320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Põhja-Makedoonia (11.10.2020 19:00 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    11:20 siis hakkab

    Kommentaar


      #62
      Ju siis on väga palju põhjust kahelda peatreeneri valikutes ning ei saa rohkem vaiki olla. Mis Voolaiu saldo on? 0-2-8? Väga imelik, kui puid alla ei saaks sellise jama eest. Harjumatu oli seda otse-eetris ja korduvalt kuulda, kuid minu arvates põhjendatud.

      Aeta ma kahjuks ei suuda pikalt kuulata. Kui teine küsimus on stiilis "Kostja Leedu mängus ei mänginud. Kui värske ta nüüd on?", siis ma lihtsalt ei suuda.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Ja kui tulemused ei parane, siis on selge, et Voolaiuga ka lepingut ei pikendata.
        Igas teises riigis oleks Voolaid juba sule sappa saanud selliste tulemuste peale.

        Kommentaar


          #64
          Eks varsti ole kuulda, millal Pohlak käib ERR härradele südametunnistusele koputamas, et kes ikka andis selle miljoni ning aeg oleks Hunt ja Zelinski oma tobedate tähelepanekutega minema saata.

          Jalgpallistuudio uuteks juhtideks on spekuleeritud neutraalseid ja sõltumatuid Norbert Hurta ja Joel Indermittet

          Kommentaar


            #65
            [QUOTE=Nasfal;1993505]Eks varsti ole kuulda, millal Pohlak käib ERR härradele südametunnistusele koputamas, et kes ikka andis selle miljoni ning aeg oleks Hunt ja Zelinski oma tobedate tähelepanekutega minema saata.

            Jalgpallistuudio uuteks juhtideks on spekuleeritud neutraalseid ja sõltumatuid Norbert Hurta ja Joel Indermittet[/QUOTE]

            Kui see asi peaks toimuma, siis võib putka ametlikult kinni panna jah.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas enrito Vaata postitust
              Demokraatlikus riigis võivad nad seda täitsa vabalt teha kui soovivad. Isegi vähe on teinud julgeid väljaütlemisi ja ma tõsiselt loodan, et see trend on ülespoole. Rimo ja Indrek seadsid küsitavuse alla, mille järgi valitakse koondisesse mängijaid ja tahtsid aru saada nendest parameetritest. Tõid asjakohaseid näited, kus samal positsioonile oleks tuua sobivad ennast platsil tõestanud ja mänguaega saavad mängijad aga valitakse klubis pingil mänguaeg mitte saavaid mängijaid.

              Samuti kiidaks ka oma lemmiknaist Aet Süvarit, kes on ka viimasel ajal julgenud aina teravamalt küsida ja torkida ebameeldivate küsimustega. Ühesõnaga Nahkpea, mis reegliraamatu järgi siis sina talitsed, et kellel on autoriteet öelda või küsida teatud küsimusi. Kellel on õigus arvamust avaldada?
              Asi pole sugugi mingis demokraatlikus arvamuse avaldamises. Küsimusi, miks mängitakse nii ja mitte naasuguse taktikaga, miks on see ja mitte too koondises, seda peavad küsima selleks ettenähtud inimesed. Seda küsigu Aet peale mängu Voolaiult, seda küsigu ajakirjanikud. See on NENDE ülesanne.

              Kui on küsimused, siis peab olema ka vastaja. Kellelt nad seda seal küsisid? Kalkunilt? Kui Kalkun küsis vastu, et kes siis puudu on, siis ega neil kummalgi ei olnud ka mingit arusaama, et kes siis täpsemalt need nimed on. Hunt seal muidugi Mošnikovi ja Frolovi välja tõi, aga siis sai vist ise ka aru, et Froloviga pani puusse ja lisas et see oli äärmuslik näide, illustreerimaks olukorda.

              Kui ma oleks mingi suvaline pühapäeva vaataja, oleks ma kogu selle negatiivse sissejuhatuse peale teleka kinni pannud ja välja läinud. Mida seal vaadata on? Kõik on halb ja paha, valed mehed koondises ja need, kes on, on ka valedel positsioonidel. Puudu on keegi Mošnikov ja Frolov. Ei tea küll, kes need on, aga eksperdid räägivad, et hirmus kõvad vennad koondisest kõrvale jäänud. Värava poole pole vaja ka meil liigselt vaadata, vaja on taga vaid null hoida. Ühesõnaga, mõttetu ajaraisk.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                #67
                Sorry, Nahkpea, aga minu arvates su arvamus ei päde kohe üldse..

                Kommentaar


                  #68
                  Üldjuhul ma pean sinust lugu nahkpea, aga nagu päriselt ka või? Sul endal ei ole kõrini nendest ninnunännutamisest ja ebamäärastest vastustest? Nagu ei, üldsegi? Liiga palju ebamäärasust ongi meie jalgpallis ja kui asjad ongi lappesse läinud, siis tulebki hagu anda, täpselt sama moodi nagu manu mehed teevad sky spordis, kui järjekordselt punased kuradid mitte millegiga hakkama ei saanud.

                  Kommentaar


                    #69
                    Ma ei saa kahjuks aru, mida või millest sa räägid üldse aga väge õige point. Keelame stuudiod ära, räägime ainult positiivsetest asjadest Eksperdid valime jalgpalliliidust. Kõvad vennad tulevad florast, what else?

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Sul endal ei ole kõrini nendest ninnunännutamisest ja ebamäärastest vastustest? Nagu ei, üldsegi? Liiga palju ebamäärasust ongi meie jalgpallis ja kui asjad ongi lappesse läinud, siis tulebki hagu anda, täpselt sama moodi nagu manu mehed teevad sky spordis, kui järjekordselt punased kuradid mitte millegiga hakkama ei saanud.
                      Hagu andmine aka tambime lihtsalt koondise mutta? Muidugi tuleb küsimusi esitada kui tulemusi ei tule, peatreener ju tulemuste eest vastutab, aga kas me peame hakkama enne mänge stuudios juba eos mingi negatiivse fooni looma? Sa räägid Sky Spordi kommentaatoritest PEALE mängu, siin käib jutt ikkagi mängueelsest ajast.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        #71
                        Stuudioeksperdid teevadki tele-eetris ajakirjandust, mille raames nad avaldavad oma isiklikku seisukohta hetkeolukorra kohta. Kui tugevad nende argumendid on, see on juba omaette küsimus, aga tegemist on kõige elementaarsema stuudioanalüüsiga (mitte peatreenerile või kellele iganes otse suunatud küsimustega), mis selliste projektide idee ongi. Või ma päris täpselt ei saagi aru, et mida sa mängueelselt või -järgselt stuudiolt ootad. Kokkuvõtet wikipedia artiklitest või varasemate tulemuste ettelugemist või ainult mänguolukordade lahtiselgitamisel abiks olemist? Probleemiks tundus su jaoks olevat negatiivne õhkkond, aga see on sellistesse ettevõtmistesse juba sisse kodeeritud, et kui läheb hästi, siis on positiivne õhkkond ja kõik presidentideks ning linnapeadeks ja kui nii hästi ei lähe, siis tuleb otsida põhjuseid, et miks ei lähe nii hästi. Ja kui ei lähe hästi, siis võib lausa juhtuda, et lahmitakse täitsa tühja ja olukord näeb veel halvem välja kui reaalsuses on. Aga see ongi ajakirjandus, mitte selline pehme roosamannavahune pläma, et kõik on alati super ja kohe-kohe on kõik lausa hüpersuper, millega me siin enamasti Eesti vutiajakirjanduses harjunud oleme.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          aga tegemist on kõige elementaarsema stuudioanalüüsiga
                          Minu jaoks on stuudioanalüüs see, kus mõeldakse võimalike oma ja vastaste taktikaliste lahenduste peale. Analüüsitakse tugevusi-nõrkusi, võtmemängijaid. Ma olen oma elu jooksul ka ikka nii mõnegi riigi stuudioanalüüse näinud ja selliselt need üldjuhul on ka kõik olnud.

                          Mida sellest seal oli? Ümmargune null, mitte midagi. Kogu aur lasti selle peale, et pole ikka õige mehed koondises. Mingit analüüsi kui sellist eeloleva mängu kohta polnud üldse.

                          PS! Muidugi kui analüüsiks mitte lugeda Zelinski "peaasi on taga null hoida, värav pole oluline" lugeda.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            #73
                            Jään selle juurde, et stuudio ülesanne ei pea küll olema peatreeneri valikute kritiseerimine, vaid vaataja kurssi viimine eeloleva mänguga. Kui on midagi kritiseerida, siis tehku seda peale mängu kui on reaalselt nö käegakatsutavat, mida kritiseerida.

                            Küsimused peatreeneri valikute osas peaks olema ajakirjanike pärusmaa. Kas me tahame lihtsalt küsimusi esitada või tahame neile küsimustele ka vastuseid?
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Minu jaoks on stuudioanalüüs see, kus mõeldakse võimalike oma ja vastaste taktikaliste lahenduste peale. Analüüsitakse tugevusi-nõrkusi, võtmemängijaid. Ma olen oma elu jooksul ka ikka nii mõnegi riigi stuudioanalüüse näinud ja selliselt need üldjuhul on ka kõik olnud.

                              Mida sellest seal oli? Ümmargune null, mitte midagi. Kogu aur lasti selle peale, et pole ikka õige mehed koondises. Mingit analüüsi kui sellist eeloleva mängu kohta polnud üldse.

                              PS! Muidugi kui analüüsiks mitte lugeda Zelinski "peaasi on taga null hoida, värav pole oluline" lugeda.
                              Sellega olen ma nõus, et ka see peaks olema osa täisväärtuslikust stuudiost, aga ka see tugineb suuresti siiski ekspertide isiklikule arvamusele, mille raames küsitakse küsimusi ka stiilis, kas mängija x asemel ei peaks mängima hoopis mängija y, et vastasvõistkonna tugevusega z toime tulla jnejne. Ma nii mõttega ei ole stuudiot täies ulatuses üle kuulanud, et kas see tõesti täiesti null oli, aga kas negatiivse fooni lõid ikkagi Hunt ja Zelinski või andsid nad ikkagi edasi seda, et koondis polnud 11 kohtumist järjest võitnud? Või mis oli praeguses olukorras kõnekam, et kas see, et me Eesti jalgpallis pole oma asjadega absoluutselt hakkama saanud või et kuidas Põhja-Makedoonia jalgpalliväljakul täpsemalt tegutseb?

                              Kommentaar


                                #75
                                1. Fännid ei oota enam võitu isegi Makedoonia üle meie enda kodus? Täpselt nii pe-sses see koondis hetkel ongi. Õigetel aegadel mindi staadionile, sest võit suure vastu ei tundunud võimatu.
                                2. Nahkpea- Hunt ja Zelinski viskasid küsimuse õhku, et miks alustab Luts, kes oli pikalt vigane ning pole korralikult mänguaega viimasel ajal saanud ning pingil siis on Itaalia Seria B-s mänguaega teeniv Tunjov jne.
                                3. Kuuse tagasisööt oma väravasse näitabki PREMIUM LIIGA NÕRKUST, väike surve mängijale ja juba oli paanika ning silmad kinni pall tagasi. Hein aga on KÕRGTASEMEL kooliga ning teab, et jalgpalli ABC ütleb, et sööt peab tulema vv-le värava kõrvale, mitte suunaga väravale. (Oht oma värava väiksem, ka siis, kui eksib vv palli jala alt läbilaskmisega)
                                4. Voolaid kasutas eelmises mängus Igoneni väravas, kuigi teadis, et Hein ja kaitseliin pole koos mänginud, et vaja koos harjumiseks aega.
                                5. Zelinski väide, et Eesti koondis peab õppima taga 0 hoidma, tuleneb sellest, et Eesti koondiselt ei tasu oodata, et nad vastaste väravasse iga mäng 2 või rohkem väravat lööks. Taga 0 hoidmine tagab vähemalt viigi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X