320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Leedu (07.10.2020 19:00 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kui A-koondisel läheb veel kaitsjaid vaja, siis on ootel Marco Lukka
    Eesti meeste jalgpallikoondise peatreener Karel Voolaid tõdes kaks päeva enne Leeduga peetavat maavõistlust, et kuigi punkte mängus pole, on hea tulemuse saavutamine väga tähtis, sest positiivne foon on Rahvuste liiga kohtumisteks väga oluline.


    Karel Voolaid: ma ei mõista Karol Metsa hukka, aga...
    Eesti meeste jalgpallikoondise peatreener Karel Voolaid ei saa eesootavates mängudes Leedu, Põhja-Makedoonia ja Armeeniaga arvestada keskkaitsja Karol Metsaga, kes loobus koondisekogunemisest, et mitte seada ohtu oma üleminekut Saudi-Araabia klubisse Al-Ettifaq.

    Kommentaar


      #17
      "Teen oma pakkumise, kuna läbi aegade kõige negatiivsem hoiak meie rahvuskoondise suunal on viimasel väga tavapärane ja mingit terakest ei paista ka tulevat, siis ülehomme ei saada isegi seda 1400 kätte, sest noh, see koondis lihtsalt ei vääri seda. Võib ju laulda, et eesti sind surmani ja oled numps mulle, aga kui ikkagi midagi vastu pole saadud siis koondis ei ole ka seda 15 eurot väärt " Täpselt nii vastas mulle mu sõber, kui küsisin kas ülehomme mängule läheks. Üsna märgiline, kui inimene kes on 15 aastat mängudel käinud on väsinud sellest masohhismist eesti jalgpalli ümber ja olen kindel, et nii mõtlevad väga paljud ja kahtlemata põhjusega. Karm.

      Kommentaar


        #18
        Mis mängule te homme lähete?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Mis mängule te homme lähete?
          Ärevus suur seda jama näha, et lootus oli juba homsel. Pardon.

          Kommentaar


            #20
            Domynikas Barauskasel (Leedu koondise mängija) tuvastati koroona. Mees on tiimis eraldatud.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Domynikas Barauskasel (Leedu koondise mängija) tuvastati koroona. Mees on tiimis eraldatud.
              Tal oli kontakt kogu Leedu tiimiga.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #22
                Tähtsusetu maavõistluse võiks sellisel juhul riskide maandamiseks tühistada.

                Kommentaar


                  #23
                  Rohkem kui mängutulemus huvitab, kas homne tühjade tribüünide aseainena pakutav kohustuslike maskidega, "inimene on inimesele hunt" istekohad eraldi, uus reaalsus on ikka kordamist väärt. Kas tribüünil saadav emotsioon, olgu ta mängutulemusest positiivne või negatiivne, kaalub üle seda pakazuhhat või tasub koju/pubisse sõpradega teleka ette jääda.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ma arvan, et üks vend hakkab tipuründes vajadusel mikkreid pillama.
                    ei suutnud vastu panna, no offence to frank...

                    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Tal oli kontakt kogu Leedu tiimiga.
                      Aga kas Terviseamet siis nüüd lubab lähikontaktsetel Eestis üldse mängida?

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas jormma Vaata postitust
                        ei suutnud vastu panna, no offence to frank...

                        hahahahahaha kuld

                        Kommentaar


                          #27
                          Pilet ikka 15 eurikut, peale selle, et ilmselt sõpradega kõrvuti istuda ei või maksad ikka täis hinda, mis vaatajanumbriks pakute?
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Pilet ikka 15 eurikut, peale selle, et ilmselt sõpradega kõrvuti istuda ei või maksad ikka täis hinda, mis vaatajanumbriks pakute?
                            Piletilevi lahti võtta, siis see on suht masendav. Pmst midagi pole müüdud. Ma olen käinud kõikidel kodumängudel aastaid aastaid, kus vähegi võimalust, aga nüüd saadan küll esmakordselt vist perse selle cringe festivali.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Piletilevi lahti võtta, siis see on suht masendav. Pmst midagi pole müüdud. Ma olen käinud kõikidel kodumängudel aastaid aastaid, kus vähegi võimalust, aga nüüd saadan küll esmakordselt vist perse selle cringe festivali.
                              Sama seis, saaks viimase 10 aasta mitte käidud mängud kahe käe peal kokku lugeda, vb isegi ühe.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                #30
                                Kuna 15 rutsi on ilmselgelt liiga palju sellise anomaalia eest maksta, siis pakuks välja jalgpalli 21 tänava füüreritele hea plaani järgmisteks mängudeks, et pilet maksab täpselt nii palju, kui koondis on väravaid löönud enne vastavat mängu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X