320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Põhja-Makedoonia (11.10.2020 19:00 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Kalju fännina ongi võib-olla natukene roosad prillid ees ja vaatadki tulemusi, koosseisu ja mõtled, et kurat, kas äkki teistmoodi oleks parem? See ei tähenda, et teistmoodi oleks parem, aga samas see küsimus jääbki alati õhku.
    Kui sa tõid selle klubilise fänluse ja koondise oma seose välja, siis...

    Kui olin noorem, ütleme 15-20 aastat tagasi ja märksa varemgi, siis olid need Flora fänni ja koondise toetaja rollid mul omavahel läbinisti põimunud. Ma ei suutnud kuidagi neid omavahel lahutada. Tekkis selline absurdselt konfliktne olukord, kus koondise mängudes oli mulle oma klubi mängijate hea esitus märksa olulisem kui mingi neetud rivaali mängija oma. Ma küll ei näidanud seda otseselt staadionil või seltskonnas mängu vaadates välja, aga südames tilkus mõnigi verepiisk kui rivaalitseva klubi mängija lõi näiteks koondise eest värava ja kerkis õhtu kangelaseks. Koondise võidu üle tervikuna oli mul muidugi siis hea meel, aga selles oli tubli annus tõrvaplärakat meepotis.

    Aga mida vanemaks, seda pehmomaks...vist. Nüüdseks seisavad need ammu muidugi täiesti lahus. See klubiline kuuluvus on minus nagu täiesti välja lülitunud. Kohe totaalselt. Minupärast jooksku või 11 Legioni mängijat sinisärkides platsile kui see koondisele edu tagab.

    Kui keegi minult küsib, et kas sellest klubist on liiga palju või tollest liiga vähe, siis ei oska ma isegi sellistele küsimustele vastata, sest minujaoks on see muutunud niivõrd sekundaarseks, millele ei oska nagu enam tähelepanugi pöörata.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Voolaiu koondise mängul pole nägu ja pole eriti hirmu, et keegi tuleb teeb hullemini. Kas tal pole jopanud, et valik on kehva ja põhivennad on eemal või lihtsalt ei sobigi. Vahet pole tegelikult, mingit vimma pole, lihtsalt tulemusi pole ja pole ka mängu.
      Mind ei häiri ka et Florast nii palju mängumehi on koondises (ainult Liivak ja mitte isiklikel põhjustel, aga eelistaks muid Florakaid ka Liivakule), hetkel nad pika puuga ees liigas ja põhjusega.
      mulle meeldis arbeiteri flora mängupildilt - ma hea meelega katsetaks arbeiterit peatreenerina. Isegi Kalevi mängupilt oli huvitav - suurt efektiivsust polnud, aga koosseis ei olnud ka nii tugev, et see õnnestuks. Kui nihu läheb siis läheb nihu. Võib-olla naiivne, aga välismaalt suvaline peab sisse elama Eesti mängijate "kultuuri" niikuinii.

      Kommentaar


        arbeiter
        pls ei nagu, floraga sa võid liigas joga bonitot mängida ja imed ikka täiega kolle sisse ja liigat ei võida, ma ei taha teada, mis koondisega saaks.

        Teisel teemal. Henn võiks ju vabalt koondise ja Flora treener olla ju Aivar oleks nõus, kas fännid ka selle alla neelavad

        Kommentaar


          Algselt postitas matys Vaata postitust
          pls ei nagu, floraga sa võid liigas joga bonitot mängida ja imed ikka täiega kolle sisse ja liigat ei võida, ma ei taha teada, mis koondisega saaks.

          Teisel teemal. Henn võiks ju vabalt koondise ja Flora treener olla ju Aivar oleks nõus, kas fännid ka selle alla neelavad
          Flora ja koondis koos ei. Samas Henn mingipäev praeguse tempoga jätkates võiks vabalt koondise peatreeneriks saada ja ilmselt saakski kui tahaks. Koondise juhendamise oluline aspekt peaks olema, kuidas sa suudad klubiga Euroopas mängida ja Henn on seda suutnud.

          Samas Henn on nii noor ja ambitsioonikas, et loodetavasti ta hetel 10 mängu aastas tempoga koondisesse ennast suretama ei tule.

          Kommentaar


            Rüütli ju oli korraga Flora ja koondise peatreener.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Ülejärgmine nädal kirjutad, et pärismängud on EM-l ja MM-l, kuhu me nagunii ei pääse, seega üldse suva.

              Rahvuste Liiga on punktide peale mäng ja nii tuleb seda võtta. Eriti Eesti-sugusel koondisel. See ei tähenda muidugi, et Dima Kruglov peaks praegu koondises olema
              Üks lause on enne nelja mängu kommenteerimist nädalavahetusel.

              Teine pärast.

              Ehk sisuliselt on kogu Rahvuste Liiga olnud selline "ah, mürame niisama"-teema.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ehk sisuliselt on kogu Rahvuste Liiga olnud selline "ah, mürame niisama"-teema.
                Punktimängud on alati olulised. Kui juba fännid on sellise suhtumisega siis on ikka midagi väga mäda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                  Punktimängud on alati olulised. Kui juba fännid on sellise suhtumisega siis on ikka midagi väga mäda.
                  No paljude meeskondade jaoks tundub see nii pigem olevat. Makedoonia lasi ju ka omadel puhata. Järgmine kord mängime Gruusia ja Makaga, kui nad on just EMi pileti peale mänginud. Ehk saame niigi palju soodukat.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X