320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Leedu (07.10.2020 19:00 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lihtsalt huvi pärast, kas UEFA on oma reegliraamatusse kirjutanud punkti, mis keelab koondisemängus kasutada ainult ühe kohaliku liiga meeskonna mängijaid? Al'a paneks Flora algkoosesisu kogu täiega väljakule (mulle see ei meeldiks, aga puht teoreetiliselt).

    Kommentaar


      põhimõtteliselt on kõik p****s ja hetkel pole näha ka juurdekasvu. Tunnen kaasa tõsistele fännidele, kes ootavad ja loodavad ja kulutavad oma närvirakke Pohlaku ja süsteemi sõimamisele. Ega enne lootust paranemisele pole, kui U-koondised hakkavad häid tulemusi koju tooma ja vundamenti laduma tugevale rahvuskoondisele.

      Kommentaar


        A palju UEFA trahvi teeb kui öelda, et öu me enam vöidu peale ei mängigi? Pohlak selgitab selle asja läbi lillede nii ära, et polegi ju tegelt kedagi platsile panna kes vastu suudaks hakata, kuigi mina olen ju endast köik andnud, aga midagi pole teha noh. Mingi 2 venda umbes on, aga need juba vaikselt minema hiilind, eks häbi ka vaata. Aga tegelikult, kas viimased räimed kes siin positiivselt kirjutavad ja muud "On see koondis mis on, ma lähen ikka vaatama!" tüübid ujuksid siis ikka kohale? Eesti koondis vöidab harvemini kui Samoa saared ja viimast väravat ei mäletagi, aga ikkagi 700 inimest usuvad, et see vöit peaks kuskilt, kust see tulla ei saa, tulema? Siinkohal meenub Simmo kes usub vöitu, kuigi see on juba vöetud: https://www.youtube.com/watch?v=qZh6A1ZrM-8
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          põhimõtteliselt on kõik p****s ja hetkel pole näha ka juurdekasvu. Tunnen kaasa tõsistele fännidele, kes ootavad ja loodavad ja kulutavad oma närvirakke Pohlaku ja süsteemi sõimamisele. Ega enne lootust paranemisele pole, kui U-koondised hakkavad häid tulemusi koju tooma ja vundamenti laduma tugevale rahvuskoondisele.
          See sama U21 koondis, kellelt ootaks eelduslikult hüpet, mängib homme Venemaaga ja teisipäeval Serbiaga oma valikturniiri, hetkel jagatakse viimast kohta Lätiga ja meie võimsatel kalevipoegadel on väravatevahe - 24, mille peale füürer on rääkinud, et need tulemused on kõik tegemata töö 10-15 aastat tagasi ja süüdistada pole siin kedagi, sest temal oli ka kiire alekoki ehitamisega!

          Kommentaar


            Proovime siis järgmine kord paremini.. ja nii mitu kuud järjest.

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              A palju UEFA trahvi teeb kui öelda, et öu me enam vöidu peale ei mängigi? Pohlak selgitab selle asja läbi lillede nii ära, et polegi ju tegelt kedagi platsile panna kes vastu suudaks hakata, kuigi mina olen ju endast köik andnud, aga midagi pole teha noh. Mingi 2 venda umbes on, aga need juba vaikselt minema hiilind, eks häbi ka vaata. Aga tegelikult, kas viimased räimed kes siin positiivselt kirjutavad ja muud "On see koondis mis on, ma lähen ikka vaatama!" tüübid ujuksid siis ikka kohale? Eesti koondis vöidab harvemini kui Samoa saared ja viimast väravat ei mäletagi, aga ikkagi 700 inimest usuvad, et see vöit peaks kuskilt, kust see tulla ei saa, tulema? Siinkohal meenub, Simmo kes usub vöitu, kuigi see on juba vöetud: https://www.youtube.com/watch?v=qZh6A1ZrM-8
              On kaht sorti fänne. Need kes lähevad võite, väravaid ja muud toredat vaatama ja need kes lähevad ja toetavad ka siis kui sats on mudas. Sellest on mõnel keeruline aru saada, aga jah, on fänne kes toetavad ka kõige keerulisematel aegadel. Foorumis dramaatilist jura kirjutada oskab igaüks.

              Kommentaar


                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                On kaht sorti fänne. Need kes lähevad võite, väravaid ja muud toredat vaatama ja need kes lähevad ja toetavad ka siis kui sats on mudas. Sellest on mõnel keeruline aru saada, aga jah, on fänne kes toetavad ka kõige keerulisematel aegadel. Foorumis dramaatilist jura kirjutada oskab igaüks.
                See on see vana hea argument - vahet pole mis, aga õige fänn on alati kohal. Minu hinnagul suhteliselt bullshit iganenud väide, kuna jalgpallfänn on väga emotsionaalne tegelane ja just nendele foorumiättidele, meemimeistridele mängitakse seda jalgpalli, siis on ka keskmisel sellel tegelasel tuline õigus näidata oma vastumeelsust hetkel olevale olukorrale. Kui sa väidad, et iga hinna eest tegelased - siis huvitaval kombel iga hinna eest JH sektori täituvus oli kõigest 5-10% ja täna oli lausa 700 vaba kohta veel saadaval - aga nemad ju pidevat olema just need kes iga hinna eest kohal. Bundesis muidugi ei käi ultrad ammu kohal, sest noh, see on nende vastumeelsus korontsikuajastule, aga ka nemad ju on need kes sinu hinnagul peaks iga hinna eest kohal olema, no matter what. See liigne alandlikkus on naljakas juba.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MNa Vaata postitust
                  On kaht sorti fänne. Need kes lähevad võite, väravaid ja muud toredat vaatama ja need kes lähevad ja toetavad ka siis kui sats on mudas. Sellest on mõnel keeruline aru saada, aga jah, on fänne kes toetavad ka kõige keerulisematel aegadel. Foorumis dramaatilist jura kirjutada oskab igaüks.
                  See on muidugi hea spinn, mida kannatab rahus veel ehk mõned aastad taguda aga vast saavad lõpuks vabandused ja sisutud loosungid otsa.

                  Tegelikult on kolme sorti fänne(ilmselt rohkemgi).
                  Ühed, kes toetavad Vesti, mitte koondist.
                  Teised, kes toetavad koondist, mis on midagi suuremat kui individuaalsed mängijad, treener või tulemused platsil aga julgevad ka kritiseerida ning oma meelsust näidata.
                  Kolmandad, kes läbi oma siniste prillide võiksid kasvõi paarituvaid siile platsil vaadata, suunurgast kama tilkumas ja ikka rahul olla, sest noh patriotism.

                  Muidugi olen päri, omasid tulebki halvas toetada aga usun, et paljudel ei taandu see pelgalt emotsioonidele guud ja bääd, vaid see trots on kogu vildaka süsteemi vastu, kus mitte keegi ei vastuta juba aastaid, tehakse süstemaatiliselt kaheldavaid või kahtlaseid valikuid ja järjepidevalt aetakse mingit roosat vahtu, et kõike seda õigustada, sest noh ainult suur juht ning tema jüngrid teavad kuidas protsessi juhtida.

                  Sinu poolt toodud vastandamine meie(need "õiged" toetajad) vs. nemad(glory hunterid) on muidugi klassika. Jään juba ootama parimaid palu stiilis: "Tule tee siis ise." või "Mida sa ise oled saavutanud... hobustega.".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    On kaht sorti fänne. Need kes lähevad võite, väravaid ja muud toredat vaatama ja need kes lähevad ja toetavad ka siis kui sats on mudas. Sellest on mõnel keeruline aru saada, aga jah, on fänne kes toetavad ka kõige keerulisematel aegadel. Foorumis dramaatilist jura kirjutada oskab igaüks.
                    Et käid mänge vaatamas mängu vaatamise pärast? Elad ka elamise pärast, sööd söömise pärast? Naisega oled ka suhtes lihtsalt harjumusest, mitte tahtest? Laseb sind üle, näägutab ja petab pikemat aega halastamatult, aga sina oled lojaalne patrioot ja usud ikka tulevikku, sest vöidab see, kes rohkem kannatab? Sinu loogika järgi.

                    Väärikas tuleb olla. Kui sul on selged vihjed, et asi pole nii nagu peab ja vastaspool sinuga huiab, siis tuleb ka vastavalt reageerida. Tegudega.

                    Usu mind ma ei kirjuta seda kergelt - 2000ndate alguses kulutasin head summad teenitud taskurahast, et köigil eesti koondise kodumängudel ja osadel välismängudel mängudel käia ja panin ka koolist poppi kui vaja. Seda enam - arvestades kui tähtis on minu jaoks koondise käekäik olnud, seda valusam on hetkelist olukorda vaadata.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Et käid mänge vaatamas mängu vaatamise pärast? Elad ka elamise pärast, sööd söömise pärast? Naisega oled ka suhtes lihtsalt harjumusest, mitte tahtest? Laseb sind üle, näägutab ja petab pikemat aega halastamatult, aga sina oled lojaalne patrioot ja usud ikka tulevikku, sest vöidab see, kes rohkem kannatab? Sinu loogika järgi.

                      Väärikas tuleb olla. Kui sul on selged vihjed, et asi pole nii nagu peab ja vastaspool sinuga huiab, siis tuleb ka vastavalt reageerida. Tegudega.
                      Demagoogiaga on sul korras, soovitan poliitikasse minna.

                      Aga koondvastuseks eelmistele. Minu kirjutis oli vastus postitusele nagu oleks täna staadionil käinud ainult hullumeelsed ja ajuhalvatusega inimesed. Mina ei käsi kellelgil sinna minna ja ei käi ise ka liiga tihti(geograafilistel kaalutlustel). Aga mitte üks kord ei ole ma jätnud minemata põhjusel, et koondisel on parasjagu sitad ajad või olen ma Vesti peale vihane või käib peatreener närvidele.

                      Kommentaar


                        Ma muudaksin oma meelt juhul kui näeksin, et mehed ei punnita ega ürita vaid lihtsalt sörgivad ja laiutavad käsi. Seda ma õnneks veel näinud ei ole kuigi ka selles meie koondist süüdistatakse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MNa Vaata postitust
                          Ma muudaksin oma meelt juhul kui näeksin, et mehed ei punnita ega ürita vaid lihtsalt sörgivad ja laiutavad käsi. Seda ma õnneks veel näinud ei ole kuigi ka selles meie koondist süüdistatakse.
                          Saksamaa vastu vöörsil ei näinud kordagi? 2 hetke köige kövemat eesti jalgpallurit miskipärast eesti koondist enam ei esinda, kas see ei vihja millelegi? Viga on kogu meie jalgpalli süsteemis laiemalt, mille suurepärast vilja on koondise tulemustes näha. Just sellest aina enam eesti koondise teemades arutatakse, mitte ei nähta süüd niipalju jalgpallurites endis, kuigi ka seda
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MNa Vaata postitust
                            Ma muudaksin oma meelt juhul kui näeksin, et mehed ei punnita ega ürita vaid lihtsalt sörgivad ja laiutavad käsi. Seda ma õnneks veel näinud ei ole kuigi ka selles meie koondist süüdistatakse.
                            Ja kui see juhtuks ning sa enam mängudel ei käiks, siis tuleks keegi kolmas ning lajataks sulle, et sa polegi enam õige toetaja ja muud jutud.

                            Inimesed ongi erinevad ja ma mõistan ka sinu mõttekäigu/käitumise tagamaid ning see on OK.
                            Lihtsalt mina ise ei plaani staadionile minna seni kuni sama punt, kes EJList on eralõbu teinud, alles on. Las koordineerivad Asula tänava punkrist oma viimast vastupealetungi, paranegu tulemused või mitte - kulutan oma aega ja raha parem mujal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MNa Vaata postitust
                              Lihtsalt mina ise ei plaani staadionile minna seni kuni sama punt, kes EJList on eralõbu teinud, alles on. Las koordineerivad Asula tänava punkrist oma viimast vastupealetungi, paranegu tulemused või mitte - kulutan oma aega ja raha parem mujal.
                              Ma lihtsalt muidu huvipärast küsin argumentatsiooni kohta. Kas:

                              1. Kas sulle ei meeldi, et konkreetselt Pohlakud koordineerivad punkrist vastupealetungi või
                              2. Sa arvad, et tänane reaalne tegevus ei too 10 a pärast vilja

                              Ma lihtsalt mõtlen seda, et noh. Kes meist ei oleks tööalaselt ämbreid kolistanud, eriti algusaegadel, eksole. Et hästi, täna saame kõik vaadelda ja analüüsida minevikus tehtud vigu (kusjuures ta ise on neid ka tunnistanud). Aga kas tänane reaale strateegia on siis vale?

                              Ma võtan nüüd nii hüpoteetiliselt eelduseks, et kui Pints 2010. a võttis (jah, tean, et tal ei olnud sama algusaeg) oma karjääri algusajal otsuseid, mille tulemit on näha 2020. a, kas on optimaalne plaan saata Pints 2020. a nahhui kui need otsused olid halvad, kuid Pints on omajagu kogemusi aja jooksul saavutanud ning neid aspekte teadvustanud? Mis on see optimaalne argumentatsioon, et saadame su 2020. a nahhui? 10. a tagused otsused või tänased?

                              Ma kindlalt selles paadis, et verd tahaks näha, sest see fun, aga ma ei tea, kas päris Pohlaku oma on see kõikse efektiivsem? Et veri ja reaalsus on täna pigem kohal nendel ossidel, kes 2015. a kujutasid U 14-18 koondises ette, et nad on tegijad. Arvad, et KT tuleks ja oleks jalgpalliraffa teener? Et tema ei kasutaks tekkivaid võimalusi ära? Pühendaks ennast jäägitult järgmised 20 a Eesti noortejalgpallile? Või kes oleks nimeliselt see alternatiiv?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Pole raske mõista miks Käiti karjäär Sloveenias kuidagi tuult üles ei võta. Nende kahvatute koondisemängude põhjal näeme, miks ta koduklubis olematut mänguaega teenib.
                                This. Ei viitsinud eile enam siia kiunuma tulla, aga nii oli. Spetssitt.
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X