320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Leedu (07.10.2020 19:00 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ma lihtsalt muidu huvipärast küsin argumentatsiooni kohta. Kas:

    1. Kas sulle ei meeldi, et konkreetselt Pohlakud koordineerivad punkrist vastupealetungi või
    2. Sa arvad, et tänane reaalne tegevus ei too 10 a pärast vilja

    Ma lihtsalt mõtlen seda, et noh. Kes meist ei oleks tööalaselt ämbreid kolistanud, eriti algusaegadel, eksole. Et hästi, täna saame kõik vaadelda ja analüüsida minevikus tehtud vigu (kusjuures ta ise on neid ka tunnistanud). Aga kas tänane reaale strateegia on siis vale?

    Ma võtan nüüd nii hüpoteetiliselt eelduseks, et kui Pints 2010. a võttis (jah, tean, et tal ei olnud sama algusaeg) oma karjääri algusajal otsuseid, mille tulemit on näha 2020. a, kas on optimaalne plaan saata Pints 2020. a nahhui kui need otsused olid halvad, kuid Pints on omajagu kogemusi aja jooksul saavutanud ning neid aspekte teadvustanud? Mis on see optimaalne argumentatsioon, et saadame su 2020. a nahhui? 10. a tagused otsused või tänased?

    Ma kindlalt selles paadis, et verd tahaks näha, sest see fun, aga ma ei tea, kas päris Pohlaku oma on see kõikse efektiivsem? Et veri ja reaalsus on täna pigem kohal nendel ossidel, kes 2015. a kujutasid U 14-18 koondises ette, et nad on tegijad. Arvad, et KT tuleks ja oleks jalgpalliraffa teener? Et tema ei kasutaks tekkivaid võimalusi ära? Pühendaks ennast jäägitult järgmised 20 a Eesti noortejalgpallile? Või kes oleks nimeliselt see alternatiiv?
    +1

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ahjaa, seda "kes staadionil käis on idioot" on päris nõme lugeda. Ma saan aru, et Eestis on suhtumine, et vaatamist väärib ainult edukas sport. Pohui, kas selleks on epee, ralli või allveeujumine ning jalksifännid on taas jalksifännid siis, kui hakkavad tulemused tulema. Aga pigem väärivad kohalkäinud inimesed respekti. Usun, et selle "Kaua võib?" laulu ja koondise vaikuses riietusruumi saatmisega tehti rohkem (midagigi?) ära, võrreldes nende "tulen siis, kui midagi muutub" internetisangaritega.
    +1

    Lisaksin omalt poolt ka seda, et Ainsalu võiks järgmine mäng pingil olla. Lepik mulle meeldis.

    Punktide peale mängus: Hein - Teniste, Pürg, Kuusk, Pikk - Kreida, Käit, Tunjov - Marin, Lepik, Sinjavski.

    Vahetusest Kostja Käiti või Tunjovi asemele viimasel pooltunnil, samuti Luts ja Sappinen.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Mulle meeldisid Lepik ja Kuusk ja usun, et kaptenipael oli eile õige mehe käel. Kui Ainsalu andis paar kuud tagasi inteka, kus ta ütles et ta on siuke sitapea, siis seda sitapead võiks ta ka väljakul näidata lõpuks! Ründaja koha pealt arvan,et Sappinen on aprem ründaja, kui Lepik, kuid Lepik sobib meie koondise alg11 ründajaks paremini, kui Sapi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Õppimine/arenemine ongi protsess ja mida rohkem end täiendan, seda rumalamana end tunnen aga see ei puutu asjasse, kasutaja Pintsi areng või selle puudumine ei ole hetkel tähtis. Mitu aastat me veel Pohlakule anname? Kas keegi veel usub tema plaanidesse, et kannatame hetkel ära ja läheb paremaks? Pohlak on nagu Päts, keegi ei saa kustutada tema tehtud teeneid aga lõpp kisub inetuks ja ma ei räägi siin viimasest 1-2 aastast.

        EJLst on saanud paroodia, pilkesõna ning õpikunäide kuidas on võimalik terve organisatsioon kaaperdada.

        Kes asemele?
        See on hea küsimus. Ideaalis võiks Pohlak muidugi mingis rollis jätkata, olgu selleks rahvusvahelised suhted või miskit muud aga võime oma fantaasiat kasutada ning ette kujutada kuidas sellest kujuneks Kannik vol 2 situatsioon.
        Seega uus inimene ei tohiks olla, jüngrite leerist või vanast seltskonnast. Konkreetset nime ma siin hetkel välja käia ei soovi.
        +1.

        Kindlasti on EJL praeguse juhtimise all teinud ka palju häid ja tänuväärseid otsuseid, aga kui allakäigutrepi viimane aste on kätte jõudnud, siis võiks juhtivates struktuurides muudatustele mõelda. On olnud piisavalt pikk aeg tulemust toota, aga mida pole, seda pole. Kui muutusi ei tehta praegu, kui koondis on juba üsna pikalt varjusurmas olnud, siis millal üldse veel parem aeg oleks?

        Kui üldpilti vaadata, siis tuleb mulle selle pika perioodi osas meelde üks edukas etapp, mis tipnes sellega, et selle etapi arhitekti lepingut otsustati mitte pikendada ning toodi sildtreener, kes pidi koondise suurteks asjadeks ette valmistama. Retooriline küsimus küll, aga kuhu me siis tänaseks päevaks jõudnud oleme?

        Meil on ju praegu koondis, millel puudub reaalne identiteet ja karakter. Mulle on jäänud mulje, et mida ilusamat jalgpalli üritame mängida, seda koledam on tegelik vaatepilt. Et ma ei tea – äkki võiks alustuseks teha baasasju korralikult, võidelda tiimina ning jätta endast kõik murule? Praegu on kujunenud kuidagi see mõtteviis, et mis see tiki-takatamine siis ära ei ole, teeme lõdvalt ära. Nagu näha, siis ei käi need asjad päris niimoodi. Ütlen täiesti ausalt, et ma nautisin koondist palju rohkem siis, kui keskkaitses oli pragmaatiline Raio Piiroja, mitte Karol Mets, kes üritab pidevalt mingeid avantüüre teha. Kui sa oled väike riik piiratud talendi ja ressurssidega, siis sa lihtsalt pead välja nuputama selle süsteemi, mis sinu ressurssidega kõige paremini sobib.

        Rääkimata siis sellest, et rahvuskoondis võiks olla ikkagi see koht, kuhu kaasatakse riigi parimad jalgpallurid ning Eesti mõistes tõepoolest erakordsed noored talendid (Tunjov, Hein, põhimõtteliselt ka Jürgensi ja Šapovalovi generatsioon). Jah, erakordsed talendid, mitte mõne konkreetse Eesti klubi pingimehed.

        Ning tore küll, et korraldatakse pea iga-aastaseid eksootilisi lõunamaade turneesid, kuhu saadetakse eksperimentaalkoosseis, aga tegelikult võiks selliseid asju teha mingi muu asja nime all kui rahvuskoondis. See ju lihtsalt devalveerib koondisemängude väärtust.
        Coraje, corazón y cojones.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kas seda saab kindlalt väita, et nad ei anna maksimumi? Või pigem on häda selles, et nende tase ei ole vastav?
          Kes siis nüüd nii rumalalt arvaks. Süüdi on ikka Pohlak oma tagatoaga. Oleks meil vaid õige isake pukis, kasvaks kohe 11 Ronaldot ja Messit nagu seened metsas.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Kes siis nüüd nii rumalalt arvaks. Süüdi on ikka Pohlak oma tagatoaga. Oleks meil vaid õige isake pukis, kasvaks kohe 11 Ronaldot ja Messit nagu seened metsas.
            Muidugi ei ole organisatsiooni juhatus ega juht süüdi, kõik on tehtud täiesti õigesti. Näha on, et mängijad püüavad ja pingutavad, peatreener annab mõistlikke juhtnööre. Siit on ainult paremuse poole edasi minna. Tulevikku vaatavad protsessid on kas juba käivitatud või kohe käivitumas ja organisatsiooni lähituleviku tegevusplaani on edu sisse kirjutatud. Siit edasi saab tõesti ainult paremaks minna!

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Kes siis nüüd nii rumalalt arvaks. Süüdi on ikka Pohlak oma tagatoaga. Oleks meil vaid õige isake pukis, kasvaks kohe 11 Ronaldot ja Messit nagu seened metsas.
              Ei, meil on üks Ronaldo, aga kahjuks ta puksiti noortekoondisest välja, sest vaimsel juhil oli uut Miroslav Kloset vaja mängutada. Nüüdseks on vanemad noortetreeneriga nii raksus et enne viimase pildilt kadumist või kuti edutamist kõvemasse koondisesse me teda ei näe. Karm reaalsus.
              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

              Kommentaar


                Rääkides tulevikust, tekib kohe küsimus - kas riigil ja erasektoris olevatel toetajatel on piisavalt tahet tõsiselt jalgpalli arengusse investeerida? Raha leiaks, aga kas see ka vutti investeeritakse, on omaette küsimus. Investeeringul peab olema mingi tootlus või eesmärk, muidu pole erilist mõtet raha tuulde loopida.

                Rääkides ladvikust, siis kindlasti on vutis äärmiselt raske mingeid muudatusi teha just stagnatsiooni ja pea kõigutamatu jõupositsiooni pärast. Mul pole isegi aimugi, kuidas see verevahetus peaks välja nägema. ?ole juriidikaga, mismoodi seda üldse teha saaks, kursis. Raske uskuda, et verevahetus läheks ladusalt, valutult ja viisakalt.

                Rääkides visionääridest, siis tunnustust vääriks Mart Poom ja keda mina näeksin järgmise Eesti vuti isana. Tal on hea maine, välismaised kontaktid, arusaam noortevutist ja kokkupuude igapäevajalka telgitagustega.

                Selleks, et areneda ja õigemaid samme teha, tuleb pöörduda välismaa poole ning palgata eksperte ja innovaatoreid ning tuleb eestlastest fanaatikuid saata välismaale oskusi arendama ja teavet koguma. Ja siit lähmegi mu postituse esimese lõigu juurde tagasi. Eesti vutt on täiesti päästetav, kuid küsimus on rahas.

                Nõustun nendega, kes pooldavad back-to-basics jalgpalli - teeme tavalisi asju korralikult ja kui need paigas, siis hakkame modernsemat vutti mängima. Ei ole mõtet mängida sellist vutti, mis tiimi tugevusi välja ei too. Kui tehnika jm ongi kehvad, siis tuleb mängida n-ö puisemat ja koledamat. Jalgpallis loevad tulemused eelkõige, siis mängupilt, kui me räägime eesmärkidest jõuda kuhugi suurturniirile. Kui saaksid valida kas pääs EM-ile koleda vutiga või ilusa mänguga jääda suurturniiri ukse taha, siis... eks tead seda vastust küll.

                Ma ei ole suur koondise jälgija, sest kui tulemusi pole, siis milleks ma seda vaatan? Tegemist on siiski meelelahutusega, mida sport on. Ja koondis mu meelt ei lahuta. Lahutas siis, kui võideti ja pakuti head emotsiooni ning näidati võitlusvaimu, ent praegu on mast nii maas, et usu ja võitlusvaimu taastamiseks oleks vaja hard reseti ning vähemalt 3-4 head emotsiooni.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  Rääkides tulevikust, tekib kohe küsimus - kas riigil ja erasektoris olevatel toetajatel on piisavalt tahet tõsiselt jalgpalli arengusse investeerida? Raha leiaks, aga kas see ka vutti investeeritakse, on omaette küsimus. Investeeringul peab olema mingi tootlus või eesmärk, muidu pole erilist mõtet raha tuulde loopida.
                  Riigil kindlasti on. Alecoqi juurdeehitus näitas seda ilmekalt. Saime superkarika mängu ja alecoqi laiendada, kuid kas oleks olnud ka võimalus näiteks sama 5 miljonit välja rääkida üleüldise infrastruktuuri jaoks seda ei tea. Erasektori puhul räägib kahjuks see meeletult negatiivne kuvand, mis siiamaani meie just klubijalgpalli saadab, et see on sitt ja taset pole jne. Kui mõn Premiumi klubi läheb mõne suurärimehe juurde ja räägib, et tule hakka meie klubi sponsoriks, siis enamikel kindlasti hakkavad silmad pöörlema umbes, et mida sa ajad.

                  Eks väiksemad klubid on leidnud omale kindlasti kohalikke toetajaid seljataha, aga selliseid suuremaid rahastajaid tekibki vist ainult Paide näitel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas matys Vaata postitust
                    Mulle meeldisid Lepik ja Kuusk ja usun, et kaptenipael oli eile õige mehe käel. Kui Ainsalu andis paar kuud tagasi inteka, kus ta ütles et ta on siuke sitapea, siis seda sitapead võiks ta ka väljakul näidata lõpuks! Ründaja koha pealt arvan,et Sappinen on aprem ründaja, kui Lepik, kuid Lepik sobib meie koondise alg11 ründajaks paremini, kui Sapi.
                    Jah, Lepik oli lubav. Meenub, et tema nime koondisesse lisamisel läks lahti pasarahe, algatajaks muidugi nagu ikka sampass

                    Kommentaar


                      Algselt postitas peters Vaata postitust
                      Jah, Lepik oli lubav. Meenub, et tema nime koondisesse lisamisel läks lahti pasarahe, algatajaks muidugi nagu ikka sampass
                      Oi, peters koer ka välja ilmunud. 2 palli sai kätte jah, mis üks oli hää ainsalule jätmine, muidu minu hinnagul siuke meh. Maitse asi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Oi, peters koer ka välja ilmunud. 2 palli sai kätte jah, mis üks oli hää ainsalule jätmine, muidu minu hinnagul siuke meh. Maitse asi.
                        krt kus sa Sambaz oma ütlemistega jätad siin foorumis k6va mehe ja spetsialisti mulje aga millegi p2rast ei ole sa tegelelikult kumbagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jaapstam Vaata postitust
                          krt kus sa Sambaz oma ütlemistega jätad siin foorumis k6va mehe ja spetsialisti mulje aga millegi p2rast ei ole sa tegelelikult kumbagi.
                          Õigus Stam, ei olegi. Liivak olen.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Oi, peters koer ka välja ilmunud. 2 palli sai kätte jah, mis üks oli hää ainsalule jätmine, muidu minu hinnagul siuke meh. Maitse asi.
                            Asi on selles, et sul polnud taipu näha Lepikus lootustandvat ründajat, vaid kukkusid kohe tüüpiliselt lammutama, ka romario oli sama tark (tegelt muidugi loll)

                            Kommentaar


                              Romario poolt oli muidugi geniaalne leid, et Järvelaiu kehva esituse/taseme üheks põhjuseks on KTM reegel, kuna tema vastu mängitatakse noori KTM-e.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Õigus Stam, ei olegi. Liivak olen.
                                avalda fännina oma emotsioonipurskeid ikka edasi neid on tore lugeda aga jalgpallist kui mängust püüa v2hem kirjutada siis paistad nats targem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X