320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Põhja-Makedoonia (11.10.2020 19:00 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kuradi koondisemangude panustamine, viimane kord kui nende vastu panustasin oli horvaatia vastu kui voitsime see 3:0 vist. Täna siis jälle ja juhtub suurem ime kui Hiiumaalt nafta leidmine- Liivak lööb värava. Kokkuvotteks muidugi koige lambim tulemus üldse, raha lainud, koondis ei voitnud ja Voolaid saab rinna kummi lüüa ja seletada milline taktik ta on.

    Kommentaar


      #32
      "Penaltilöömise vastutus on põnev vastutus. Eriti minu situatsioonis mängija jaoks on need pinged sellised, mille nimel tasub jalgpalli mängida," sõnas Liivak. Millist situatsiooni ääreründaja silmas peab? "Ma pole just kõige armastatum jalgpallur Eestis, vähemalt minu kõrvadeni on sellised jutud jõudnud. Aga eks pinge ja emotsioonid teevadki jalgpallist ilusa mängu."

      Ott, mis jutte sa Liivakule edastasid?

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Samas no nii kaotusemaiguga viiki ei ole vist varem Alecoqil kogenud. Kõik oli olemas ja õnn läbi penaltite meie poolel ning ikka anname ära.... No raske on rõõmu tunda lõpuks selle punktist ja väravatest... ehk homme.
        Eesti 2-2 Holland
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Eesti 2-2 Holland
          Kusjuures olin ka siis staadionil ja see on ma arvan ehk top 1 elamus üldse (vb Urugya üle 2-0 võit), aga siis laulis kogu staadion peale lõpuvile edasi ning emotsioon oli jätkuvalt mega. Täna oli küll matusemeeleolu peale mängu. Poisid väärivad täna vähemalt kiitust korraliku pingutuse ja kaotusseisust väljatuleku eest, aga see lõpp....

          Kommentaar


            #35
            Veider mäng ja veider emotsioon peale mängu. Alguses sai ikka jube negatiivselt peale mindud, "et siit tuleb kole pakk 0:4 vms." Siis see lambine kiire värav jne. Sappineni viigiväravast alates läks see elu veidi ilusamaks, nende penalti oli veidi "Meh here it goes". Siis kiire 2-1 ja 3-1 oli veider ughh. Lõpp oli ränk kangutamine ikka.

            Taktikalisi vigu peaks meie poisid õppima rohkem, et neid olematuid energiavarusid mängu lõpus natukenegi veidi hoida ja säästa.

            Kommentaar


              #36
              Natuke hakkas midagi nagu lubama ründes ja keskväljal... kaitse kaikaid parem ei kommenteeri.
              Arusaamatuks jäi makedoonlaste haipimine nii kommentaatorite kui Voolaiu poolt. Kus nad seda klassivahet nägid? Väga primitiivset vutti tänapäeva mõistes mängisid. Nestorovski ja Pandevi tulekuni oli isegi sellise logiseva kaitsega kodumeeskonnal kõik täiesti kontrolli all.

              Kommentaar


                #37
                Emotsioonid on ikka väga vastuolulised. Ühelt poolt pärast sellist algust oleks võinud karta, et nüüd lendavad pulgad ka lõplikult, aga et suudeti kenasti mängus püsida ning ka resultatiivsed olla - see oli väga positiivne üllatus. Teisalt kui kodus 3:1 ei suuda ka viimaseks kümneks minutiks lukku keerata, siis mida veel vaja on? Eks tuleb endale aru ka anda, et nende jaoks oli see sõpruskohtumise hõnguga kohtumine pärast üliolulist EM play-offi, kus midagi kvaliteedi pealt üritati kätte saada, aga selle akna fookus ei olnud kindlasti Tallinnas. Suures plaanis olid meie jaoks asjad väga kenasti seni kuni neil võtmemängijad istusid ja ega järgmist viite-kümmet poleks enam suutnud küll vaadata.

                Aga kui keegi oleks enne kohtumist pakkunud, et saame siit miskit kätte ja lööme veel kolm väravat, siis ilmselgelt oleks selle vastu võtnud. Esimese värava puhul veel täiesti maailmaklassi sooritus, mida pole enam piinlik hõbepallile nomineerida. Eks nüüd sõltub, et mida koondis tänasest kaasa suudab võtta edaspidiseks. Ilmselt on kaks väga erinevat stsenaariumit, sest kaasa ongi võtta väga palju positiivset, aga vähemalt sama palju negatiivset.

                Liivak on tubli, et julgeb vastutust võtta ja veel tublim, et on usaldust õigustanud. Nagu siin ennegi juba välja on toodud, siis vaevalt suuremal osal "inisejatest" midagi isiklikku Liivaku vastu on, et näita väljakul edasi ja küll leitakse uued "mitte kõige populaarsemad jalgpallurid". Suures plaanis ei tahaks kellegi kohta täna halvasti öelda, aga Ainsalu on olnud küll ikka mega pettumus.

                Kommentaar


                  #38
                  Positiivne: et suudeti kolm väravat lüüa sugugi mitte nõrga meeskonna vastu. Hea küll, üks neist ka penaltist, aga penalti saamine ei tähenda veel väravat nagu tõestas ka Põhja-Makedoonia, see tuleb ka ikka eelkõige ise ära lüüa.

                  Negatiivne: et lasti 3:1 eduseis käest. Polegi ehk niivõrd negatiivne kui maru kahju on sellest.

                  Üldiselt sain ma sellest mängust palju positiivset. Väravate löömine on olnud koondise viimaste aastate vaat et number üks hädasid ja see mäng oli juba ehk selles plaanis meeskonnale ülioluliseks süstiks. Võideldi ja taheti, selle taha midagi ei jäänud.

                  Kui Leedu mängu pinnalt ei julgenud ausalt öeldes tänasest mängust punktigi loota (kuigi ma olen loomult optimist), siis tänase mängu jätkuna tahan Armeenia vastu küll ainult võitu.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Suures plaanis ei tahaks kellegi kohta täna halvasti öelda, aga Ainsalu on olnud küll ikka mega pettumus.
                    +1

                    See ei ole naljakas ka enam.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Liivak on tubli, et julgeb vastutust võtta ja veel tublim, et on usaldust õigustanud. Nagu siin ennegi juba välja on toodud, siis vaevalt suuremal osal "inisejatest" midagi isiklikku Liivaku vastu on, et näita väljakul edasi ja küll leitakse uued "mitte kõige populaarsemad jalgpallurid". Suures plaanis ei tahaks kellegi kohta täna halvasti öelda, aga Ainsalu on olnud küll ikka mega pettumus.
                      Liivaku kui persooni vastu ei olegi kellelgi ma usun midagi. Lihtsalt tema koondisesse võtmine tekitas küsimusi, kuid loodame, et nüüd see penalti koondise eest ja rusikaga vastu rinda tagumine ja pingelangus lükkavad tal asjad paremuse poole liikuma.

                      Ainsalu puhul on tõesti jah... Samas ei ole nagu vahetusest tuua kedagi teist ka. Soometsa puhul vist jääks keskväli füüsiliselt liiga nõrgaks? Artjom Dmitrjev tagasi kutsuda....

                      Kommentaar


                        #41
                        Ainsalu on natuke müstiline jah. Ukrainas saab ometi kenasti mänguaega, seega mingis alavormis olla ei saa kuidagi, aga koondise eest platsil olles jääb mulje nagu teeks üle pika aja taastutvust sellise instrumendiga, mida palliks kutsutakse.

                        Eelpool välja toodud Dmitrijev oleks vist antud hetkel tõesti parem valik.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          #42
                          Väravaid löödi aga rahule kohe kindlasti ei saa jääda. 3-1 kodus peal ja lased 20min jooksul endale 2 lüüa. Voolaiu otsused on ikka väga arusaamatud. Tunjovi mitte kasutamine oli minu arust täiesti vale otsus. Lutsu mängitamine oli viga. Lepiku vahetus oli viga... oli vaja kaitset betoneerida.

                          Kommentaar


                            #43
                            Ma olen alati arvanud, et Makedoonia on selline võistkond, keda peaks kodus võitma. Jah, meil on käes mõõn, aga ma küll viiki lootma ei läinud enne mängu.

                            Kommentaar


                              #44
                              Kahetised tunded jep. Armeeniaga mänguks võiks olla eesmärk, et kui viimasel 15 minutil tuleb sitahäda peale, läheb otse alekoki vetsu sittuma, mitte väljakul, küll Voolaid jookseb järgi kui situtud. Ja teine eesmärk oleks see, et teatud isikud õpiks ära esimese salmi hümnist, printige välja riietusuumi näiteks.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Ma olen alati arvanud, et Makedoonia on selline võistkond, keda peaks kodus võitma. Jah, meil on käes mõõn, aga ma küll viiki lootma ei läinud enne mängu.
                                Kui sa oled alati arvanud, et Eesti peaks Põhja-Makedooniat võitma, siis on sul meie meeskonnast küll väga hea arvamus. Ja no väga tore, et kellegilgi kogu selles pessimismis on selline arvamus.

                                Ma nii kõrgelennuline ei olnud, aga nagu juba öeldud, siis Armeenia vastu tahan ometigi seda kauaoodatud võitu näha.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X