320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Põhja-Makedoonia (11.10.2020 19:00 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Absoluutselt nõus sellega ja ei vaidle üldse vastu.

    Lihtsalt mingi rahva arvamus ei saa küll dikteerida peatreeneri valikuid. Kes on see rahvas üldse? Suvaline tädi tänavalt, kes arvab, et Sander Laht peaks meeskonnas olema, sest Sander Laht on nii nunnu poiss või milline üldse peab selle rahva pädevus olema? Mina ei pea küll ennast pädevaks ühelegi peatreenerile nõu andma, olgu tema otsused minu jaoks nii kummalised kui tahes. Ma võin ju niisama targutada foorumis, aga sellega minu pädevus ka piirneb.

    Kui sa arvad, et sina või see muu rahvas siin on selleks piisavalt pädev, siis nojah, mis seal ikka. Mul on suur au viibida selliste ekspertide seltskonnas siin.
    Kuule mv sa toodad? See rahvas ongi see, kelle jaoks seda tsirkust tehakse. Tema mängibki jalgpalli rahvuskoondisega rahva jaoks. Esindab Eesti riiki. Mis kuradi kommunismi sa siin surud, et rahvas peab vait olema ja oma arvamust öelda ei tohi. Rahvas ütleb ja avaldab arvamust koondise ja koondislaste kohapealt täpselt niipalju kui tahab ja kui on vaja, siis dikteerib peatreeneri jobiseid otsuseid ka ala Tunjovi eemalejätmine. Kui see peatreenerile ei sobi, siis Alecoqil on mitu väljapääsu olemas ja võtame järgmise.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Kuule mv sa toodad? See rahvas ongi see, kelle jaoks seda tsirkust tehakse. Tema mängibki jalgpalli rahvuskoondisega rahva jaoks. Esindab Eesti riiki. Mis kuradi kommunismi sa siin surud, et rahvas peab vait olema ja oma arvamust öelda ei tohi. Rahvas ütleb ja avaldab arvamust koondise ja koondislaste kohapealt täpselt niipalju kui tahab ja kui on vaja, siis dikteerib peatreeneri jobiseid otsuseid ka ala Tunjovi eemalejätmine. Kui see peatreenerile ei sobi, siis Alecoqil on mitu väljapääsu olemas ja võtame järgmise.
      Ma pole keelanud küll kellegil oma arvamust avaldada või et peab vait olema. Kõik võivad oma arvamust avaldada, võivad kiita-võivad kiruda, kuidas keegi. See ongi jalgpallisõprade "töö".

      Aga ei, rahvas ei saa küll dikteerida mängijate valikut. Ja kui peatreeneri valikud meile tulemust ei too, siis tõsi, tuleb tal lahkuda ning pannakse järgmine pukki. Nii nagu need asjad ikka jalgpallimaailmas käivad.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust

        . Ja kui peatreeneri valikud meile tulemust ei too, siis tõsi, tuleb tal lahkuda ning pannakse järgmine pukki. Nii nagu need asjad ikka jalgpallimaailmas käivad.
        selles häda ongi, et meil see nii ei käi praegu

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Aga ei, rahvas ei saa küll dikteerida mängijate valikut.
          Väga õige, selleks on meil ju Pohlak
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            selles häda ongi, et meil see nii ei käi praegu
            No kui me just kõiki ülejäänud mänge ei võida, siis on küll raske näha, et Voolaiuga lepingut pikendatakse. Või sa arvad, et isegi kaotuste korral hoitakse temast kümne küünega kinni?
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              No kui me just kõiki ülejäänud mänge ei võida, siis on küll raske näha, et Voolaiuga lepingut pikendatakse. Või sa arvad, et isegi kaotuste korral hoitakse temast kümne küünega kinni?
              normaalne oleks, kui ei pikendataks. samas peatreeneri lepingu saamiseks polnud ju ka võita vaja. nii et mine võta kinni, mida siin arvata. loogikale need asjad meil ei allu ju

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                normaalne oleks, kui ei pikendataks. samas peatreeneri lepingu saamiseks polnud ju ka võita vaja. nii et mine võta kinni, mida siin arvata. loogikale need asjad meil ei allu ju
                Ja enamus jalgpallisõpru olid väga rahul, et talle see võimalus anti. Ega polnud ka liiga palju alternatiive võtta. Kas praegugi muidugi on.

                Võimalus on ka väljast tuua muidugi, aga vähemalt lähiajalugu on näidanud, et ka need on väga õnnetuteks variantideks jäänud. Ega Eesti peatreeneri ametikoht pole ka just väga prestiižne tõenäoliselt jalgpalliilmas.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Ja enamus jalgpallisõpru olid väga rahul, et talle see võimalus anti. Ega polnud ka liiga palju alternatiive võtta. Kas praegugi muidugi on.

                  Võimalus on ka väljast tuua muidugi, aga vähemalt lähiajalugu on näidanud, et ka need on väga õnnetuteks variantideks jäänud. Ega Eesti peatreeneri ametikoht pole ka just väga prestiižne tõenäoliselt jalgpalliilmas.
                  ehk siis lihtsalt, voolaid om treener, sest kedagi paremat pole võtta? maailmas loppesid inimesed otsa?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    ehk siis lihtsalt, voolaid om treener, sest kedagi paremat pole võtta? maailmas loppesid inimesed otsa?
                    Ei-ei, ma nii kategooriliselt seda ka ei mõelnud. Eks kui vaja ja olukord nõuab, siis asenduse leiab ikka, egas selle taha nüüd ka asi ei jääks. Olgu see siis siitmailt või väljast.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Ja enamus jalgpallisõpru olid väga rahul, et talle see võimalus anti. Ega polnud ka liiga palju alternatiive võtta. Kas praegugi muidugi on.

                      Võimalus on ka väljast tuua muidugi, aga vähemalt lähiajalugu on näidanud, et ka need on väga õnnetuteks variantideks jäänud. Ega Eesti peatreeneri ametikoht pole ka just väga prestiižne tõenäoliselt jalgpalliilmas.
                      Kes need enamus siis olid? Piisas ainult kui võtta välja eelnevad tulemused U21 pukilt ja ei pidanud väga matemaatik olema, mõistmaks, et siin läheb lappesse. Oeh seda üllatust, läks isegi veel rohkem lappesse. Palju sul muidu hinges üldse kannatust on? Jätkub pikemaks? Laseme Karla poisil showd korraldada aastalõpuni?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Kes need enamus siis olid? Piisas ainult kui võtta välja eelnevad tulemused U21 pukilt ja ei pidanud väga matemaatik olema, mõistmaks, et siin läheb lappesse. Oeh seda üllatust, läks isegi veel rohkem lappesse. Palju sul muidu hinges üldse kannatust on? Jätkub pikemaks?
                        Miks sa minu kannatuse pärast muret tunned? Kas ma olen jätnud mulje endast kui Voolaiu fännist? Ma ei ole tema fänn, mulle on olulised koondise tulemused ja neid pole. See ei tähenda ka veel muidugi, et minus vähimgi optimism puudub asjade paranemisse ja homme olen igatahes Armeenia mängu eel lootusrikas ning tahan näha võitu. Viimases mängus oli mingit energiat juba meeskonnas tunda ja loodetavasti kandub see ka homsesse üle. Igasugune tulemus alla võidu on minujaoks tohutu pettumus.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Või kas tohin üldse võitu loota? Teenin äkki veel üldsuse pahameele sellega ära. Homne kaotus oleks kindlasti kiirem samm Voolaiu vallandamiseni.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Või kas tohin üldse võitu loota? Teenin äkki veel üldsuse pahameele sellega ära. Homne kaotus oleks kindlasti kiirem samm Voolaiu vallandamiseni.
                            Keegi ei keela sul võitu loota. Ära keela mul loogilisi otsuseid loota.
                            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                            Kommentaar


                              Kruglovi näide oli lihtsalt üks näidetest ja seda ei peagi väga tõsiselt võtma. Koondis ei peaks olema koht, kus põhikoosseisus peaksid mängima mängijad, kes selgelt veel sellel tasemel välja ei vea. Noored võiksid saada oma minuteid jooksvalt ja see, et Tunjovi viimases mängus ei kasutatud oli küll kurb, aga ehk homme saab jälle oma võimaluse.

                              Ma arvan, et igal foorumlasel ja Eesti koondise fännil on õigus oma arvamusele. Nii nagu on OJ, Kasparil, Zelinskil, Hundil, Nahkpeal, Telekavaatajal, Nasfalil, Sambazil, jt. ja kui see ei meeldi ühele või teisele osapoolele, siis arutleme ja jagame mõtteid. Minu meelest see ongi antud foorumi peamine eesmärk. See, et mõne osapoole arvamust naeruvääristada või maha teha, ma ei tea, ei näe pointi. Nii nagu on inimesi erinevaid, on ka arvamusi erinevaid. Vahet pole, kes vedurit veab, lõpuks loeb mängupilt ja tulemused. Kui 10+ mängu seda pole olnud, siis tuleb analüüsida miks nii on. Öelda, et Marin ei päde teatud olukordades või materjali pole, noh see ongi kõige lihtsam vastus antud olukorras.

                              Kui meil oleks mõni välistreener praegu, saaks ta sama moodi puid ja oleks tõenäoliselt välja vahetatud mõne järgmise sildtreeneri vastu. Loomulikult loodan homme parimat ja elan tulihingeliselt kaasa, et saavutataks kas või viik, heal juhul võit ning kui saadakse kotti, siis on alati järgmine mäng. Fännina toetan ma sinisärke olenemata olukorrast, aga kui ma tunnen, et mingi asi ei toimi, siis avaldan ka arvamust. Kas see on tabu? Pigem ei ole. Kalju fännina ongi võib-olla natukene roosad prillid ees ja vaatadki tulemusi, koosseisu ja mõtled, et kurat, kas äkki teistmoodi oleks parem? See ei tähenda, et teistmoodi oleks parem, aga samas see küsimus jääb alati õhku.

                              Minu meelest tasuks praegust seisu vaadates võtta just mõni kogenud välistreener, leida see sull ja maksta rohkem kui kasutada säästuvarianti. Panna tema kõrvale näiteks abitreeneriteks Jürgen Henn, keda hindad väga kõrgelt ja näiteks Vladimir Vassiljev. Mõlemad mehed on tõenäoliselt uuekooli treenerid, kes järgmisel 10a kannavad meie jalgpallis kandvat rolli ning väravavahtide treenerina näeksin kindlasti legendaarset Mart Poomi. Miks selline kooslus võiks toimida? Sest välistreener tuleks puhta lehega, vaataks mängijatele otsa ja teeks valikuid vastavalt sellele, mida ta näeb. Henn-Vassiljevi kooslus tekitaks olukorra, kus igal kogunemisel saaksid kaasa rääkida ka kahe Eesti tippklubi praegused peatreenerid ning siseinfo oleks olemas mõlemal, et anda parim ülevaade mängijatest ja nende seisust. Aga nagu ütlesin, see on minu arvamus ja Nahkpea, tõenäoliselt sinu ja paljude teistega ei ühti. Nii, et peace out! Aga arutame edasi..
                              Last edited by Silver; 13.10.20, 19:49.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                                Keegi ei keela sul võitu loota. Ära keela mul loogilisi otsuseid loota.
                                Ma ei ole sulle mitte midagi keelanud. Kas mul ei ole õigust sinu arvamust kritiseerida? On. Nagu sul on õigus minu oma teha.

                                Paljud juba siin suhteliselt vanad foorumlased ja sellised õrnhinged...
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X