320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'AC Milan\'

    Tublid!!!! Panite Reali kotti ja kuidas veel tundub, et see hooaeg on realile väga valusalt alustanud... Super SHEVA mees ikka pani kotid sappa reali tiimile...

    Vaadake, et siis oma vôitude jada jätkate...Kuumad ônnitlused Juve fännilt Konkurents on tihe...

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'AC Milan\'

      Real - Milan


      1) oli pall selgelt Milani väravas. fcking küljekohtunik oleks seda ju ometigi nägema pidanud
      2) ma ei teadnudki et Milan 2 väravavahiga platsil mängib (kas nii on lubatud või?)
      3) kes see krdi Reali mees oli kes palli kätte jõudis võtta ennem kui kohtunik piisavalt ligidale jõudis tulla et väravat konstateerida
      4) sellise vigadelaviini peale oleks mitu Milani meest pidanud ammu kollase saama (ntx ainuüksi Figole tehti küll oma 1000 viga eile)
      5)

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'AC Milan\'

        Originally posted by ek


        Real - Milan


        1) oli pall selgelt Milani väravas. fcking küljekohtunik oleks seda ju ometigi nägema pidanud
        2) ma ei teadnudki et Milan 2 väravavahiga platsil mängib (kas nii on lubatud või?)
        3) kes see krdi Reali mees oli kes palli kätte jõudis võtta ennem kui kohtunik piisavalt ligidale jõudis tulla et väravat konstateerida
        4) sellise vigadelaviini peale oleks mitu Milani meest pidanud ammu kollase saama (ntx ainuüksi Figole tehti küll oma 1000 viga eile)
        5)
        eino sa oled ikka küll üks eriline õnnetusehunnik. Pärast kaklust rusikatega ei vehita, ja kui väga vehitakse, saadakse järgmine kord ka pähe:P
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'AC Milan\'

          Ehh no võit on võit, aga mees kui sa telekat korralikult jälgida ei oska, siis see on sinu probleem. Pall oli väravas ning mingit kätt ei olnud.Lihtsalt halb õnn realile ning AC vedas! Kuid samas võimalusi oli m6lemal pool...

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'AC Milan\'

            Igatahes teema nimi on asja ette: \"maailma parima klubi tegemised\"

            Paistab, et see aasta tõesti Milanile vastast pole....hea, aitab rahameeste võimust!

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'AC Milan\'

              /me pole mängu näinud ega ka põnevamaid hetki ja ei oska veel kommenteerida seda käe olukorda .... aga yhte ma võin öelda ma nägin väravat ja seda söötu juba selle eest peak võit meie oma olema ... asjad hakkavad paika jälle paika minema ... kui veel rohkem väravaid löödaks oleks super ...

              SUPPA COSTA SUPPA SHEVA
              FORZA MILAN

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'AC Milan\'

                Mis on yhist ek-l, trezel ja Filippo Inzaghil?

                6ige vastus - ykski ei tea mis on suluseis.

                Ja seda kui tehakse yhe mehe vastu vigasid nimetatakse taktikaks. Tegijad olid ju erinevad mehed, siis ei anta kaarti, eksole. Muidugi hea m2ng Milanilt, kuigi tormajatel tundus viimasel kolmandikul teravusest puudu j22vat. Yhe sai Andrjusha 6nneks ikka kirja. Lahe oli teda vaadata suures plaanis kui esimesel poolajal anti tema vastu olematu sulg (AS: Blj222d!) ja nats hiljem kui ta napilt m88da l6i (AS: Boozhe moi!).

                Ja nyyd kysimus laiale ringile, kas keegi peale minu arvab veel, et ainuke kole itaallane on Gennaro Gattuso.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'AC Milan\'

                  Originally posted by Jaan


                  1 Mis on yhist ek-l, trezel ja Filippo Inzaghil?

                  6ige vastus - ykski ei tea mis on suluseis.



                  2Ja nyyd kysimus laiale ringile, kas keegi peale minu arvab veel, et ainuke kole itaallane on Gennaro Gattuso.
                  1. /me irwitab kenasti

                  2 Gennaro \"Rino\" Gattuso ... jõehobud ei peagi ilusad olema :P, tähendab ma nyyd seda ei arva ta on lihtsalt miskist teist tyypi karm onu vms :P okei pole minu asi meeste välimust arvustada jätame selle teema Netule
                  ------

                  igastahes ma nyyd pole ikka mängusituatsioone näinud ehk siis täna öösel näen ma arvan aga niipalju kui mina uudistest lugesin siis leidsin pigem et milanilt olevat kaks head võimalust ära võetud kui ei olnud suluseisu
                  1.rivaldo söötis seedorfile reali karistusalasse, anti olematu suluseis ... sheva olevat kyll suluseisus olnud kuid tema oli mängusituatsioonist eemal
                  2. shevale hetk hiljem antud suluseis(jaan mainis kah sed ennist), suluseisu polnud ollagi :/ ... igastahes reali fännid olge õnnelikud et niigi hästi läks, sest väidetakse et raul oli suluseisus ... seda siis välisajakirjanduse põhjal

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'AC Milan\'

                    Nii nii Serie A-s 2 kohal 1 punkt maas Laziost, Cli teises voorus sai just ahju pandud Real Madrid ... kas pole ilus ...(va see 2 koht) ... loomulikult juve poisid siin vähe kadedad ja tuligi pakkumine vedada kihla CLi võitja peale, pakkuja ei keegi muu kui treze tema siis ennustab Juventuse võitu mina pakkusin loomulikult AC Milani igastahes võitja teenib kaotaja austusavalduse ja kasti ÕLLE milleks saab olema Saku Originaal
                    Done Deal
                    -------

                    Milani järgmine mäng Serie A-son 7dets Romaga kodus San Sirol, mitte just lihtne mäng.
                    CLi järgmine mäng 11 dets on Dortmundi vastu võõrsil Westfalenstadional, kah mitte litne mäng aga kyll me need mõlemad võidame

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'AC Milan\'

                      tähendab siis et roma läheb täna ahju ... meekonda on nimetatud ka kaks grand masterit ... Leonardo ja Redondo ... pealegi sai jällegi trezega väike diil tehtud ... 3 mängu peale ... väravate vahest siis sõltuvalt mina valisin MILAN, Inter, ManU ... treze valik: roma, Lazio, Arsenal ... eks näeb mis saab ... loogiliselt peaks õlled minu olema

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'AC Milan\'


                        Gennaro \"Rino\" Gattuso ... jõehobud ei peagi ilusad olema , tähendab ma nyyd
                        seda ei arva ta on lihtsalt miskist teist tyypi karm onu vms okei pole minu asi meeste välimust arvustada jätame selle teema Netule
                        hähä....
                        wtf

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'AC Milan\'

                          Algus oli siis väga mage. Arsenal sai kotid taha ja Devilile -2 sees. Aga nagu öeldakse, kes naerab viimasena naerab paremini (lootus kaob viimasena).

                          Nii, romal oleks aeg ka rohkem väravaid lüüa. Loodame, et Roma strikerid täna hoogu satuvad ( tuleb ainult jumalat paluda)

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'AC Milan\'

                            Siiski, treze kaotasid...kuna AC Milan võitis tolle kohtumise 1-0 Inzaghi väravast...ja mudieks Lazio - Inter 3-3, Claudio Lopezi hattrick.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'AC Milan\'

                              Originally posted by Newcastle


                              Siiski, treze kaotasid...kuna AC Milan võitis tolle kohtumise 1-0 Inzaghi väravast...ja mudieks Lazio - Inter 3-3, Claudio Lopezi hattrick.
                              Jep jäin kokkuvôttes -3 sisse... Juhtub ka paremates peredes muud ei midagi.! Järgmine kord teen kahekordselt tasa. Lazio ikka oskab! Vahepeal koitis isegi +1 aga näää no ei saa ikka nii jääda.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'AC Milan\'

                                No mida see Gattuso välimus siia puutub, mul ükskõik kuidas ta välja näeb, peaasi,et väljakul tööd teha uhub.
                                Mulle meeldib selle aasta võistlus, neli meeskonda punkt punkti peal. Forza Milan, Inter di merda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X