320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'AC Milan\'

    Originally posted by Mätas


    No mida see Gattuso välimus siia puutub, mul ükskõik kuidas ta välja näeb, peaasi,et väljakul tööd teha uhub.
    Mulle meeldib selle aasta võistlus, neli meeskonda punkt punkti peal. Forza Milan, Inter di merda
    Ega kõik ei peagi Coco, Totti sugused ilueedid olema.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'AC Mil

      Täna on siuksel toredal klubil nagu seda on AC MILAN synnipäev ja seda siis juba 103ndat korda ))

      PALJU ÕNNE

      eilne võit oli selle ilusa nädala ilus algus ... mida veel tahta klubil kes on euroopas tipus ja koduses liigas esimene

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'AC Milan\'

        FORZA MILAN
        Oleme nyyd rahulikult 3 punktises eduseisus ... kas pole tore. Sellel nädalalv-l on aga tulemas raske kohtumine Udinesega ... loodame, et see mäng suurendab meie edumaad lähimate jälitajate ees, kuigi minu arust on põhi rivaalidel siiski kerged mängud, aga kas on serie A-s yldse kergeid mänge? ei usu. Sel juhul vist peaks ütlema et neil on kergemad mängud. Erinevalt neist oleme meie ka võõrsil :/. Veel üks positiivne asi on see, et Milani käib vaatamas u. 5k fänne rohkem kui interi

        Attendance: Serie A 2002/2003
        Rank Team Avg.
        1 AC Milan 65,165
        2 Inter Milan 60,727
        3 Roma 56,750
        4 Lazio 47,111
        5 Juventus 40,909

        wohooo juvele võib andestada ... aga inter ... hähä

        aga mind paneb muretsema siuke jutt, et Ronaldinho tahab itaaliasse ja täpsemalt siis räägitakse interist ... aga ma loodan et pigem ikka AC Milani. Ronaldinho ostmine loomulikult tekitaks igale klubile tugevalt miinust ... manu on see aasta juba pakkunud £10m , kuid PSG tahtis £20m sinna kanti ta väärtus ka on. PSG tähtsad vennikesed igastahes väidavad et nemad klubile nii olulisi mängijaid talvel ei müü, eks näeb .
        Igastahes ma loodan, et juhul kui Ronaldinho tõesti itaaliasse siirdub siis suudab AC Milan ta endale ära napsata ...

        Päikest teile

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'AC Milan\'

          Pole vaja teda Itaaliasse. Milanil mängijaid juba ülearu ja Interilgi neid küll. Inter maksab ju suurimaid palkasid Serie A-s, nüüd said veel Bati palgamaksmise lisaks, Recoba, Crespo, Vieri, vaevalt, et nad veel ühte suudavad endale lubada.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'AC Mil

            Minu jaoks on Ronaldinho AC Milani vägagi oodatud, et tulevasel hooajal välja vahetada vanameister Rivaldo. ok see aga selleks

            Milan läbis edukalt veerandfinaali võites võõrsil 5:2 Chievot ... poolajaks oli soliidne eduseis 3:0 ning teine poolaeg oli pmst nn. vormistamise küsimus . Loomulikult ei mänginud Milan parimas koosseisus, lastes mõndadel põhimeestel ka puhata . Poolfinaali vastane selgub paarist Juve vs Perugia, see mäng saab vist toimuma täna ... ehk tuleb meil jälle suurepärane võimalus Juvega kohtuda ning seekord ka neile ära teha

            FORZA MILAN!

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'AC Milan\'

              Ma arvan et keegi itaaliast võidab CL-i ära aga kes......Ac on küll hetkel favoriit.nii et edu kõikidele fännidele!!!!!:P
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'AC Milan\'

                Originally posted by H.M Murdock


                Ma arvan et keegi itaaliast võidab CL-i ära aga kes......Ac on küll hetkel favoriit.nii et edu kõikidele fännidele!!!!!:P
                Ära üllata!

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'AC Milan\'

                  Kas keegi juhtus ehk kuidagi nägema viimast mängu (udinesega)? Just oli võimalik vahet rebida...Miks nad siis nii tegid?

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'AC Milan\'

                    Originally posted by überalles


                    Kas keegi juhtus ehk kuidagi nägema viimast mängu (udinesega)? Just oli võimalik vahet rebida...Miks nad siis nii tegid?
                    Vot pall on ümmargune ja lollid vead maksid võidu - nii on juba kord...

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'AC Mil

                      Originally posted by überalles


                      Kas keegi juhtus ehk kuidagi nägema viimast mängu (udinesega)? Just oli võimalik vahet rebida...Miks nad siis nii tegid?
                      Tähendab Milanil polnud just kõige parem päev, kuid Udinese on tugev klubi ja neid kodus võita pole just kõige kergem. See, et pennal määrati mnjah ... vähe jama värk, maldini käsi jäi kukkumisest ylestõusmisel vähe valesse kohta . II poolajal tegi Milan kõik, mida tarvis viigistamiseks peale värava Võimalusi oli palju, kuid päevad pole vennad. Kui Inzaghi oleks yhe oma maeiteamitmest võimalusest ära löönud oleks viik või enamgi veel:/. Me oleme siiski veel liidrid ja tulevane mäng kodus Modena vastu pole minuarust just kõige raskem ja liidri positsioon jääb pysima .

                      Päikest

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'AC Milan\'

                        Jah,A.C peaks selle mängu küll kindlalt võitma.Milani hea rünne (sel hooajal seria A-s löönud 34 väravat) ja modena halb kaitse (nelie on löödud 26 väravat).Seega peaks tulema Milani võidukäik,kuigi pall on ümmargune...........
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'AC Milan\'

                          Carlo Ancelotti on teatanud, et ta pole huvitatud David Beckhami palkamisest.Peale Beckhami tüli Sir Alex Fergusoniga on lõppeval nädalal räägitud, et Beckham võib klubi vahetada ja ühe variandina on välja toodud ka AC Milan.Milani asepresident Galliani on juba teatanud, et klubi plaanib enne uut hooaega suurt ostu.

                          Ancelotti arvates aga Beckham ei sobi tema mänguskeemi. \"Ta pole minu jaoks ideaalne mängija.Tema tulekuga peaksime muutma oma mänguskeemi ja minu plaanidesse see ei kuulu,\" ütles Ancelotti.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'AC Milan\'

                            Carlo! Carlo, mitte Carlos.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'AC Milan\'

                              Epic, mis Sa L.A.-s teed? lapsehoidja?

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'AC Milan\'

                                Ma elan L.A.-s juhuslikult!
                                Sa ise oled vist lapsehoidja:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X