320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Leedu (07.10.2020 19:00 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Hõbepall võiks see aasta pendla eest tulla.
    see oleks küll pull, kui üldse vàravat sel aastal ei tuleks. hahaha

    Kommentaar


      #62
      Nagu viimast Liverpooli mängu vaataks, iga vastase rünnakuga imetakse värav sisse...

      Kommentaar


        #63
        Vähemalt poolaja jutud toimisid.

        Aga endiselt see sõpruskohtumised ei ole tulemuse mõttes üldse oluline.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #64
          Eesti kaitse laseb endale sama kiirelt skoorida, kui Rannamaja-Helena.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Olar Vaata postitust
            see oleks küll pull, kui üldse vàravat sel aastal ei tuleks. hahaha
            Anname mõnele vastasele? Fair play tabelis peaks saama boonuspunkte. Ainus tabel kus veel mingit konkurentsi see koondis pakub.

            Kommentaar


              #66
              Kust uue pudeli veini saab ilma poodi minemata?

              Kommentaar


                #67
                Kuidas me nüüd nii halvad oleme ja need õnnetud fännid kes ootasid seda esimest publikuga mängu ja said selle..

                Kommentaar


                  #68
                  Rannamaja-Viktoria peaks treeneriks tulema. Bitchiks mängijatega, kütaks nad üles ja pärast bitchiks Süvariga ka.

                  Pärast saaks kaineks, vaataks ülekannet ja nutaks, aga vähemalt oleks lahe.

                  Kommentaar


                    #69
                    Siim Luts asub tuleb väljakule kohe, aga EJL FB lehe parima mängija hääletusel on tal juba 3 häält. Kostja ka.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #70
                      Ja miks juba tahvel ei sekku ja pooltele mängijatele Hannat ei tee ehk koju ei saada.

                      Kommentaar


                        #71
                        Pärast seda pikka seeriat võib ainult fantaseerida lugudest mõne aasta pärast, et pärast pikka madalseisu on Eesti jalgpall teinud uskumatu tõusu. Samamoodi nagu võib unistada Bingo loto jackbotist iga kolmapäev.
                        reisisell.ee

                        Kommentaar


                          #72
                          Ma mõtlesin viimaste mängude järel, kas koondisel on võimalik veel madalamale laskuda. Tundub, et on küll.

                          Ma olen koondise mänge vaadanud 20 aastat ja ausalt ma ei ole sellist jura mitte kunagi näinud. Isegi need suured saunad ei tundunud nii kibedad kui see praegune olukord.

                          Ma poleks kunagi uskunud, et C-koondise tasemel mängijad saavad kunagi A-koondise mängudes platsile ja moodustavad meeskonna selgroo. Aga ennäe, võimatu saab võimalikuks.

                          Enamus sellest koondisest võiks avalikult öelda, et nende tase ei kõlba koondise esindamiseks. Praegune väljakul toimuv ei ole mitte koondise esindamisens vaid koondise häbistamine. Pigem kutsuge koondisesse nooremad U21 mängijad ja las saavad vähemalt mingi korraliku kogemuse. Meil ei ole mõtet Baranoveid ja muid sarnase kaliibriga mängijaid enam koondisesse kutsuda, kuna on selgemast selgem, et nad ei moodusta mitte kunagi koondise selgroogu. Ennem anda noortele kogemust ja näidata, mida tähendab tegelikult rahvusvaheline tase.

                          Arusaamatu on ka ETV kommentaatorite äärmine pehmus. ManU sai nädalavahetusel 1-6 peksa ja ManU endised mängijad kritiseerisid avalikult otseetris klubi juhtkonda. Kas ka meie stuudios kunagi öeldakse mõni kriitiline sõna jalgpalliliidu juhtkonna kohta? Mina pakun, et pigem ei, sest ilmselt kõik ajakirjanikud saavad aru, mida see nende karjäärile tähendab.
                          Olen Kuno kasulik idioot.

                          Kommentaar


                            #73
                            Liivakult assist ju.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #74
                              Hõbepalli saab välja anda!

                              Kommentaar


                                #75
                                Eesti Welbeck

                                Kommentaar

                                Working...
                                X