320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Siis teed midagi valesti, Lazio on täielik rahamasin kui Serie Ad vähegi jälgida.
    siin ongi naljakas teema, et kuidagi kahtlaselt palju olen viimasel ajal seria a mänge näinud. kerged tähelepanekud oleksid järgmised. ei oma mitte mingit tähtust, ma ei tea kuidas, aga rooma võtab need võidud ikka ära, olgu selleks dzeko või ei ja sama kehtib interi puhul, isegi kui reaalsuses inter mängib minu hinnagul eriliselt debiiliselt jalgpalli, arvestades, et lautaro on üks seria a üks andekamaid mängijaid, siis mulle jääb mulje, et conte situb selle järjekordse andeka venna perse, sest kõik peab olema nii kuradima joones kinni, ei imesta kui lautaro tunneb ennast kui ahastuses, isegi kui ta lõi kolli täna, see pole väga tema mäng. siis on seal lazio, kes tegelikult on parajalt hipsterlik punt, aga liiga palju on tähtsust ciro käekäigul, kui mehel on lappes, siis lazio on nagu viimased koerad hädas, kui ei, siis asjad töötavad, vahepeal jääb ka mulje, et legend inzaghi ei ole liiga autoriteene tegelane lazios, kes paneks kutid mängima just siis kui vaja on. siis on meil juventus, kes minu hinnagul peaks lõpetama reaalselt ära ronaldo peale lootmise ja järgmine argentiina poiss keeratakse perse pirlo all, sest need facepalmed kui dybala nägu näidatakse ja vend jälle pingil on kuidagi kahtlased kurvad. ja siis on sassuolo, ma kirjeldaks lihtsalt minu lemmikut punti seria a, mulle lihtsalt meeldib see lõbus jalgpall.

    natukene tahaks rõhutada, et utreeritult kirja pandud mõtted ja ma ei tea itaalia jalgpallist mitte sittagi, aga sellised tunded on tekkinud, vähemalt nii palju kui ma olen seria a vaadanud. oleks tegelikult rõõm, kui siinsed rohkem jälgivad tegelased kinnitavad või lükkavad ümber mu mõtted seria a jälgides.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      siin ongi naljakas teema, et kuidagi kahtlaselt palju olen viimasel ajal seria a mänge näinud. kerged tähelepanekud oleksid järgmised. ei oma mitte mingit tähtust, ma ei tea kuidas, aga rooma võtab need võidud ikka ära, olgu selleks dzeko või ei ja sama kehtib interi puhul, isegi kui reaalsuses inter mängib minu hinnagul eriliselt debiiliselt jalgpalli, arvestades, et lautaro on üks seria a üks andekamaid mängijaid, siis mulle jääb mulje, et conte situb selle järjekordse andeka venna perse, sest kõik peab olema nii kuradima joones kinni, ei imesta kui lautaro tunneb ennast kui ahastuses, isegi kui ta lõi kolli täna, see pole väga tema mäng. siis on seal lazio, kes tegelikult on parajalt hipsterlik punt, aga liiga palju on tähtsust ciro käekäigul, kui mehel on lappes, siis lazio on nagu viimased koerad hädas, kui ei, siis asjad töötavad, vahepeal jääb ka mulje, et legend inzaghi ei ole liiga autoriteene tegelane lazios, kes paneks kutid mängima just siis kui vaja on. siis on meil juventus, kes minu hinnagul peaks lõpetama reaalselt ära ronaldo peale lootmise ja järgmine argentiina poiss keeratakse perse pirlo all, sest need facepalmed kui dybala nägu näidatakse ja vend jälle pingil on kuidagi kahtlased kurvad. ja siis on sassuolo, ma kirjeldaks lihtsalt minu lemmikut punti seria a, mulle lihtsalt meeldib see lõbus jalgpall.

      natukene tahaks rõhutada, et utreeritult kirja pandud mõtted ja ma ei tea itaalia jalgpallist mitte sittagi, aga sellised tunded on tekkinud, vähemalt nii palju kui ma olen seria a vaadanud. oleks tegelikult rõõm, kui siinsed rohkem jälgivad tegelased kinnitavad või lükkavad ümber mu mõtted seria a jälgides.
      Koma asemel saab punkti ka kasutada. Mul pudel vino + 3 käe sõrmedega viskit. Kuis sul?

      Muidu on ütlemata hea meel, et 2020 on itaalia liigast lõpuks ausa liiga teinud ning olete üleadsetega koos entitled torino shitidele kerget reality checki orgunnimas!

      Kommentaar


        Sellest postitusest ei loe kuidagi välja, mida sa Pioli jätkamisest arvasid. Küll aga jah, mida sa eelnevate arvamusest arvasid.
        Selles osas oli keenjusel õigus - Piolil pole eelnevast karjäärist midagi ette näidata, mis kindlust oleks sisendanud, et ta on õige valik. Ja ta pole kolmandat hooaega treenerina Serie A pingil.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Sellest postitusest ei loe kuidagi välja, mida sa Pioli jätkamisest arvasid. Küll aga jah, mida sa eelnevate arvamusest arvasid.
          Selles osas oli keenjusel õigus - Piolil pole eelnevast karjäärist midagi ette näidata, mis kindlust oleks sisendanud, et ta on õige valik. Ja ta pole kolmandat hooaega treenerina Serie A pingil.
          Pigem avaldasin jah chatis seda
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Pioli on kahtlemata üllatus, polnud eriti põhjust uskuda mehesse, kel midagi ette näidata pole. Nüüd on ta aga keskkonnas, mis talle sobib, sest noortega töö paistab talle istuvat. Täiesti suvalistest nimedest nagu Saelemaekers ja Kalulu on ta lühikese ajaga super mängijad teinud. Juhtkonna ja treeneri vahel paistab välja usaldus ja turul otsuste tegemisel arvestatakse treeneri soovidega. Noortega saab ta omale meeldivat ründavat jalkat mängida. Samas on koosseis suhteliselt pika pingiga, sest ründava ja agressiivse stiili juures on puhkus oluline ja roteerimisvajadus suurem. Ise on Pioli väitnud, et ilma fännideta on kõik tema jutt mängijatele kuulda ja see aitab kõvasti kaasa. Kõrvalt paistab, et sisekliima on täiesti fantastiline, nalja viskamist on videote järgi väga palju, aga samas on suutnud selle kõva tööga ühildada. Eks näis kuidas kevadel läheb, Piolil need algused on varemgi hästi välja tulnud, aga kui suudab samamoodi jätkata, siis tõesti võtan sõnad tagasi.
            Hea märk on see, et ka mitte kõige parema mängu juures suutsime eile võita. Esimese poolaja lõpp ja teise algus ei saanud vaat et üle poole platsigi, aga lõpus panime gaasi juurde. Rebic oleks võinud juba varem võidu ära tuua, aga Theo on ikka täiesti uskumatu vana, hetkel maailma parim vasakkaitsja? Kessie-Bennacer-Kjaer-Ibra puudu, aga ikka suudeti võit võtta. Inzaghi samal ajal virises, et tal tohutult vigastusi (ainult Leiva puudu) ja Milani võit ebaaus. Istugu sisse.
            Talvel on ilmselt keskkaitsja tulemas ja äkki veel keegi. Nagunii mingid nimed tuuakse, mis vähe ütlevad, aga Pioli nende väärtust tõstab. Saaks nüüd Hakanile ja Dollarile uued lepingud ka.
            Isegi soccernet ja micdrop on meist artikli kirjutanud, peab ikka hästi minema.
            Häid jõule, oli meeleolukas aasta ja ärgem minge Pioli küsimuses riidu!

            Kommentaar


              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Algselt postitas keitsik Vaata postitust
                Hakkab vaikselt see värin sisse tulema...arvatavasti aastalõpuks liider vahetub
                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Viitsid viska mingi ennustus selle kohta ka, et millal normaalselt reisida saab jälle.
                las ta jääb.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  las ta jääb.
                  Huvitav mis oleks tabeliseis siis kui need milani 90+ väravad oleks olemata?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keitsik Vaata postitust
                    Huvitav mis oleks tabeliseis siis kui need milani 90+ väravad oleks olemata?
                    Huvitav, mis oleks siis kui dinosaurused poleks välja surnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas keitsik Vaata postitust
                      Huvitav mis oleks tabeliseis siis kui need milani 90+ väravad oleks olemata?

                      huvitav mis seis teil champions leagues oleks kui teil poleks parukaga peenist treeneriks?
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                        huvitav mis seis teil champions leagues oleks kui teil poleks parukaga peenist treeneriks?
                        Sama seis. Ei suutnud viimased 9 teeenerit Euroopas edu saavutada, miks peaks siis Conte kohe oma 2hooajal seda tegema.

                        Kommentaar


                          Sõit on hoogne
                          34 - AC Milan have gained 34 points in 14 Serie A games so far, exactly twice the points earned by the Rossoneri at this stage of the competition last term (17 in 14 matches). Ride.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Ainuke tippliigade sats, kes sel hooajal kaotanud pole!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Ainuke tippliigade sats, kes sel hooajal kaotanud pole!
                                Liigas kaotanud*
                                EL tuli üks koslep sekka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X