Lehekülg 2, kokku 10 EsimeneEsimene 123456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 183
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Domynikas Barauskasel (Leedu koondise mängija) tuvastati koroona. Mees on tiimis eraldatud.
    Tal oli kontakt kogu Leedu tiimiga.

Algupärane

Tähtsusetu maavõistluse võiks sellisel juhul riskide maandamiseks tühistada.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Rohkem kui mängutulemus huvitab, kas homne tühjade tribüünide aseainena pakutav kohustuslike maskidega, "inimene on inimesele hunt" istekohad eraldi, uus reaalsus on ikka kordamist väärt. Kas tribüünil saadav emotsioon, olgu ta mängutulemusest positiivne või negatiivne, kaalub üle seda pakazuhhat või tasub koju/pubisse sõpradega teleka ette jääda.

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma arvan, et üks vend hakkab tipuründes vajadusel mikkreid pillama.
    ei suutnud vastu panna, no offence to frank...

Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Asjahuviline Kasutaja QRkood avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Tal oli kontakt kogu Leedu tiimiga.
    Aga kas Terviseamet siis nüüd lubab lähikontaktsetel Eestis üldse mängida?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jormma Vaata postitust
    ei suutnud vastu panna, no offence to frank...

hahahahahaha kuld

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Pilet ikka 15 eurikut, peale selle, et ilmselt sõpradega kõrvuti istuda ei või maksad ikka täis hinda, mis vaatajanumbriks pakute?
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Pilet ikka 15 eurikut, peale selle, et ilmselt sõpradega kõrvuti istuda ei või maksad ikka täis hinda, mis vaatajanumbriks pakute?
    Piletilevi lahti võtta, siis see on suht masendav. Pmst midagi pole müüdud. Ma olen käinud kõikidel kodumängudel aastaid aastaid, kus vähegi võimalust, aga nüüd saadan küll esmakordselt vist perse selle cringe festivali.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Piletilevi lahti võtta, siis see on suht masendav. Pmst midagi pole müüdud. Ma olen käinud kõikidel kodumängudel aastaid aastaid, kus vähegi võimalust, aga nüüd saadan küll esmakordselt vist perse selle cringe festivali.
    Sama seis, saaks viimase 10 aasta mitte käidud mängud kahe käe peal kokku lugeda, vb isegi ühe.
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kuna 15 rutsi on ilmselgelt liiga palju sellise anomaalia eest maksta, siis pakuks välja jalgpalli 21 tänava füüreritele hea plaani järgmisteks mängudeks, et pilet maksab täpselt nii palju, kui koondis on väravaid löönud enne vastavat mängu.

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kuna 15 rutsi on ilmselgelt liiga palju sellise anomaalia eest maksta, siis pakuks välja jalgpalli 21 tänava füüreritele hea plaani järgmisteks mängudeks, et pilet maksab täpselt nii palju, kui koondis on väravaid löönud enne vastavat mängu.
    niipalju kui eelmine aasta löödi, niipalju see aasta pilet, sellise rehkenduse peale saaks isegi viis eurot pileti eest, mis tundub ausam

Algupärane

Värsked jutud pressikonverentsilt.

Karel Voolaid: eksperimente Leedu vastu ei näe, aga uusi nägusid küll
    https://soccernet.ee/artikkel/voolai...i-nagusid-kull

Märten Kuusk: nüüd on minu kord
    https://soccernet.ee/artikkel/marten...d-on-minu-kord

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Rohkem kui mängutulemus huvitab, kas homne tühjade tribüünide aseainena pakutav kohustuslike maskidega, "inimene on inimesele hunt" istekohad eraldi, uus reaalsus on ikka kordamist väärt. Kas tribüünil saadav emotsioon, olgu ta mängutulemusest positiivne või negatiivne, kaalub üle seda pakazuhhat või tasub koju/pubisse sõpradega teleka ette jääda.
    Ma ei saa aru, et kuidas maskiga õlut annab juua. Tundub veitsa kummaline, et ühest küljest on maskid kohustuslik, aga teisalt on õllemüük igati tiptop. Või kuskil müügil mingid kõrrega maskid?

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ma ei saa aru, et kuidas maskiga õlut annab juua. Tundub veitsa kummaline, et ühest küljest on maskid kohustuslik, aga teisalt on õllemüük igati tiptop. Või kuskil müügil mingid kõrrega maskid?
    Äriidee, lõika kodus läbipaistvast pehmest kütusevoolikust 50cm tükid, seo kaela riputamiseks nöörijupike külge. Pane hinnaks 2 eurot ja võid paari tonni võrra rikkamana mängu vaadata.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Kuidas läbi maski hümnilaulmine kõlab?

Kas autoga saab täna staadioni parklasse?
    Publikut 1400, sama hulga publikuga klubimängudel on parkimine olnud võimalik.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Arvan, et joomine ja söömine käib samamoodi nagu näiteks Rally Estonial, kus pealtvaatajad kandsid õues maski, võtsid maski söömise-joomise ajaks ära ja siis panid tagasi. Või siis näiteks Eesti - Gruusia mängul, kus publik polnud lubatud, jõid ajakirjanikud pressitribüünil teed, võtsid selleks ajaks maski ära ja panid pärast tagasi.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Arvan, et joomine ja söömine käib samamoodi nagu näiteks Rally Estonial, kus pealtvaatajad kandsid õues maski, võtsid maski söömise-joomise ajaks ära ja siis panid tagasi. Või siis näiteks Eesti - Gruusia mängul, kus publik polnud lubatud, jõid ajakirjanikud pressitribüünil teed, võtsid selleks ajaks maski ära ja panid pärast tagasi.
    Siis tuleb kogu mängu aja vahetpidamata midagi nosida.

Kas autoga ikka saab staadionile, hetkel alla poole 1400-st piletist müüdud.
    Võimalik, et publikut täna mängul vähem kui mõnel Flora mängul. Hõredamalt kindlasti.

Saaks kiiresti kusagile teleka ette maanduda kui õhkkond staadionil liigselt apokalüptilisena tundub.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Kas autoga saab täna staadioni parklasse?
    Publikut 1400, sama hulga publikuga klubimängudel on parkimine olnud võimalik.
    P1 (bussid), P2, P3 ja P7 on avatud tasuta parkimiseks.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Saaks kiiresti kusagile teleka ette maanduda kui õhkkond staadionil liigselt apokalüptilisena tundub.
    Minu arvates on võimalus staadionil jalgpalli vaadata hea. Ei taha mõeldagi sellele, kui märtsis-aprillis-mais pidi vaatama ainult vanu mänge või kõike ainult ekraani vahendusel. Võimalus kodust välja tulla ja sündmustest vahetult osa saada on ülimalt oluline. Kehv tunne oli septembris ja kõigil Eesti klubide eurosarja mängudel, kuhu publikut ei lubatud.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas asdf Vaata postitust
    P1 (bussid), P2, P3 ja P7 on avatud tasuta parkimiseks.
    P4 jääb tühjaks?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud