320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Leedu (07.10.2020 19:00 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina olin üks idiootidest, kes eile mängule ennast vedas. Lihtsalt üks mõttemäng - kui fännid enam ei usu, et võiks võita või hea tulemuse teha, miks peaksid mängijad seda uskuma? Nad ju sisuliselt kah fännid. Ja vastupidi. Ehk miks me eeldame, et poisid platsil punnitavad veri ninast väljas, kui meie fännidena võtame asja pohhuilt ja isegi vaatama ja laulma ei lähe? Päris ausalt - nii nagu tiim, nõnda ka fännid ja vastupidi.

    Pohlakule jms poliitikatele koha kätte näitamiseks võib mängu ikka vaatama minna, aga näiteks vaikida või mõnda chanti teha või plagu vedada vms.

    Ma oleksin mega sillas kui saaksin koondist esitada, aga kui mu kodumängu tuleks vaatama 700 inimest, pettuksin sisimas kindlasti - isegi mu oma fännid ei usu minusse, mu meeskonda, peatreenerisse ega suuremasse tiimi. Ma arvan, et ma peaksin vaimselt räigelt tugev olema, et sellises olukorras mäng eeskujulikult välja tuleks.

    Aganoh, näitame pohlakule koha kätte ja värki..

    Kommentaar


      Ärge muretsege, Eesti hoidis suuremaid staare Makedoonia mänguks, asi saab ainult paremaks minna!!
      Makedoonia koondist ligi 20 aastat esindanud superstaar Pandev teatab peale mängu karjääri lõpetamisest. "Sellist häbi pole ma varem tundnud."
      Ilmselt pääseb siis Liivak väljakule.

      Kommentaar


        Miks peaks fännidel mingit usku veel olema kui viimati nähti võitu A. Le Coq Arenal 3. September 2017.

        Kommentaar


          On saadud seda asja natuke seeditud ja peab tunnistama, et meie koondis on ikka päris s*tt. Esimene puude on lihtsalt kohutav. Söödutäpsus ja tugevus alla igasugust arvestus. Elukutselised jalgpallurid kes teevad päevast päeva trenne ja ikka ei suuda korralikke sööte anda. Kuidas teiste koondiste mängijad saavad selle elemendiga hakkama aga meie mitte? Tahaksin näha mängijate poolt rohkem nahaalsust väljakul, et kui on ikka vaja vastane veaga maha võtta siis seda ka tehakse. Rohkem enda kehtestamis, et me oleme ka ikka väljakul. Asju peab lõpuks õigete nimedega hakkama nimetama, vastasel juhul ei toimugi mingit arengut.

          Kommentaar


            Koondised, ennekõike A-koondis on tänaseks päevaks minu arvates muutunud sümboliks, mis kirjeldab kõike seda, mis alaliitu ja sellega seonduvat saatunud aastaid - seosed on segased, tegevus on läbipaistmatu, ebaõiglane, propageeritakse onupojapoliitikat, ringkaitse, keegi ei vastuta, kõik teised on meie vastu ja ei mõista meid jne. Ja sellest arrogantsist on minul tõesti kopp ees.

            Jah, tõsi see on, et raske on meeskonnal üle oma varju hüpata, kui isegi tulihingelised toetajad selja keeravad ja see tõesti viib ka väljakul moraali alla. Aga minu arvates pole siin tegemist enam nö. meestega väljakul, vaid sümboliga, millega kaasnev kuvand ei ole enam vastuvõetav. Ja nii need jalad viimases hädas hääletama hakkavadki lootuses, et ehk see toob muutuse. Kõik senised nö. "humaansed" katsed muutust tuua on jooksnud liiva.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ma küll mõtlen, et kuna kolmapäeval kommenteerina ei pea, siis âkki viin poisi staadionile. Kui midagi muud pole, siis saan vähemalt öelda, et kui r-tâhte ära ei õpi juba, siis peab ka kunagi koondisega murul vaevlema äkki.
              Mäng algab 21.45.. Noh, sinna siis pedagoogiline tripp staadionile jääb.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Minu jaoks on asi niipidi, et kui mängijad ei taha mängida, ei taha mina neid ka vaadata/toetada.
                Väga õige! Kui ma näen, et mängijad ei anna endast väljakul maksimumi siis ei kutsu see ka mind neid toetama ja vaatama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                  Väga õige! Kui ma näen, et mängijad ei anna endast väljakul maksimumi siis ei kutsu see ka mind neid toetama ja vaatama.
                  Kas seda saab kindlalt väita, et nad ei anna maksimumi? Või pigem on häda selles, et nende tase ei ole vastav?

                  Kommentaar


                    Ei saa kindlalt väita, seda, et nad ei pinguta. Küll aga saab kindlalt väita, et peamine treeneritekoolitaja härra Voolaid annab oskusi ja teadmisi edasi tulevastele koondislaste treeneritele, kuidas asju paremaks teha. See sama mees, kes on olnud ideetu ja nõutu ja vabandusi otsiv mees juba U21 otsas on meie koondise peatreener, kellel ei ole mitte sittagi ette näidata peaks olema eelduslikult mentor meie tulevastale treeneritele. No püha jeesus, ei saa ju olla nii pime, et mõistmaks, et see meigi senssi. Voolaid on mugav valik Pohlaku jaoks, sest ta on alandlik nagu koer, sama olid täpselt Reimiga. Üks ja see sama joon jookseb ikka kahtlaselt koguaeg läbi. Muidugi Magnus oli ebamugav valik meie koondistlastele ja pohlakule, sest ta vähemalt julges asju välja öelda ja tänu sellele oli mugav pohlakul öelda" ei olnud parim valik koondislastele ja sisekliima oli sitt" Nagu siin varasemalt juba öeldud on peatreener sõber Karla koondislastele, mitte autoriteet. Sama oli Reimiga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Muidugi Magnus oli ebamugav valik meie koondistlastele ja pohlakule, sest ta vähemalt julges asju välja öelda ja tänu sellele oli mugav pohlakul öelda" ei olnud parim valik koondislastele ja sisekliima oli sitt" Nagu siin varasemalt juba öeldud on peatreener sõber Karla koondislastele, mitte autoriteet. Sama oli Reimiga.
                      Huvitaval kombel oli Pehrssoni periood ka selline, kus valikutes ei domineerinud Flora mängijad, aga ta ei suutnud siinse jalgpallieluga ka täielikult kohaneda või kuidas need järgsed kommentaarid olidki.

                      Kommentaar


                        Kui hüpoteetiline sõber (kes saeb sitta nagu Kasatshoki Jüri) räägib mulle oma plaanist minna superstaari saatesse ütleksin talle „oi mees mis seeni sa sööd“. Kas siis olen halb või hea sõber ? Halb või hea fänn ? Tõmmake mõttekriips.

                        Igaljuhul mängijaid üldiselt eilse mängu puhul dorpedeerida on kohatu, sest 60% satsist tegi oma tööd korralikult. Hinded 10 palli süsteemis. Subjektiivselt teleri vahendusel.

                        Baranov: Äärmiselt tihti mängib ennast ja omad kasutegurita söötudega surve alla ja annab vastastele liigapalju ruumi. Tõmbab enda kohaloluga kõigi ümbritsevate mängijate taseme alla. Andnud siis Peltile võimalus. Hinne 1.
                        Järvelaid: Positsioneeris ennast liiga agaralt ja ei jõudnud piisavalt kiirelt tagasi. Hetkel polnud alternatiivi, aga tulevikus tahaks kedagi teist antud positsioonil näha. Hinne 3.
                        Liivak: Kasutegur on null. Kui äärel mängiks Luts rotatsioonis Sinjavskiga oleks ka Järvelaiul ehk lihtsam. Lõi lõpuks meetrilt mööda aga õnneks oli olemas, muidu oleks hinne punkti võrra madalam. Point dropp. Hinne 2.
                        Käit: Ei ole liha ega kala. Kahjuks peale vigastust ei ole enam sama mees. Tema asemel võiks antud tsooni patrullida Kreida. Hinne 3.
                        Kuusk: Tegi oma töö ära, kahjuks pidi pahatihti lappima Baranovi auke mis pisendas tema panust. Hetkel ainus valik positsioonile. Hinne 5.
                        Marin: Näha et kutil on silmad tuld täis. Kogemuse puudumise ja kohe alguses Baranovi poolt antud sööduga surve alla panduna tuli kala sisse. Turiga rotatsioonis sobiks kenasti. Oli teise lainena olemas kui liivak mic droppis. Hinne 4.
                        Igonen: Võttis mõne ära, aga 3 seljataga. Kehv jalaga mäng. Heinale tuleks kindlasti avanssi anda isegi kui tuleb paar kehva esitust vahele. Hinne 2.
                        Lepik: Suur üllataja, rassis korralikult, vihane mees kes ärgitas ka omi. Ei tea kas asi oli juustes aga nägi väljakul välja nagu verejanus islandlane. Sappinen vahetusest ei sobinud meie mängu sama hästi kui Lepik. Igaljuhul alg11 mees kuni keha kannatab ja Anier naaseb. Hinne 5.
                        Tunjov: Uimane aga intelligentne ja tehniline. Lõbus oli vaadata kuidas üks mängija oskab enda peale võtta ja ennast õigesti positioneerida. Tehnika on serie A. Kui nüüd keegi kutile pakikese brasiilia ime kohvi ehk guaraanat annaks ja selle kesknärvisüsteemi kiiremini käima tõmbaks tuleks punktike isegi kõrgem. Hinne 5.
                        Teniste: Ei olnud oma parimate päevade mina. Paistab et kiirus hakkab langema aga omal positsioonil kindel mees. Hinne 4.
                        Ainsalu: Ei teinud midagi halvasti. Ei teinud midagi hiilgavalt. Usun et kui kõrval on keegi kelle toel mängida ja taga ei ole Baranov võiks näha miks mees mängib seal klubis kus mängib. Hinne 4.

                        Vaadates pingile ja mõeldes milline võiks järgmise mängu alg11 olla siis mõtted sellised:
                        *Hein, Teniste, Pelt, Kuusk, Pikk, Ainsalu, Kreida, Luts, Tunjov, Marin, Lepik.
                        *Vahetusest tooks sisse Sinjavski, Kostja, Turi või Sappineni.
                        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                        Kommentaar


                          Kui fännid ei viitsi/on pettunud/väsinud tunnevad pallurid ilmselt sama.

                          Ja mida masendunumad fännid, seda sitemini koondis mängib. Samal ajal, mida sitemini koondis mängib, seda masendunum on fänn.

                          Pmst julgen arvata, et kui oleks eile olnud täismaja, poleks koondis lutti saanud.

                          Ja ega ilmselt asi pole ainult koha peal vaatamises, vaid üleüldises meelsuses (mis on kindlasti põhjendatud ka..)

                          Aganoh, oleks-poleks-toleks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Ma lihtsalt muidu huvipärast küsin argumentatsiooni kohta. Kas:

                            1. Kas sulle ei meeldi, et konkreetselt Pohlakud koordineerivad punkrist vastupealetungi või
                            2. Sa arvad, et tänane reaalne tegevus ei too 10 a pärast vilja

                            Ma lihtsalt mõtlen seda, et noh. Kes meist ei oleks tööalaselt ämbreid kolistanud, eriti algusaegadel, eksole. Et hästi, täna saame kõik vaadelda ja analüüsida minevikus tehtud vigu (kusjuures ta ise on neid ka tunnistanud). Aga kas tänane reaale strateegia on siis vale?

                            Ma võtan nüüd nii hüpoteetiliselt eelduseks, et kui Pints 2010. a võttis (jah, tean, et tal ei olnud sama algusaeg) oma karjääri algusajal otsuseid, mille tulemit on näha 2020. a, kas on optimaalne plaan saata Pints 2020. a nahhui kui need otsused olid halvad, kuid Pints on omajagu kogemusi aja jooksul saavutanud ning neid aspekte teadvustanud? Mis on see optimaalne argumentatsioon, et saadame su 2020. a nahhui? 10. a tagused otsused või tänased?

                            Ma kindlalt selles paadis, et verd tahaks näha, sest see fun, aga ma ei tea, kas päris Pohlaku oma on see kõikse efektiivsem? Et veri ja reaalsus on täna pigem kohal nendel ossidel, kes 2015. a kujutasid U 14-18 koondises ette, et nad on tegijad. Arvad, et KT tuleks ja oleks jalgpalliraffa teener? Et tema ei kasutaks tekkivaid võimalusi ära? Pühendaks ennast jäägitult järgmised 20 a Eesti noortejalgpallile? Või kes oleks nimeliselt see alternatiiv?
                            Õppimine/arenemine ongi protsess ja mida rohkem end täiendan, seda rumalamana end tunnen aga see ei puutu asjasse, kasutaja Pintsi areng või selle puudumine ei ole hetkel tähtis. Mitu aastat me veel Pohlakule anname? Kas keegi veel usub tema plaanidesse, et kannatame hetkel ära ja läheb paremaks? Pohlak on nagu Päts, keegi ei saa kustutada tema tehtud teeneid aga lõpp kisub inetuks ja ma ei räägi siin viimasest 1-2 aastast.

                            EJLst on saanud paroodia, pilkesõna ning õpikunäide kuidas on võimalik terve organisatsioon kaaperdada.

                            Kes asemele?
                            See on hea küsimus. Ideaalis võiks Pohlak muidugi mingis rollis jätkata, olgu selleks rahvusvahelised suhted või miskit muud aga võime oma fantaasiat kasutada ning ette kujutada kuidas sellest kujuneks Kannik vol 2 situatsioon.
                            Seega uus inimene ei tohiks olla, jüngrite leerist või vanast seltskonnast. Konkreetset nime ma siin hetkel välja käia ei soovi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                              Lepik: Suur üllataja, rassis korralikult, vihane mees kes ärgitas ka omi. Ei tea kas asi oli juustes aga nägi väljakul välja nagu verejanus islandlane. Sappinen vahetusest ei sobinud meie mängu sama hästi kui Lepik. Igaljuhul alg11 mees kuni keha kannatab ja Anier naaseb. Hinne 5.
                              Pigem meenutas pisemat Voskoboinikovi. Seda ka platsil. Ma täpselt ei saagi aru, et miks kõik teda nii kiidavad. Pikki palle maha ei saanud, kaaslasi ei leidnud ja teravust ei loonud. Mitte, et ta nüüd kõige halvem düüd olnuks, aga parimate sekka küll ei loeks.

                              Ahjaa, seda "kes staadionil käis on idioot" on päris nõme lugeda. Ma saan aru, et Eestis on suhtumine, et vaatamist väärib ainult edukas sport. Pohui, kas selleks on epee, ralli või allveeujumine ning jalksifännid on taas jalksifännid siis, kui hakkavad tulemused tulema. Aga pigem väärivad kohalkäinud inimesed respekti. Usun, et selle "Kaua võib?" laulu ja koondise vaikuses riietusruumi saatmisega tehti rohkem (midagigi?) ära, võrreldes nende "tulen siis, kui midagi muutub" internetisangaritega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Pigem meenutas pisemat Voskoboinikovi. Seda ka platsil. Ma täpselt ei saagi aru, et miks kõik teda nii kiidavad. Pikki palle maha ei saanud, kaaslasi ei leidnud ja teravust ei loonud. Mitte, et ta nüüd kõige halvem düüd olnuks, aga parimate sekka küll ei loeks.

                                Ahjaa, seda "kes staadionil käis on idioot" on päris nõme lugeda. Ma saan aru, et Eestis on suhtumine, et vaatamist väärib ainult edukas sport. Pohui, kas selleks on epee, ralli või allveeujumine ning jalksifännid on taas jalksifännid siis, kui hakkavad tulemused tulema. Aga pigem väärivad kohalkäinud inimesed respekti. Usun, et selle "Kaua võib?" laulu ja koondise vaikuses riietusruumi saatmisega tehti rohkem (midagigi?) ära, võrreldes nende "tulen siis, kui midagi muutub" internetisangaritega.
                                Kes on öelnud, et kes staadionil käis on idioot?

                                Muidu vastata tahtsin seoses Lepikuga, et ta ju sai ees pikki palle maha.Suunamised ehk ei olnud alati kõige õnnestumad, kuid see võimendus eriti ka läbi selle, et eile teiste pallide võitmises ei olnud me absoluutselt konkurentsis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X