320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Põhja-Makedoonia (11.10.2020 19:00 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Koondisesse valitakse ikka mängijatüübi järgi mängijaid. Ideaalis. Ehk siis vastavalt võimalikele vajadustele mängijaid. Igas mm koondises on ju ka pikk puujalg, keda pannakse väljakule siis, kui ainult kōrgeid palle vastasele anda saab jne.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Koondisesse valitakse ikka mängijatüübi järgi mängijaid. Ideaalis. Ehk siis vastavalt võimalikele vajadustele mängijaid. Igas mm koondises on ju ka pikk puujalg, keda pannakse väljakule siis, kui ainult kōrgeid palle vastasele anda saab jne.
      Ära aja nisujuttu. Kandev jõud on siin võlusõna. Kui see pikk puujalg ei ole oma klubis kandev jõud, siis pole tal koondisesse asja. Mingit vahetusmeest, kes käib seal ehku peale mängu lõpus pikki palle noolimas, pole vaja.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Ma täiesti siiralt küsin, et millised Eestis mängivad mängijad, kes ei ole hetkel koondises, peaksid seal olema? Täiesti siiras huvi. Ma lasin ise ka peast läbi ja ka parima tahtmise puhul on väga raske seda lisamaterjali leida. Muidugi leiaks kui natuke rohkem süübiks.

        Kui Hundi korduvateks märksõnadeks oli kandev jõud, siis no moodustamegi meeskonna iga Premium liiga meeskonna põhiraskust kandvatest mängijatest. Pluss muidugi välismaal oma klubides kandvad jõud. Ei pea treener isegi valikutega vaeva nägema, lüüakse nimekiri ette ja pane platsile.
        Ma subjektiivselt ütleks, et Veelma oleks parem valik kui Liivak. Ma ei näe et keegi premmis temaga väga mugavalt hakkama saab.
        Teine kelle vorm veits kehvem viimasel ajal aga iga mäng vigu välja meelitab on Kapper. Kui ta koondises ka seda teeks siis karistuslöögid jms oleks teretulnud.
        Ründajates on volkov kes on nii ja naa. Mulle tundub et kalju joonisesse ta sobitub isegi kehvemini kui koondisesse. Aga ma sapit ja lepikut ikka eelistaks volkovile hetkel.
        Paide Pelt on hästi mänginud ja peaks juba koondist nuusutama.
        Levadia Õigus, Vatstsuk ja Roosnupp on ka aga ei eelistaks neid praegustele keskvälja meestele.

        Ma arvan et põhiprobleem on ikka et Liivak mängib. Ei mängi nii hästi et õigustada ja ei ole klubis põhimees.

        Kommentaar


          #94
          Isiklikult soovinuks tipuründajate osas näha suuremat valikut. Sappineni ja Lepiku kõrval oleks võinud koondises olla näiteks Piht, Volkov, Koskor või miks mitte näiteks Hannes Anier. Oleks andnud natukene lisakäike juurde. Pikemas perspektiivis oleks laagrisse kutsunud ka näiteks Oliver Jürgensi ning jälginud ka Aleksandr Šapovalovi olukorda.

          Teistest nimedest oleksin kutsunud näiteks Artjom Dmitrijevi keskväljale - kes näitab praegu päris head minekut ja on korralik tank. Miks mitte Sergei Mošnikovi, kes on Premium liigas sellel hooajal juba 9 väravasöötu andnud. Kindlasti Levadiast näiteks kapten Lepistu, kes minu hinnangul on ikkagi väga hea jalgpallur kuigi see hooaeg pole olnud just kõige parem, aga mänginud on regulaarselt. Antonovi mängupraktika on küll olematu, aga valikusse oleks ta isegi ehk kuulunud. Milleri oleks kaasanud juba varem ja kaalunuks samas ka Roosnuppu ning näiteks Kapperit. Õiguse oleks veel välja jätnud.

          Kaitse. Seal liinis on minu meelest praegu kõige rohkem ebakõla, sest valikuid nagu polegi. Minu jaoks põhimees Kallaste on küll katki, aga olukorda võinuks lappida vanameister Dima Kruglov, kes oleks toonud meeskonda kogemusi. Dima on alati oma ära teinud, olenemata vanusest.

          Kuigi Hein on meie suur tulevikulootus, siis esialgu usaldaksin esikinda rolli pigem Igonenile, kes igapäevaselt saab 90 minutit kirja. Hein on küll Arsenali noorteakadeemias, aga läbimurre suurde vutti pole veel saavutatud. Potentsiaali on rohkem ja veel, kuid Põhja-Makedoonia vastu jäi kohati ikka väga lahjaks. Aga see on puhtalt minu arvamus.

          Mis ma tahan öelda on see, et Flora klubi väliselt mängitakse ka jalgpalli ja täitsa viisakalt. Vanad ajad on tagasi, kus tekib jälle tunne, et kui sa Florasse ei kuulu, siis sa pole jalgpallur. Ja sellles osas mulle Voolaid ka ei meeldi, sest ilmselgelt pole tal piisavalt mune, et ise oma peaga valikuid teha. See pole lihtsalt reaalne, et valikud on nii ühekülgsed. Eesti jalgpall 2.0.
          Last edited by Silver; 13.10.20, 13:50.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Isiklikult soovinuks tipuründajate osas näha suuremat valikut. Sappineni ja Lepiku kõrval oleks võinud koondises olla näiteks Piht, Volkov, Koskor või miks mitte näiteks Hannes Anier. Oleks andnud natukene lisakäike juurde. Pikemas perspektiivis oleks laagrisse kutsunud ka näiteks Oliver Jürgensi ning jälginud ka Aleksandr Šapovalovi olukorda.

            Teistest nimedest oleksin kutsunud näiteks Artjom Dmitrijevi keskväljale - kes näitab praegu päris head minekut ja on korralik tank. Miks mitte Sergei Mošnikovi, kes on Premium liigas sellel hooajal juba 9 väravasöötu andnud. Kindlasti Levadiast näiteks kapten Lepistu, kes minu hinnangul on ikkagi väga hea jalgpallur kuigi see hooaeg pole olnud just kõige parem, aga mänginud on regulaarselt. Antonovi mängupraktika on küll olematu, aga valikusse oleks ta isegi ehk kuulunud. Milleri oleks kaasanud juba varem ja kaalunuks samas ka Roosnuppu ning näiteks Kapperit. Õiguse oleks veel välja jätnud.

            Kaitse. Seal liinis on minu meelest praegu kõige rohkem ebakõla, sest valikuid nagu polegi. Minu jaoks põhimees Kallaste on küll katki, aga olukorda võinuks lappida vanameister Dima Kruglov, kes oleks toonud meeskonda kogemusi. Dima on alati oma ära teinud, olenemata vanusest.

            Kuigi Hein on meie suur tulevikulootus, siis esialgu usaldaksin esikinda rolli pigem Igonenile, kes igapäevaselt saab 90 minutit kirja. Hein on küll Arsenali noorteakadeemias, aga läbimurre suurde vutti pole veel saavutatud. Potentsiaali on rohkem ja veel, kuid Põhja-Makedoonia vastu jäi kohati ikka väga lahjaks. Aga see on puhtalt minu arvamus.

            Mis ma tahan öelda on see, et Flora klubi väliselt mängitakse ka jalgpalli ja täitsa viisakalt. Vanad ajad on tagasi, kus tekib jälle tunne, et kui sa Florasse ei kuulu, siis sa pole jalgpallur. Ja sellles osas mulle Voolaid ka ei meeldi, sest ilmselgelt pole tal piisavalt mune, et ise oma peaga valikuid teha. See pole lihtsalt reaalne, et valikud on nii ühekülgsed. Eesti jalgpall 2.0.
            lõppkokkuvõttes pole võimalik teha valikut, mis meeldiks kõigile, isegi mitte enamusele. vahet ei ole, kas tegemist on Eesti koondise või Hispaania koondisega, ikka on sees kedagi, kes on kellegi arvates täielik kaigas ja valikust sootuks väljas keegi, kes peaks olema kellegi arvates põhis.

            absoluutselt ei kujutaks ette Kruglovi tänasel päeval koondises. absoluutselt pole aru saanud Artjom Dmitrijevi fenomenist (puhtalt koondisemänge vaadates). absoluutselt ei kujutaks ette, et keegi peale Heina praegu esikinnas oleks.

            + soome esiliiga pole nüüd teab mis näitaja, aga huvitav oleks ikkagi üks hetk näha ka, kas ja mida Zaka oma tehnika ja loomingulisusega suudaks juurde anda.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas marf Vaata postitust
              lõppkokkuvõttes pole võimalik teha valikut, mis meeldiks kõigile, isegi mitte enamusele. vahet ei ole, kas tegemist on Eesti koondise või Hispaania koondisega, ikka on sees kedagi, kes on kellegi arvates täielik kaigas ja valikust sootuks väljas keegi, kes peaks olema kellegi arvates põhis.

              absoluutselt ei kujutaks ette Kruglovi tänasel päeval koondises. absoluutselt pole aru saanud Artjom Dmitrijevi fenomenist (puhtalt koondisemänge vaadates). absoluutselt ei kujutaks ette, et keegi peale Heina praegu esikinnas oleks.

              + soome esiliiga pole nüüd teab mis näitaja, aga huvitav oleks ikkagi üks hetk näha ka, kas ja mida Zaka oma tehnika ja loomingulisusega suudaks juurde anda.
              Ei ole võimalik teha valikut mis meeldiks kõigile(seda et Hein ei peaks nr1 olema kuulen esimest korda), aga teha valik mida kiidavad vaid üksikud inimesed ja pooled neist üksikutest on seisukohal et treener teab mis teeb ja keegi ei tohi tema valikutes kahelda "hakaku ise peatreeneriks", ei tundu ka just õige. Valikud peavad ikkagi enamikule arusaadavad olema, mitte iga teise huvilise kukalt kratsima panema. Eriti kui tulemusi ette näidata pole, võiks kasvõi fännide rõõmuks egost loobuda ja üldsusele järele anda. Hea kuningas teeb otsuseid, veel parem kuulab rahvast.
              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                Ei ole võimalik teha valikut mis meeldiks kõigile(seda et Hein ei peaks nr1 olema kuulen esimest korda), aga teha valik mida kiidavad vaid üksikud inimesed ja pooled neist üksikutest on seisukohal et treener teab mis teeb ja keegi ei tohi tema valikutes kahelda "hakaku ise peatreeneriks", ei tundu ka just õige. Valikud peavad ikkagi enamikule arusaadavad olema, mitte iga teise huvilise kukalt kratsima panema. Eriti kui tulemusi ette näidata pole, võiks kasvõi fännide rõõmuks egost loobuda ja üldsusele järele anda. Hea kuningas teeb otsuseid, veel parem kuulab rahvast.
                Eesti koondisel on olnud treener, kes püüdis oma valikutega kõigile meeldida.. kuidas see lõppes? Kõrbes rämedalt.
                FC Flora

                Kommentaar


                  #98
                  Alustuseks võiks muidugi kõik välismaal mängivad meie tippmängijad lipu alla saada, siis saaks ka koondise tegelikust seisust palju parema pildi. Kui me siin räägime koguaeg vastaste puhul B-koondistest, siis ega meil on täpselt samasugune B-koondis platsil.

                  Siin välja toodud nimesid ei viitsi kommenteerida, eks igalühel on oma maitse ja arusaam, aga absoluutselt pole nõus sellega, et koondise peatreener peaks arvestama rahva arvamusega koosseisu kokkupanekul. Kas rahval lasub ka siis hiljem mingi vastutus? Millisel kujul?
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    #99
                    See, et Dima Kruglovi tahetakse, nojah. Noortele anname siis praktikat ainult Uus Kaledooniate vastu? Suures plaanis on Rahvuste Liiga veidi säravam versioon sõprusmängudest ja reaalne mäng on ju valiktsüklites.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      reaalne mäng on ju valiktsüklites.
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Järgmine nädal kirjutad, et ärge erutuge, MM valikmängud on määravad?
                      Ülejärgmine nädal kirjutad, et pärismängud on EM-l ja MM-l, kuhu me nagunii ei pääse, seega üldse suva.

                      Rahvuste Liiga on punktide peale mäng ja nii tuleb seda võtta. Eriti Eesti-sugusel koondisel. See ei tähenda muidugi, et Dima Kruglov peaks praegu koondises olema
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        See, et Dima Kruglovi tahetakse, nojah. Noortele anname siis praktikat ainult Uus Kaledooniate vastu? Suures plaanis on Rahvuste Liiga veidi säravam versioon sõprusmängudest ja reaalne mäng on ju valiktsüklites.
                        Nii ongi


                        I: importance of match•
                        I= 05 Friendly matches played outside of International Match Calendar windows•
                        I= 10 Friendly matches played during International Match Calendar windows•
                        I= 15 Group phase matches of Nations League competitions•
                        I= 25 Play-off and final matches of Nations League competitions•
                        I= 25 Qualification matches for Confederations final competitions and for FIFA World Cup final competitions•
                        I= 35 Confederation final competition matches up until the QF stage •
                        I= 40 Confederation final competition matches from the QF stage onwards; all FIFA Confederations Cup matches•
                        I= 50 FIFA World Cup final competition matches up until QF stage •
                        I= 60 FIFA World Cup final competition matches from QF stage onwards

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          Eesti koondisel on olnud treener, kes püüdis oma valikutega kõigile meeldida.. kuidas see lõppes? Kõrbes rämedalt.
                          Värskenda mu mälu.
                          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Alustuseks võiks muidugi kõik välismaal mängivad meie tippmängijad lipu alla saada, siis saaks ka koondise tegelikust seisust palju parema pildi. Kui me siin räägime koguaeg vastaste puhul B-koondistest, siis ega meil on täpselt samasugune B-koondis platsil.

                            Siin välja toodud nimesid ei viitsi kommenteerida, eks igalühel on oma maitse ja arusaam, aga absoluutselt pole nõus sellega, et koondise peatreener peaks arvestama rahva arvamusega koosseisu kokkupanekul. Kas rahval lasub ka siis hiljem mingi vastutus? Millisel kujul?
                            Ma arvan küll et kui tulemusi pole ja 90% asjahuviulistest kahtleb mingites otsustes siis tasuks need otsused üle vaadata.
                            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                              Ma arvan küll et kui tulemusi pole ja 90% asjahuviulistest kahtleb mingites otsustes siis tasuks need otsused üle vaadata.
                              Kõige naljakamad on inimesed, kes arvavad, et 90% ülejäänutest mõtlevad täpselt nagu mina.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                                Ma arvan küll et kui tulemusi pole ja 90% asjahuviulistest kahtleb mingites otsustes siis tasuks need otsused üle vaadata.
                                Absoluutselt nõus sellega ja ei vaidle üldse vastu.

                                Lihtsalt mingi rahva arvamus ei saa küll dikteerida peatreeneri valikuid. Kes on see rahvas üldse? Suvaline tädi tänavalt, kes arvab, et Sander Laht peaks meeskonnas olema, sest Sander Laht on nii nunnu poiss või milline üldse peab selle rahva pädevus olema? Mina ei pea küll ennast pädevaks ühelegi peatreenerile nõu andma, olgu tema otsused minu jaoks nii kummalised kui tahes. Ma võin ju niisama targutada foorumis, aga sellega minu pädevus ka piirneb.

                                Kui sa arvad, et sina või see muu rahvas siin on selleks piisavalt pädev, siis nojah, mis seal ikka. Mul on suur au viibida selliste ekspertide seltskonnas siin.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X