320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'AC Milan\'

    Originally posted by INCE

    Praegu vist oleks õige aeg kõigile kuulutada kui suur ACM-i fänn ma terve elu olen olnud jne.... tegelt ma seda ei tee, kuna siis ma valetaks.Milan meeldis küll, aga see oli 90-ndate alguses kui seal mängis MvB-ga koos kuldne kolmik.
    Mul sama lugu- Milan oli esimene nö lemmikklubi ´90ndate algusest. Fänniks ennast enam lugeda ei saa aga pöialt olen pidevalt hoidnud. Teised Itaalia klubid eriti ei huvita.
    Supplies!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'AC Milan\'

      Originally posted by vandersell
      Originally posted by INCE

      Praegu vist oleks õige aeg kõigile kuulutada kui suur ACM-i fänn ma terve elu olen olnud jne.... tegelt ma seda ei tee, kuna siis ma valetaks.Milan meeldis küll, aga see oli 90-ndate alguses kui seal mängis MvB-ga koos kuldne kolmik.
      Mul sama lugu- Milan oli esimene nö lemmikklubi ´90ndate algusest. Fänniks ennast enam lugeda ei saa aga pöialt olen pidevalt hoidnud. Teised Itaalia klubid eriti ei huvita.
      olen siis samas paadis koos INCE\'i ja selliga... peale NUFC\'i elan just neile kaasa (loe: raudbetoonpolt puutoestusega, et neil on just minu nimekirjas teine koht)!!
      igati kõva, et neil praegu hästi läheb!!
      devil-poiss mainis siin:\" mhmh seedorf on päris kenasti hakkama saanud ... vähemalt hetkel paremini kui kunagi varem aga loomulikult oh hetkel milanis kõik head .... \" kui nyyd viimast mängu (bayern\'i) vaadata, siis ta kyll eriti head muljet ei jätnud... triblas mis ta triblas, aga sööt just kõige paremini kohale ei jõudnud... aga noh.. ytleme nii, et midagi erihullu ka nyyd pole...
      ja kui nyyd paarist kaitse prohmakast ka möödavaadata, siis tagasivaates võib vabalt selle mänguga rahule jääda!
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'AC Milan\'

        mõtlesin, et eriti enam itaalia jalgpalli teemadel siin sõna võta, kuid teema on nii-öelda intrigeeriv

        jaan: saan aru, et sa pole kunagi seedorfi hinnanud, ja ega ausalt öeldes pole minagi, kuid tunnistama peab, et mees on olnud sellel hooajal päris aktiivne..kindlasti parem kui eelmine hooaeg interi ridades.. samas polegi ju tegemist nn. playmakeriga, kes peaks vajadusel mängu enda peale võtma..seedorf pole kunagi seda tüüpi mängija olnud, pigem aga terav äärapoolik või siis äärmisel juhul vabarollimees, kes tekitab ohtralt ohtlike olukordi ja lööb ka väravaid..

        berg: usun, et treze pidas eelkõige silmas milani eelmisel-üleelmisel hooajal, kus võis selgelt täheldada ebakindlust, samas polnud siis ka rünne, eriti eelmisel hooajal, teab mis heal tasemel. shevchenko suhteliselt kehv vorm ja pippo inzaghi vigastus selle tõestuseks ja põhjuseks.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'AC Milan\'

          Ma usun, et AC Milanil on kõige rohkem shanssu võita see aasta ML. Eelmised aastad on AC Milani tegemised kuidagi külmaks jätnud. Nüüd ühe hooajaga on ta tõusnud mu lemmikklubide hulka. Koos tulid meeskonda Simic, Seedorf, Rivaldo, Tomasson jne. Kui siukesed mehed tuleksid minu lemmikklubisse, läheksin küll hulluks. Igatahes Inzaghi on teil heas vormis, Seedorf, kelle kallal te siin vingute on näidanud minu arust ilusat, kuigi võib-olla liiga jõulist mängu. Rivaldo ja Tomasson pole küll oma paremate päevade tasemel, üllatus on Serginho, ilus värav kolmapäeval. Nagu ikka vanad-head Maldini ja Dida muidugi tavaliselt palju ei eksi, stabiilsed kujud. Nesta vigastusest paranemas..... Edu....

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'AC Milan\'

            AC Milan-Chievo 2-3
            Milan kaotas aga tomasson lõi vahetusest tulnuna värava ja AC Milan oli teisel poolajal 1-mehelises vähemuses
            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'AC Milan\'

              No minu poolest peaks Dida keskmina, v6i siis tema puhul teine nimi olema \"kala\". vms. Aga kui nüüd klubist rääkida, siis mulle 90-te alguse Milan ei meeldinud, kuna Gullit on mulle elu aeg vastumeelne olnud. Lisaks ei meeldi mulle nn. \"v6itjad\" e mansad, kelle poolt on samal ajal umbes pool maakera elanikkonnast (juhul muidugi kui nad jubavarem minu lemmikud polnud). 1994.a. Meistrite Liiga finaalis oli suurfavoriit Barcelona, aga Milan andis neile piltlikult öeldes kere peale 4-0 ning sealt saadik on Itaalias minu ainuke soosik Milan.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'AC Milan\'

                Originally posted by Peku


                AC Milan-Chievo 2-3
                Milan kaotas aga tomasson lõi vahetusest tulnuna värava ja AC Milan oli teisel poolajal 1-mehelises vähemuses
                21\' Alessandro Nesta

                22\' [1 - 0] Massimo Marazzina

                37\' Andrea Pirlo (kollane)

                46\' Federico Cossato (kollane)

                49\' [2 - 0] Oliver Bierhoff (kollane)

                59\' [2 - 1] Oliver Bierhoff Andrei Shevchenko

                84\' [3 - 1] Federico Cossato (kollane)

                90\' [3 - 2] Eugenio Corini Jon Dahl Tomasson

                90\' Andrea Pirlo (punane)

                Vot selline oleks seis statistika poolepealt... aga ühemehe vähemuses mängimist ma ei nimetaks, sest Pirlo sai punase 90\' nii, et jah

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'AC Milan\'

                  Hehhee Milan imes Chievolt 3-2 ja teine positiiivne asi on, et minu lemmikmängija Milanis Sheva sai ka jala valgeks.
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'AC Milan\'

                    Jepp, lahe, et Sheva on tagasi. Eriti hea on see, et mees sai jala ka valgeks. Veel tegijam on see, et Tomasson sai ka väravakirja ning just see vend ikka oskab vahetusest kolle lasta

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'AC Milan\'

                      Inzaghi on see aasta ikka ülikõva, samuti Seedorf. Imesid võib oodata ka Shevalt.
                      Kõik märgid näitavad, et Milani ootab ees superhooaeg.
                      Mix mitte CL võit???

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'AC Milan\'

                        Ootaks ehk veel selle võiduga, viimases kuuest mängust neli kaotust. Italianod nõuavad juba treeneri pead.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'AC Milan\'

                          hmmz ei usu nagu eriti ... need 2 cli kaotust polnud olulised .... juventusele kaotati võõrsil olles ... nii et hullu pole miskit ... ma loodan ...põnevad kohtumised on tulekul ... eesmärgid on hetkel kõik paigas ... liidritel oleme kannul Serie-As ... CLis saime edasi ... hetkel ei saa riputada tiitleid kaela ega ka neid katki rebida ... tibusi loetakse kevadel

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'AC Milan\'

                            NII attention ... Mina ja Netu uurime et kus näeb Mängu MILAN vs Inter ... yks aasta oodatumiad itaalia derbysi lazio-roma kõrval ... tabeli sisukord ylipõnev jne ... et kribage siia kus neid näha saab ... ja siis veel lisage et aks me netuga võime kah tulla ... meil on igastahes ylim vajadus seda mängu näha ... ehk mõni pubi nimeta vai buldog vms kah näitab ... Keegi teab ? ... nii tallinnas kui tartus kui pärnus jne kohale sõitmiseks raha pole
                            ette tänades

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'AC Milan\'

                              nih kõik kuuldused et me siin Kahni ostame lykati täna hommiku ymber ...
                              MILAN - Milan officially announce that they are not interested in signing new keepers: neither at present, nor in the next future.

                              nii et ei praegu ega ka lähitulevikus ...

                              muideks nii palju veel et redondo on tagasi baasis ja teeb fitness treeninguid/uuringuid fitness coachi Daniele Tognaccini valvsa pilgu all ... eks varsti jookseb platsilegi

                              btw ... me ikkagi ei tea natuga kuhu me mängu vaatama läheme ootame soovitusi ... mudu ei saa mina oma lemmikut ja netu oma lemmiku mängimas näha

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'AC Milan\'

                                Jeees : )))))))))))))))))) võit 1:0 aga siiski , tänu serginhole ja tema 12 min väravale ... interil puudus kyll crespo almeyda ja keegi veel aga see selleks võimalusi oli mõlemal poolel ... ilus mäng ... kuulduste järgi oli mängu parim MALDINI ise igastahes nyyd oleme Serie A tipus tagasi

                                Nih teisipäeval on mäng siis euroopa rivaali Madridi Realiga ... kuuldavasti teeb reaal meie elu kergemaks jättes koju Ronaldo, Hierro ja Makelele.
                                Mängu hakkab vilistama Urs Meier

                                Real AHJU

                                Kommentaar

                                Working...
                                X