Lehekülg 8, kokku 10 EsimeneEsimene ... 45678910 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 183
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma küll mõtlen, et kuna kolmapäeval kommenteerina ei pea, siis âkki viin poisi staadionile. Kui midagi muud pole, siis saan vähemalt öelda, et kui r-tâhte ära ei õpi juba, siis peab ka kunagi koondisega murul vaevlema äkki.
    Mäng algab 21.45.. Noh, sinna siis pedagoogiline tripp staadionile jääb.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Lihtsalt üks mõttemäng - kui fännid enam ei usu, et võiks võita või hea tulemuse teha, miks peaksid mängijad seda uskuma? Nad ju sisuliselt kah fännid. Ja vastupidi. Ehk miks me eeldame, et poisid platsil punnitavad veri ninast väljas, kui meie fännidena võtame asja pohhuilt ja isegi vaatama ja laulma ei lähe? Päris ausalt - nii nagu tiim, nõnda ka fännid ja vastupidi.
    Minu arust siin ei ole muna ja kana küsimus. Vbl ma ei ole siis õige fänn, et hääletan praegusel ajal jalgadega, aga minu arvates peaksid koondislased oma riiki esindades tingimusteta endast maksimumi välja pigistama. No vbl mitte sõprusmängus, kui valikmängud on kohe peale tulemas, aga me ei räägi ju praegu ühest mängust, vaid ühest lubamatult liiga pikaks veninud sõnnikuhaisulisest perioodist. Minu jaoks on asi niipidi, et kui mängijad ei taha mängida, ei taha mina neid ka vaadata/toetada.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Meeskonnaliige Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Minu jaoks on asi niipidi, et kui mängijad ei taha mängida, ei taha mina neid ka vaadata/toetada.
    Väga õige! Kui ma näen, et mängijad ei anna endast väljakul maksimumi siis ei kutsu see ka mind neid toetama ja vaatama.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Väga õige! Kui ma näen, et mängijad ei anna endast väljakul maksimumi siis ei kutsu see ka mind neid toetama ja vaatama.
    Kas seda saab kindlalt väita, et nad ei anna maksimumi? Või pigem on häda selles, et nende tase ei ole vastav?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ei saa kindlalt väita, seda, et nad ei pinguta. Küll aga saab kindlalt väita, et peamine treeneritekoolitaja härra Voolaid annab oskusi ja teadmisi edasi tulevastele koondislaste treeneritele, kuidas asju paremaks teha. See sama mees, kes on olnud ideetu ja nõutu ja vabandusi otsiv mees juba U21 otsas on meie koondise peatreener, kellel ei ole mitte sittagi ette näidata peaks olema eelduslikult mentor meie tulevastale treeneritele. No püha jeesus, ei saa ju olla nii pime, et mõistmaks, et see meigi senssi. Voolaid on mugav valik Pohlaku jaoks, sest ta on alandlik nagu koer, sama olid täpselt Reimiga. Üks ja see sama joon jookseb ikka kahtlaselt koguaeg läbi. Muidugi Magnus oli ebamugav valik meie koondistlastele ja pohlakule, sest ta vähemalt julges asju välja öelda ja tänu sellele oli mugav pohlakul öelda" ei olnud parim valik koondislastele ja sisekliima oli sitt" Nagu siin varasemalt juba öeldud on peatreener sõber Karla koondislastele, mitte autoriteet. Sama oli Reimiga.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Muidugi Magnus oli ebamugav valik meie koondistlastele ja pohlakule, sest ta vähemalt julges asju välja öelda ja tänu sellele oli mugav pohlakul öelda" ei olnud parim valik koondislastele ja sisekliima oli sitt" Nagu siin varasemalt juba öeldud on peatreener sõber Karla koondislastele, mitte autoriteet. Sama oli Reimiga.
    Huvitaval kombel oli Pehrssoni periood ka selline, kus valikutes ei domineerinud Flora mängijad, aga ta ei suutnud siinse jalgpallieluga ka täielikult kohaneda või kuidas need järgsed kommentaarid olidki.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kas seda saab kindlalt väita, et nad ei anna maksimumi? Või pigem on häda selles, et nende tase ei ole vastav?
    Jah, see ei ole päris õige sõnastus, et "mängijad ei andnud maksimumi". Sõnastan siis nii, et "koondis ei andnud maksimumi" ja sellega on ära öeldud, et koondis ei mängi sel tasemel, kus ta võiks/peaks mängima. Siia juurde kõik see 3 aastat võiduta, aasta aega väravat löömata ja kaotused jõukohastelt vastastelt endise CCCP aladelt. Õnneks on olemas Läti.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Kui hüpoteetiline sõber (kes saeb sitta nagu Kasatshoki Jüri) räägib mulle oma plaanist minna superstaari saatesse ütleksin talle „oi mees mis seeni sa sööd“. Kas siis olen halb või hea sõber ? Halb või hea fänn ? Tõmmake mõttekriips.

Igaljuhul mängijaid üldiselt eilse mängu puhul dorpedeerida on kohatu, sest 60% satsist tegi oma tööd korralikult. Hinded 10 palli süsteemis. Subjektiivselt teleri vahendusel.

Baranov: Äärmiselt tihti mängib ennast ja omad kasutegurita söötudega surve alla ja annab vastastele liigapalju ruumi. Tõmbab enda kohaloluga kõigi ümbritsevate mängijate taseme alla. Andnud siis Peltile võimalus. Hinne 1.
    Järvelaid: Positsioneeris ennast liiga agaralt ja ei jõudnud piisavalt kiirelt tagasi. Hetkel polnud alternatiivi, aga tulevikus tahaks kedagi teist antud positsioonil näha. Hinne 3.
    Liivak: Kasutegur on null. Kui äärel mängiks Luts rotatsioonis Sinjavskiga oleks ka Järvelaiul ehk lihtsam. Lõi lõpuks meetrilt mööda aga õnneks oli olemas, muidu oleks hinne punkti võrra madalam. Point dropp. Hinne 2.
    Käit: Ei ole liha ega kala. Kahjuks peale vigastust ei ole enam sama mees. Tema asemel võiks antud tsooni patrullida Kreida. Hinne 3.
    Kuusk: Tegi oma töö ära, kahjuks pidi pahatihti lappima Baranovi auke mis pisendas tema panust. Hetkel ainus valik positsioonile. Hinne 5.
    Marin: Näha et kutil on silmad tuld täis. Kogemuse puudumise ja kohe alguses Baranovi poolt antud sööduga surve alla panduna tuli kala sisse. Turiga rotatsioonis sobiks kenasti. Oli teise lainena olemas kui liivak mic droppis. Hinne 4.
    Igonen: Võttis mõne ära, aga 3 seljataga. Kehv jalaga mäng. Heinale tuleks kindlasti avanssi anda isegi kui tuleb paar kehva esitust vahele. Hinne 2.
    Lepik: Suur üllataja, rassis korralikult, vihane mees kes ärgitas ka omi. Ei tea kas asi oli juustes aga nägi väljakul välja nagu verejanus islandlane. Sappinen vahetusest ei sobinud meie mängu sama hästi kui Lepik. Igaljuhul alg11 mees kuni keha kannatab ja Anier naaseb. Hinne 5.
    Tunjov: Uimane aga intelligentne ja tehniline. Lõbus oli vaadata kuidas üks mängija oskab enda peale võtta ja ennast õigesti positioneerida. Tehnika on serie A. Kui nüüd keegi kutile pakikese brasiilia ime kohvi ehk guaraanat annaks ja selle kesknärvisüsteemi kiiremini käima tõmbaks tuleks punktike isegi kõrgem. Hinne 5.
    Teniste: Ei olnud oma parimate päevade mina. Paistab et kiirus hakkab langema aga omal positsioonil kindel mees. Hinne 4.
    Ainsalu: Ei teinud midagi halvasti. Ei teinud midagi hiilgavalt. Usun et kui kõrval on keegi kelle toel mängida ja taga ei ole Baranov võiks näha miks mees mängib seal klubis kus mängib. Hinne 4.

Vaadates pingile ja mõeldes milline võiks järgmise mängu alg11 olla siis mõtted sellised:
    *Hein, Teniste, Pelt, Kuusk, Pikk, Ainsalu, Kreida, Luts, Tunjov, Marin, Lepik.
    *Vahetusest tooks sisse Sinjavski, Kostja, Turi või Sappineni.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Igaljuhul mängijaid üldiselt eilse mängu puhul dorpedeerida on kohatu, sest 60% satsist tegi oma tööd korralikult. Hinded 10 palli süsteemis. Subjektiivselt teleri vahendusel.
    60% tegi oma tööd korralikult, saades 10-palli süsteemis parimaks hindeks 5? Ülikoolis andis 50%-ne tulemus hindeks E ehk kasin, gümnaasiumis hinnati 5-palli süsteemis ja 3 saamiseks oli vaja 60%.

„oi mees mis seeni sa sööd“

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Kui fännid ei viitsi/on pettunud/väsinud tunnevad pallurid ilmselt sama.

Ja mida masendunumad fännid, seda sitemini koondis mängib. Samal ajal, mida sitemini koondis mängib, seda masendunum on fänn.

Pmst julgen arvata, et kui oleks eile olnud täismaja, poleks koondis lutti saanud.

Ja ega ilmselt asi pole ainult koha peal vaatamises, vaid üleüldises meelsuses (mis on kindlasti põhjendatud ka..)

Aganoh, oleks-poleks-toleks.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ma lihtsalt muidu huvipärast küsin argumentatsiooni kohta. Kas:

1. Kas sulle ei meeldi, et konkreetselt Pohlakud koordineerivad punkrist vastupealetungi või
    2. Sa arvad, et tänane reaalne tegevus ei too 10 a pärast vilja

Ma lihtsalt mõtlen seda, et noh. Kes meist ei oleks tööalaselt ämbreid kolistanud, eriti algusaegadel, eksole. Et hästi, täna saame kõik vaadelda ja analüüsida minevikus tehtud vigu (kusjuures ta ise on neid ka tunnistanud). Aga kas tänane reaale strateegia on siis vale?

Ma võtan nüüd nii hüpoteetiliselt eelduseks, et kui Pints 2010. a võttis (jah, tean, et tal ei olnud sama algusaeg) oma karjääri algusajal otsuseid, mille tulemit on näha 2020. a, kas on optimaalne plaan saata Pints 2020. a nahhui kui need otsused olid halvad, kuid Pints on omajagu kogemusi aja jooksul saavutanud ning neid aspekte teadvustanud? Mis on see optimaalne argumentatsioon, et saadame su 2020. a nahhui? 10. a tagused otsused või tänased?

Ma kindlalt selles paadis, et verd tahaks näha, sest see fun, aga ma ei tea, kas päris Pohlaku oma on see kõikse efektiivsem? Et veri ja reaalsus on täna pigem kohal nendel ossidel, kes 2015. a kujutasid U 14-18 koondises ette, et nad on tegijad. Arvad, et KT tuleks ja oleks jalgpalliraffa teener? Et tema ei kasutaks tekkivaid võimalusi ära? Pühendaks ennast jäägitult järgmised 20 a Eesti noortejalgpallile? Või kes oleks nimeliselt see alternatiiv?
    Õppimine/arenemine ongi protsess ja mida rohkem end täiendan, seda rumalamana end tunnen aga see ei puutu asjasse, kasutaja Pintsi areng või selle puudumine ei ole hetkel tähtis. Mitu aastat me veel Pohlakule anname? Kas keegi veel usub tema plaanidesse, et kannatame hetkel ära ja läheb paremaks? Pohlak on nagu Päts, keegi ei saa kustutada tema tehtud teeneid aga lõpp kisub inetuks ja ma ei räägi siin viimasest 1-2 aastast.

EJLst on saanud paroodia, pilkesõna ning õpikunäide kuidas on võimalik terve organisatsioon kaaperdada.

Kes asemele?
    See on hea küsimus. Ideaalis võiks Pohlak muidugi mingis rollis jätkata, olgu selleks rahvusvahelised suhted või miskit muud aga võime oma fantaasiat kasutada ning ette kujutada kuidas sellest kujuneks Kannik vol 2 situatsioon.
    Seega uus inimene ei tohiks olla, jüngrite leerist või vanast seltskonnast. Konkreetset nime ma siin hetkel välja käia ei soovi.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Lepik: Suur üllataja, rassis korralikult, vihane mees kes ärgitas ka omi. Ei tea kas asi oli juustes aga nägi väljakul välja nagu verejanus islandlane. Sappinen vahetusest ei sobinud meie mängu sama hästi kui Lepik. Igaljuhul alg11 mees kuni keha kannatab ja Anier naaseb. Hinne 5.
    Pigem meenutas pisemat Voskoboinikovi. Seda ka platsil. Ma täpselt ei saagi aru, et miks kõik teda nii kiidavad. Pikki palle maha ei saanud, kaaslasi ei leidnud ja teravust ei loonud. Mitte, et ta nüüd kõige halvem düüd olnuks, aga parimate sekka küll ei loeks.

Ahjaa, seda "kes staadionil käis on idioot" on päris nõme lugeda. Ma saan aru, et Eestis on suhtumine, et vaatamist väärib ainult edukas sport. Pohui, kas selleks on epee, ralli või allveeujumine ning jalksifännid on taas jalksifännid siis, kui hakkavad tulemused tulema. Aga pigem väärivad kohalkäinud inimesed respekti. Usun, et selle "Kaua võib?" laulu ja koondise vaikuses riietusruumi saatmisega tehti rohkem (midagigi?) ära, võrreldes nende "tulen siis, kui midagi muutub" internetisangaritega.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Pigem meenutas pisemat Voskoboinikovi. Seda ka platsil. Ma täpselt ei saagi aru, et miks kõik teda nii kiidavad. Pikki palle maha ei saanud, kaaslasi ei leidnud ja teravust ei loonud. Mitte, et ta nüüd kõige halvem düüd olnuks, aga parimate sekka küll ei loeks.

Ahjaa, seda "kes staadionil käis on idioot" on päris nõme lugeda. Ma saan aru, et Eestis on suhtumine, et vaatamist väärib ainult edukas sport. Pohui, kas selleks on epee, ralli või allveeujumine ning jalksifännid on taas jalksifännid siis, kui hakkavad tulemused tulema. Aga pigem väärivad kohalkäinud inimesed respekti. Usun, et selle "Kaua võib?" laulu ja koondise vaikuses riietusruumi saatmisega tehti rohkem (midagigi?) ära, võrreldes nende "tulen siis, kui midagi muutub" internetisangaritega.
    Kes on öelnud, et kes staadionil käis on idioot?

Muidu vastata tahtsin seoses Lepikuga, et ta ju sai ees pikki palle maha.Suunamised ehk ei olnud alati kõige õnnestumad, kuid see võimendus eriti ka läbi selle, et eile teiste pallide võitmises ei olnud me absoluutselt konkurentsis.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ma lihtsalt muidu huvipärast küsin argumentatsiooni kohta. Kas:

1. Kas sulle ei meeldi, et konkreetselt Pohlakud koordineerivad punkrist vastupealetungi või
    2. Sa arvad, et tänane reaalne tegevus ei too 10 a pärast vilja

Ma lihtsalt mõtlen seda, et noh. Kes meist ei oleks tööalaselt ämbreid kolistanud, eriti algusaegadel, eksole. Et hästi, täna saame kõik vaadelda ja analüüsida minevikus tehtud vigu (kusjuures ta ise on neid ka tunnistanud). Aga kas tänane reaale strateegia on siis vale?

Ma võtan nüüd nii hüpoteetiliselt eelduseks, et kui Pints 2010. a võttis (jah, tean, et tal ei olnud sama algusaeg) oma karjääri algusajal otsuseid, mille tulemit on näha 2020. a, kas on optimaalne plaan saata Pints 2020. a nahhui kui need otsused olid halvad, kuid Pints on omajagu kogemusi aja jooksul saavutanud ning neid aspekte teadvustanud? Mis on see optimaalne argumentatsioon, et saadame su 2020. a nahhui? 10. a tagused otsused või tänased?

Ma kindlalt selles paadis, et verd tahaks näha, sest see fun, aga ma ei tea, kas päris Pohlaku oma on see kõikse efektiivsem? Et veri ja reaalsus on täna pigem kohal nendel ossidel, kes 2015. a kujutasid U 14-18 koondises ette, et nad on tegijad. Arvad, et KT tuleks ja oleks jalgpalliraffa teener? Et tema ei kasutaks tekkivaid võimalusi ära? Pühendaks ennast jäägitult järgmised 20 a Eesti noortejalgpallile? Või kes oleks nimeliselt see alternatiiv?
    +1

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    +1

Lisaksin omalt poolt ka seda, et Ainsalu võiks järgmine mäng pingil olla. Lepik mulle meeldis.

Punktide peale mängus: Hein - Teniste, Pürg, Kuusk, Pikk - Kreida, Käit, Tunjov - Marin, Lepik, Sinjavski.

Vahetusest Kostja Käiti või Tunjovi asemele viimasel pooltunnil, samuti Luts ja Sappinen.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2007

Algupärane

Mulle meeldisid Lepik ja Kuusk ja usun, et kaptenipael oli eile õige mehe käel. Kui Ainsalu andis paar kuud tagasi inteka, kus ta ütles et ta on siuke sitapea, siis seda sitapead võiks ta ka väljakul näidata lõpuks! Ründaja koha pealt arvan,et Sappinen on aprem ründaja, kui Lepik, kuid Lepik sobib meie koondise alg11 ründajaks paremini, kui Sapi.

1903 Kasutaja Punkt avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Õppimine/arenemine ongi protsess ja mida rohkem end täiendan, seda rumalamana end tunnen aga see ei puutu asjasse, kasutaja Pintsi areng või selle puudumine ei ole hetkel tähtis. Mitu aastat me veel Pohlakule anname? Kas keegi veel usub tema plaanidesse, et kannatame hetkel ära ja läheb paremaks? Pohlak on nagu Päts, keegi ei saa kustutada tema tehtud teeneid aga lõpp kisub inetuks ja ma ei räägi siin viimasest 1-2 aastast.

EJLst on saanud paroodia, pilkesõna ning õpikunäide kuidas on võimalik terve organisatsioon kaaperdada.

Kes asemele?
    See on hea küsimus. Ideaalis võiks Pohlak muidugi mingis rollis jätkata, olgu selleks rahvusvahelised suhted või miskit muud aga võime oma fantaasiat kasutada ning ette kujutada kuidas sellest kujuneks Kannik vol 2 situatsioon.
    Seega uus inimene ei tohiks olla, jüngrite leerist või vanast seltskonnast. Konkreetset nime ma siin hetkel välja käia ei soovi.
    +1.

Kindlasti on EJL praeguse juhtimise all teinud ka palju häid ja tänuväärseid otsuseid, aga kui allakäigutrepi viimane aste on kätte jõudnud, siis võiks juhtivates struktuurides muudatustele mõelda. On olnud piisavalt pikk aeg tulemust toota, aga mida pole, seda pole. Kui muutusi ei tehta praegu, kui koondis on juba üsna pikalt varjusurmas olnud, siis millal üldse veel parem aeg oleks?

Kui üldpilti vaadata, siis tuleb mulle selle pika perioodi osas meelde üks edukas etapp, mis tipnes sellega, et selle etapi arhitekti lepingut otsustati mitte pikendada ning toodi sildtreener, kes pidi koondise suurteks asjadeks ette valmistama. Retooriline küsimus küll, aga kuhu me siis tänaseks päevaks jõudnud oleme?

Meil on ju praegu koondis, millel puudub reaalne identiteet ja karakter. Mulle on jäänud mulje, et mida ilusamat jalgpalli üritame mängida, seda koledam on tegelik vaatepilt. Et ma ei tea – äkki võiks alustuseks teha baasasju korralikult, võidelda tiimina ning jätta endast kõik murule? Praegu on kujunenud kuidagi see mõtteviis, et mis see tiki-takatamine siis ära ei ole, teeme lõdvalt ära. Nagu näha, siis ei käi need asjad päris niimoodi. Ütlen täiesti ausalt, et ma nautisin koondist palju rohkem siis, kui keskkaitses oli pragmaatiline Raio Piiroja, mitte Karol Mets, kes üritab pidevalt mingeid avantüüre teha. Kui sa oled väike riik piiratud talendi ja ressurssidega, siis sa lihtsalt pead välja nuputama selle süsteemi, mis sinu ressurssidega kõige paremini sobib.

Rääkimata siis sellest, et rahvuskoondis võiks olla ikkagi see koht, kuhu kaasatakse riigi parimad jalgpallurid ning Eesti mõistes tõepoolest erakordsed noored talendid (Tunjov, Hein, põhimõtteliselt ka Jürgensi ja Šapovalovi generatsioon). Jah, erakordsed talendid, mitte mõne konkreetse Eesti klubi pingimehed.

Ning tore küll, et korraldatakse pea iga-aastaseid eksootilisi lõunamaade turneesid, kuhu saadetakse eksperimentaalkoosseis, aga tegelikult võiks selliseid asju teha mingi muu asja nime all kui rahvuskoondis. See ju lihtsalt devalveerib koondisemängude väärtust.
    Coraje, corazón y cojones.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kes siis nüüd nii rumalalt arvaks. Süüdi on ikka Pohlak oma tagatoaga. Oleks meil vaid õige isake pukis, kasvaks kohe 11 Ronaldot ja Messit nagu seened metsas.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kes siis nüüd nii rumalalt arvaks. Süüdi on ikka Pohlak oma tagatoaga. Oleks meil vaid õige isake pukis, kasvaks kohe 11 Ronaldot ja Messit nagu seened metsas.
    Muidugi ei ole organisatsiooni juhatus ega juht süüdi, kõik on tehtud täiesti õigesti. Näha on, et mängijad püüavad ja pingutavad, peatreener annab mõistlikke juhtnööre. Siit on ainult paremuse poole edasi minna. Tulevikku vaatavad protsessid on kas juba käivitatud või kohe käivitumas ja organisatsiooni lähituleviku tegevusplaani on edu sisse kirjutatud. Siit edasi saab tõesti ainult paremaks minna!

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ei, meil on üks Ronaldo, aga kahjuks ta puksiti noortekoondisest välja, sest vaimsel juhil oli uut Miroslav Kloset vaja mängutada. Nüüdseks on vanemad noortetreeneriga nii raksus et enne viimase pildilt kadumist või kuti edutamist kõvemasse koondisesse me teda ei näe. Karm reaalsus.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Jalgpall24 peatoimetaja Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Rääkides tulevikust, tekib kohe küsimus - kas riigil ja erasektoris olevatel toetajatel on piisavalt tahet tõsiselt jalgpalli arengusse investeerida? Raha leiaks, aga kas see ka vutti investeeritakse, on omaette küsimus. Investeeringul peab olema mingi tootlus või eesmärk, muidu pole erilist mõtet raha tuulde loopida.

Rääkides ladvikust, siis kindlasti on vutis äärmiselt raske mingeid muudatusi teha just stagnatsiooni ja pea kõigutamatu jõupositsiooni pärast. Mul pole isegi aimugi, kuidas see verevahetus peaks välja nägema. ?ole juriidikaga, mismoodi seda üldse teha saaks, kursis. Raske uskuda, et verevahetus läheks ladusalt, valutult ja viisakalt.

Rääkides visionääridest, siis tunnustust vääriks Mart Poom ja keda mina näeksin järgmise Eesti vuti isana. Tal on hea maine, välismaised kontaktid, arusaam noortevutist ja kokkupuude igapäevajalka telgitagustega.

Selleks, et areneda ja õigemaid samme teha, tuleb pöörduda välismaa poole ning palgata eksperte ja innovaatoreid ning tuleb eestlastest fanaatikuid saata välismaale oskusi arendama ja teavet koguma. Ja siit lähmegi mu postituse esimese lõigu juurde tagasi. Eesti vutt on täiesti päästetav, kuid küsimus on rahas.

Nõustun nendega, kes pooldavad back-to-basics jalgpalli - teeme tavalisi asju korralikult ja kui need paigas, siis hakkame modernsemat vutti mängima. Ei ole mõtet mängida sellist vutti, mis tiimi tugevusi välja ei too. Kui tehnika jm ongi kehvad, siis tuleb mängida n-ö puisemat ja koledamat. Jalgpallis loevad tulemused eelkõige, siis mängupilt, kui me räägime eesmärkidest jõuda kuhugi suurturniirile. Kui saaksid valida kas pääs EM-ile koleda vutiga või ilusa mänguga jääda suurturniiri ukse taha, siis... eks tead seda vastust küll.

Ma ei ole suur koondise jälgija, sest kui tulemusi pole, siis milleks ma seda vaatan? Tegemist on siiski meelelahutusega, mida sport on. Ja koondis mu meelt ei lahuta. Lahutas siis, kui võideti ja pakuti head emotsiooni ning näidati võitlusvaimu, ent praegu on mast nii maas, et usu ja võitlusvaimu taastamiseks oleks vaja hard reseti ning vähemalt 3-4 head emotsiooni.
    www.jalgpall24.ee - Premier League'i esimene eestikeelne uudisteportaal on mõeldud Inglismaa jalgpalli suurematele austajatele. Meilt leiad ka kasulikke vihjeid Fantasy kohta.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud