Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene 1234567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 128
    Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    A mis sa muidu nahkpea arvad enda subjektiivse arvamusele tuginedes, kas sinu hinnagul on meie vutiajakirjandus on olnud meie koondise suhtes piisavalt kriitiline või ollakse liiga pehmed?
    Ei mingit trolli, päriselt huvitab.
    Aus vastus: on liialt andestav ja pehme olnud. Muidugi ei soovi ka mingit Inglise meedia laadset ülikriitilist, kohati julmagi, suhtumist, aga no jalgpalliajakirjandus võib ja peab asjadest rääkima nagu need on ja kordan juba ei-tea-mitmendat-korda, et nemad peaks kõikide fännide ja "ekspertide" poolseid põletavaid küsimusi ka esitama.

Lisan, et võib olla oleks pidanud meedia neid koosseisulisi küsimusi ja kriteeriumeid Voolaiult ja treeneritetiimilt juba varem uurima, ega asjad on kehvasti juba pikemat aega. Siis ehk oleks eile elutervemat stuudiot näinud, kelle peamine ülesanne olnuks eelseisvale kohtumisele keskendumine ja mitte tavalise Kükametsa-Kati, kes ehk satubki mõned korrad aastas Eesti koondist vaatama, teleka eest minema hirmutamine.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Ajal mil suur osa Eesti jalgpalliüldsusest laiutab käsi selle peale, et Flora pingile koondisekutseid sajab ning hoiab kahe käega peast kinni koondise tulemusi ja mängupilti nähes, peaksid stuudiokülalised nagu kulunud müügimehed "süstima" rahvasse positiivsust, pöidlad kõrgele lae poole lükkama, hambad puseriti suruma ja tooma kuuldavale pingutatult piniseva oktavi "keep smiling, everything is OK"???
    Vabandust, aga pole midagi hullemat, kui olla võlts.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Stuudioeksperdid teevadki tele-eetris ajakirjandust, mille raames nad avaldavad oma isiklikku seisukohta hetkeolukorra kohta. Kui tugevad nende argumendid on, see on juba omaette küsimus, aga tegemist on kõige elementaarsema stuudioanalüüsiga (mitte peatreenerile või kellele iganes otse suunatud küsimustega), mis selliste projektide idee ongi. Või ma päris täpselt ei saagi aru, et mida sa mängueelselt või -järgselt stuudiolt ootad.
    See on küll riigiti natuke erinev, aga üldiselt mängueelne stuudio võiks arutada "miks on Luts algkoosseisus", mitte lahmida "no täiesti arusaamatu valik." Igasugused hot take'd tehakse tavaliselt ikka mujal. Aga taaskord, maitse ja kultuuri asi. Itaalias lastakse tavaliselt mingit süvaanalüüsi, britid saadavad alates poolajast kõik perse, jänkid proovivad mingeid võtmeküsimusi/persoone enne mängu leida jne.

Selle võinuks muidugi seal stuudios ära fikseerida, et ega Tunjov pole tegelt veel Serie Bs mänginud tänavu ja niiöelda äärena ta pole SPALis pallinud. Wingbackina küll ja rohkem isegi keskväljal. Ehk see "miks ta asendab Kostjat, kui ta tegelikult on ju puhas äär" jutt on nende näidete põhjal mööda. Aga vähemalt see läks täppi, et Georgi on vasakjalgne, asi seegi!

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Ajal mil suur osa Eesti jalgpalliüldsusest laiutab käsi selle peale, et Flora pingile koondisekutseid sajab ning hoiab kahe käega peast kinni koondise tulemusi ja mängupilti nähes, peaksid stuudiokülalised nagu kulunud müügimehed "süstima" rahvasse positiivsust, pöidlad kõrgele lae poole lükkama, hambad puseriti suruma ja tooma kuuldavale pingutatult piniseva oktavi "keep smiling, everything is OK"???
    Vabandust, aga pole midagi hullemat, kui olla võlts.
    Oeh...

Kas keegi on palunud kellegil pöidlad üles tõsta ja öelda, et kõik on okei? Pole mõtet sõnu hakata väänama. Olukord on keeruline, kõik teavad seda, aga rasketel aegadel tuleb säilitada lootus ja optimism. Kõige hullem, mis saab juhtuda, kui me kaotame ise igasuguse usu ja lootuse. Sellel pole midagi tegemist võltsiks olemisega. Nagu elus, on rasketel aegadel kõige vähem tolku nutust ja halast.

Või mis me nüüd siis teeme? Läheme kõik kollektiivselt nõudma, et Voolaid kohe lahti lastaks? Kirjutame petitsiooni? Tegudele seltsimehed, ega siin foorumis halisemine nagunii midagi ei muuda!
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Selles osas sul on õigus küll, et üsnagi sümboolne oleks kui 12s mees platsil laseks Voolaiu lahti tema 12nda kaotuse puhul. Kolmapäeval oleks siis 11 ja pole välistatud, et see juhtub juba peale Firenzet.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Kelle asemele see Hunt seda Frolovi ja Mošnikovi tahtis? Suht kohutav jutt minumeelest mõlemalt. Äkki laomees Ints on põhjusega laomees Ints ja betooni Rimo on betooni Rimo põhjusega.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Kelle asemele see Hunt seda Frolovi ja Mošnikovi tahtis? Suht kohutav jutt minumeelest mõlemalt. Äkki laomees Ints on põhjusega laomees Ints ja betooni Rimo on betooni Rimo põhjusega.
    Just nii ja Voolaid on põhjusega treenerite koolitaja, mitte peatreener..

Meeskonnaliige Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Frolov ja Mošnikov olid ju ainult näited. Põhiprobleem on ikkagi selles, et koondise kutse saavad mängijad kes klubides varumehed on... siinkohal ei räägi ma välismaal mängivates palluritest.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Just nii ja Voolaid on põhjusega treenerite koolitaja, mitte peatreener..
    Laomees Intsu koolitaja

kuigi sellega olen absoluutselt nõus, et eksperdina Zelinskit kaasata, kes ilmselgelt ei tee kodutööd ei enne Premium liigat ega nüüdse näite puhul ka enne koondisemänge, on väga kurb.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Frolov ja Mošnikov olid ju ainult näited. Põhiprobleem on ikkagi selles, et koondise kutse saavad mängijad kes klubides varumehed on... siinkohal ei räägi ma välismaal mängivates palluritest.
    Ma täiesti siiralt küsin, et millised Eestis mängivad mängijad, kes ei ole hetkel koondises, peaksid seal olema? Täiesti siiras huvi. Ma lasin ise ka peast läbi ja ka parima tahtmise puhul on väga raske seda lisamaterjali leida. Muidugi leiaks kui natuke rohkem süübiks.

Kui Hundi korduvateks märksõnadeks oli kandev jõud, siis no moodustamegi meeskonna iga Premium liiga meeskonna põhiraskust kandvatest mängijatest. Pluss muidugi välismaal oma klubides kandvad jõud. Ei pea treener isegi valikutega vaeva nägema, lüüakse nimekiri ette ja pane platsile.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Koondisesse valitakse ikka mängijatüübi järgi mängijaid. Ideaalis. Ehk siis vastavalt võimalikele vajadustele mängijaid. Igas mm koondises on ju ka pikk puujalg, keda pannakse väljakule siis, kui ainult kōrgeid palle vastasele anda saab jne.

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Koondisesse valitakse ikka mängijatüübi järgi mängijaid. Ideaalis. Ehk siis vastavalt võimalikele vajadustele mängijaid. Igas mm koondises on ju ka pikk puujalg, keda pannakse väljakule siis, kui ainult kōrgeid palle vastasele anda saab jne.
    Ära aja nisujuttu. Kandev jõud on siin võlusõna. Kui see pikk puujalg ei ole oma klubis kandev jõud, siis pole tal koondisesse asja. Mingit vahetusmeest, kes käib seal ehku peale mängu lõpus pikki palle noolimas, pole vaja.

Meeskonnaliige Kasutaja Hyrax avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Ma täiesti siiralt küsin, et millised Eestis mängivad mängijad, kes ei ole hetkel koondises, peaksid seal olema? Täiesti siiras huvi. Ma lasin ise ka peast läbi ja ka parima tahtmise puhul on väga raske seda lisamaterjali leida. Muidugi leiaks kui natuke rohkem süübiks.

Kui Hundi korduvateks märksõnadeks oli kandev jõud, siis no moodustamegi meeskonna iga Premium liiga meeskonna põhiraskust kandvatest mängijatest. Pluss muidugi välismaal oma klubides kandvad jõud. Ei pea treener isegi valikutega vaeva nägema, lüüakse nimekiri ette ja pane platsile.
    Ma subjektiivselt ütleks, et Veelma oleks parem valik kui Liivak. Ma ei näe et keegi premmis temaga väga mugavalt hakkama saab.
    Teine kelle vorm veits kehvem viimasel ajal aga iga mäng vigu välja meelitab on Kapper. Kui ta koondises ka seda teeks siis karistuslöögid jms oleks teretulnud.
    Ründajates on volkov kes on nii ja naa. Mulle tundub et kalju joonisesse ta sobitub isegi kehvemini kui koondisesse. Aga ma sapit ja lepikut ikka eelistaks volkovile hetkel.
    Paide Pelt on hästi mänginud ja peaks juba koondist nuusutama.
    Levadia Õigus, Vatstsuk ja Roosnupp on ka aga ei eelistaks neid praegustele keskvälja meestele.

Ma arvan et põhiprobleem on ikka et Liivak mängib. Ei mängi nii hästi et õigustada ja ei ole klubis põhimees.

Algupärane

Isiklikult soovinuks tipuründajate osas näha suuremat valikut. Sappineni ja Lepiku kõrval oleks võinud koondises olla näiteks Piht, Volkov, Koskor või miks mitte näiteks Hannes Anier. Oleks andnud natukene lisakäike juurde. Pikemas perspektiivis oleks laagrisse kutsunud ka näiteks Oliver Jürgensi ning jälginud ka Aleksandr Šapovalovi olukorda.

Teistest nimedest oleksin kutsunud näiteks Artjom Dmitrijevi keskväljale - kes näitab praegu päris head minekut ja on korralik tank. Miks mitte Sergei Mošnikovi, kes on Premium liigas sellel hooajal juba 9 väravasöötu andnud. Kindlasti Levadiast näiteks kapten Lepistu, kes minu hinnangul on ikkagi väga hea jalgpallur kuigi see hooaeg pole olnud just kõige parem, aga mänginud on regulaarselt. Antonovi mängupraktika on küll olematu, aga valikusse oleks ta isegi ehk kuulunud. Milleri oleks kaasanud juba varem ja kaalunuks samas ka Roosnuppu ning näiteks Kapperit. Õiguse oleks veel välja jätnud.

Kaitse. Seal liinis on minu meelest praegu kõige rohkem ebakõla, sest valikuid nagu polegi. Minu jaoks põhimees Kallaste on küll katki, aga olukorda võinuks lappida vanameister Dima Kruglov, kes oleks toonud meeskonda kogemusi. Dima on alati oma ära teinud, olenemata vanusest.

Kuigi Hein on meie suur tulevikulootus, siis esialgu usaldaksin esikinda rolli pigem Igonenile, kes igapäevaselt saab 90 minutit kirja. Hein on küll Arsenali noorteakadeemias, aga läbimurre suurde vutti pole veel saavutatud. Potentsiaali on rohkem ja veel, kuid Põhja-Makedoonia vastu jäi kohati ikka väga lahjaks. Aga see on puhtalt minu arvamus.

Mis ma tahan öelda on see, et Flora klubi väliselt mängitakse ka jalgpalli ja täitsa viisakalt. Vanad ajad on tagasi, kus tekib jälle tunne, et kui sa Florasse ei kuulu, siis sa pole jalgpallur. Ja sellles osas mulle Voolaid ka ei meeldi, sest ilmselgelt pole tal piisavalt mune, et ise oma peaga valikuid teha. See pole lihtsalt reaalne, et valikud on nii ühekülgsed. Eesti jalgpall 2.0.
    Viimati muudetud Silver poolt : 13.10.20 at 14:50

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Isiklikult soovinuks tipuründajate osas näha suuremat valikut. Sappineni ja Lepiku kõrval oleks võinud koondises olla näiteks Piht, Volkov, Koskor või miks mitte näiteks Hannes Anier. Oleks andnud natukene lisakäike juurde. Pikemas perspektiivis oleks laagrisse kutsunud ka näiteks Oliver Jürgensi ning jälginud ka Aleksandr Šapovalovi olukorda.

Teistest nimedest oleksin kutsunud näiteks Artjom Dmitrijevi keskväljale - kes näitab praegu päris head minekut ja on korralik tank. Miks mitte Sergei Mošnikovi, kes on Premium liigas sellel hooajal juba 9 väravasöötu andnud. Kindlasti Levadiast näiteks kapten Lepistu, kes minu hinnangul on ikkagi väga hea jalgpallur kuigi see hooaeg pole olnud just kõige parem, aga mänginud on regulaarselt. Antonovi mängupraktika on küll olematu, aga valikusse oleks ta isegi ehk kuulunud. Milleri oleks kaasanud juba varem ja kaalunuks samas ka Roosnuppu ning näiteks Kapperit. Õiguse oleks veel välja jätnud.

Kaitse. Seal liinis on minu meelest praegu kõige rohkem ebakõla, sest valikuid nagu polegi. Minu jaoks põhimees Kallaste on küll katki, aga olukorda võinuks lappida vanameister Dima Kruglov, kes oleks toonud meeskonda kogemusi. Dima on alati oma ära teinud, olenemata vanusest.

Kuigi Hein on meie suur tulevikulootus, siis esialgu usaldaksin esikinda rolli pigem Igonenile, kes igapäevaselt saab 90 minutit kirja. Hein on küll Arsenali noorteakadeemias, aga läbimurre suurde vutti pole veel saavutatud. Potentsiaali on rohkem ja veel, kuid Põhja-Makedoonia vastu jäi kohati ikka väga lahjaks. Aga see on puhtalt minu arvamus.

Mis ma tahan öelda on see, et Flora klubi väliselt mängitakse ka jalgpalli ja täitsa viisakalt. Vanad ajad on tagasi, kus tekib jälle tunne, et kui sa Florasse ei kuulu, siis sa pole jalgpallur. Ja sellles osas mulle Voolaid ka ei meeldi, sest ilmselgelt pole tal piisavalt mune, et ise oma peaga valikuid teha. See pole lihtsalt reaalne, et valikud on nii ühekülgsed. Eesti jalgpall 2.0.
    lõppkokkuvõttes pole võimalik teha valikut, mis meeldiks kõigile, isegi mitte enamusele. vahet ei ole, kas tegemist on Eesti koondise või Hispaania koondisega, ikka on sees kedagi, kes on kellegi arvates täielik kaigas ja valikust sootuks väljas keegi, kes peaks olema kellegi arvates põhis.

absoluutselt ei kujutaks ette Kruglovi tänasel päeval koondises. absoluutselt pole aru saanud Artjom Dmitrijevi fenomenist (puhtalt koondisemänge vaadates). absoluutselt ei kujutaks ette, et keegi peale Heina praegu esikinnas oleks.

+ soome esiliiga pole nüüd teab mis näitaja, aga huvitav oleks ikkagi üks hetk näha ka, kas ja mida Zaka oma tehnika ja loomingulisusega suudaks juurde anda.

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marf Vaata postitust
    lõppkokkuvõttes pole võimalik teha valikut, mis meeldiks kõigile, isegi mitte enamusele. vahet ei ole, kas tegemist on Eesti koondise või Hispaania koondisega, ikka on sees kedagi, kes on kellegi arvates täielik kaigas ja valikust sootuks väljas keegi, kes peaks olema kellegi arvates põhis.

absoluutselt ei kujutaks ette Kruglovi tänasel päeval koondises. absoluutselt pole aru saanud Artjom Dmitrijevi fenomenist (puhtalt koondisemänge vaadates). absoluutselt ei kujutaks ette, et keegi peale Heina praegu esikinnas oleks.

+ soome esiliiga pole nüüd teab mis näitaja, aga huvitav oleks ikkagi üks hetk näha ka, kas ja mida Zaka oma tehnika ja loomingulisusega suudaks juurde anda.
    Ei ole võimalik teha valikut mis meeldiks kõigile(seda et Hein ei peaks nr1 olema kuulen esimest korda), aga teha valik mida kiidavad vaid üksikud inimesed ja pooled neist üksikutest on seisukohal et treener teab mis teeb ja keegi ei tohi tema valikutes kahelda "hakaku ise peatreeneriks", ei tundu ka just õige. Valikud peavad ikkagi enamikule arusaadavad olema, mitte iga teise huvilise kukalt kratsima panema. Eriti kui tulemusi ette näidata pole, võiks kasvõi fännide rõõmuks egost loobuda ja üldsusele järele anda. Hea kuningas teeb otsuseid, veel parem kuulab rahvast.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Ei ole võimalik teha valikut mis meeldiks kõigile(seda et Hein ei peaks nr1 olema kuulen esimest korda), aga teha valik mida kiidavad vaid üksikud inimesed ja pooled neist üksikutest on seisukohal et treener teab mis teeb ja keegi ei tohi tema valikutes kahelda "hakaku ise peatreeneriks", ei tundu ka just õige. Valikud peavad ikkagi enamikule arusaadavad olema, mitte iga teise huvilise kukalt kratsima panema. Eriti kui tulemusi ette näidata pole, võiks kasvõi fännide rõõmuks egost loobuda ja üldsusele järele anda. Hea kuningas teeb otsuseid, veel parem kuulab rahvast.
    Eesti koondisel on olnud treener, kes püüdis oma valikutega kõigile meeldida.. kuidas see lõppes? Kõrbes rämedalt.

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Alustuseks võiks muidugi kõik välismaal mängivad meie tippmängijad lipu alla saada, siis saaks ka koondise tegelikust seisust palju parema pildi. Kui me siin räägime koguaeg vastaste puhul B-koondistest, siis ega meil on täpselt samasugune B-koondis platsil.

Siin välja toodud nimesid ei viitsi kommenteerida, eks igalühel on oma maitse ja arusaam, aga absoluutselt pole nõus sellega, et koondise peatreener peaks arvestama rahva arvamusega koosseisu kokkupanekul. Kas rahval lasub ka siis hiljem mingi vastutus? Millisel kujul?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

See, et Dima Kruglovi tahetakse, nojah. Noortele anname siis praktikat ainult Uus Kaledooniate vastu? Suures plaanis on Rahvuste Liiga veidi säravam versioon sõprusmängudest ja reaalne mäng on ju valiktsüklites.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

reaalne mäng on ju valiktsüklites.
    Järgmine nädal kirjutad, et ärge erutuge, MM valikmängud on määravad?
    Ülejärgmine nädal kirjutad, et pärismängud on EM-l ja MM-l, kuhu me nagunii ei pääse, seega üldse suva.

Rahvuste Liiga on punktide peale mäng ja nii tuleb seda võtta. Eriti Eesti-sugusel koondisel. See ei tähenda muidugi, et Dima Kruglov peaks praegu koondises olema

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud