320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    AC Milan

    Ma tundsin tugevalt et see teema on puudu ja minu jaoks on ta vajalik ... n on ju ka ma usun mul mõttekaaslasi kellega arutada ... täna on mäng atalantaga ja võimalus tõusta peale 5ndat vooru serie A liidriks kuna juve ja inter eila viiki mängisid ... sest väravate vahe on ju fantastiline 13:1 lausa .... kuigi nyyd supervormis oleva pippo mängimine on kysitav ... ja sheva nimetati kyll juba kolmapäevaks koosseisu aga vaevalt et ta mängib kuid loodame parimat ... aga ma tean et meil leidub mängijaid kes saavad pippo asendamisega täna hakkama ... nii et pöidlad pihku ja Milan serie A meistriks
    17
    Alexis Saelemaekers
    11,76%
    2
    Simon Kjær
    5,88%
    1
    Pierre Kalulu
    0,00%
    0
    Ciprian Tătărușanu
    11,76%
    2
    Jens Hauge
    17,65%
    3
    Brahim Díaz
    0,00%
    0
    Sandro Tonali
    47,06%
    8
    Diogo Dalot
    0,00%
    0
    Ante Rebić * (liitus 2019)
    5,88%
    1

    The poll is expired.


    #2
    Replying to Topic \'AC Milan\'

    nu nii nu nii ... atalanta panime 1:4 kotti kas pole ilus tõusime serie A liidriks ... väravate vahe 17:2 kodne väravate vahe 9:0 ....ainuke pisike ebaõnnestumine oli viik lazioga võõrsil ... mis pole iseenesest kah just kõige halvem tulemus ... viimases mängus saime hakkama ka ilma pippota ... rivaldo sai kah lõpuks jala valgeks .... ja sheva pole veel mängima hakanud ... CLis pole veel kaotuse kibedust tundnud ... kuid seisab ees järjekordne raske kohtumine bayerniga ...kodu seinad toetavad seekord meid ... kuid bayern on siiski tippklubi ...
    sheva on täielikult paranenud aga kas ta vaim on valmis selles kahtleb ka ancelotti ...
    nii et siiamaani imeline algus jätkub ja on põhjust loota parimat

    BAYERN AHJU

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'AC Milan\'

      Jah, Bayerni võiksid nad küll ahju panna.Ja seda suurelt, mis iseenesest pole üldsegi võimatu kui vaid Pippo edasi möllab...
      Algselt postitas tank
      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'AC Milan\'

        Oh jah tulemas on suur jalgpalli õhtu võitle bayern ja pane milan ahju ! Üks ilus võit kuluks bayernile ära... aga no Milan on hetkel heas vormis nagu näha saadi enda kätte ka serie A liidriks. Kunagi peab ju komistama ka

        Meeldivat konkurentsi!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'AC Milan\'

          Milan kulutas suvel raha küllaltki palju ja väga õigetes kohtades ning eks nad hooaja lõppus saavad nad selle raha eest ka paar tiitlit
          fc pohmell

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'AC Milan\'

            Originally posted by fcp


            Milan kulutas suvel raha küllaltki palju ja väga õigetes kohtades ning eks nad hooaja lõppus saavad nad selle raha eest ka paar tiitlit
            ojaah ... seda nad peavad tegema ... mina hoian pöidlad pihus ja loodan ... lootus on lollide lohutus kuid lohutus sureb viimasena

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'AC Milan\'

              Selles ongi asja ilu, et tegelikult ei kulutanud Milan väga palju raha, isegi Nesta saadi suhteliselt võileivahinna eest.
              Huvitav, kas Leo istub täna juba varumeeste pingil?

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'AC Milan\'

                Originally posted by Mätas


                Selles ongi asja ilu, et tegelikult ei kulutanud Milan väga palju raha, isegi Nesta saadi suhteliselt võileivahinna eest.
                Huvitav, kas Leo istub täna juba varumeeste pingil?
                ega jah reaali moodi raha ei kulutatud ... tehti arukad mitte ylepriiskavad ostud.

                hmmz leonardo veel pingile kyll ei pääse kogu tiim on siuke:
                VV: Abbiati, Dida, Fiori

                Kaitsjad: Costacurta, Helveg, Kaladze, Laursen, Maldini, Nesta, Simic

                Keskväli: Ambrosini, Dalla Bona, Gattuso, Pirlo, Rui Costa, Seedorf, Serginho

                Ründajad: Borriello, Inzaghi, Shevchenko, Tomasson.

                Milani algkooseis : Dida; Simic; Nesta; Maldini; Kaladze; Ambrosini; Pirlo; Seedorf; Rui Costa; Serginho; Inzaghi.

                saksa poisid vist nii: Kahn; Sagnol; R.Kovac; Kuffour; Tarnat; Salihamidzic; Jeremis; Ballack; Ze Roberto; Elber; Pizzarro.


                1.45h veel kickoffini

                edit: leo kohta veel niipalju et ta teeb trenni tiimiga kuid on reservis ... kuid kui veizz kannatust varuda näeb teda ka varsti mängimas ... kõik on igastahes õnnelikud tema comebacki yle
                edit2: arvatav milani kooseisud ei tulnudki platsile ... siin siis tegelik tänase mängu algus ...
                MILAN (4-3-2-1): Dida; Simic, Nesta, Maldini, Kaladze; Ambrosini, Pirlo, Seedorf; Rui Costa, Serginho; Inzaghi. Coach: Anceotti
                On the bench: Abbiati, Helveg, Laursen, Gattuso, Dalla Bona, Tomasson, Shevchenko.

                ups


                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'AC Milan\'

                  Õnnitlused teile.Saitegi sellega hakkama,et panite Bayerni AHJU.Suutsite ühe favoriidi üle parda kukutada.Miks mitte neid veel kukutada.Jätkake samas vaimus.Teie mäng hakkab mulle üha enam meeldima.
                  Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                  "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'AC Milan\'

                    usun , et suure muutuse tõi Milani see, et saadi Seedorf ja nyyd muutuvad nad arvatavasti paremax sest tgsi on Shevchenko!
                    juhei!! go Arsenal!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'AC Milan\'

                      Niipalju kui ma Milani sel aastal olen näinud, siis pigfem t6staks esile Pirlot ja Gattusot, kes keskväljal hästi v6itlevad. Samuti Kaladze ettet6usmist vasakul äärel. Seedorfi pole ma kunagi eriti hinnanud. Ta suudab välja paista ainult hästi mängivas v6istkonnas. Kui tema ümber tast paremaid mehi pole, siis ei suuda ta mängu enda peale v6tta.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'AC Milan\'

                        To jaan: mhmh seedorf on päris kenasti hakkama saanud ... vähemalt hetkel paremini kui kunagi varem aga loomulikult oh hetkel milanis kõik head .... ja pirlo on kyll tase ... aga seedorfi maha ei tasuks teha ta on hea

                        rui costa on suppa vormis ... nagu ka pippo ... ja mis saab veel kui rivaldo ja sheva hakkavad möllama oi oi

                        potentsiaali on tohuija ... dida on kah päris kenasti väravas olnud ... pole talle omaselt vahepeal juhtuvaid suuri prohmakaid veel teinud ... ptui ptui ptui

                        tore et bayerni ahju panime ... õnne oli kah meil kõvasti peaks mainima ... nesta ja maldini väga hästi töötav keskkaitsepaar väheke eksis kuid lõpp hea kõik hea

                        rynnak pole kunagi milanile eriline probleem olnud pigem on achileuse kõõluseks just kaitse olnud ... kuid nyyd on ka see viga parandatud ...
                        kaitsest algab rynnak vms

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'AC Milan\'

                          rynnak pole kunagi milanile eriline probleem olnud pigem on achileuse kõõluseks just kaitse olnud ... kuid nyyd on ka see viga parandatud ...
                          Ma ei tea, mis perioodi Sa silmas pead, kuid ennemuiste (Baresi ja co aegadel) oli ikka kaitse Milani mängu põhi ning alus.

                          kaitsest algab rynnak vms
                          Pigem öeldakse nii: kaitse algab ründeliinist. Seda rõhutatakse tihti, kui räägitakse Liverpooli 80-ndate hiigelmeeskonnast, kus Rush ja Dalglish, olles ise ründetähed, ka suurepäraselt kaitsetööd tegid.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'AC Milan\'

                            Originally posted by Devil


                            To jaan: mhmh seedorf on päris kenasti hakkama saanud ... vähemalt hetkel paremini kui kunagi varem aga loomulikult oh hetkel milanis kõik head .... ja pirlo on kyll tase ... aga seedorfi maha ei tasuks teha ta on hea

                            potentsiaali on tohuija ... dida on kah päris kenasti väravas olnud ... pole talle omaselt vahepeal juhtuvaid suuri prohmakaid veel teinud ... ptui ptui ptui
                            No seda ma ju rääkisingi, et tänu sellele, et v6istkond mängib hästi, tundub ka Seedorf j6le hea. Aga Didaga on selline lugu, et mida kiiremini tast lahti saada, seda parem. Ma pole tipptasemel nii ebakindlat väravavahti tükk aega näinud. Ta ei saaks enamus ajast vist rannapalligi püütud. Samas teeb jälle väidete ümberlükkamiseks vahelduseks imet6rje.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'AC Milan\'

                              Praegu vist oleks õige aeg kõigile kuulutada kui suur ACM-i fänn ma terve elu olen olnud jne.... tegelt ma seda ei tee, kuna siis ma valetaks.Milan meeldis küll, aga see oli 90-ndate alguses kui seal mängis MvB-ga koos kuldne kolmik.Nii et ei fänna, küll aga teeb rõõmu itaalia klubide(eriti AS Roma) naasmine pildile ja ei väsi järjekindlalt korrutamast , et järgmised viis aastat valitsevad euroopa väljakuid taas itaalia klubid ja seda väga lihtsal põhjusel.Nemad sattusid kriisi kõige varem ja kõige enne nad sealt ka väljuvad (on väljumas) erinevalt bundesliiga ja premieri klubidest kes sinna on alles jõudnud ja hispaania ning prantsuse liiga satsidest kellel veel kõik on ees ja kes sinisilmselt loodavad , et seee neid ei puuduta.
                              299195

                              Kommentaar

                              Working...
                              X