ei ole kindlasti ainus ja peamine põhjus, et miks Järvelaidi kaitseomadused on nõrgad, aga on võtnud kvaliteetseid sparringuid veelgi vähemaks.
    Vähe mängis Lepik vigastuste tõttu, mida tal kahjuks palju on, aga tervena on ta alati hea, seega oli minu jaoks arusaamatu ving, et teda tervenenuna koondisesse kutsuti. Eriti praegust rünnakuosakonda teades. Kahjuks ei osata Sappineni kasutada, ta ei ole ju nii kehv, nagu koondises paistab.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    kindel pauk, arvestades seda kuidas ta podcastis oma mõtteid peale surub vihapursete ja häälitsustega - siis ennustan et 90% tema mõtted selles listis.
    Nõus.
    Teistel inimestel ei tohi oma arvamust olla ja kui ka on, siis see arvamus on vale ja loeb ainult tema oma. Soccerneti isa.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ma saan aru, et sa haugud alati suure isa rütmis, aga kas on ikka vaja niimoodi välja öelda, et EJL ja Flora ongi ühe perse kaks... taote ju koguaeg vastupidist viisi. Endal imelik ei hakka?

Eesti koondislane Kasutaja keenjus250 avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas trk Vaata postitust
    Kohapeal vaadates peab ütlema, et Tunjov mängib ikka sootuks teist mängu. Keskel oli ta paraku ainus mees, kes ettepoole mängis ja üldse vastaste väljakupoolel midagi aktiivset tegi.
    Ka telekast tundus sama, aga SN hinnetega, mis on tõe kriteerium, see kokku ei lähe. Tundub et füüsis pole poisil nii hea et 90 min suudaks head kvaliteeti näidata, aga esimene poolaeg oli kindlasti meie parim. Pallitunnetus ja platsinägemine väga head, oksakohaga erinevalt teistest pigem ei tabanud.
    Kuusk võiks ka kiiremas korras välismaale saada, äkki saab asja. Lootust nagu on.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud